Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Přeji pěkné odpoledne, | Datum vložení: 28.02.2015 13:33 hod. | |||
|
měli jsme i sluníčko, ale už je pod mrakem...Já jdu přesazovat kytky a vám přeji moc pěknou sobotu....![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | Pěkný den | Datum vložení: 28.02.2015 10:42 hod. | |||
|
přeji...![]() U nás vykukuje sluníčko...snad bych mohla prádlo pověsit ven... ![]() Marci, pravnukovi k svátku přeji vše nejlepší... ![]() ![]() Taky se u nás říká dobrý gábl... Blani, odpočívej, máš hodného přítele...vůbec všechny máte bezva partnery... ![]() ![]() Regi,snad dáš nohu do pořádku... Nejsi sama s tím vařením...ani mě nikdo nepomůže...![]() Kristi, ať se panenka podaří, jsi šikulka... ![]() Marodi, odpočívejte,ať jste brzo fit...jaro volá... ![]() Taky moc děkuji za nakouknutí na moje fotky talovínků...**21* Přeji klidný a pohodový den... ![]() |
||||
| 2baculka | Zdravím | Datum vložení: 28.02.2015 10:33 hod. | |||
|
Máme pod mrakem, ale neprší. Noha se snad zahojí, podráždila ji ta bota. Musím si nějak namyslet a zaléčím mastí. Je problém si cosi obout na nohy, když na kožačky je teplo a na lehkou obuv zima. Také jsem podcenila krátkou dobu od převazů od sestry ulékaře. Chtělo to ošetřit, ale i tak mě dnes ta noha štípe, Od večera tam bylo dost masti, tak mám přes čtverce z obvazu a pookraji přelepené. Je tomu teplo a reaguje svěděním. Jen chodit v ponožce mi je zase zima od podlahy. Vařím polévku z odřezků z hovězí kližky,kterou mám nakrájenou na gulášek,uvařím ho na zítřek. Dnes udělám přírodně kuřecí prsíčko a uvařím brambory. Nemá mi kdo pomoci jako Blance, dceři se nechce. Nevadí.Musím něco dělat, jí bude jednou chybět mama servis. Blani máš dobrého muže,že si umí s vařením poradit. To mi schází,jelikož jsme měli s mužem také splupráci, pomahal mi též s vařením. Něco mu pak již šlo lépe, když navaří někdo jiný je to pro druhého chutnější, není nadýchaný těch vůní při práci s masem a pod. |
||||
| Macizaj | Pěkné dopoledne | Datum vložení: 28.02.2015 09:19 hod. | |||
|
U nás je dnes ošklivě. Spala jsem celou noc, ale ráno jsem zase dost kašlala, suchý kašel už to ale není.![]() Manžel jel nakoupit. Napsala jsem mu toho dlouhý sloupec, máme prázdnou lednici. Děvčátka, děkuji za gratulaci pravnukovi, za týden vyřídím. Mějte pěkný den, zatím se do práce moc nepohrnu. Polévku máme od včera. Uvařím mrkev s bramborem, muž k tomu bude mít sekanou. Ahojky, zase nakouknu! Všem, které jste reagovaly na můj článek, moc děkuji! |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 28.02.2015 08:30 hod. | |||
|
máme opět zataženo......Blani koukám,že ti pořád není dobře....Tak dneska odpočívej když přítel vaří![]() ![]() Ijo už jsi skončila s práci,též si nejdřív odpočiň ![]() ![]() Všem marodům ať už se uleví ![]() Devčátka moc děkuji za přánička pro Anetku ![]() Přeji pěknou,klidnou sobotu ,jdu na to... ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 28.02.2015 08:25 hod. | |||
|
Máme zamračeno,Marci , pravnukovi vše nejlepší k svátku i všem oslavencům vše nejlepší.Musím jít nakoupit, mějte pohodovou sobotu.![]() |
||||
| Bm68 | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 28.02.2015 08:05 hod. | |||
|
přeju hezký den! Zatím máme vlhko, že těch pár kousků, co mi neuschlo, je ještě mokřejší než včera. Marci, tvému pravnoučkovi vše nejlepší k svátku. ![]() My taky budeme slavit až za týden,oslavenec zdrhnul na víkend ke své přítelkyni. Dneska nevařím,vaří Pepík, vidí, že mám všeho plné kecky. Děvčata, ať se vám všechno daří, Kristi, ať se povede panenka. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 28.02.2015 06:38 hod. | |||
|
Krásnou sobotu děvčata![]() |
||||
| badysek | <3 | Datum vložení: 27.02.2015 23:38 hod. | |||
|
Všem moc děkuji za přánička pro Anetku,dneska byli u nás ,ale v nedělí budeme slavit![]() Maru zítra budu péct dort,chci upéct panenku,ale za výsledek neručím ![]() ![]() Blaničko a Marci vnukům a pravnoučkovi všechno nej,nej ,ať se jim daří v životě a hodně zdravíčka ![]() ![]() ![]() ![]() Dneska už dobrou nocku ,zítra dočtu podrobněji ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 27.02.2015 20:03 hod. | |||
|
tak jsem nakonec palačinky upekla, umyla nádobí a četla si téměř celé odpoledne.Muž byl na procházce, venku bylo nádherně. Regi, myslela jsem, že už máš nožku zahojenou a ono ne. Asi vadí nošení zimních bot, potřebovala bys chodit v pantoflích, ale to bude ještě trvat dlouho než se dočkáš. Blaničko, přeji tvému vnukovi hodně zdravíčka ke krásným narozeninám a druhému totéž k jmeninám. Náš pravnuk má svátek dneska, ale jsou na horách, tak oslava bude příští týden. Tobě přeji, aby už ti bylo dobře! ![]() Maruško, u nás se říká gábl nebo gáblík dobré svačince. Přeji všem pěkný večer a dobrou noc! ![]() ![]() |
||||