Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
A dobrou chuť.Už jsem doma s Třebiče.Na mamografu stále stéjně a na alergii mě dala déjchačku vr spreji.
Sarito-Zdeni není ten kašel vyvoláván alergii-na něco?
Já ho mám na alergii.
Dnes mě dělali Zkoušky mám jich 26 na pyly.obilí,aj a také na péjska i kočičku.Vše bylo OK.jen na lepek,sýr,mléko,jahody meruňky okurky,penecilín,jod i paralen to nemám dobréSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jsme doma, díky za podporu. Cesta byla špatná, v noci napadlo 10cm sněhu, teď je sluníčko chvílemi, ale vítr.- Plíce mám zdravéSmajlíkale asi budu muset ještě na krční, pořád mě to nutí na kašlání , tak uvidíme co bude. Mějte pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
všem ,co sedáte k obědu přeji dobré chutnání...U nás také svítí sluníčko, ale fouká dost protivný a silný nárazový vítr.Je sice teplo, ale ten vítr je nepříjemný.Blani, kousek od Netolic bylo i Mexiko,byly to Strunkovice nad Blanicí, kde jsem bydlela i já nějaký čas...Přečetla jsem si, jak se dáváte do jarní očisty, ale upřímně jako Kristínka na to kašlu...Bude ještě počasí horší...Maruško, tobě vyvřela polévka a já jsem dělala čočkovou a zavadila jsem o plný hrnek na nočky do polévky a vylila jsem si to na sebe i podlahu....Člověk myslí na víc věcí a dělá víc věcí naráz...Pěkné odpoledne...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
hezký den. Tady je slunečno, ale br....., je zima. Můj byl s dcerou ve městě, dovezli mně zákusek ke kávičce, tak právě si na něm pochutnávám. Za 2 hodiny jdu na odpolední ale vůbec se mně nechce. Mějte báječný celý den
Obrázek uživatelky
profil
U nás také napadl sníh. Teď svítí slunko a je větrno.
Věruško, děkuji za seznam.
My tady máme 3km od nás Berlín a Amerika je 10km daleko.Smajlík
Po obědě jedu na alergologii a zrovna ve městě nakoupíme.
Na okna počkám také až bude lepší počasí a nálada.
K obědu dělám čočku a buličí oko.
Mějte hezký den bez karambolů.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
moc děkuji všem za komentáře u mých posledních článků. Psala jsem tam i kdy nás naposledy okradli. Jinak jsme včera zavezli nějaké věci a zbytek léků po pejskovi do útulku.
Dnes se chystáme s kytkou a svíčkami na hřbitov, tchýně by se bývala dožila 102 let, zemřela ve svých 89 letech. U nás se počasí střídá, trošku napadlo sněhu a dopoledne padaly drobné kroupy. V pokojíku a kuchyni jsme čistila koberec a prala běhouny. ještě mi zbývá obývák, asi se na něj vrhnu odpoledne, aby to brzo uschlo. V pátek budeme mít hlídací den. Budeme si vegetit se Sárinkou a ona nebude muset brzo vstávat.
Dnes bude čočková a opékaný sýr. Mějte příjemný den, co nejméně bolesti a co nejvíce radosti!
Obrázek uživatelky
profil
přeji vám krásný den...i u nás bylo ráno bílo, ale svítí sluníčko,tak určitě brzo roztaje...Smajlík
Tak jsem se pustila do přesazování paprik do kelímků,uvolnila jsem na ně okna a koukám,jak jsou strašně špinavá,takže místo paprik umývám okna...potřebovala bych ještě jedny ruce,poněvadž mezitím vařím a už mi vyvřela polévka po sporáku a kočka se prochází v truhlíku s paprikama......Smajlík
Nemehlům zdar a mě dneska zvláště!!!!

Děvčata, kdo jedete po doktorech, dobré výsledky, na nákupech dobře pořiďte,ať se vám dneska vše daří a přeji klidný a pohodový den...Smajlík


Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem si včera libovala,že to vypadá na jaro-o půlnoci svítil měsíc,nebe bylo plné jasných hvězd a v půl sedmé ráno bylo všude bílo a pořádná chumelenice.Takže jsem zase doplnila zásoby do krmítka a už je tam od rána živo.Večer jsem nesla něco do popelnice ke garáži,všimla jsem si,že v místě,kde jsem vloni zasadila nové cibuloviny,se něco tlačí ze země.Ale byla tma,tak jsem se těšila,že se na to podívám ráno...No,musím počkat...Dnes nikam nemusíme vyjíždět,doufám,že bude poobědová procházka.Děvčata,ať se Vám den vydaří,ať jsou na Vás všichni hodní.
Obrázek uživatelky
profil
U nás ve městě je sídliště Sibiř. Kdysi jsme se s mužem smáli, že máme nejdelší pěší zonu ze Sibiře na Klondajk - to je hospoda na nádraží. Možná se již tak nejmenuje, ale říkávalo se tam tak.
Obrázek uživatelky
profil
v noci jsem nespala ve 1,30 mně vzbudily nohy tak mě dřely v holeněch,že jsem musela vstát a sníst prášek,ve 3 jsem vstala znova a četla to 5 hod....Venku byl šílený vítr a takové šuměni.Ráno vstanu a tam nasněženoSmajlíkSmajlíkJá chci jaroSmajlíkSmajlík
Měla jsem taky v plánu okno v ložnici a převlekáni,ale dlabu na to až bude pěknějiSmajlíkSmajlík
Mějte pěkný denSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles