Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Alenko zdravím domaSmajlík Díky...U nás neprší,ale je podmrákem...
U dr ať se vám daříSmajlíkSmajlík
Jinuš snad ti to pomůže,na lymfo jsem měla nohavice až nad pas,bylo to bezva.....
Mějte dneska pěkné pondělíSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u mudrů dobré pořízení přeji..


Kristy, Anýskovi přeji hodně zdravíčka, oba dorty jsou moc hezké..dcera je šikulka po Tobě a zeť taky..chichiSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ránko přeji..SmajlíkSmajlík
holky..už jsme doma od večera z návštěvy a výletku... Byli jsme u přátel v Děčíně a včera jsme ještě s mužem jeli do Drážďan a pak již vlakem domů..Smajlík V Drážďanech poprchávalo, u nás dnes taky prší..SmajlíkMuž má ještě dnes volno...půjdeme do obchodu a něco dobrého si uvaříme k obídkuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přejí krásný den.Teď jen zkrátka.Do 3hod jsem nespala a teď jsem zaspala V 8hod mám být na plicním.U nás leje jako s konve.Pá
Obrázek uživatelky
profil
Dneska jsem tady nebyla, tak aspoň přeju všem dobrou noc, co zítra jdete k doktorům, tak dobré výsledky a dobré pořízení a všem nemocným a co koho bolí, ať se do rána aspoň zlepší.
Obrázek uživatelky
profil
asi nedala vložit. Děvčata, když se dceři neche vařit, tak ji nedonutím. Dnes si dala gulášek, který jsem včera navařila, ale i přes sliby, že budou těstoviny, je neuvařila. Byla jsem se sestřenicí u její maminy a stavily se na chalupě s věcmi, které již doma nepotřebujeme a tam je ještě dobře užijeme. Naštěstí mi doma teče teplá voda a hned se začne vařit a tu svou porci těstovin jsem si tedy uvařila sama, pak odjela pomoci našim s kobercem a nákupem. I vlasy jsou opět umyté. Tady domluva nepomůže, již připomínky byly,ale nepomohly. Děvčata, až začnu jezdit, jistě dám vědět i sem. Nejprve si musím vybavit ten ŘP a než bude, snad se nezaleknu a budu mít odvahu jet.
Věru a Maky, snad se zlepšíte,vyšetření dopadnou dobře, aby byla dobrá nálada. Jindři, snad i lymfomasáže začnou pomáhat.
Přeji dobrou noc bezstarostí a bolestí.
Obrázek uživatelky
profil
Jindři, myslela jsem, že už je vidět nějaký výsledek,ale já s lymfomasážemi nemám žádné zkušenosti,představuji si to jak Hurvínek válku.Třeba po zítřejší už něco budeš pozorovat. Jsi trpělivá, moc ti přeju,aby už ti noha dala pokoj.
Věrko, výsledky budou dobré, jsi vzorná a my na tebe myslíme.
AničceF taky přeju dobré výsledky a všem, kdo jdete k MUDrům.
Na zítřek se dobře vyspěte.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jindřiško,také obdivuji, jak statečně snášíš bolest. 4x je asi ještě málo, věř, že se to zlepší. Moc bychom Ti to všechny přály.SmajlíkSmajlík
Věruško, říkej si: Bude to dobré, musí to být dobré a ono to určitě dobré bude.SmajlíkSmajlík

Aničko, tobě také přeji dobré výsledky u lékařů. Já jsem měla jít zítra na alergologii a musela jsem se přeobjednat, s kašlem by to nebylo dobré jít mezi lidi.
Kristínko, dortíky se povedly tobě i dceři, "napapkali" jste se, potěšili a hezky se vám bude spát.
Janičko, vážím si toho, že muž vaří a vaří rád. V létě ho vaření nebaví, celé dny tráví na zahrádce a pořád něco vymýšlí, co by ještě mohl opravit, postavit, uklidit. V zimě mu nějaká činnost chybí.
Děvčátka, všem, které zítra půjdete k lékaři přeji dobré výsledky. Jdu do vany . Dobrou noc!Smajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.
Nejdříve poděkuji za seznam Věrce.I já mám takového muže, jak ty.Smajlík Umí uvařit, čaj, kávu a brambory.Smajlík
Tak si toho všechny co Vám muži uvaří, važte.Jsou k nezaplacení.Smajlík
Také děkuji za nakouknutí a okomentování fotek.

Potěšily jste se s vnoučaty a na chvilku zapomněly na starosti.
Jaruš, je mě líto, že odešel pejsek do psího nebe, ale už ho nic nebolí.

Zítra všem co jdou na kontrolu a nebo na ošetření k lékaři, tak ať je vše OK.

Jdu na televizi a už Vám popřeji dobrou noc.Smajlík

Obrázek uživatelky
profil
už jsme se vrátili,měli jsme se moc dobře,zase zítra bude víc na váze.Dortík vložím,ale až někdy pozdě večer.Muž kouká na hokej tak jsem mu musela uvolnit PCSmajlík SmajlíkA na starý nemůžu nahrát fotkySmajlík
Musím pochválit dceru ,pekla se zetěm dort po prvé v životě a moc se jim povedlSmajlíkSmajlíkdám taky fotkuSmajlíkTak Anetka měla 2 dorty,ale bylo nás 16 tak se hodilySmajlík.
Věrko určitě budou dobré výsledky,držím palečkySmajlík
Marti přeji ať chmury brzy zmizíSmajlík
Marodům brzké uzdraveníSmajlík
Všem přeji klidný večer a dobrou nocSmajlík
Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles