Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | dobrý večer | Datum vložení: 01.03.2015 19:24 hod. | |||
|
Jdu vám popřát krásný večer a hezkou bezbolestnou noc.Věruš díky za seznam![]() Já se stále málo zdržují na Pc.Zítra jdu na plicní a pozítří na mamograf, Děvčata vyspěte se do růžova ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 01.03.2015 18:57 hod. | |||
|
Tak Věrko dobré pořízení zítra i všechny co jdete k lékaři.A díky za seznam.-Mějte klidný večer a dobrou noc všem.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 01.03.2015 18:47 hod. | |||
|
užijte si zbytek večera v pohodě a teple domova a přeji hezkou a klidnou dobrou noc všem.![]() ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 01.03.2015 18:30 hod. | |||
|
děvčata,přijeli jsme domů a přišla dcera s Kristuli ta se naučila u mě hrát kuličky na notasu a sledujeme jak jí to jde.Maličká se chechtá,je s ní už sranda.Regi,dceru trochu popostrč,třeba jí to samotné nenapadne.A nebo nechce,není sama takových mládat je víc.Věruš,díky za seznam a zítra držím palce.Picnout se nesmíš,kdo by nám dělal seznámky.To dopadne dobře.Jinuš,mužovi řekni,že žádný sníh nechceme,chceme jaro.Přeji ti aby konečně léčba zabrala,bolesti jsis užila ažaž.Užijte si večera,snad ještě na vás juknu,jdu do sprchy jsem zralá do pelíšku ale je ještě brzo,co budu dělat v noci to teda nevím.![]() |
||||
| tvackova1 | Jina | Datum vložení: 01.03.2015 18:00 hod. | |||
|
lifomasaž pomuže jestli ze začatku byla prověděna ručni a to celeho těla -začinat potřeba z hlavy a postupně uvolnit uzliny,ja po ručni masaži litala na zachod každou chvili a už pak přistrojeva pomoha ,a ta přistrojeva jaka, nohavice do pasu nebo jen kratke,tě kratky je k ničemu | ||||
| tvackova1 | kuk | Datum vložení: 01.03.2015 16:00 hod. | |||
|
zdravim všechny ![]() tak konečně začala Sedita http://soutezsedita.cz/uvod.html ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Jina | zdravím | Datum vložení: 01.03.2015 15:06 hod. | |||
|
Věruško, děkuji za seznam. ![]() ![]() Já jezdím na lymfomasáže, zatím není poznat, jestli pomáhají. Už jsem byla 4x a ještě 10x mě to čeká. Zítra ráno jedu zase. Vždy sem nakouknu, přečtu si příspěvky co napíšete astále ležím, protože mi bylo řečeno, že mám mít nohu v klidu. Kdyby aspoň ta noha nebolela, bylo by to lepší. Nu co nadělám. Momentálně mám protivného manžela, brble, že není sníh a on nemůže jet lyžovat. Jsem mu říkala, že mu sníh namaluji. Čekám, až přijde vnuk Adrian, syn volal, že chce jít k nám a spát u nás.Tak pojede s námi zítra do Přerova a bude na mne s dědou hodinu a půl čekat. Tento týden mají prázdniny. Všechny Vás pozdravuji a jdu si lehnout. |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne | Datum vložení: 01.03.2015 12:39 hod. | |||
|
a kdo obědváte, tak dobrou chuť. Regi, taky jsem zvědavá, kdy vyrazíš autem. Jak píšeš o dceři, tak mě napadá,co kdybys jí dopředu řekla, ať něco uvaří.Můj syn zamlada se taky do práce nehrnul a já jezdila do nemocnice za maminkou, pak za tetou a když jsem přijela, nebylo nic hotovo. Bývala jsem naštvaná a nemluvila, až se jednou syn zeptal, tak jsem to všechno vysypala. A on mi řekl, že ho to nenapadlo a že bude lepší, když mu vždycky jasně řeknu, co chci,aby udělal. A bylo to v pohodě. Časem už bez řečí. Jaruško, aspoň se potěšíš s vnučkou a nemáš čas smutnit. Maru, dobře napeč, řezy pohádka také neznám. Marti,Marcelko a ostatní, co vám není akorát, držím palce, aby bylo líp. To platí i pro Sluníčko a Jindřišku. Kristi, už je fotka panenky? |
||||
| Macizaj | Dobrou chuť k nedělnímu obědu. | Datum vložení: 01.03.2015 12:24 hod. | |||
|
My čekáme na vnuky, tak jsme ještě neobědvali.Muž vařil španělské ptáčky a bramborové knedlíky, já jen slepičí polévku. Ještě kašlu, ale jinak je mi dobře. Počasí se pokazilo, chvílemi padá sníh a fouká vítr. Irenko, cucám prášky, na noc si dávám cibulové obklady na průdušky, tak snad už bude všechno OK. UŽIJ SI PĚKNÉ ODPOLEDNE V KRUHU RODINNÉM. Kristínko,dortík se ti podařil, tak ať se vám oslava také povede. Aničko, gratuluji k výhře, alespoň máš trochu radosti. Jaruško, je krásné mít dvouletou vnučku, užívejte si ji. Regi, čekám až napíšeš, že jsi vyrazila svým autem. S dcerou nic nenaděláš, netrap se tím. Martičko, sdělená starost, poloviční starost, ale jsou věci, se kterými se člověk nechce svěřovat. Přeji ti, aby se vše obrátilo k dobrému!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Maruško, užij si synovu rodinu. Až budeš mít čas, napiš, prosím, co jsou řezy pohádka! Děvčátka, jdeme obědvat. Jsme všichni. ![]() ![]() |
||||
| koudy | Krásné dopoledne... | Datum vložení: 01.03.2015 10:05 hod. | |||
|
děvčátka, pohodovou neděli...![]() ![]() AničkoF...gratulka k výhře,potěší to...já tyto křížovky taky luštím,ale ještě jsem nikdy nic nevyhrála...holt mám štěstí v lásce... ![]() Jaruško,je mi smutno, když čtu o ztrátě vašeho pejska...rozumím tvé bolesti, též jsem to prožívala...potěš se s vnučkou... ![]() Kristi, dortík se podařil,ať se oslava vydaří...nezapomeň na fotky... ![]() Ijo, potěš se s malou Elinkou... ![]() Marti,bude to vsechno dobré... ![]() Věruš,díky za hezký seznam... ![]() Marci a ostatní marodi,odpočívejte, ať jste fit... ![]() U nás svítí sluníčko,hned je líp na duši...Lukin někde běhá po lese a já jdu vařit a péct řezy Pohádka, protože čekám návštěvu prostředního syna s rodinou... ![]() Děvčátka, ať se vám neděle vydaří... ![]() |
||||