Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Blaničko, | Datum vložení: 04.03.2015 19:03 hod. | |||
|
taky se šetřete oba Ať jste na jaro fit.![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 04.03.2015 18:59 hod. | |||
|
u nás byl dneska zase apríl ,na střídačku i se sněhem.....Nakonec jsme nákupy vzdali ,snad zítra bude líp. Marti opatruj vnučku,ať je brzy OK Maru zas máš pumpování ze sklepa,to je k vzteku .... Sluníčko,Jinuš co chvíli na vás myslím,holky opatrujte se Úklid teď neřešte,hlavně odpočívejte![]() ![]() Zdeni držím palečky a taky všem co čekáte na výsledky ![]() ![]() ![]() ![]() Mějte pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 04.03.2015 18:59 hod. | |||
|
Tady dnes byla zase pořádná metelice, paní zima stále řádí Sluníčko myslíme na tebe a držíme pěsti.Marti tak ať zítra dobře pořídíte na ORL. Blani díky za vnučku, sama máš toho také dost a příteli přeji , aby koleno přestalo zlobit.Všechny nemocné zdravím a přeji brzké uzdravení, chtělo by to sluníčko, aby dodalo energii. Mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| Bm68 | Pěkný dvečer, děvčata, | Datum vložení: 04.03.2015 18:52 hod. | |||
|
hlásím se až teď, měla jsem vypnutý noťas. Byli jsme dlouho venku,ale na zahrádce ne, Pepíka bolí koleno, tak říkal, že bychom tam ani nedošli. Stejně jsme byli dost daleko a měli toho oba plné kecky. Teprve před chvílí odešel. Sluníčko, jsem ráda, že ses ozvala, vím, že je to pro tebe těžké, když jsi tak unavená. No, už jedeš druhou polovinu, to už uteče. Na práci se vykašli, hlavní je, abys byla v pohodě a odpočinutá. Karolínce taky přeju, aby ji viróza moc netrápila. Marti,i Markétce přeju brzké uzdravení, snad to nebude nic vážného. Zdeni, jste taky marodi,ty i vnučka, tak se držte, ať jste fit. A už nevím, kdo všechno marodí. Všem vám přeju moc a moc zdravíčka a sil. Dneska už asi nenakouknu, tak rovnou přeju dobrou noc!! ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 04.03.2015 18:29 hod. | |||
|
byla tu Irenka S. to je dobře, teď prožívá velmi težké období, Irenko, musíš vydržet i za cenu, že doma nebude vše jak máš jindy. Mumíšek je moc pěkný pejsek, na toho se člověk nemůže zlobit. Kašli na všechno a hlavně opatruj sebe a odpočívej. Je to každodenní nervování a sil ubývá, tak se šetři.....Zdeni, já budu muset zítra s vnučkou na ORL také, protože ATB také nemá a bolesti v krku jsou větší každým dnem.Tam aspoň udělají výtěr na bacily-streptokoky a j.Dcera se pokusí získat volno aspoň od poledne, abychom nemusely autobusem, já autem nepojedu, nejsem ve formě, ale kdyby dcera nemohla tak s ní zajedu sama....Všem vám přeji pěkný večer a klidnou dobrou noc... ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 04.03.2015 18:25 hod. | |||
|
Sluníčko-Irčo...Drž se holka...moc na Tebe všechny myslíme.. I na INU..jak pokračuje,, Holky, dnes se loučím..koukáme na telku a nějak mne bolí hlava, tak asi zalehnu ![]() zítra zase nakouknu ![]() |
||||
| slunickoka | Dobré poledne přeji, | Datum vložení: 04.03.2015 12:20 hod. | |||
|
čtu vás několikrát za den, abych byla v obraze, ale psát se mi nechce. Blaničko, jsi hodná, že jsi na mně vzpomněla. Každé ráno vstávám v pět a zeťák mně vozí k nemocnici. Manžel potom vozí vnoučátka ke škole. Karolínka je doma, má virozu. Mám za sebou šestnácté ozářko, už jedu druhou polovinu. Jsem nesmírně unavená, psychicky i psychicky. Doma bordel jak v tanku, manžel vzal nějakou práci, tak jezdí domů v pět odpoledne a už mu nechci nic říkat. Dneska musím vyluxovat a důkladně vše vytřít. Jak Mumáš běhá sem tam, je to děs. Marcelko, také mám otestované a pozitivní všechny stromy, tak už od ledna kýchám. Ale zatím se snažím do těla nervat žádnou chemii. Zrovna dneska jsem si na ozářku kýchla a osočil se na mně jeden pacient, že se tomuto má vyhýbat. Tak jsem mu rázně vysvětlila, že elergií ho nenakazím. Zrovna šla kolem vrchní sestra, tak se tomu s chutí zasmála. |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 04.03.2015 12:17 hod. | |||
|
Dobré chutnání. Vylezlo sluníčko, tak sníh taje. Marti ať se vnučka uzdraví brzo, moje vnučka už je druhý týden doma a teď ji teprve dala lékařka antibiotika. Moje paní doktorka mě popslala na ORL, tak počkám na výsledky výtěru s plicního a pak se musim objednat dál. Marcelko díky. Mějte pěkné odpoledne. ![]() |
||||
| fanypol | Přeji všem dobrou chutˇ | Datum vložení: 04.03.2015 11:53 hod. | |||
|
tak nakonec bude zelí a knedlík![]() Holky, u nás ráno sněžilo, pak pršelo a teď svítí slunce.. Mužík právě dorazil ze zaměstnání..tak ho půjdu přivítat ![]() |
||||
| jimas | Přeji dobrý den. | Datum vložení: 04.03.2015 11:27 hod. | |||
|
U nás chvílema svítí slunko, ale je ledový vítr. Jela jsem na kole do obchodu a profouklo mě to až na kost. K obědu dělám kuře s knedlíkem a zelím, to chtějí chlapy, já si k němu uvařím bramboru. Polévka bude čočková. Marti, přeji vnučce brzské uzdravení. Je fajn, že tě má poblíž. Irčo, vždyť ty ani lenošit neumíš. ![]() Všichni, co jdete k lékařům, tak dobře pořiďte. |
||||