Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
u nás od rána přímo leje, je teplo, ale vody je všude až dost,...Já jsem si udělala k obědu zeleninovou amoletu z bílků a navrch postrouhaný sýr se semínkama a s kořením. Bylo to dobré i syté.Žloutky mají hodně cholesterolu a tak proto z bílků.Manželovi zelí, knedlík a opečené klobásy....Jsme po kafíčku a půjdu si chvíli zalehnout, jsem unavená.Přeji všem pěkné odpoledne a promiňte,že neodpovídám na vaše písmenka, ale všechny jsem si přečetla a přeji všem ať máte hlavně dost zdravíčka, klid a pohodu....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
brambory a opeču si vinnou klobásu, mám z mrazničky. Stydne mi čajík ze zázvoru, nějak je mi zima.
Obrázek uživatelky
profil
Jsem nějak uchozená. Krev a převaz jsou htové, takaž ve středu výsldky. Nakonec jsem hnala kvůlu deštníku zonvu do střediska, měli jsme taťkův velký rodinný a babička myslela, že jsem ho vyměnila. Došla jsem na nákup a pak domů na úřad vyřídit ŘP, bude za 20 dní,snad nezapomenu jezdit. Cšestou zpět jsem koupila ve stánku brambory. Sice kila, ale nějak jsem celá bolavá. Asi počasí, to pršení mi vadí.
Alenko dobře že jste dojeli i Drážďany jsi viděla.
Kristýnko všechny dorty jsou krásné. Panenka se mi moc líbí, byla použita na sukni bábovková forma?.Hezky jste si užili slavení.
Obrázek uživatelky
profil
jdu popřát dobré chutnáníčko..
my koupili kuřecí stehenní řízky..tak něco ukuchtím, ale potřebuji chvilku oddech.. Já vždy musím odpočívat..nevydržím nic dlouho..SmajlíkUž moc neprší, jen poprškává, a tak jsem měla venku jen čepici, bez deštníku.Smajlíkto bych přišla ještě víc unavenáSmajlík

Kristy..moje sestra si taky dělá tu hmotu na dorty sama, marcipán - pravý je dost drahý..Smajlíka ona za ty dorty, co peče celé rodině nikdy nic nechceSmajlíkmnohdy je mi to i trapné
Obrázek uživatelky
profil
děkuji moc za komentiky i blahopřání.Dominiček je syn od zeťové sestry,je to skoro vnouček,říká mi babiSmajlíkJe o 3 týdny starší od Anýska.
Marci ta hmota je mléčná,ale pro moje ruce je to dost náročné....Obdivuji cukrářky,které to dělají každý denSmajlík
U nás už prší,dneska bude odpočinkový denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Celou noc se střídal déšť, sníh a vítr, teď je zamračeno.
Je vidět, že už mi je dobře, v noci jsem toho moc nenaspala, asi jsem přespaná.Smajlík
Svékla jsem povlečení, hodila do pračky a teď jdu vnukovi založit rifle. Koupil si nové a jsou dlouhé. Muž šel pro chleba, vařeno máme. Dnes musím jít chvilku ven.
Kristínko, dortíky jsou nádherné, dětičky Davídek a Anetka také !!!!!!!!!!!
Vám, které jste u lékaře přeji, aby výsledky byly OK.
Hezký den!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U mladých jsme se měli dobře,ale doma je doma.
Kristinko, koukla jsem na dorty i vnoučátka. Děti jsou k pomuchlování a dorty nádherný. Anetce přeji všechno nejlepší.
Jaru, je mi líto, že jste přišli o psího kamaráde. Už ho nic netrápí a s vámi se měl hezky.
Děvčata, dobře pořiďte u mudrů.

Obrázek uživatelky
profil
děvčata nějak jsem se zasekla,koukám kolik už je hodin.Alenko výlet se vydařil,skákli jste si i do Němec.Holky,kdo jdete k doktorům tak držím palce na dobré výsledky.U nás prší přímo leje takže zase zalezeme domů do tepla,nikam se mi v tomhle počasí nechce,chleba máme.SmajlíkPřeji hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás taky prší a je zataženo.
Musím do Alberta.
Regi, tak to se tedy asi nedá nic dělat, to je mi líto.
Marti, Věrko a AničkoF, dobré pořízení.


Obrázek uživatelky
profil
Tady prší, je škaredě.Alčo vítej z výletu.
Mějte co nejklidnější den všechny.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles