Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tady to vypadá na nádherný sluneční den. Aničce F také moc gratuluji k výhře kávy a jistě ji bude chutnat dvojnásobně. Vám děvčata, která jste mně zahlasovaly moc a moc děkuji. Jaruško, je moc dobře že máte rozptýlení, pejsek bude chybět nějaký čas, než se s tím smíříte a vyrovnáte. Věruško a tobě moc děkuji za seznámek nás chytrulek. Už jej mám uložený. Jinak dnes vaří dcera, takže si odpočinu od plotny. Jen pak setřu schodiště jak mladí odjedou někam s malým na výlet
Obrázek uživatelky
profil
Čtu vás pořád , někdy i dokola, ale psát moc chuť nemám.Mám se sebou starosti a tak jsem taková na nic...Máte tu také smutky, ale i radosti s vnoučaty a to je dobře, ty jediné mě drží ,aspoň po dobu návštěvy jejich , že jsem na chvíli klidná a nemyslím na nic špatného. Děvčata, všem vám přeji pěknou neděli a sdílím v duchu s vámi všechny vaše bolesti a radosti.Vypisovat to ale nemůžu, jsem ráda, že jsem vás aspoň takto pozdravila....Smajlík SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já jsem si spíše posteskla s vařením. U Vás už vím, že si pománáte s přítelem, jak to jen jde. Hlavně,když ti není dobře. Sama vařím docela ráda, jen mne vadí přístup dcery. Pokud pomahám rodičům a jsem u nich, tak si ani nevzdechne, že by mohla uvařit pro obě, že večer přijedu někdy i hladová. Nebaví ji si cokoliv připravit někdy i pro sebe, zvykla si na mamahotel, ale jednou se vše ushledá. Nemůžu brečet nad tím co jsme s mužem vychovali.
Anička F vyhrála kávu, to potěší. Badýsek má dortík hotový,Aničce se pokusím hlasovat.Věra podle ohlasů poslala seznámek, děkuji také.
Včera jsem navečer otřela stěnu v obýváku Prontem. Nechala jsem před Vánoci na tento čas, abych zaměstnala ruce a mysl. Pokračovat se sklem budu možná dnes. Teď dopírá pračka a pak čekám na sestenici, odstěhujeme nějaké nádobí co již doma neužie na chalupu, dovezeme její mamině jídlo. Věnuji ji nějaké zamrazené polévky,aby se mi v mraznici ulevilo.
Obrázek uživatelky
profil
Moc Vám děkuji za slova účasti s odchodem našeho zvířecího mazlíčka. Pořád se s tím nemohu srovnat a dceři je asi ještě více těžko.
Od včerejška máme doma vnučku, pěkně spala, jen kolem 4 se napila čaje a ráno v 6 si vyptala mlíčko. Ani se nepočůrala/ má 2 roky/.Tak teď spolu úřadujeme, je velmi akční, ale přes den pak i 3 hodiny spí.
Takže máme s mužem rozptýlení a zároveň radost.
Mějte pěknou neděli.
Obrázek uživatelky
profil
Ale smutek při čtení Jaruščina povídání.Bude smutno po pejskovi, ale již má po trápení. Zbudou na něj jen ty krásné vzpomínky.
Obrázek uživatelky
profil
A je tady březen, toto letí.Aničkof gratuluji,každá výhra potěší. Bady jsi šikulka. Mějte dnes všechny pohodovou neděli.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme mrazík.
Věrko, děkuju za seznam, ani jsem si neuvědomila, že už dnes máme březen. A koukám, ze je Bedřicha, máme kamaráda Béďu, to musím honem poslat aspoň SMS.
Kristi, to jsi šikulka, tak složitý dort. Tak ať se oslava povede.
Irenko, ty si taky užij malou cácorku.
AničkoF, gratuluju k výhře, káva bude jistě dobrá.Smajlík
Děvčata, děkuju za komentík u mé včerejší fotky.
A ať se dneska všechno daří.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jaruško je mi líto Mikyho,alespoň se už netrápí.....
Ijo užij si cácorkuSmajlíki návštěvuSmajlík
Mějte všechny pěknou nedělí,na oběd dneska bude zapékaná brokolice se sýrem.Dobrůtek dneska bude až,až....Smajlík
Věruško děkuji za seznámek!!!
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka sluníčko nám vychází je -1 stupeň a šedivák.Už jsem postavila na oběd,bude vepřo,knedlo,zelo a polévka knedlíčková,musím mít brzo vařeno jedeme se podívat za tou nejmenší cácorkou,roste jako z vody. Aničko jdu hledat soutěž.Marci muž se o tebe dobře stará,proto je ti už lépe a ty pastilky cucej,zklidnují kašel a chrapot.Mějte pohodovou neděliSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás se dere sluníčkoSmajlíkKonečněSmajlíkSmajlík
Dortík je hotový ,ale dal mi zabratSmajlíkDoufám,že se bude líbitSmajlík
Teprve budu dočítat, nějak nestíhám.Dneska jdeme na oslavu....
Mějte příjemné vstáváníSmajlík
AničkoF velká gratulka,to bude dobrá káva,výhra potěší!!!!!!Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles