Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Obloha je do běla, na trávě též, v noci napadl snížek. Dlouh nevydrží je na nule. Másím do města pro prášky od receptů mamině. Schválně jsem nechala na náměstí, abych se donutila jít ven.
Blanisestra udělala hodně moc velký pokrok, možná v létě ještě trochu zlepší. A myšlení, bude tako jak bude, někdy se dá trénovat, někdy nic již nepomůže. Vidím to u otce, olí mne to, ale je to tak v životě.
Na okan se mi zatím nechce, čekám na teplejší čas.
Obrázek uživatelky
profil
Máme sluníčko, tak jsem povlíkla peřiny a peru.Jste čiperky, já se na jarní úklid zatím vůbec necítím.
Jo a od nás je blízko do Mnichova a ve Strakonicích je Habeš.A ve starém bydlišti na Prachaticku jsme to měli do Ameriky, co by kamenem dohodil.Smajlík

Tak ať se vám všechno daří.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Musím se pochlubit, máme sluníčko a modrou oblohu. Vydrží to, nevydrží? Toť otázka.Smajlík
Blaničko, myslím, že udělala sestra velký pokrok. S hlavou se nic dělat nedá. Přeji JÍ hodně zdraví. Smajlík
Irenko, obdivuji tě. Já ještě počkám. On za mě nikdo úklid neudělá.Smajlík Vařit budu mrkvovou polévku, rybí file s bramborem a zelný salát.

Kristínko, my zase máme Korej.Smajlík

Všem přeji pěkný den. Jdu snídat a pak žehlit.
Obrázek uživatelky
profil
unás možná bude hezky..snad to nezakřiknu..část oblohy je šedá a zbytek modroučký...SmajlíkTaky bych chtěla umýt okno v obýváku..Smajlíka oprat záclony
Obrázek uživatelky
profil
děvčata jsem ticho jako pěna,nechci vás budit u nás stále zamračeno,zase bude pršet a já budu pokračovat.Odpoledne tady budou děti mladí jedou nakupovat a tahat to sebou v tomhle počasí nechtějí.Věruško,já už jsem se na to nemohlaa dívat,nic jsem nedělala,když jsem chodila do práce tak ted doháním.Dnes budu vařit bramboračku s houbami a zapeču těstoviny,naházím tam co dům má to bude rychlovka.Vy dospinkejte v klídku a přeji hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
zítra ať se vám daří u mudruSmajlíkDržím pěstíSmajlík
Alča měla milou návštěvuSmajlík
Marci pěkné povidání s Kanadou.My máme asi 1 km do KanadySmajlíkJe to část TřinceSmajlík
Stazi se už chystá na jaro,já už chci takySmajlík
Jinak všem pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,AničkoF ty lež a odpočívej,bylo toho na tebe moc.Bobi ty nebud smutná,tento měsíc to odnesu i já o rok staršíSmajlíkVěruško díky za hnojivo,budu dělat.Blani to je dobře,že sestře je lépe,hlavně že se může pohybovat-chodit.Holky dnes jsem zahájila jarní úklid.Mám vydrbanou kuchyn a ložnici včetně oken,ale jen zevnitř,protože lilo jako s konve.Mám toho plné kecky a těším se do kanafasu.Mějte příjemný večer a klidnou dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dočetla jsem, ale moc nic nevím.
Věrko,recept na muškáty si uložím, věřím, že to bude fungovat. Letos muškáty kupovat nebudu,dám jen ty,co jsem vypěstovala z řízků. Je jich míň, ale to neva.
Marcelko, děkuju, sestra je na tom líp, než jsme doufali. Jen ta paměť jí neslouží, ale já si už připadám taky tak. No a nohy úplně v pořádku nemá,ale s fr. holemi ujde dost.
Zdeni, na plicním dobře pořiďte.
A už jen popřeju dobrou noc a ahoj zase zítra.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
my měli nečekanou milou návštěvu...
jdu se rozloučitSmajlíkpřeji hezký večer a klidné spaníSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Všechno jsem dočetla.Když si neudělám poznámky, moc si toho nepamatuji.
Věruško, neboj, určitě budeš mít výsledky v normě.
Holky, mě začalo bolet v kříži, je to asi od toho posedávání a polehávání. Jsem zvyklá stále něco dělat a teď jsem se flákala!Smajlík
Dnes jsem trochu pracovala, vyprala jsem tři pračky, hlavně povlečení,moje propocená pyžama a další. Zítra něco vyžehlím. Máme schůzi důchodců, ještě nevím, zda tam půjdu.Smajlík
Počasí také aprílové.
Boženko, víš, že bych si s tebou vyměnila věk.SmajlíkSmajlík
Blaničko, už jsem si kolikrát vzpomněla, zda je na tom sestra dobře. Přeji jí hodně zdravíčka. Zase má starost se synem. Snad to nebude nic vážného.

Věruško, hnojivo jsem si opsala, určitě to zkusím. Máš s tím zkušenosti?
Zdeničko, dobře pořiďte na plicním!
Dnes se rozloučím brzo. Čekám telefon z Kanady.
Mějte pěkný večer a klidnou noc!SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles