Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
krásné dopoledne...sluníčkovou středu...Smajlík
Do rána jsme měli bílo,ale už je sníh pryč...Smajlík
Marti,tak pořád ještě řádí chřipky, že to Maky dostala..ještě že babička je suprová, o maroda se bude pečlivě starat...Smajlík
Zdeni,u doktoky dobře pořiď....Smajlík
Ijo, ty dračice...zvolni...Smajlík
Na zatmění slunce se pamatuji,naposledy to bylo kolem poledne,bylo krásně a dobře se to pozorovalo...Smajlík
Já dneska vařím kedlubny na smetaně,vejce a knedlík,polévka je včerejší...
Ráno jsem nastoupila na čerpání jímky na zahradě a pak zrovna vody ze sklepa...Smajlík
Mějte se dnes pohodově...pokud některá marodíte, tak ať je líp...SmajlíkSmajlík


Obrázek uživatelky
profil
Mám doma maroda-Marky.Dostala chřipku podle Mudr., tak budu vařit i pro ni..Má chuť na něco kuřecího ,zapečené se sýrem. Dobrá volba, za chvíli se na ni jdu podívat...Polévku má včera vařenou-čočkovou s nočky....U nás do rána napadl sníh, když jsem vstávala v půl sedmé ,tak padaly vločky dost velké, ale nějakého prašanu. Vše bylo bílé, ale teď to taje, trochu poprchává a jsou +3st.....Přeji pěkný a klidný den, u Mudrů jen dobré pořízení...Smajlík SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás spadlo pár vloček sněhu a již prší..Smajlík
Povysávám a půjdu do obchoduSmajlík

Kristy..tak to máš prima zážitek..zatmnění a mimčo..já se sekla o rok..a to už jsem koukala tady u muže, s dcerou jsme se na zahradě opalovaly a hlídaly Deroška..takže už spolu budeme 16let..letí to..
Obrázek uživatelky
profil
U nás celou noc pršelo, teď svítí sluníčko a na obloze se honí obláčky.Smajlík
Já jsem viděla několik zatmění. Jako děti jsme si sklo začoudili svíčkou, později jsme si půjčovali svářečské brýle. Jednou si pamatuji, že se setmělo, ptáci přestali zpívat a náš pejsek se schoval u babičky v kuchyni pod stůl.Měla jsem strach, že umřeme.Smajlík Naštěstí se nic nestalo.
Dnes máme téměř vařeno. Polévka je od včera. Mám tady bramborové knedlíky, dám na ně vajíčko a k tomu bude ledový salát. Vnuk jel lyžovat do Alp, tak si budeme vařit naše oblíbené speciality.Smajlík
Zdeničko, přeji dobré pořízení u lékaře.
Teď půjdu pro chleba.
Mějte pěkný den!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás lilo, ale už je po dešti a vykukuje sluníčko.
Vařit dnes budu ovocné knedlíky, ještě nevím, jestli jahodové nebo švestkáče.
Irčo, to jsi čiperka, vylétneš jako drak...
Kdepak máme Sluníčko??

Obrázek uživatelky
profil
Tady teda nic moc, chumelí, ale je 0, tak bude mokro.
Tak na zatmění si také pamatuji, v práci jsme byli venku a dívali se přes skla a kdo co mělSmajlík
Pojedem k lékařce se zprávou a uvidím co mi řekne, bude muset změnit i prášky na tlak.Mějte všechny pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás je zamračeno.Ale zatím neprší.
Alenko,to zatmění bylo kolem 8.8. a bude to 16let ,nejstarší vnučka přišla z porodniceSmajlíktak si to pamatujiSmajlík
Dneska budeme mít taky bramboračku ale hříbky už nemámSmajlík
Ijo co by jsi chtěla pořád dělat,když máš vysmejčenoSmajlík
Pojedeme na nákup,tak se mějte krásněSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
A je tu středa..utíká to..
Já taky asi před 15lety na zatmění koukala, bylo to někdy v létě.. měly jsme začouzené sklo a kuklu na svařováníSmajlík
Já mám polévku od včera-bramboračku se sušenými houbami, máme ještě hodně nasušených a máme pečené maso, tak buď uvařím zelí, nebo brambory..

IJO..já mám lenoru většinu časuSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
a pohodové ráno vyletěla jsem dnes jako drak už jsem po procházce s pejskem je tam brrr zataženo asi bude pršet.Dnes budu dělat škubánky-opečené s okurkou a polévku s drobením.To bude fofr hotovo a nic dělat nebudu,leze na mě lenoraSmajlík.Přeji krásné ránoSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
pěknou dobrou noc

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles