Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | Hezkou NEDĚLI. | Datum vložení: 01.03.2015 10:02 hod. | |||
|
Tady to vypadá na nádherný sluneční den. Aničce F také moc gratuluji k výhře kávy a jistě ji bude chutnat dvojnásobně. Vám děvčata, která jste mně zahlasovaly moc a moc děkuji. Jaruško, je moc dobře že máte rozptýlení, pejsek bude chybět nějaký čas, než se s tím smíříte a vyrovnáte. Věruško a tobě moc děkuji za seznámek nás chytrulek. Už jej mám uložený. Jinak dnes vaří dcera, takže si odpočinu od plotny. Jen pak setřu schodiště jak mladí odjedou někam s malým na výlet | ||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěknou neděli | Datum vložení: 01.03.2015 09:36 hod. | |||
|
Čtu vás pořád , někdy i dokola, ale psát moc chuť nemám.Mám se sebou starosti a tak jsem taková na nic...Máte tu také smutky, ale i radosti s vnoučaty a to je dobře, ty jediné mě drží ,aspoň po dobu návštěvy jejich , že jsem na chvíli klidná a nemyslím na nic špatného. Děvčata, všem vám přeji pěknou neděli a sdílím v duchu s vámi všechny vaše bolesti a radosti.Vypisovat to ale nemůžu, jsem ráda, že jsem vás aspoň takto pozdravila.... ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Blani, | Datum vložení: 01.03.2015 08:47 hod. | |||
|
já jsem si spíše posteskla s vařením. U Vás už vím, že si pománáte s přítelem, jak to jen jde. Hlavně,když ti není dobře. Sama vařím docela ráda, jen mne vadí přístup dcery. Pokud pomahám rodičům a jsem u nich, tak si ani nevzdechne, že by mohla uvařit pro obě, že večer přijedu někdy i hladová. Nebaví ji si cokoliv připravit někdy i pro sebe, zvykla si na mamahotel, ale jednou se vše ushledá. Nemůžu brečet nad tím co jsme s mužem vychovali. Anička F vyhrála kávu, to potěší. Badýsek má dortík hotový,Aničce se pokusím hlasovat.Věra podle ohlasů poslala seznámek, děkuji také. Včera jsem navečer otřela stěnu v obýváku Prontem. Nechala jsem před Vánoci na tento čas, abych zaměstnala ruce a mysl. Pokračovat se sklem budu možná dnes. Teď dopírá pračka a pak čekám na sestenici, odstěhujeme nějaké nádobí co již doma neužie na chalupu, dovezeme její mamině jídlo. Věnuji ji nějaké zamrazené polévky,aby se mi v mraznici ulevilo. |
||||
| bertice | Zdravím při neděli, děvčata | Datum vložení: 01.03.2015 08:45 hod. | |||
|
Moc Vám děkuji za slova účasti s odchodem našeho zvířecího mazlíčka. Pořád se s tím nemohu srovnat a dceři je asi ještě více těžko. Od včerejška máme doma vnučku, pěkně spala, jen kolem 4 se napila čaje a ráno v 6 si vyptala mlíčko. Ani se nepočůrala/ má 2 roky/.Tak teď spolu úřadujeme, je velmi akční, ale přes den pak i 3 hodiny spí. Takže máme s mužem rozptýlení a zároveň radost. Mějte pěknou neděli. |
||||
| 2baculka | Máme sluníčkově | Datum vložení: 01.03.2015 08:26 hod. | |||
|
Ale smutek při čtení Jaruščina povídání.Bude smutno po pejskovi, ale již má po trápení. Zbudou na něj jen ty krásné vzpomínky. |
||||
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 01.03.2015 08:21 hod. | |||
|
A je tady březen, toto letí.Aničkof gratuluji,každá výhra potěší. Bady jsi šikulka. Mějte dnes všechny pohodovou neděli.![]() |
||||
| Bm68 | Hezký den,děvčata! | Datum vložení: 01.03.2015 08:11 hod. | |||
|
Máme mrazík. Věrko, děkuju za seznam, ani jsem si neuvědomila, že už dnes máme březen. A koukám, ze je Bedřicha, máme kamaráda Béďu, to musím honem poslat aspoň SMS. Kristi, to jsi šikulka, tak složitý dort. Tak ať se oslava povede. Irenko, ty si taky užij malou cácorku. AničkoF, gratuluju k výhře, káva bude jistě dobrá. ![]() Děvčata, děkuju za komentík u mé včerejší fotky. A ať se dneska všechno daří. ![]() ![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 01.03.2015 07:44 hod. | |||
|
Jaruško je mi líto Mikyho,alespoň se už netrápí..... Ijo užij si cácorku i návštěvu![]() Mějte všechny pěknou nedělí,na oběd dneska bude zapékaná brokolice se sýrem.Dobrůtek dneska bude až,až.... ![]() Věruško děkuji za seznámek!!! |
||||
| ija1 | Dobré ranko | Datum vložení: 01.03.2015 07:29 hod. | |||
|
děvčátka sluníčko nám vychází je -1 stupeň a šedivák.Už jsem postavila na oběd,bude vepřo,knedlo,zelo a polévka knedlíčková,musím mít brzo vařeno jedeme se podívat za tou nejmenší cácorkou,roste jako z vody. Aničko jdu hledat soutěž.Marci muž se o tebe dobře stará,proto je ti už lépe a ty pastilky cucej,zklidnují kašel a chrapot.Mějte pohodovou neděli |
||||
| badysek | Krásné nedělní ránko, | Datum vložení: 01.03.2015 07:29 hod. | |||
|
u nás se dere sluníčko Konečně![]() ![]() Dortík je hotový ,ale dal mi zabrat Doufám,že se bude líbit![]() Teprve budu dočítat, nějak nestíhám.Dneska jdeme na oslavu.... Mějte příjemné vstávání AničkoF velká gratulka,to bude dobrá káva,výhra potěší!!!!!! ![]() |
||||