Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
máme dnes sluníčkový, je hned lépe na dušičce...Děkuji za povzbuzení u Markétky, to je také moje sluníčko i když bude mít krásných 17 roků v dubnu...Její Dr. zastupuje cizí a ta jí v pondělí dala paralen, že to angína není a že je to chřipka, ale šla tam s bolením v krku. To se pořád horší a proto se její mamka rozhodla, že se pojede na ORL.Čekám na telefon, jestli ji z práce pustí/dělá v Brně/ a když ne, jela bych s ní do Vyškova sama.....Všem marodům brzoučké vyzdravění a přeji vám klidný a pohodový den....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobré ránko.. u nás včera svítilo sluníčko, já fotila kytičky jen v tričku a dnes máme námrazu..Smajlíkopravdu se počasí střídá ne po dnech, ale po hodináchSmajlík

Holky, marodi, buďte brzy zase fit i vaši blízcí..Smajlík
Smajlík

Kristy, dobře nakupte, my pojedeme až o víkendu...muž nechal auto v práci, přijel včera vlakem a dnes zase vlakem odjedeSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás to vypadalo na sluníčko,bylo - 2 st. a už se to zatáhloSmajlík
Dneska jedeme na ten nákup...
Mějte pěkný denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka jdu vás pozdravit a přeji krásný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Irenko, taky na tebe myslím. Až budeš mít ozářka za sebou, tak ti bude líp. Moc ti to přeji. I na JInu myslím, už aby ji lymfu rozproudili.
Maru, ty máš čerpadlo stále v pohotovosti, nemáš to vůbec jednoduché.
Vnučkám Karolínce, Markétce i všem ostatním marodům přeji ať je líp.
Hezky se všechny vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
šikulky, každá má kus práce hotové...Smajlík
Kdo marodíte,nebo i vaši blízcí,tak ať se vám uleví...Smajlík
Přeji všem pěkný večer a klidné spinkání...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata Kristínko vysmejčeno mám jen z poloviny,druhá počká lenora byla rychlejší Alenko,také mě přepadává často,však víš.MaruK ráno jsem vyletěla jako drak a pak z něho byl chcípák.SmajlíkS tou vodou jsi chudák,lituji tě ted to nastane,jak zaprší budeš muset čerpat.Zdeni a Marti,opatrujte holčičky,chřipka a alergie se nechce vzdát,to platí i na Irenku sluníčko a Jinu,kvajzněte na vše,hlavně at jste v pohodě,nic neuteče.Karolínce přeji také uzdravení.Regi vidíš,dcera uvařila asi jde do sebe,ona na to musí přijít že by měla pomoci.Holky mějte pěkný večer a klidnou dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Někdo tu napsal že počasí je jako v apríli. Svatá pravda.
Sluníčko jsi statečná, máš důvod být moc unavená. Úklid se pak udělá, hlavní je zdraví.
Mamině jsem nakrájela sádlo, ona by to již nemohla, nakoupila ji i ostatní a pak se vrátila domů.Důchodici měli pozvanou paní na trénink mozku. Paní má jednoduchá cvičení vizuelní porovnávání napsaných písmen a čísel v řádcích. Ale i různé rébusy, či hlední výrazů ke slovům. Hlavní je si neříkak jsem blbá, neumím to. Prý to co nám na poprvé nevyjde, nebo nevíme, máme nechat a zkusit další den, pak námt prý vyjde. Je to trénink. Mámtři papíry, tak budu řešit.
K jídlu dcera uděla zapečné lečo,asi bude změna tlaku.
Všem přeji bezblestnou noc.
Obrázek uživatelky
profil
U nás sníh nepadal, bylo docela hezky ale vítr pěkně ledový. Šli jsme se projít do lesa, kde to nefoukalo, pak jsem byla v knihovně.
Martičko, Markétka bude mít možná angínu, chtělo by to ATB. Letošní zima je divná, proto je tolik nemocí.

Jiřinko, to je odvaha v takovém ledovém větru sednout na kolo. Snad jsi se brzo zahřála.Smajlík

Zdeničko, není příjemné chodit z ordinace do ordinace, ale co se dá dělat. Hlavně, aby výsledky byly OK.

Irenko,přeji ti, abys už měla po ozářkách. Pak už to bude dobré. Škoda, že manžel chodí do práce. Potřebovala bys doma trochu pomoci. Karolínce přeji, aby viróza brzo odezněla.
Blaničko, po procházce se vám bude dobře spát, šetřete se!Smajlík
Maruško, ty už jsi se s vodou natrápila. Je to nekonečný příběh.Smajlík
Děvčátka, přeji vám pěkný večer a nikým a ničím nerušenou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
počasí bylo ráno asi stejné jako u Vás. Pršení a chumelení, pak chvilku klídek a pak na novo. K lékaři jsme šli za slunečna, ale foukalo.
To zatmění pamatuji, měla jsem sklíčko ze svářecí kukly od muže, ani netusím, kde zkončilo.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles