Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | Krásné poledne | Datum vložení: 03.03.2015 12:40 hod. | |||
|
A dobrou chuť.Už jsem doma s Třebiče.Na mamografu stále stéjně a na alergii mě dala déjchačku vr spreji. Sarito-Zdeni není ten kašel vyvoláván alergii-na něco? Já ho mám na alergii. Dnes mě dělali Zkoušky mám jich 26 na pyly.obilí,aj a také na péjska i kočičku.Vše bylo OK.jen na lepek,sýr,mléko,jahody meruňky okurky,penecilín,jod i paralen to nemám dobré ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 03.03.2015 12:13 hod. | |||
|
Jsme doma, díky za podporu. Cesta byla špatná, v noci napadlo 10cm sněhu, teď je sluníčko chvílemi, ale vítr.- Plíce mám zdravé ale asi budu muset ještě na krční, pořád mě to nutí na kašlání , tak uvidíme co bude. Mějte pěkné odpoledne.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné poledne | Datum vložení: 03.03.2015 12:06 hod. | |||
|
všem ,co sedáte k obědu přeji dobré chutnání...U nás také svítí sluníčko, ale fouká dost protivný a silný nárazový vítr.Je sice teplo, ale ten vítr je nepříjemný.Blani, kousek od Netolic bylo i Mexiko,byly to Strunkovice nad Blanicí, kde jsem bydlela i já nějaký čas...Přečetla jsem si, jak se dáváte do jarní očisty, ale upřímně jako Kristínka na to kašlu...Bude ještě počasí horší...Maruško, tobě vyvřela polévka a já jsem dělala čočkovou a zavadila jsem o plný hrnek na nočky do polévky a vylila jsem si to na sebe i podlahu....Člověk myslí na víc věcí a dělá víc věcí naráz...Pěkné odpoledne...![]() ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Přeji | Datum vložení: 03.03.2015 11:09 hod. | |||
|
hezký den. Tady je slunečno, ale br....., je zima. Můj byl s dcerou ve městě, dovezli mně zákusek ke kávičce, tak právě si na něm pochutnávám. Za 2 hodiny jdu na odpolední ale vůbec se mně nechce. Mějte báječný celý den | ||||
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 03.03.2015 11:03 hod. | |||
|
U nás také napadl sníh. Teď svítí slunko a je větrno. Věruško, děkuji za seznam. My tady máme 3km od nás Berlín a Amerika je 10km daleko. ![]() Po obědě jedu na alergologii a zrovna ve městě nakoupíme. Na okna počkám také až bude lepší počasí a nálada. K obědu dělám čočku a buličí oko. Mějte hezký den bez karambolů. ![]() |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 03.03.2015 10:54 hod. | |||
|
moc děkuji všem za komentáře u mých posledních článků. Psala jsem tam i kdy nás naposledy okradli. Jinak jsme včera zavezli nějaké věci a zbytek léků po pejskovi do útulku. Dnes se chystáme s kytkou a svíčkami na hřbitov, tchýně by se bývala dožila 102 let, zemřela ve svých 89 letech. U nás se počasí střídá, trošku napadlo sněhu a dopoledne padaly drobné kroupy. V pokojíku a kuchyni jsme čistila koberec a prala běhouny. ještě mi zbývá obývák, asi se na něj vrhnu odpoledne, aby to brzo uschlo. V pátek budeme mít hlídací den. Budeme si vegetit se Sárinkou a ona nebude muset brzo vstávat. Dnes bude čočková a opékaný sýr. Mějte příjemný den, co nejméně bolesti a co nejvíce radosti! |
||||
| koudy | Děvčáka, | Datum vložení: 03.03.2015 10:39 hod. | |||
|
přeji vám krásný den...i u nás bylo ráno bílo, ale svítí sluníčko,tak určitě brzo roztaje...![]() Tak jsem se pustila do přesazování paprik do kelímků,uvolnila jsem na ně okna a koukám,jak jsou strašně špinavá,takže místo paprik umývám okna...potřebovala bych ještě jedny ruce,poněvadž mezitím vařím a už mi vyvřela polévka po sporáku a kočka se prochází v truhlíku s paprikama...... ![]() Nemehlům zdar a mě dneska zvláště!!!! Děvčata, kdo jedete po doktorech, dobré výsledky, na nákupech dobře pořiďte,ať se vám dneska vše daří a přeji klidný a pohodový den... ![]() |
||||
| Hali | Příjemný den bez trampot Vám všem!!! | Datum vložení: 03.03.2015 09:31 hod. | |||
|
Tak jsem si včera libovala,že to vypadá na jaro-o půlnoci svítil měsíc,nebe bylo plné jasných hvězd a v půl sedmé ráno bylo všude bílo a pořádná chumelenice.Takže jsem zase doplnila zásoby do krmítka a už je tam od rána živo.Večer jsem nesla něco do popelnice ke garáži,všimla jsem si,že v místě,kde jsem vloni zasadila nové cibuloviny,se něco tlačí ze země.Ale byla tma,tak jsem se těšila,že se na to podívám ráno...No,musím počkat...Dnes nikam nemusíme vyjíždět,doufám,že bude poobědová procházka.Děvčata,ať se Vám den vydaří,ať jsou na Vás všichni hodní. | ||||
| 2baculka | , | Datum vložení: 03.03.2015 09:00 hod. | |||
|
U nás ve městě je sídliště Sibiř. Kdysi jsme se s mužem smáli, že máme nejdelší pěší zonu ze Sibiře na Klondajk - to je hospoda na nádraží. Možná se již tak nejmenuje, ale říkávalo se tam tak. | ||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 03.03.2015 08:59 hod. | |||
|
v noci jsem nespala ve 1,30 mně vzbudily nohy tak mě dřely v holeněch,že jsem musela vstát a sníst prášek,ve 3 jsem vstala znova a četla to 5 hod....Venku byl šílený vítr a takové šuměni.Ráno vstanu a tam nasněženo![]() Já chci jaro![]() ![]() Měla jsem taky v plánu okno v ložnici a převlekáni,ale dlabu na to až bude pěkněji ![]() ![]() Mějte pěkný den ![]() ![]() |
||||