Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Krásný den přeji. | Datum vložení: 03.03.2015 08:57 hod. | |||
|
Obloha je do běla, na trávě též, v noci napadl snížek. Dlouh nevydrží je na nule. Másím do města pro prášky od receptů mamině. Schválně jsem nechala na náměstí, abych se donutila jít ven. Blanisestra udělala hodně moc velký pokrok, možná v létě ještě trochu zlepší. A myšlení, bude tako jak bude, někdy se dá trénovat, někdy nic již nepomůže. Vidím to u otce, olí mne to, ale je to tak v životě. Na okan se mi zatím nechce, čekám na teplejší čas. |
||||
| Bm68 | Ahoj, krásný den! | Datum vložení: 03.03.2015 08:57 hod. | |||
|
Máme sluníčko, tak jsem povlíkla peřiny a peru.Jste čiperky, já se na jarní úklid zatím vůbec necítím. Jo a od nás je blízko do Mnichova a ve Strakonicích je Habeš.A ve starém bydlišti na Prachaticku jsme to měli do Ameriky, co by kamenem dohodil. ![]() Tak ať se vám všechno daří. ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 03.03.2015 07:30 hod. | |||
|
Musím se pochlubit, máme sluníčko a modrou oblohu. Vydrží to, nevydrží? Toť otázka.![]() Blaničko, myslím, že udělala sestra velký pokrok. S hlavou se nic dělat nedá. Přeji JÍ hodně zdraví. ![]() Irenko, obdivuji tě. Já ještě počkám. On za mě nikdo úklid neudělá. Vařit budu mrkvovou polévku, rybí file s bramborem a zelný salát.Kristínko, my zase máme Korej. ![]() Všem přeji pěkný den. Jdu snídat a pak žehlit. |
||||
| fanypol | Dobré ránko děvčátka | Datum vložení: 03.03.2015 07:14 hod. | |||
|
unás možná bude hezky..snad to nezakřiknu..část oblohy je šedá a zbytek modroučký... Taky bych chtěla umýt okno v obýváku.. a oprat záclony |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 03.03.2015 06:51 hod. | |||
|
děvčata jsem ticho jako pěna,nechci vás budit u nás stále zamračeno,zase bude pršet a já budu pokračovat.Odpoledne tady budou děti mladí jedou nakupovat a tahat to sebou v tomhle počasí nechtějí.Věruško,já už jsem se na to nemohlaa dívat,nic jsem nedělala,když jsem chodila do práce tak ted doháním.Dnes budu vařit bramboračku s houbami a zapeču těstoviny,naházím tam co dům má to bude rychlovka.Vy dospinkejte v klídku a přeji hezký den.![]() |
||||
| badysek | Děvčátka , | Datum vložení: 02.03.2015 20:04 hod. | |||
|
zítra ať se vám daří u mudru Držím pěstí![]() Alča měla milou návštěvu ![]() Marci pěkné povidání s Kanadou.My máme asi 1 km do Kanady Je to část Třince![]() Stazi se už chystá na jaro,já už chci taky ![]() Jinak všem pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 02.03.2015 19:54 hod. | |||
|
děvčata,AničkoF ty lež a odpočívej,bylo toho na tebe moc.Bobi ty nebud smutná,tento měsíc to odnesu i já o rok starší Věruško díky za hnojivo,budu dělat.Blani to je dobře,že sestře je lépe,hlavně že se může pohybovat-chodit.Holky dnes jsem zahájila jarní úklid.Mám vydrbanou kuchyn a ložnici včetně oken,ale jen zevnitř,protože lilo jako s konve.Mám toho plné kecky a těším se do kanafasu.Mějte příjemný večer a klidnou dobrou noc.![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 02.03.2015 19:23 hod. | |||
|
dočetla jsem, ale moc nic nevím. Věrko,recept na muškáty si uložím, věřím, že to bude fungovat. Letos muškáty kupovat nebudu,dám jen ty,co jsem vypěstovala z řízků. Je jich míň, ale to neva. Marcelko, děkuju, sestra je na tom líp, než jsme doufali. Jen ta paměť jí neslouží, ale já si už připadám taky tak. No a nohy úplně v pořádku nemá,ale s fr. holemi ujde dost. Zdeni, na plicním dobře pořiďte. A už jen popřeju dobrou noc a ahoj zase zítra. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 02.03.2015 19:15 hod. | |||
|
my měli nečekanou milou návštěvu... jdu se rozloučit přeji hezký večer a klidné spaní![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 02.03.2015 18:55 hod. | |||
|
Všechno jsem dočetla.Když si neudělám poznámky, moc si toho nepamatuji. Věruško, neboj, určitě budeš mít výsledky v normě. Holky, mě začalo bolet v kříži, je to asi od toho posedávání a polehávání. Jsem zvyklá stále něco dělat a teď jsem se flákala! ![]() Dnes jsem trochu pracovala, vyprala jsem tři pračky, hlavně povlečení,moje propocená pyžama a další. Zítra něco vyžehlím. Máme schůzi důchodců, ještě nevím, zda tam půjdu. ![]() Počasí také aprílové. Boženko, víš, že bych si s tebou vyměnila věk. ![]() ![]() Blaničko, už jsem si kolikrát vzpomněla, zda je na tom sestra dobře. Přeji jí hodně zdravíčka. Zase má starost se synem. Snad to nebude nic vážného. Věruško, hnojivo jsem si opsala, určitě to zkusím. Máš s tím zkušenosti? Zdeničko, dobře pořiďte na plicním! Dnes se rozloučím brzo. Čekám telefon z Kanady. Mějte pěkný večer a klidnou noc! ![]() ![]() |
||||