Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání, Maru moc děkuji a snaše i vnukovi přeji hlavně kopec zdraví a štěstí.Alčo onp to počasí je zrádné, na tričko néééé. Alenko co jsem přehlédla. máš zetě v nemocnici.? Tak ať se brzo uzdraví.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji dobré chutnání..
Koupila jsem si hlívu..jdu si ji ukuchtit nějak na rychlo a zeleninovou polívečkuSmajlíkSmajlík
Odpoledne asi zajdu pro vnučku do družinky, brnknu dceři, jak to má namyšlené.Smajlík Včera zavezla malou zeťovi do nemocky, on ji vozil v parku a ona šla pro Fili a pak šly zase do nemocky a domů se učit..možná budou chtít i dnes, aby holčičky viděl..už je jim všem smutnoSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já byla s plastama a viděla jak jsou otevřené krokusy na slunku, tak jsem byla v tričkuSmajlíkTaky mne večer bolela hlava od krční páteře..Smajlík
Holky..jdu doprovodit tátu..pa..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka...u nás je dnes sluníčkovo,i když ráno byl jen +1 stupeň...Smajlík
Holky, já taky včera chodila po dvoře v tričku,ale kvůli zádům nosím vestu...Smajlík
Boženko, Marti a ostatní,co jdete k doktorům,dobře pořiďte...Smajlík
Kristínko,ať se daří na nákupech...Smajlík
Regi, snad nebudeš marodit a s dcerkou už se porovnáte...Smajlík
Blani, to je teda na prd,když se nemůžeš pořádně vyspat...Smajlík
Zdeni, bráchovi ke kulatinám vše nejlepší...Smajlík
Já mám taky oslavence...dnes má snachcha od prostředního syna 42 let a vnuk Tomáš zítra 15 a pozítří jmeniny...SmajlíkSmajlík
Děvčátka, mějte popohodový den,ať vás nikdo nenazlobí...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ráno v 7hod. padal nádherně sníh, všude bylo bílo, na východě se sluníčko snažilo vykouknout. Při pohledu z okna - nádhera.Teď je 9,40. Po sněhu ani památky, po sluníčku také ne. Nic s tím nenaděláme.Smajlík
Smajlík
Všem přeji dobré pořízení u lékařů.
Janičko, máš hezkou ikonku!
Vařit budu švestkové knedlíky, už se na ně moc těším. Holky, já se najím a už přemýšlím, co bych si dala dobrého. Muž se mi směje, že mám v břiše tasemnici. Je to fakt, nevím, kam to jídlo jde.SmajlíkSmajlík
Mějte hezký, bezproblémový den. Jdu něco dělat, abych pořád jen nejedla!SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný den.

Všem marodům ať nemoc ustoupí.(Vnoučátkům přeji ať jsou fit také a neleží v posteli.)

Na Irenku a Jindřišku myslím stále.

U nás vše v normálu.
Bude brzy jaro.SmajlíkSmajlík

Mějte pěkný den.SmajlíkSmajlík


Obrázek uživatelky
profil
Děvčata přeji vám pěkný den. Ráno sice bylo mrazivé, ale teď se sluníčko činí. Pádím k doktorce. Docházejí mě léky. Tak jsem se přemohla.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Sluníčko nebude, nevadí. Sice jsem dala prát prádlo, ale v lodžii uschne. Potřebuji jet zaplatit dpady na chalupu, ale lechtá mě stále v krku a kašlu, tak zatím odložím na pondělí.
Děvčata ono to s tím vařením u dcery je sice chválihodné, ale stejně si vede svou. Nádobí se snažila vyhnout, tak jsem zavelela na utírání. Jsme dvě, musí něco pomoci. Ona je jak se zastydlou pubertou. Nestěžuji si. Nikdo nám nic za darmo nedá, tak se snažím a její snažení, se také někde projeví.
Alenko u nás to včera na tričko tedy nebylo ani náhodou. Ale je březen, tak se snad někdy dočkáme.
Našla jsem si rybu v mraznici tak si ji udělám přírodně s brambůrek.
Obrázek uživatelky
profil
Sluníčko se snaží, ale jak dlouho?
Marti,držím palce, aby Markétce dali nějaké účinné léky. Mému mladšímu vnukovi bude také v dubnu 17.
Maru, tebe moc lituju, pořád čerpat vodu, to je na zbláznění.
Dneska nevařím, máme od včera ty knedle.
Marci, dobré spaní v noci už je minulostí. Teď nevím,jak bych si lehla, aby mi to tak nebolelo.
Regi, tak třeba už se dcera polepší a bude vařit. Na ten trénink jsme s kamarádkou chodily předloni, bylo to trochu jinak, než píšeš, ale moc fajn.
Alčo, v tričku venku? Snad nechceš taky stonat. Na tričko je ještě mooc brzy.Smajlík
Mějte všechny příjemný čtvrtek (a ať vám na zahradě neryje krtek).Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady je zamračeno, ale v noci přituhlo.
Děvčátka dobré pořízení u lékařů , nákupech.
Včera jsem volala bráchovi do Prahy , má 50let, no nedovolala jsem se, ale přijede v sobotu. Mějte klidný den všechny.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles