Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Pěkný den, | Datum vložení: 05.03.2015 08:14 hod. | |||
|
máme dnes sluníčkový, je hned lépe na dušičce...Děkuji za povzbuzení u Markétky, to je také moje sluníčko i když bude mít krásných 17 roků v dubnu...Její Dr. zastupuje cizí a ta jí v pondělí dala paralen, že to angína není a že je to chřipka, ale šla tam s bolením v krku. To se pořád horší a proto se její mamka rozhodla, že se pojede na ORL.Čekám na telefon, jestli ji z práce pustí/dělá v Brně/ a když ne, jela bych s ní do Vyškova sama.....Všem marodům brzoučké vyzdravění a přeji vám klidný a pohodový den....![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko děvčátka | Datum vložení: 05.03.2015 07:50 hod. | |||
|
dobré ránko.. u nás včera svítilo sluníčko, já fotila kytičky jen v tričku a dnes máme námrazu.. opravdu se počasí střídá ne po dnech, ale po hodinách![]() Holky, marodi, buďte brzy zase fit i vaši blízcí.. ![]() ![]() Kristy, dobře nakupte, my pojedeme až o víkendu...muž nechal auto v práci, přijel včera vlakem a dnes zase vlakem odjede ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 05.03.2015 07:28 hod. | |||
|
u nás to vypadalo na sluníčko,bylo - 2 st. a už se to zatáhlo![]() Dneska jedeme na ten nákup... Mějte pěkný den ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 05.03.2015 06:52 hod. | |||
|
děvčátka jdu vás pozdravit a přeji krásný den.![]() |
||||
| jimas | Dobrý večer. | Datum vložení: 04.03.2015 22:58 hod. | |||
|
Irenko, taky na tebe myslím. Až budeš mít ozářka za sebou, tak ti bude líp. Moc ti to přeji. I na JInu myslím, už aby ji lymfu rozproudili. Maru, ty máš čerpadlo stále v pohotovosti, nemáš to vůbec jednoduché. Vnučkám Karolínce, Markétce i všem ostatním marodům přeji ať je líp. Hezky se všechny vyspěte. ![]() |
||||
| koudy | Děvčátka, | Datum vložení: 04.03.2015 20:19 hod. | |||
|
šikulky, každá má kus práce hotové...![]() Kdo marodíte,nebo i vaši blízcí,tak ať se vám uleví... ![]() Přeji všem pěkný večer a klidné spinkání... ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 04.03.2015 19:59 hod. | |||
|
děvčata Kristínko vysmejčeno mám jen z poloviny,druhá počká lenora byla rychlejší Alenko,také mě přepadává často,však víš.MaruK ráno jsem vyletěla jako drak a pak z něho byl chcípák. S tou vodou jsi chudák,lituji tě ted to nastane,jak zaprší budeš muset čerpat.Zdeni a Marti,opatrujte holčičky,chřipka a alergie se nechce vzdát,to platí i na Irenku sluníčko a Jinu,kvajzněte na vše,hlavně at jste v pohodě,nic neuteče.Karolínce přeji také uzdravení.Regi vidíš,dcera uvařila asi jde do sebe,ona na to musí přijít že by měla pomoci.Holky mějte pěkný večer a klidnou dobrou noc.![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 04.03.2015 19:40 hod. | |||
|
Někdo tu napsal že počasí je jako v apríli. Svatá pravda. Sluníčko jsi statečná, máš důvod být moc unavená. Úklid se pak udělá, hlavní je zdraví. Mamině jsem nakrájela sádlo, ona by to již nemohla, nakoupila ji i ostatní a pak se vrátila domů.Důchodici měli pozvanou paní na trénink mozku. Paní má jednoduchá cvičení vizuelní porovnávání napsaných písmen a čísel v řádcích. Ale i různé rébusy, či hlední výrazů ke slovům. Hlavní je si neříkak jsem blbá, neumím to. Prý to co nám na poprvé nevyjde, nebo nevíme, máme nechat a zkusit další den, pak námt prý vyjde. Je to trénink. Mámtři papíry, tak budu řešit. K jídlu dcera uděla zapečné lečo,asi bude změna tlaku. Všem přeji bezblestnou noc. |
||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 04.03.2015 19:31 hod. | |||
|
U nás sníh nepadal, bylo docela hezky ale vítr pěkně ledový. Šli jsme se projít do lesa, kde to nefoukalo, pak jsem byla v knihovně. Martičko, Markétka bude mít možná angínu, chtělo by to ATB. Letošní zima je divná, proto je tolik nemocí. Jiřinko, to je odvaha v takovém ledovém větru sednout na kolo. Snad jsi se brzo zahřála. ![]() Zdeničko, není příjemné chodit z ordinace do ordinace, ale co se dá dělat. Hlavně, aby výsledky byly OK. Irenko,přeji ti, abys už měla po ozářkách. Pak už to bude dobré. Škoda, že manžel chodí do práce. Potřebovala bys doma trochu pomoci. Karolínce přeji, aby viróza brzo odezněla. Blaničko, po procházce se vám bude dobře spát, šetřete se! ![]() Maruško, ty už jsi se s vodou natrápila. Je to nekonečný příběh. ![]() Děvčátka, přeji vám pěkný večer a nikým a ničím nerušenou noc! ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Koukám,že | Datum vložení: 04.03.2015 19:24 hod. | |||
|
počasí bylo ráno asi stejné jako u Vás. Pršení a chumelení, pak chvilku klídek a pak na novo. K lékaři jsme šli za slunečna, ale foukalo. To zatmění pamatuji, měla jsem sklíčko ze svářecí kukly od muže, ani netusím, kde zkončilo. |
||||