Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | - | Datum vložení: 05.03.2015 12:18 hod. | |||
|
Dobré chutnání, Maru moc děkuji a snaše i vnukovi přeji hlavně kopec zdraví a štěstí.Alčo onp to počasí je zrádné, na tričko néééé. Alenko co jsem přehlédla. máš zetě v nemocnici.? Tak ať se brzo uzdraví.![]() |
||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 05.03.2015 12:02 hod. | |||
|
Přeji dobré chutnání.. Koupila jsem si hlívu..jdu si ji ukuchtit nějak na rychlo a zeleninovou polívečku ![]() ![]() Odpoledne asi zajdu pro vnučku do družinky, brnknu dceři, jak to má namyšlené. Včera zavezla malou zeťovi do nemocky, on ji vozil v parku a ona šla pro Fili a pak šly zase do nemocky a domů se učit..možná budou chtít i dnes, aby holčičky viděl..už je jim všem smutno![]() |
||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 05.03.2015 09:58 hod. | |||
|
já byla s plastama a viděla jak jsou otevřené krokusy na slunku, tak jsem byla v tričku Taky mne večer bolela hlava od krční páteře..![]() Holky..jdu doprovodit tátu..pa.. ![]() |
||||
| koudy | Pěkný den | Datum vložení: 05.03.2015 09:58 hod. | |||
|
děvčátka...u nás je dnes sluníčkovo,i když ráno byl jen +1 stupeň...![]() Holky, já taky včera chodila po dvoře v tričku,ale kvůli zádům nosím vestu... ![]() Boženko, Marti a ostatní,co jdete k doktorům,dobře pořiďte... ![]() Kristínko,ať se daří na nákupech... ![]() Regi, snad nebudeš marodit a s dcerkou už se porovnáte... ![]() Blani, to je teda na prd,když se nemůžeš pořádně vyspat... ![]() Zdeni, bráchovi ke kulatinám vše nejlepší... ![]() Já mám taky oslavence...dnes má snachcha od prostředního syna 42 let a vnuk Tomáš zítra 15 a pozítří jmeniny... ![]() ![]() Děvčátka, mějte popohodový den,ať vás nikdo nenazlobí... ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný čtvrtek všem. | Datum vložení: 05.03.2015 09:44 hod. | |||
|
Ráno v 7hod. padal nádherně sníh, všude bylo bílo, na východě se sluníčko snažilo vykouknout. Při pohledu z okna - nádhera.Teď je 9,40. Po sněhu ani památky, po sluníčku také ne. Nic s tím nenaděláme.![]() ![]() Všem přeji dobré pořízení u lékařů. Janičko, máš hezkou ikonku! Vařit budu švestkové knedlíky, už se na ně moc těším. Holky, já se najím a už přemýšlím, co bych si dala dobrého. Muž se mi směje, že mám v břiše tasemnici. Je to fakt, nevím, kam to jídlo jde. ![]() ![]() Mějte hezký, bezproblémový den. Jdu něco dělat, abych pořád jen nejedla! ![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 05.03.2015 09:17 hod. | |||
|
![]() pěkný den. Všem marodům ať nemoc ustoupí.(Vnoučátkům přeji ať jsou fit také a neleží v posteli.) Na Irenku a Jindřišku myslím stále. U nás vše v normálu. Bude brzy jaro. ![]() ![]() Mějte pěkný den. ![]() ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 05.03.2015 09:04 hod. | |||
|
Děvčata přeji vám pěkný den. Ráno sice bylo mrazivé, ale teď se sluníčko činí. Pádím k doktorce. Docházejí mě léky. Tak jsem se přemohla.![]() |
||||
| 2baculka | Krásné ranko. | Datum vložení: 05.03.2015 08:37 hod. | |||
|
Sluníčko nebude, nevadí. Sice jsem dala prát prádlo, ale v lodžii uschne. Potřebuji jet zaplatit dpady na chalupu, ale lechtá mě stále v krku a kašlu, tak zatím odložím na pondělí. Děvčata ono to s tím vařením u dcery je sice chválihodné, ale stejně si vede svou. Nádobí se snažila vyhnout, tak jsem zavelela na utírání. Jsme dvě, musí něco pomoci. Ona je jak se zastydlou pubertou. Nestěžuji si. Nikdo nám nic za darmo nedá, tak se snažím a její snažení, se také někde projeví. Alenko u nás to včera na tričko tedy nebylo ani náhodou. Ale je březen, tak se snad někdy dočkáme. Našla jsem si rybu v mraznici tak si ji udělám přírodně s brambůrek. |
||||
| Bm68 | Hezký den, děvčata!! | Datum vložení: 05.03.2015 08:25 hod. | |||
|
Sluníčko se snaží, ale jak dlouho? Marti,držím palce, aby Markétce dali nějaké účinné léky. Mému mladšímu vnukovi bude také v dubnu 17. Maru, tebe moc lituju, pořád čerpat vodu, to je na zbláznění. Dneska nevařím, máme od včera ty knedle. Marci, dobré spaní v noci už je minulostí. Teď nevím,jak bych si lehla, aby mi to tak nebolelo. Regi, tak třeba už se dcera polepší a bude vařit. Na ten trénink jsme s kamarádkou chodily předloni, bylo to trochu jinak, než píšeš, ale moc fajn. Alčo, v tričku venku? Snad nechceš taky stonat. Na tričko je ještě mooc brzy. ![]() Mějte všechny příjemný čtvrtek (a ať vám na zahradě neryje krtek). ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 05.03.2015 08:22 hod. | |||
|
Tady je zamračeno, ale v noci přituhlo. Děvčátka dobré pořízení u lékařů , nákupech. Včera jsem volala bráchovi do Prahy , má 50let, no nedovolala jsem se, ale přijede v sobotu. Mějte klidný den všechny. ![]() |
||||