Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Jdu vám popřát krásný večer a hezkou bezbolestnou noc.Věruš díky za seznamSmajlík
Já se stále málo zdržují na Pc.Zítra jdu na plicní a pozítří na mamograf,
Děvčata vyspěte se do růžovaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak Věrko dobré pořízení zítra i všechny co jdete k lékaři.A díky za seznam.-Mějte klidný večer a dobrou noc všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
užijte si zbytek večera v pohodě a teple domova a přeji hezkou a klidnou dobrou noc všem.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,přijeli jsme domů a přišla dcera s Kristuli ta se naučila u mě hrát kuličky na notasu a sledujeme jak jí to jde.Maličká se chechtá,je s ní už sranda.Regi,dceru trochu popostrč,třeba jí to samotné nenapadne.A nebo nechce,není sama takových mládat je víc.Věruš,díky za seznam a zítra držím palce.Picnout se nesmíš,kdo by nám dělal seznámky.To dopadne dobře.Jinuš,mužovi řekni,že žádný sníh nechceme,chceme jaro.Přeji ti aby konečně léčba zabrala,bolesti jsis užila ažaž.Užijte si večera,snad ještě na vás juknu,jdu do sprchy jsem zralá do pelíšku ale je ještě brzo,co budu dělat v noci to teda nevím.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
lifomasaž pomuže jestli ze začatku byla prověděna ručni a to celeho těla -začinat potřeba z hlavy a postupně uvolnit uzliny,ja po ručni masaži litala na zachod každou chvili a už pak přistrojeva pomoha ,a ta přistrojeva jaka, nohavice do pasu nebo jen kratke,tě kratky je k ničemu
Obrázek uživatelky
profil
zdravim všechny Smajlík
tak konečně začala Sedita
http://soutezsedita.cz/uvod.html
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věruško, děkuji za seznam. SmajlíkSmajlík
Já jezdím na lymfomasáže, zatím není poznat, jestli pomáhají. Už jsem byla 4x a ještě 10x mě to čeká. Zítra ráno jedu zase.
Vždy sem nakouknu, přečtu si příspěvky co napíšete astále ležím, protože mi bylo řečeno, že mám mít nohu v klidu. Kdyby aspoň ta noha nebolela, bylo by to lepší. Nu co nadělám.
Momentálně mám protivného manžela, brble, že není sníh a on nemůže jet lyžovat. Jsem mu říkala, že mu sníh namaluji.
Čekám, až přijde vnuk Adrian, syn volal, že chce jít k nám a spát u nás.Tak pojede s námi zítra do Přerova a bude na mne s dědou hodinu a půl čekat. Tento týden mají prázdniny.
Všechny Vás pozdravuji a jdu si lehnout.
Obrázek uživatelky
profil
a kdo obědváte, tak dobrou chuť.
Regi, taky jsem zvědavá, kdy vyrazíš autem. Jak píšeš o dceři, tak mě napadá,co kdybys jí dopředu řekla, ať něco uvaří.Můj syn zamlada se taky do práce nehrnul a já jezdila do nemocnice za maminkou, pak za tetou a když jsem přijela, nebylo nic hotovo. Bývala jsem naštvaná a nemluvila, až se jednou syn zeptal, tak jsem to všechno vysypala. A on mi řekl, že ho to nenapadlo a že bude lepší, když mu vždycky jasně řeknu, co chci,aby udělal. A bylo to v pohodě. Časem už bez řečí.
Jaruško, aspoň se potěšíš s vnučkou a nemáš čas smutnit.
Maru, dobře napeč, řezy pohádka také neznám.
Marti,Marcelko a ostatní, co vám není akorát, držím palce, aby bylo líp. To platí i pro Sluníčko a Jindřišku.
Kristi, už je fotka panenky?
Obrázek uživatelky
profil
My čekáme na vnuky, tak jsme ještě neobědvali.Muž vařil španělské ptáčky a bramborové knedlíky, já jen slepičí polévku. Ještě kašlu, ale jinak je mi dobře. Počasí se pokazilo, chvílemi padá sníh a fouká vítr.
Irenko, cucám prášky, na noc si dávám cibulové obklady na průdušky, tak snad už bude všechno OK. UŽIJ SI PĚKNÉ ODPOLEDNE V KRUHU RODINNÉM.
Kristínko,dortík se ti podařil, tak ať se vám oslava také povede.
Aničko, gratuluji k výhře, alespoň máš trochu radosti.
Jaruško, je krásné mít dvouletou vnučku, užívejte si ji.
Regi, čekám až napíšeš, že jsi vyrazila svým autem.
S dcerou nic nenaděláš, netrap se tím.
Martičko, sdělená starost, poloviční starost, ale jsou věci, se kterými se člověk nechce svěřovat. Přeji ti, aby se vše obrátilo k dobrému!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Maruško, užij si synovu rodinu. Až budeš mít čas, napiš, prosím, co jsou řezy pohádka!
Děvčátka, jdeme obědvat. Jsme všichni.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka, pohodovou neděli...SmajlíkSmajlík
AničkoF...gratulka k výhře,potěší to...já tyto křížovky taky luštím,ale ještě jsem nikdy nic nevyhrála...holt mám štěstí v lásce...Smajlík
Jaruško,je mi smutno, když čtu o ztrátě vašeho pejska...rozumím tvé bolesti, též jsem to prožívala...potěš se s vnučkou...Smajlík
Kristi, dortík se podařil,ať se oslava vydaří...nezapomeň na fotky...Smajlík
Ijo, potěš se s malou Elinkou...Smajlík
Marti,bude to vsechno dobré...Smajlík
Věruš,díky za hezký seznam...Smajlík
Marci a ostatní marodi,odpočívejte, ať jste fit...Smajlík
U nás svítí sluníčko,hned je líp na duši...Lukin někde běhá po lese a já jdu vařit a péct řezy Pohádka, protože čekám návštěvu prostředního syna s rodinou...Smajlík
Děvčátka, ať se vám neděle vydaří...Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles