Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Krásnou neděličku ženičky.Já musím so Billy pro olej.Tak jsem vás přišla pozdravit a popřát vám krásný denSmajlík
Já jsem dnes ráno dostala méjl,že jsem ve výhře na sedm-vyhrála 1kg pražené kávy Arabica.Ani nevím co je to za kávu,ale výhra potěšila.Luští se tam křižovky a ty já miluji.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Měla jsem tu dnes spoustu práce a nevěděla jsem co napřed. Jaruško je mně líto, že umřel ten nejvěřnější lidský kamarád. Vím co to je, pejsci jsou můj život, od dětství žiji s nimi. Sama mám chovku a své 3 pejsky a bez nich už bych žít nedokázala. Počasí tu nebylo nic moc, pod mrakem a ani se nechtělo na zahradu - ale psi potřebují se vyvenčit, tak jsem tam musela s nimi. Jinak moc Vás prosím o hlásky ve své soutěži -
http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.ceskatelevize.cz%2Fporady%2F10435049455-dobre-rano%2F6108-fotosoutez%2F%3Fref%3Dprofile&h=dAQGIxn5m - Prosím o hlas k mému jménu Anna Potůčková. Mám tam celkem 3 fotky, tak pokud možno, dát hlásky všem třem
Obrázek uživatelky
profil
Měla jsem tu syna,probírali jsme nějaké záležitosti.
A odpoledne jsme byli s přítelem chvíli venku,jemu také není moc dobře.
Regi, přítel se mnou nebydlí, máme to k sobě kus cesty, takže mi moc často nevaří a ani moc nepomáhá, má svého dost. Ale když potřebuju někam odvézt, tak jo. Často si vaříme i každý zvlášť. Dneska ale uvařil i mně a moc dobře. Umí to, žil dlouhou dobu sám s dcerou, ještě nezletilou.
Jaruško, to je mi líto, že vám odešel Miky, budete dlouho vzpomínat. Viděla jsem, že máš článek,ještě ho přečtu, odpoledne jsem chtěla hodnotit fotky a číst články a zamrzl mi počítač, tak jsem to musela ukončit.
Skoro nic jsem neudělala, jen trochu poklidila. Zítra musím aspoň něco upéct.
Děvčata, hezky se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
je tady nějaká velká absence.SmajlíkZřejmě se všichni někde veselíte s rodinou, nebo jste byli na výletě a co já vím, kde se všechny touláte.Smajlík Snad jste si užily pěknou sobotěnku. U nás moc hezky nebylo, ale já jsem ještě ven nešla. Už mám jen kašel. Muž nedbal na to, co jsem říkala a přinesl mi z lékárny sirup, cucavé pastilky Septisan na bolest v krku a panadol. Sirup si beru, ostatní brát nebudu.
Jaruško, je mi líto pejska, ale pro něj je lepší, že už netrpí.
Maruško a Irenko, děkuji za přání pravnukovi, samozřejmě to vyřídím až za týden přijede.
Všem přeji pěkný večer, hezky se vyspěte a ať jsme všechny zdravé!!!!!!!!!!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,dnes jsem tu nebyla v čera večer jsem dorazila domů a v posteli jsem měla nocležníka-Kristínku.Ráno přijel syn s vnoučaty takže nás bylo plný barák,navařit zdrželi se do odpoledne po nich jakoby vybouchla bomba.Blani vnukovi vše nej k narozkám a jeho bráškovi k svátku to samé,hlavně zdravíčko,no a Marci tvému pravnukovi také vše nej a zdravíčko.Jaruška vyšívá ubrus bude to krásný dárek.No a druhá Jaruška přišla o věrného kamaráda,je mi to líto,vím čím procházíš.Kristínko už budu doma,koukla jsem na papriky a už potřebují přepíchat do kelínků.Ráno padal sníh a odpoledne vykouklo sluníčko,stejně byla zima jako v Rusku.Regi ty si nožku opatruj,mazej mastičkou a bolest at se zhojí.Mějte hezký večer a klidnou dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Bertice je to smutné, ale zase se netrápí a byl do poslední chvíle s vámi. Dnes tady počasi nic moc nebylo.Regi snad se noha umoudří a bude to jen lepší. Děvčátka mějte klidný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Je mi líto, že jste přišli o věrného kamaráda, vždy je to moc smutné, když nás opustí věrné zvířátko. Buď ráda, že umřel doma a nenechali jste ho uspat. To jsem udělala jen jednou, když jsme měli moc nemocné morčátko. Doteď nemohu zapomenout na ten pohled, kterým se s námi loučilo.
Obrázek uživatelky
profil
Přeji vám pěkSmajlíkný večer a klidnou dobrou noc....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
prožívám smutný čas, včera večer odešel do psího nebe náš věrný kamarád Miky. Uvažovali jsme o uspání, protože už byl hodně nemocný,měli jsme to domluveno v sobotu, ale nakonec zemřel doma ve svém pelíšku s těmi, co jej měli moc rádi.15 let se skoro dožil, z toho posledních 5 let v Česku. Oplakali jsme jej a pohřbili na zahradě. Je to těžké smířit se s tím, že už není. Mikyho fota jsem nedávno dávala do galerie.
Nové zvířátko si pořizovat nebudeme, Miky patřil dceři, ale u nás žil poslední roky.
U nás je také pošmourno, ale celkem teplo, zbytky sněhu jsou pryč.
Mějte hezký a příjemný víkend.
Pokud se budete chtít podívat na naše zážitky z wellnes pobytů, mám uveřejněn článek.
Obrázek uživatelky
profil
Všem přeji pěknou sobotu, musím pohnout s tím vyšíváním ubrusu, blíží se Katčiny narozeniny a ráda bych ho měla do té doby hotový. Potom taky pomalu začne práce na zahradě. Poobědvali jsme uzenou polévku s kroupami a zeleninou a na další už není - zatím - místo. Manžel navařil včera zelňačku, je výborná,umí ji líp než já, já ji už jen pak dokončuji. Zítra budou šunkafleky, přijde na oběd syn, mám taky filé, taky už dlouho nebylo, tak uvidím, možná bude na oběd filé a šunkafleky si vezme s sebou. Chci taky ještě upéct koláč s jablky, naše už nemám, ale včera jsem koupila v Kauflandu levná. Jdu něco vyšít, aby to přibývalo.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles