Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Jdu vám popřát krásnou bezbolestnou noc.Já dnes půjdu brzo do hajan.Jsem z toho cestování nějak uondaná.PÁSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jaruško dík.
Alči bydlíme se synem v rodinném domku,akorát má vlastní vchodSmajlíkAle můžu tam kdykoli,taky jak vnuci byli malí tak jsem byla po ruceSmajlíkDceru mám asi 4km od nás a tam můžu taky kdykolíSmajlíkSmajlík
Stázi zítra dobré pořízeníSmajlík
Děvčátka asi bude škaredě strašně mě dře v noháchSmajlík
Smajlík
Dnes už se loučím,pěkný večer a dobrou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,tak mám zase kus práce udělané a na vás to čeká.Regi u vás je sídliště Sibiř od nás na Prahu je město Sibiř.Marti ještěže si se neopařila s hrncem polévky to by bylo auvaauva.Zdeni-plíce zdravé a kašel také přejde,možná opravdu budeš mít alergii jak píší děvčata.Jiřinko jen si plánuj až bude muž v důchodu,jestli to budete mít jako naši známí tak se nikam jezdit nechce.Aničko,jen se oblékni teple,v noci má padat prý sníh.Mějte poklidný večer a hezkou dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
venku už vítr přestal foukat,je modrá obloha,kdoví jak bude zítra.Jedu na kontrolu do gynekol. ambulance po půl roce. A vůbec nevím jak se mám oblíknout,dnes tu totiž bylo až přes 10 st.
Taky už jsem zasela rajčata,papriky už vylezly, tak jsem je
přesazovala do kelímků.
Dnešní vítr vysoušel záhony na zahradě, ale ještě je dost mokro.Chtěla jsem si připravit záhon na jarní česnek.
Děti mám taky blízko,k dceři můžu přijít kdykoliv,a k synovi už jen taky na pozvání,anebo když potřebují s něčím pomoct.
Obrázek uživatelky
profil
Venku dopoledne hodně fukalo. Za léky pro maminu jsem doplácela doopravdy méně.Možná to nebylo těch 50% ale skoro.
Píšete, že vás,nebo příbuzé trápí alergie. Zdeni,snad u tebe na něco přijdou, aby jsi byla fit. Dnes jsem si konečně koupila hlínu na předpěstování rajčat. Přes noc si dám semínka namočit, radili to v neděli v receptáři. Také tu mám misku na řeřichu setou. Tu seju pusou alespoň týden. Brávala jsem si ji na chleba s máslem, nebo posyp do polévky a na bramborty.
Uvařila jsem bramboračku, jedla se až nyní. Ona dcera po těch nočních nějak stávkuje s obědem. Tak jsem měla těstovinový salát. Mám upečenou bábovku, pokud dcera nezblajzne, vezmu kousek zítra našim. Jdem zase na převaz.
Obrázek uživatelky
profil
Na alergologii jsem hlavně potřebovala obnovit balíček první pomoci. Dneska mě dělaly testy na 32 látek. Špatné byly akorát trávy, obilí a prach. Zvířátka a jídlo vyšlo dobře.
Stavili jsme se v Lídlu a v Penny, tak je lednička zase plná.
Kristinko, přeji všechno nejlepší tvému synkovi k svátku. Holky máte to fajn, když děti nejsou daleko a můžete přijít na návštěvu kdykoliv. My to máme tak, že když se trefí mužovo a dcerky volno, tak se jede, ať je nálada na návštěvu nebo není. No, za 3 roky by měl jít muž do důchodu, tak se vše bude lépe plánovat.
Věru byla jsi unavená, tak se stalo, ještě že si manžel poradil.
Obrázek uživatelky
profil
přišla jsem kouknout co děláte..Za chvíli přifrčí synek

Kristy, tak to máte kousíček..já mám každé dítě na jiném konciSmajlíkaspoň jsem hodná tchýně - jsem líná jít tak dalekoSmajlíkSmajlíkSmajlíktak jen když jsem pozvaná poklábosit či pomociSmajlíkSmajlík

Večer zase nakouknu..jdu ještě udělat pár klikanců, než dorazí můj malý-velký hladoušekSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
na konec jsem alespoň vysála a setřela plovoučky a utřela prachSmajlík.Dokopala jsem se k nějaké práciSmajlíkNa oběd jsme měli pečené kuřátko s těstovinami.
Dneska má syn svátek,tak mu jdeme popřát,máme to v domě tak to bude raz dva,jména moc neslavíme,už by toho bylo mocSmajlík
Pěkné odpoledneSmajlík
AničkaF dostala fukatko,snad se ti uleviSmajlíkA co Zdenička možná fakt nějaká alergie??Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkné odpoledne. Čtu děvčata jak jste pilné. Já zatím nic. Jsem ráda, že je mě líp, ale na jarní úklid bych ještě neměla sílu. Dnes svítí sluníčko a fouká vítr. Vyprala jsem dvě pračky tak mě venku prádlo krásně uschne. Škvařila jsem trochu sádla a na oběd jsme měli zeleninovou polévku a bramborové knedlíky na cibulce s klobáskou.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky..já jela před polednem k dceři.. Malá jí usnula a potřebovala něco dodat manželovi do nemocky, tak jsem dělala poslíčka..
škoda, že jsem neměla foťák, dnes byl tak krásně vidět Buchlov, to je snad jednou za rok taková viditelnost..
My máme všude daleko.. tady není ani Sibiř, ani AmerikaSmajlíkSmajlík
ZDENI..snad najdou příčinuSmajlík
přeji hezké odpoledneSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles