Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tady se střídal déšť, kroupy a sluníčko, jasně jak aprílSmajlíkVěrko tak to snad bude vše v pořádku.Bobi nic si z toho nedělej, to čeká i mě tento měsíc, ale jsme tak staré , jak se cítímeSmajlíkRáno brzo jedem do Šumperka na plicní, tak mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Odpoledne u nás svítíilo sluníčk. Už mne aně nevyahlo ven. Odpočívání se mi líbilo. Trochu jsem již pookřála.
Věro držím pěsti, vše bude v normě.
Anau mě také na chalupě raší cibuloviny. Kvetou tam zatím sněženky a červeně čemeřice. Tělíčko se srovná, práce a změna počasí nás najaře dostáva.
Obrázek uživatelky
profil
jak říká Kristínka, venku je aprílové počasí, přeháňky se střídají se sluníčkem, odpoledne bylo až 10 st.Teď je tam však už jen 2st., dost se ochladilo.
Dopoledne jsem jela do květinářství, jaru naproti, dovezla jsem si primulky a sedmikrásky. Vybírala jsem ty které mají hodně poupat a ještě moc nekvetou.Budou do truhlíků na schody a dvorek.Se sázením počkám až do příštího týdne, uložila jsem je do studeného skleníku.Chtěla jsem je ve žluté barvě, ale neměli.
Na zahradě mi zatím nic nekvete, jen raší lístky tulipánů a narcisek. Už se nemůžu dočkat až to vše rozkvete.
O víkendu muž stříhal stromky,sbírala jsem větvičky,a večer jsem se nemohla pohnout,jak mi vše bolelo a nebo už tělo reagovalo na změnu počasí.
Všem, co čekáte na výsledky rozborů od lékařů, ať jsou jen
dobré.
Obrázek uživatelky
profil
Tak zase jednou nakouknu a pozdravím..Věrko,díky za aktuální seznam,letí to strašně rychle.My jsme po všech oslavách,proběhly v pohodě.Dnes tady máme aprílové počasí-vítr s deštěm,spláchlo to zbytky sněhu.Odpoledne trošku problesklo sluníčko,vypadalo to na jaro-ale asi to ještě nebude pravda.Děvčata,přeji Vám všem pohodu,co se má vyřešit,ať dobře dopadne!!!Marodům brzké uzdravení a Vám všem-ať Vás moc nesužují starosti a trampoty!!!!
Obrázek uživatelky
profil
pěkný podvečer přeji,u nás je dnes jak na apríla,jednou prší a zas sluníčkoSmajlík
Regi jo ,na sukničku jsem použila bábovkuSmajlíkVčelka pro Dominička ,není moje dílo,pekla jedna paní na objednávku.
Alči sestra je šikulka ,to obdivuji,je třeba trpělivost a musí to bavit....
Věruško určitě bude vše v pořádkuSmajlíkSmajlíkSmajlík
Bobi nebul,všechny budeme mít o rok vícSmajlík
Děvčátka ještě jednou díky,jste miléSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak u nás se střídá déšť sníh a vítr celý den. Nakonec jsem byla v Penny, vyhlídla jsem si chvilku, co nepršelo a cestou domů mě to stejně chytlo.
No jo,placení už začíná. Popelnice už jsem platila a daň z nemovitostí počkám až asi na květen.
Kafe si dám teprve teď, mluvila jsem dlouho se sestrou, synovec je v nemocnici, tak má zase starost.
Kristi, jsi moc šikovná, dorty jsou jako od cukráře.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky, moc děkuji za přečtení článku..Bylo tam hezky,tak jsem trošku zavzpomínalaSmajlík

BOBI...už zase začíná placení??...to budou za chvíli i daně z nemov.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Hezké odpoledne. Věrušce děkuji za seznam. Já už mám zas o rok víc. To nám to utíká.Smajlík dnes od rána pršelo a chvílemi opravdu fest.Dopoledne jsem byla zaplatit popelnice a poplatek s pejska. Před chvílí vykouklo sluníčko a snaží se o sto šest.Snad bude zítra hezky. Už se nám ty dny protahují a jaro je na dohled. Kristýnko dívala jsem se na fotečky. Dětičky jsou k pomuchlování a dorty - jak na výstavu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Prožijte pěkné odpoledne...u nás je po dešti a začíná modrat obloha..SmajlíkSmajlíkTak třeba bude zítra hezky

Aničko Filipi..ty buď v pelíšku..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
krásné odpoledne.Teprve teď jsem se vrátila od lékaře.
Byla jsem na rentgenu a všude jinde.Nakoupila jsem.Teď vyvenčím péjska a zalehnu ,je mě zima a pod peřinou se néjlíp zahřeju.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles