Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Děvčáka, | Datum vložení: 04.03.2015 11:24 hod. | |||
|
krásné dopoledne...sluníčkovou středu...![]() Do rána jsme měli bílo,ale už je sníh pryč... ![]() Marti,tak pořád ještě řádí chřipky, že to Maky dostala..ještě že babička je suprová, o maroda se bude pečlivě starat... ![]() Zdeni,u doktoky dobře pořiď.... ![]() Ijo, ty dračice...zvolni... ![]() Na zatmění slunce se pamatuji,naposledy to bylo kolem poledne,bylo krásně a dobře se to pozorovalo... ![]() Já dneska vařím kedlubny na smetaně,vejce a knedlík,polévka je včerejší... Ráno jsem nastoupila na čerpání jímky na zahradě a pak zrovna vody ze sklepa... ![]() Mějte se dnes pohodově...pokud některá marodíte, tak ať je líp... ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný den, | Datum vložení: 04.03.2015 09:20 hod. | |||
|
Mám doma maroda-Marky.Dostala chřipku podle Mudr., tak budu vařit i pro ni..Má chuť na něco kuřecího ,zapečené se sýrem. Dobrá volba, za chvíli se na ni jdu podívat...Polévku má včera vařenou-čočkovou s nočky....U nás do rána napadl sníh, když jsem vstávala v půl sedmé ,tak padaly vločky dost velké, ale nějakého prašanu. Vše bylo bílé, ale teď to taje, trochu poprchává a jsou +3st.....Přeji pěkný a klidný den, u Mudrů jen dobré pořízení... ![]() ![]() |
||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 04.03.2015 08:51 hod. | |||
|
u nás spadlo pár vloček sněhu a již prší..![]() Povysávám a půjdu do obchodu ![]() Kristy..tak to máš prima zážitek..zatmnění a mimčo..já se sekla o rok..a to už jsem koukala tady u muže, s dcerou jsme se na zahradě opalovaly a hlídaly Deroška..takže už spolu budeme 16let..letí to.. |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 04.03.2015 08:30 hod. | |||
|
U nás celou noc pršelo, teď svítí sluníčko a na obloze se honí obláčky.![]() Já jsem viděla několik zatmění. Jako děti jsme si sklo začoudili svíčkou, později jsme si půjčovali svářečské brýle. Jednou si pamatuji, že se setmělo, ptáci přestali zpívat a náš pejsek se schoval u babičky v kuchyni pod stůl.Měla jsem strach, že umřeme. Naštěstí se nic nestalo.Dnes máme téměř vařeno. Polévka je od včera. Mám tady bramborové knedlíky, dám na ně vajíčko a k tomu bude ledový salát. Vnuk jel lyžovat do Alp, tak si budeme vařit naše oblíbené speciality. ![]() Zdeničko, přeji dobré pořízení u lékaře. Teď půjdu pro chleba. Mějte pěkný den! ![]() |
||||
| Bm68 | Krásný den, | Datum vložení: 04.03.2015 08:18 hod. | |||
|
u nás lilo, ale už je po dešti a vykukuje sluníčko. Vařit dnes budu ovocné knedlíky, ještě nevím, jestli jahodové nebo švestkáče. Irčo, to jsi čiperka, vylétneš jako drak... Kdepak máme Sluníčko?? |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 04.03.2015 08:14 hod. | |||
|
Tady teda nic moc, chumelí, ale je 0, tak bude mokro. Tak na zatmění si také pamatuji, v práci jsme byli venku a dívali se přes skla a kdo co měl ![]() Pojedem k lékařce se zprávou a uvidím co mi řekne, bude muset změnit i prášky na tlak.Mějte všechny pohodový den. ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 04.03.2015 07:28 hod. | |||
|
u nás je zamračeno.Ale zatím neprší. Alenko,to zatmění bylo kolem 8.8. a bude to 16let ,nejstarší vnučka přišla z porodnice tak si to pamatuji![]() Dneska budeme mít taky bramboračku ale hříbky už nemám ![]() Ijo co by jsi chtěla pořád dělat,když máš vysmejčeno ![]() Pojedeme na nákup,tak se mějte krásně ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko děvčátka | Datum vložení: 04.03.2015 07:14 hod. | |||
|
A je tu středa..utíká to.. Já taky asi před 15lety na zatmění koukala, bylo to někdy v létě.. měly jsme začouzené sklo a kuklu na svařování ![]() Já mám polévku od včera-bramboračku se sušenými houbami, máme ještě hodně nasušených a máme pečené maso, tak buď uvařím zelí, nebo brambory.. IJO..já mám lenoru většinu času ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Krásné | Datum vložení: 04.03.2015 06:59 hod. | |||
|
a pohodové ráno vyletěla jsem dnes jako drak už jsem po procházce s pejskem je tam brrr zataženo asi bude pršet.Dnes budu dělat škubánky-opečené s okurkou a polévku s drobením.To bude fofr hotovo a nic dělat nebudu,leze na mě lenora .Přeji krásné ráno![]() |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 03.03.2015 21:50 hod. | |||
|
pěknou dobrou noc | ||||