Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| bertice | Děvčata, ještě jedna zprávička | Datum vložení: 03.03.2015 21:40 hod. | |||
|
která se týká letošního zatmění slunce. Měla jsem jí v e-mailu od strýce: Mělo by to být 20,3.2015 a zhruba od 10,15 dopoledne. Asi to bude zážitek, jedno zatmění jsem už měla možnost sledovat. Pozor, která se budete dívat, tak nikdy ne do přímého slunce ani se slunečními brýlemi. Co já si pamatuji , kolem poledne se tenkrát zcela zešeřilo. Tak mějte klidnou noc, hezké sny a radostné probuzení. |
||||
| Bm68 | Tak jsem to přece přelítla | Datum vložení: 03.03.2015 21:06 hod. | |||
|
jen tak v rychlosti. Čtu tady o té alergii. Já před pár lety nemohla ani koukat na oči a pořád rýma a kýchala jsem. Oční mi napsala kapky a obvoďák mě nikam neposlal, ale řekl, že to bude alergie a napsal mi prášky. Ty mi teď píše i nový doktor a musím říct, že je to mnohem lepší.Oční kapky neberu. Tak hlavně,aby vám doktoři našli ty alergeny a dali vám správné léky. Marti, tos měla štěstí, že ses neopařila. Marci, na zahrádku se chystám zítra, doufám, že nebude sníh. |
||||
| Bm68 | Ježkovy voči, | Datum vložení: 03.03.2015 20:56 hod. | |||
|
já jsem se zasekla u luštění a čtení časopisů a už běží seriál a ani jsem nepřečetla vaše příspěvky. Prádlo mám suché i vyžehlené, to jsem ráda. Asi dočtu až ráno, teď už jen přeju dobrou noc! ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 03.03.2015 20:27 hod. | |||
|
Byl tu dlouho mamánek..tak se jdu jen rozloučit..už jdu koukat na Ordinaci... Dobrou.. ![]() |
||||
| Macizaj | PĚKNÝ VEČER | Datum vložení: 03.03.2015 20:03 hod. | |||
|
U nás bylo pěkně celý den. Vyžehlila jsem všechno prádlo včetně povlečení, uvařila, umyla nádobí. Po týdnu jsem byla venku vynést plasty a papíry, zastavila jsem se na zahrádce a měla radost. Kvetou mi tam hodně sněženky a talovíny. Krokusy, modřence a narcisky mají venku lístečky. Doma jsem se jen převlékla a šla na schůzi důchodců, přišla jsem před 1/2 hodinou. Hrozně se mi chce spát. Snad mě nebude rušit měsíc, který nám nakukuje do okna. Žaluzie mám zatažené, ale stejně měsíc vždy cítím.![]() Zdeničko, také jsem alergička. Mám alergii na lísku, jívu, břízu, olši a jablka. Letos jsou jehnědy na lískách už od Vánoc a mně hrozně vadí. Na alergo jdu za týden. Tobě ať zjistí, od čeho to máš. Všem přeji pěkný večer a dobrou noc. Jsem docela unavená! ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 03.03.2015 19:40 hod. | |||
|
Přeji dobrou noc, bezbolestnou a klidnu. Jdu žehlit. | ||||
| koudy | Děvčáka, | Datum vložení: 03.03.2015 19:30 hod. | |||
|
přeji vám klidný večer...doufám,že jste prožily krásný den...![]() mějte klid a pohodu a hezky se vyspěte... ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 03.03.2015 19:12 hod. | |||
|
Tady se také vyjasnilo, bude asi mráz. Kristýnko, synovi vše nejlepší k svátku. Děvčátka asi máte pravdu, uvidíme jak to bude, taky si myslím na alergii ![]() Děvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte, ještě jdu volat mamce. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer | Datum vložení: 03.03.2015 19:09 hod. | |||
|
já jsem v domě také s dcerou,postavili si nádstavbu nad nás a do dvora a také mají vchod zvlášť , takže jsem po ruce pořád, ale k nim zbytečně nechodím...Druhá dcera bydlí asi 30 km od nás a syn je na Šumavě. Tam se potkáváme, když je čas ze strany dětí....Všem vám přeji pěkný večer a hezkou dobrou noc... | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 03.03.2015 19:09 hod. | |||
|
Přišla jsem vám popřát klidnou a bezbolestnou dobrou noc.![]() |
||||