Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 02.03.2015 08:01 hod. | |||
|
Alenko zdravím doma Díky...U nás neprší,ale je podmrákem...U dr ať se vám daří ![]() ![]() Jinuš snad ti to pomůže,na lymfo jsem měla nohavice až nad pas,bylo to bezva..... Mějte dneska pěkné pondělí ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 02.03.2015 07:53 hod. | |||
|
u mudrů dobré pořízení přeji.. Kristy, Anýskovi přeji hodně zdravíčka, oba dorty jsou moc hezké..dcera je šikulka po Tobě a zeť taky..chichi ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezký den | Datum vložení: 02.03.2015 07:50 hod. | |||
|
Dobré ránko přeji..![]() ![]() holky..už jsme doma od večera z návštěvy a výletku... Byli jsme u přátel v Děčíně a včera jsme ještě s mužem jeli do Drážďan a pak již vlakem domů.. V Drážďanech poprchávalo, u nás dnes taky prší.. Muž má ještě dnes volno...půjdeme do obchodu a něco dobrého si uvaříme k obídku![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 02.03.2015 06:48 hod. | |||
|
Přejí krásný den.Teď jen zkrátka.Do 3hod jsem nespala a teď jsem zaspala V 8hod mám být na plicním.U nás leje jako s konve.Pá | ||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 01.03.2015 23:49 hod. | |||
|
Dneska jsem tady nebyla, tak aspoň přeju všem dobrou noc, co zítra jdete k doktorům, tak dobré výsledky a dobré pořízení a všem nemocným a co koho bolí, ať se do rána aspoň zlepší. | ||||
| 2baculka | Tak jsem psala, | Datum vložení: 01.03.2015 20:27 hod. | |||
|
asi nedala vložit. Děvčata, když se dceři neche vařit, tak ji nedonutím. Dnes si dala gulášek, který jsem včera navařila, ale i přes sliby, že budou těstoviny, je neuvařila. Byla jsem se sestřenicí u její maminy a stavily se na chalupě s věcmi, které již doma nepotřebujeme a tam je ještě dobře užijeme. Naštěstí mi doma teče teplá voda a hned se začne vařit a tu svou porci těstovin jsem si tedy uvařila sama, pak odjela pomoci našim s kobercem a nákupem. I vlasy jsou opět umyté. Tady domluva nepomůže, již připomínky byly,ale nepomohly. Děvčata, až začnu jezdit, jistě dám vědět i sem. Nejprve si musím vybavit ten ŘP a než bude, snad se nezaleknu a budu mít odvahu jet. Věru a Maky, snad se zlepšíte,vyšetření dopadnou dobře, aby byla dobrá nálada. Jindři, snad i lymfomasáže začnou pomáhat. Přeji dobrou noc bezstarostí a bolestí. |
||||
| Bm68 | Pěkný večer, | Datum vložení: 01.03.2015 20:11 hod. | |||
|
Jindři, myslela jsem, že už je vidět nějaký výsledek,ale já s lymfomasážemi nemám žádné zkušenosti,představuji si to jak Hurvínek válku.Třeba po zítřejší už něco budeš pozorovat. Jsi trpělivá, moc ti přeju,aby už ti noha dala pokoj. Věrko, výsledky budou dobré, jsi vzorná a my na tebe myslíme. AničceF taky přeju dobré výsledky a všem, kdo jdete k MUDrům. Na zítřek se dobře vyspěte. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 01.03.2015 19:58 hod. | |||
|
Jindřiško,také obdivuji, jak statečně snášíš bolest. 4x je asi ještě málo, věř, že se to zlepší. Moc bychom Ti to všechny přály.![]() ![]() Věruško, říkej si: Bude to dobré, musí to být dobré a ono to určitě dobré bude. ![]() ![]() Aničko, tobě také přeji dobré výsledky u lékařů. Já jsem měla jít zítra na alergologii a musela jsem se přeobjednat, s kašlem by to nebylo dobré jít mezi lidi. Kristínko, dortíky se povedly tobě i dceři, "napapkali" jste se, potěšili a hezky se vám bude spát. Janičko, vážím si toho, že muž vaří a vaří rád. V létě ho vaření nebaví, celé dny tráví na zahrádce a pořád něco vymýšlí, co by ještě mohl opravit, postavit, uklidit. V zimě mu nějaká činnost chybí. Děvčátka, všem, které zítra půjdete k lékaři přeji dobré výsledky. Jdu do vany . Dobrou noc! ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 01.03.2015 19:34 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Nejdříve poděkuji za seznam Věrce.I já mám takového muže, jak ty. Umí uvařit, čaj, kávu a brambory.![]() Tak si toho všechny co Vám muži uvaří, važte.Jsou k nezaplacení. ![]() Také děkuji za nakouknutí a okomentování fotek. Potěšily jste se s vnoučaty a na chvilku zapomněly na starosti. Jaruš, je mě líto, že odešel pejsek do psího nebe, ale už ho nic nebolí. Zítra všem co jdou na kontrolu a nebo na ošetření k lékaři, tak ať je vše OK. Jdu na televizi a už Vám popřeji dobrou noc. ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 01.03.2015 19:30 hod. | |||
|
už jsme se vrátili,měli jsme se moc dobře,zase zítra bude víc na váze.Dortík vložím,ale až někdy pozdě večer.Muž kouká na hokej tak jsem mu musela uvolnit PC A na starý nemůžu nahrát fotky![]() Musím pochválit dceru ,pekla se zetěm dort po prvé v životě a moc se jim povedl ![]() dám taky fotku Tak Anetka měla 2 dorty,ale bylo nás 16 tak se hodily .Věrko určitě budou dobré výsledky,držím palečky ![]() Marti přeji ať chmury brzy zmizí ![]() Marodům brzké uzdravení ![]() Všem přeji klidný večer a dobrou noc ![]() |
||||