Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 02.03.2015 18:39 hod. | |||
|
Tady se střídal déšť, kroupy a sluníčko, jasně jak apríl Věrko tak to snad bude vše v pořádku.Bobi nic si z toho nedělej, to čeká i mě tento měsíc, ale jsme tak staré , jak se cítíme Ráno brzo jedem do Šumperka na plicní, tak mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| 2baculka | Již je večer a tma. | Datum vložení: 02.03.2015 18:30 hod. | |||
|
Odpoledne u nás svítíilo sluníčk. Už mne aně nevyahlo ven. Odpočívání se mi líbilo. Trochu jsem již pookřála. Věro držím pěsti, vše bude v normě. Anau mě také na chalupě raší cibuloviny. Kvetou tam zatím sněženky a červeně čemeřice. Tělíčko se srovná, práce a změna počasí nás najaře dostáva. |
||||
| annau | Příjemný podvečer všem, | Datum vložení: 02.03.2015 18:24 hod. | |||
|
jak říká Kristínka, venku je aprílové počasí, přeháňky se střídají se sluníčkem, odpoledne bylo až 10 st.Teď je tam však už jen 2st., dost se ochladilo. Dopoledne jsem jela do květinářství, jaru naproti, dovezla jsem si primulky a sedmikrásky. Vybírala jsem ty které mají hodně poupat a ještě moc nekvetou.Budou do truhlíků na schody a dvorek.Se sázením počkám až do příštího týdne, uložila jsem je do studeného skleníku.Chtěla jsem je ve žluté barvě, ale neměli. Na zahradě mi zatím nic nekvete, jen raší lístky tulipánů a narcisek. Už se nemůžu dočkat až to vše rozkvete. O víkendu muž stříhal stromky,sbírala jsem větvičky,a večer jsem se nemohla pohnout,jak mi vše bolelo a nebo už tělo reagovalo na změnu počasí. Všem, co čekáte na výsledky rozborů od lékařů, ať jsou jen dobré. |
||||
| Hali | Klidný večer všem šikulkám "seniorkám"! | Datum vložení: 02.03.2015 18:17 hod. | |||
|
Tak zase jednou nakouknu a pozdravím..Věrko,díky za aktuální seznam,letí to strašně rychle.My jsme po všech oslavách,proběhly v pohodě.Dnes tady máme aprílové počasí-vítr s deštěm,spláchlo to zbytky sněhu.Odpoledne trošku problesklo sluníčko,vypadalo to na jaro-ale asi to ještě nebude pravda.Děvčata,přeji Vám všem pohodu,co se má vyřešit,ať dobře dopadne!!!Marodům brzké uzdravení a Vám všem-ať Vás moc nesužují starosti a trampoty!!!! | ||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 02.03.2015 16:57 hod. | |||
|
pěkný podvečer přeji,u nás je dnes jak na apríla,jednou prší a zas sluníčko![]() Regi jo ,na sukničku jsem použila bábovku Včelka pro Dominička ,není moje dílo,pekla jedna paní na objednávku.Alči sestra je šikulka ,to obdivuji,je třeba trpělivost a musí to bavit.... Věruško určitě bude vše v pořádku ![]() ![]() ![]() Bobi nebul,všechny budeme mít o rok víc ![]() Děvčátka ještě jednou díky,jste milé ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, | Datum vložení: 02.03.2015 16:08 hod. | |||
|
tak u nás se střídá déšť sníh a vítr celý den. Nakonec jsem byla v Penny, vyhlídla jsem si chvilku, co nepršelo a cestou domů mě to stejně chytlo. No jo,placení už začíná. Popelnice už jsem platila a daň z nemovitostí počkám až asi na květen. Kafe si dám teprve teď, mluvila jsem dlouho se sestrou, synovec je v nemocnici, tak má zase starost. Kristi, jsi moc šikovná, dorty jsou jako od cukráře. ![]() |
||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 02.03.2015 15:17 hod. | |||
|
Holky, moc děkuji za přečtení článku..Bylo tam hezky,tak jsem trošku zavzpomínala![]() BOBI...už zase začíná placení??...to budou za chvíli i daně z nemov. ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 02.03.2015 15:12 hod. | |||
|
Hezké odpoledne. Věrušce děkuji za seznam. Já už mám zas o rok víc. To nám to utíká. dnes od rána pršelo a chvílemi opravdu fest.Dopoledne jsem byla zaplatit popelnice a poplatek s pejska. Před chvílí vykouklo sluníčko a snaží se o sto šest.Snad bude zítra hezky. Už se nám ty dny protahují a jaro je na dohled. Kristýnko dívala jsem se na fotečky. Dětičky jsou k pomuchlování a dorty - jak na výstavu. |
||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 02.03.2015 15:00 hod. | |||
|
Prožijte pěkné odpoledne...u nás je po dešti a začíná modrat obloha..![]() Tak třeba bude zítra hezkyAničko Filipi..ty buď v pelíšku.. ![]() |
||||
| filipi | ahoj děvčata | Datum vložení: 02.03.2015 13:09 hod. | |||
|
krásné odpoledne.Teprve teď jsem se vrátila od lékaře. Byla jsem na rentgenu a všude jinde.Nakoupila jsem.Teď vyvenčím péjska a zalehnu ,je mě zima a pod peřinou se néjlíp zahřeju. ![]() |
||||