Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Pěkné popoledni | Datum vložení: 02.03.2015 13:06 hod. | |||
|
u nás od rána přímo leje, je teplo, ale vody je všude až dost,...Já jsem si udělala k obědu zeleninovou amoletu z bílků a navrch postrouhaný sýr se semínkama a s kořením. Bylo to dobré i syté.Žloutky mají hodně cholesterolu a tak proto z bílků.Manželovi zelí, knedlík a opečené klobásy....Jsme po kafíčku a půjdu si chvíli zalehnout, jsem unavená.Přeji všem pěkné odpoledne a promiňte,že neodpovídám na vaše písmenka, ale všechny jsem si přečetla a přeji všem ať máte hlavně dost zdravíčka, klid a pohodu....![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Jdu si uvařit | Datum vložení: 02.03.2015 11:45 hod. | |||
|
brambory a opeču si vinnou klobásu, mám z mrazničky. Stydne mi čajík ze zázvoru, nějak je mi zima. | ||||
| 2baculka | Hezký den přeji. | Datum vložení: 02.03.2015 11:39 hod. | |||
|
Jsem nějak uchozená. Krev a převaz jsou htové, takaž ve středu výsldky. Nakonec jsem hnala kvůlu deštníku zonvu do střediska, měli jsme taťkův velký rodinný a babička myslela, že jsem ho vyměnila. Došla jsem na nákup a pak domů na úřad vyřídit ŘP, bude za 20 dní,snad nezapomenu jezdit. Cšestou zpět jsem koupila ve stánku brambory. Sice kila, ale nějak jsem celá bolavá. Asi počasí, to pršení mi vadí. Alenko dobře že jste dojeli i Drážďany jsi viděla. Kristýnko všechny dorty jsou krásné. Panenka se mi moc líbí, byla použita na sukni bábovková forma?.Hezky jste si užili slavení. |
||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 02.03.2015 11:11 hod. | |||
|
jdu popřát dobré chutnáníčko.. my koupili kuřecí stehenní řízky..tak něco ukuchtím, ale potřebuji chvilku oddech.. Já vždy musím odpočívat..nevydržím nic dlouho.. Už moc neprší, jen poprškává, a tak jsem měla venku jen čepici, bez deštníku. to bych přišla ještě víc unavená![]() Kristy..moje sestra si taky dělá tu hmotu na dorty sama, marcipán - pravý je dost drahý.. a ona za ty dorty, co peče celé rodině nikdy nic nechce mnohdy je mi to i trapné |
||||
| badysek | Děvčátka , | Datum vložení: 02.03.2015 09:35 hod. | |||
|
děkuji moc za komentiky i blahopřání.Dominiček je syn od zeťové sestry,je to skoro vnouček,říká mi babi Je o 3 týdny starší od Anýska.Marci ta hmota je mléčná,ale pro moje ruce je to dost náročné....Obdivuji cukrářky,které to dělají každý den ![]() U nás už prší,dneska bude odpočinkový den ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné dopoledne | Datum vložení: 02.03.2015 09:19 hod. | |||
|
Celou noc se střídal déšť, sníh a vítr, teď je zamračeno. Je vidět, že už mi je dobře, v noci jsem toho moc nenaspala, asi jsem přespaná. ![]() Svékla jsem povlečení, hodila do pračky a teď jdu vnukovi založit rifle. Koupil si nové a jsou dlouhé. Muž šel pro chleba, vařeno máme. Dnes musím jít chvilku ven. Kristínko, dortíky jsou nádherné, dětičky Davídek a Anetka také !!!!!!!!!!! Vám, které jste u lékaře přeji, aby výsledky byly OK. Hezký den! ![]() ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 02.03.2015 09:16 hod. | |||
|
U mladých jsme se měli dobře,ale doma je doma. Kristinko, koukla jsem na dorty i vnoučátka. Děti jsou k pomuchlování a dorty nádherný. Anetce přeji všechno nejlepší. Jaru, je mi líto, že jste přišli o psího kamaráde. Už ho nic netrápí a s vámi se měl hezky. Děvčata, dobře pořiďte u mudrů. |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 02.03.2015 08:31 hod. | |||
|
děvčata nějak jsem se zasekla,koukám kolik už je hodin.Alenko výlet se vydařil,skákli jste si i do Němec.Holky,kdo jdete k doktorům tak držím palce na dobré výsledky.U nás prší přímo leje takže zase zalezeme domů do tepla,nikam se mi v tomhle počasí nechce,chleba máme. Přeji hezký den.![]() |
||||
| Bm68 | Hezký den, děvčata! | Datum vložení: 02.03.2015 08:15 hod. | |||
|
U nás taky prší a je zataženo. Musím do Alberta. Regi, tak to se tedy asi nedá nic dělat, to je mi líto. Marti, Věrko a AničkoF, dobré pořízení. |
||||
| Sarita | Pěkné ráno | Datum vložení: 02.03.2015 08:13 hod. | |||
|
Tady prší, je škaredě.Alčo vítej z výletu. Mějte co nejklidnější den všechny. ![]() |
||||