Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
měli jsme i sluníčko, ale už je pod mrakem...Já jdu přesazovat kytky a vám přeji moc pěknou sobotu....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji...Smajlík
U nás vykukuje sluníčko...snad bych mohla prádlo pověsit ven...Smajlík
Marci, pravnukovi k svátku přeji vše nejlepší...SmajlíkSmajlík
Taky se u nás říká dobrý gábl...
Blani, odpočívej, máš hodného přítele...vůbec všechny máte bezva partnery...SmajlíkSmajlík
Regi,snad dáš nohu do pořádku...SmajlíkNejsi sama s tím vařením...ani mě nikdo nepomůže...Smajlík
Kristi, ať se panenka podaří, jsi šikulka...Smajlík
Marodi, odpočívejte,ať jste brzo fit...jaro volá...Smajlík
Taky moc děkuji za nakouknutí na moje fotky talovínků...**21*

Přeji klidný a pohodový den...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme pod mrakem, ale neprší. Noha se snad zahojí, podráždila ji ta bota. Musím si nějak namyslet a zaléčím mastí. Je problém si cosi obout na nohy, když na kožačky je teplo a na lehkou obuv zima. Také jsem podcenila krátkou dobu od převazů od sestry ulékaře. Chtělo to ošetřit, ale i tak mě dnes ta noha štípe, Od večera tam bylo dost masti, tak mám přes čtverce z obvazu a pookraji přelepené. Je tomu teplo a reaguje svěděním. Jen chodit v ponožce mi je zase zima od podlahy.
Vařím polévku z odřezků z hovězí kližky,kterou mám nakrájenou na gulášek,uvařím ho na zítřek. Dnes udělám přírodně kuřecí prsíčko a uvařím brambory. Nemá mi kdo pomoci jako Blance, dceři se nechce. Nevadí.Musím něco dělat, jí bude jednou chybět mama servis. Blani máš dobrého muže,že si umí s vařením poradit. To mi schází,jelikož jsme měli s mužem také splupráci, pomahal mi též s vařením. Něco mu pak již šlo lépe, když navaří někdo jiný je to pro druhého chutnější, není nadýchaný těch vůní při práci s masem a pod.
Obrázek uživatelky
profil
U nás je dnes ošklivě. Spala jsem celou noc, ale ráno jsem zase dost kašlala, suchý kašel už to ale není.Smajlík
Manžel jel nakoupit. Napsala jsem mu toho dlouhý sloupec, máme prázdnou lednici.
Děvčátka, děkuji za gratulaci pravnukovi, za týden vyřídím.
Mějte pěkný den, zatím se do práce moc nepohrnu. Polévku máme od včera. Uvařím mrkev s bramborem, muž k tomu bude mít sekanou.
Ahojky, zase nakouknu!
Všem, které jste reagovaly na můj článek, moc děkuji!
Obrázek uživatelky
profil
máme opět zataženo......Blani koukám,že ti pořád není dobře....Tak dneska odpočívej když přítel vaříSmajlíkSmajlík
Ijo už jsi skončila s práci,též si nejdřív odpočiňSmajlíkSmajlík
Všem marodům ať už se ulevíSmajlík
Devčátka moc děkuji za přánička pro AnetkuSmajlík
Přeji pěknou,klidnou sobotu ,jdu na to...Smajlík

Obrázek uživatelky
profil
Máme zamračeno,Marci , pravnukovi vše nejlepší k svátku i všem oslavencům vše nejlepší.Musím jít nakoupit, mějte pohodovou sobotu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeju hezký den! Zatím máme vlhko, že těch pár kousků, co mi neuschlo, je ještě mokřejší než včera.
Marci, tvému pravnoučkovi vše nejlepší k svátku.Smajlík
My taky budeme slavit až za týden,oslavenec zdrhnul na víkend ke své přítelkyni.
Dneska nevařím,vaří Pepík, vidí, že mám všeho plné kecky.

Děvčata, ať se vám všechno daří, Kristi, ať se povede panenka.SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásnou sobotu děvčataSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Všem moc děkuji za přánička pro Anetku,dneska byli u nás ,ale v nedělí budeme slavitSmajlík
Maru zítra budu péct dort,chci upéct panenku,ale za výsledek neručímSmajlíkSmajlík
Blaničko a Marci vnukům a pravnoučkovi všechno nej,nej ,ať se jim daří v životě a hodně zdravíčkaSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Dneska už dobrou nocku ,zítra dočtu podrobnějiSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem nakonec palačinky upekla, umyla nádobí a četla si téměř celé odpoledne.Muž byl na procházce, venku bylo nádherně.
Regi, myslela jsem, že už máš nožku zahojenou a ono ne. Asi vadí nošení zimních bot, potřebovala bys chodit v pantoflích, ale to bude ještě trvat dlouho než se dočkáš.
Blaničko, přeji tvému vnukovi hodně zdravíčka ke krásným narozeninám a druhému totéž k jmeninám. Náš pravnuk má svátek dneska, ale jsou na horách, tak oslava bude příští týden. Tobě přeji, aby už ti bylo dobře!Smajlík
Maruško, u nás se říká gábl nebo gáblík dobré svačince.
Přeji všem pěkný večer a dobrou noc!Smajlík

Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles