Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
taky se šetřete obaSmajlíkAť jste na jaro fit.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás byl dneska zase apríl ,na střídačku i se sněhem.....Nakonec jsme nákupy vzdali ,snad zítra bude líp.
Marti opatruj vnučku,ať je brzy OK
Maru zas máš pumpování ze sklepa,to je k vzteku ....
Sluníčko,Jinuš co chvíli na vás myslím,holky opatrujte se SmajlíkÚklid teď neřešte,hlavně odpočívejteSmajlíkSmajlík
Zdeni držím palečky a taky všem co čekáte na výsledkySmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Mějte pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady dnes byla zase pořádná metelice, paní zima stále řádíSmajlíkSluníčko myslíme na tebe a držíme pěsti.Marti tak ať zítra dobře pořídíte na ORL. Blani díky za vnučku, sama máš toho také dost a příteli přeji , aby koleno přestalo zlobit.Všechny nemocné zdravím a přeji brzké uzdravení, chtělo by to sluníčko, aby dodalo energii. Mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
hlásím se až teď, měla jsem vypnutý noťas. Byli jsme dlouho venku,ale na zahrádce ne, Pepíka bolí koleno, tak říkal, že bychom tam ani nedošli. Stejně jsme byli dost daleko a měli toho oba plné kecky. Teprve před chvílí odešel.
Sluníčko, jsem ráda, že ses ozvala, vím, že je to pro tebe těžké, když jsi tak unavená. No, už jedeš druhou polovinu, to už uteče. Na práci se vykašli, hlavní je, abys byla v pohodě a odpočinutá. Karolínce taky přeju, aby ji viróza moc netrápila.
Marti,i Markétce přeju brzké uzdravení, snad to nebude nic vážného.
Zdeni, jste taky marodi,ty i vnučka, tak se držte, ať jste fit.
A už nevím, kdo všechno marodí.
Všem vám přeju moc a moc zdravíčka a sil. Dneska už asi nenakouknu, tak rovnou přeju dobrou noc!!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
byla tu Irenka S. to je dobře, teď prožívá velmi težké období, Irenko, musíš vydržet i za cenu, že doma nebude vše jak máš jindy. Mumíšek je moc pěkný pejsek, na toho se člověk nemůže zlobit. Kašli na všechno a hlavně opatruj sebe a odpočívej. Je to každodenní nervování a sil ubývá, tak se šetři.....Zdeni, já budu muset zítra s vnučkou na ORL také, protože ATB také nemá a bolesti v krku jsou větší každým dnem.Tam aspoň udělají výtěr na bacily-streptokoky a j.Dcera se pokusí získat volno aspoň od poledne, abychom nemusely autobusem, já autem nepojedu, nejsem ve formě, ale kdyby dcera nemohla tak s ní zajedu sama....Všem vám přeji pěkný večer a klidnou dobrou noc... SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Sluníčko-Irčo...Drž se holka...moc na Tebe všechny myslíme..
I na INU..jak pokračuje,,

Holky, dnes se loučím..koukáme na telku a nějak mne bolí hlava, tak asi zalehnuSmajlík
zítra zase nakouknuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
čtu vás několikrát za den, abych byla v obraze, ale psát se mi nechce.
Blaničko, jsi hodná, že jsi na mně vzpomněla.
Každé ráno vstávám v pět a zeťák mně vozí k nemocnici. Manžel potom vozí vnoučátka ke škole. Karolínka je doma, má virozu.
Mám za sebou šestnácté ozářko, už jedu druhou polovinu. Jsem nesmírně unavená, psychicky i psychicky. Doma bordel jak v tanku, manžel vzal nějakou práci, tak jezdí domů v pět odpoledne a už mu nechci nic říkat. Dneska musím vyluxovat a důkladně vše vytřít. Jak Mumáš běhá sem tam, je to děs.
Marcelko, také mám otestované a pozitivní všechny stromy, tak už od ledna kýchám. Ale zatím se snažím do těla nervat žádnou chemii. Zrovna dneska jsem si na ozářku kýchla a osočil se na mně jeden pacient, že se tomuto má vyhýbat. Tak jsem mu rázně vysvětlila, že elergií ho nenakazím. Zrovna šla kolem vrchní sestra, tak se tomu s chutí zasmála.
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání. Vylezlo sluníčko, tak sníh taje.
Marti ať se vnučka uzdraví brzo, moje vnučka už je druhý týden doma a teď ji teprve dala lékařka antibiotika. Moje paní doktorka mě popslala na ORL, tak počkám na výsledky výtěru s plicního a pak se musim objednat dál.
Marcelko díky. Mějte pěkné odpoledne.Smajlík

Obrázek uživatelky
profil
tak nakonec bude zelí a knedlíkSmajlík

Holky, u nás ráno sněžilo, pak pršelo a teď svítí slunce..
Mužík právě dorazil ze zaměstnání..tak ho půjdu přivítatSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás chvílema svítí slunko, ale je ledový vítr. Jela jsem na kole do obchodu a profouklo mě to až na kost. K obědu dělám kuře s knedlíkem a zelím, to chtějí chlapy, já si k němu uvařím bramboru. Polévka bude čočková.
Marti, přeji vnučce brzské uzdravení. Je fajn, že tě má poblíž.
Irčo, vždyť ty ani lenošit neumíš.Smajlík
Všichni, co jdete k lékařům, tak dobře pořiďte.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles