Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | kuk | Datum vložení: 03.03.2015 19:06 hod. | |||
|
Jdu vám popřát krásnou bezbolestnou noc.Já dnes půjdu brzo do hajan.Jsem z toho cestování nějak uondaná.PÁ![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 03.03.2015 18:53 hod. | |||
|
Jaruško dík. Alči bydlíme se synem v rodinném domku,akorát má vlastní vchod Ale můžu tam kdykoli,taky jak vnuci byli malí tak jsem byla po ruce Dceru mám asi 4km od nás a tam můžu taky kdykolí![]() ![]() Stázi zítra dobré pořízení ![]() Děvčátka asi bude škaredě strašně mě dře v nohách ![]() ![]() Dnes už se loučím,pěkný večer a dobrou noc ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 03.03.2015 18:46 hod. | |||
|
děvčata,tak mám zase kus práce udělané a na vás to čeká.Regi u vás je sídliště Sibiř od nás na Prahu je město Sibiř.Marti ještěže si se neopařila s hrncem polévky to by bylo auvaauva.Zdeni-plíce zdravé a kašel také přejde,možná opravdu budeš mít alergii jak píší děvčata.Jiřinko jen si plánuj až bude muž v důchodu,jestli to budete mít jako naši známí tak se nikam jezdit nechce.Aničko,jen se oblékni teple,v noci má padat prý sníh.Mějte poklidný večer a hezkou dobrou noc.![]() |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 03.03.2015 18:26 hod. | |||
|
venku už vítr přestal foukat,je modrá obloha,kdoví jak bude zítra.Jedu na kontrolu do gynekol. ambulance po půl roce. A vůbec nevím jak se mám oblíknout,dnes tu totiž bylo až přes 10 st. Taky už jsem zasela rajčata,papriky už vylezly, tak jsem je přesazovala do kelímků. Dnešní vítr vysoušel záhony na zahradě, ale ještě je dost mokro.Chtěla jsem si připravit záhon na jarní česnek. Děti mám taky blízko,k dceři můžu přijít kdykoliv,a k synovi už jen taky na pozvání,anebo když potřebují s něčím pomoct. |
||||
| 2baculka | Máme ještě modrou oblohu. | Datum vložení: 03.03.2015 17:48 hod. | |||
|
Venku dopoledne hodně fukalo. Za léky pro maminu jsem doplácela doopravdy méně.Možná to nebylo těch 50% ale skoro. Píšete, že vás,nebo příbuzé trápí alergie. Zdeni,snad u tebe na něco přijdou, aby jsi byla fit. Dnes jsem si konečně koupila hlínu na předpěstování rajčat. Přes noc si dám semínka namočit, radili to v neděli v receptáři. Také tu mám misku na řeřichu setou. Tu seju pusou alespoň týden. Brávala jsem si ji na chleba s máslem, nebo posyp do polévky a na bramborty. Uvařila jsem bramboračku, jedla se až nyní. Ona dcera po těch nočních nějak stávkuje s obědem. Tak jsem měla těstovinový salát. Mám upečenou bábovku, pokud dcera nezblajzne, vezmu kousek zítra našim. Jdem zase na převaz. |
||||
| jimas | Hezké odpoledne. | Datum vložení: 03.03.2015 17:34 hod. | |||
|
Na alergologii jsem hlavně potřebovala obnovit balíček první pomoci. Dneska mě dělaly testy na 32 látek. Špatné byly akorát trávy, obilí a prach. Zvířátka a jídlo vyšlo dobře. Stavili jsme se v Lídlu a v Penny, tak je lednička zase plná. Kristinko, přeji všechno nejlepší tvému synkovi k svátku. Holky máte to fajn, když děti nejsou daleko a můžete přijít na návštěvu kdykoliv. My to máme tak, že když se trefí mužovo a dcerky volno, tak se jede, ať je nálada na návštěvu nebo není. No, za 3 roky by měl jít muž do důchodu, tak se vše bude lépe plánovat. Věru byla jsi unavená, tak se stalo, ještě že si manžel poradil. |
||||
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 03.03.2015 16:34 hod. | |||
|
přišla jsem kouknout co děláte..Za chvíli přifrčí synek Kristy, tak to máte kousíček..já mám každé dítě na jiném konci aspoň jsem hodná tchýně - jsem líná jít tak daleko![]() ![]() tak jen když jsem pozvaná poklábosit či pomoci![]() ![]() Večer zase nakouknu..jdu ještě udělat pár klikanců, než dorazí můj malý-velký hladoušek ![]() |
||||
| badysek | Děvčátka , | Datum vložení: 03.03.2015 15:04 hod. | |||
|
na konec jsem alespoň vysála a setřela plovoučky a utřela prach .Dokopala jsem se k nějaké práci Na oběd jsme měli pečené kuřátko s těstovinami.Dneska má syn svátek,tak mu jdeme popřát,máme to v domě tak to bude raz dva,jména moc neslavíme,už by toho bylo moc ![]() Pěkné odpoledne ![]() AničkaF dostala fukatko,snad se ti ulevi A co Zdenička možná fakt nějaká alergie??![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 03.03.2015 14:05 hod. | |||
|
Pěkné odpoledne. Čtu děvčata jak jste pilné. Já zatím nic. Jsem ráda, že je mě líp, ale na jarní úklid bych ještě neměla sílu. Dnes svítí sluníčko a fouká vítr. Vyprala jsem dvě pračky tak mě venku prádlo krásně uschne. Škvařila jsem trochu sádla a na oběd jsme měli zeleninovou polévku a bramborové knedlíky na cibulce s klobáskou.![]() |
||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 03.03.2015 13:46 hod. | |||
|
Holky..já jela před polednem k dceři.. Malá jí usnula a potřebovala něco dodat manželovi do nemocky, tak jsem dělala poslíčka.. škoda, že jsem neměla foťák, dnes byl tak krásně vidět Buchlov, to je snad jednou za rok taková viditelnost.. My máme všude daleko.. tady není ani Sibiř, ani Amerika ![]() ![]() ZDENI..snad najdou příčinu ![]() přeji hezké odpoledne ![]() |
||||