Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 05.03.2015 19:19 hod. | |||
|
Děvčátka děkuji za přání bráchovi, vyřídím. Bady to víš češi, ty skoupí kde co. Ale sem tam také mladá vozí sýry , jsou dobré.Marti tak hlavně že vnučce bude už lépe, Ali tak zeťákovi přeji , aby byl zdravý co nejdříve a vše bylo ok.Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 05.03.2015 19:17 hod. | |||
|
všem moc děkuji za účast, já jsem babička na baterky, hned mám starosti a možná s vlastními dětmi jsem to tak vážně nebrala----Přeji vám pěkný večer a klidnou dobrou noc...![]() ![]() |
||||
| koudy | Pěkný večer... | Datum vložení: 05.03.2015 19:10 hod. | |||
|
Zase ten den utekl...![]() Kristínka dobře nakoupila... Jiřinka si užila plavání... Regince voní prádlo,je fajn,když se suší na vzduchu... Marti,dobře že dcera s Marky jela,léky zaberou a bude dobře... ![]() Alenko, zeťovi přeji zdraví,aby mohl brzo do práce,je to mladý člověk,tak by bylo špatné, kdyby nemohl se zády.... ![]() Děvčata,moc děkuji za přání k narozkám snaše i vnukovi,ještě nevím,jak bude s oslavou... ![]() Opuštím PC,za chvíli dorazí syn.., Přeji všem klidný večer, marodům,ať se uleví a klidnou dobrou noc... ![]() |
||||
| 2baculka | Pěkný podvečer. | Datum vložení: 05.03.2015 18:28 hod. | |||
|
Odpoledne u nás svítilo slunko. Alenko je to trápení, záa a páteř musí zetě moc bolet. Snad se dá nějak řešit, aby nebyl na bolestech. Marti,Vnučce bude po locích lépe. Maru a Zdeni přeji oslavencům vše nejlepší a zdravíčka vrchovatě. Dnes jen dělám doma co potřeba. Prádlo uschlé jen něco, odpoledne mi na balkon nesvítí sluníčko. Ručníky jsou silnější a tak dosouším na sušáčku doma. Ale i tak prádlo voní jarem. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné odpoledne | Datum vložení: 05.03.2015 15:14 hod. | |||
|
Dcera je doma už od p.doktorky-byla s Marky na ORL. Má zánět hrtanu-laryngitidu. Je tam otok a ten jí způsobuje ty bolesti. Dostala na zmenšení otoku prášky, a že by to mělo tak od soboty ustupovat.Další prášky na čistění od bakterí a virů. Jsem ráda, že to má za sebou,ona se trochu i bála....Přeji všem pěkné odpoledne![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 05.03.2015 14:23 hod. | |||
|
Jo, zet´ je už druhý týden ve špitále, má naštíplou plotýnku..ale už asi půjde v pondělí domů..vyhrožovali mu operací, ale naštěstí se operace konat nebude..On už marodil loni víc jak měsíc před Vánocema a pak byl po N.roce asi 14dnů v práci a musel jít zase marodit, pak ho konečně Mudr. poslala na CT a tam to zjistili. ještě mu není ani čtyřicet, je mladší než dcera a už je tak omezený nemocí..ach jo..on je skladník, v té firmě je zvyklý, spokojený, teď má strach, že to nebude moct dělat..dvě děti, dcera na mateřské..no snad to dobře dopadne.![]() Holky, taky přeji hodně štěstí a zdraví vašim blízkým..pa ![]() |
||||
| badysek | Ahojky děvčátka, | Datum vložení: 05.03.2015 13:26 hod. | |||
|
už jsme doma,něco málo jsme nakoupili,byli jsme v Polsku na mléka a jogurty a taky sýry jsou lepší než u nás a hlavně levnější!!!A holky podržte se pleco tam měli po 59,90 Kč ,ale nečekali jsme bylo to asi na hodinu a myslím,že v řádě byli sami Češi![]() Alči nějak mi uteklo,že máš zetě v nemocnici,tak přeji brzké uzdravení ![]() Maru snaše a Tomáškoví všechno nej a hodně zdravíčka a štěstíčka.Taky bráškovi od Zdeničky to samé ![]() ![]() Blani,Marti můj vnuk taky bude mít posledního března krásných 17 let ![]() Mějte pěkné odpoledne ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Přeji | Datum vložení: 05.03.2015 12:43 hod. | |||
|
dobrou chut k obědu,mnozí už po o .Zdeni,přeji bratrovi ke kulatinám zdravíčko a štěstíčko no a tobě MaruK také letí gratulace pro snachu,Tomáše a syna hodně štěstí a zdraví.Alenko,zeť at se brzo uzdraví,ať jsou všichni pohromadě já to vidím u našich,syn jezdí kamionem a když přijede domů tak se děcka na něj vrhnou,těško se mu pak odjíždí.Jani co to píšeš,že bude jaro?U nás chumelí sice to taje ale střídá se to z deštěm.Já to jaro chci.Přeji hezký zbytek dne,marodi odpočívejte![]() |
||||
| jimas | Přeji dobrý den. | Datum vložení: 05.03.2015 12:39 hod. | |||
|
U nás chvílema svítí sluníčko, je 5°, ale teplo mě srz větřík, venku není.![]() K obědu jsem vařila brokolicový krém a šunkafleky. Přemluvila jsem muže na plavání. Dneska to máme od pojišťovny na 2 hodiny zdarma. Jdu nachystat plavky aručníky a frčíme. Mějte den v pohodě. ![]() |
||||
| Bm68 | Přeju | Datum vložení: 05.03.2015 12:23 hod. | |||
|
dpobré chutnání.![]() U nás to na jaro nevypadá, před chvílí chumelilo. Marci,to máme podobné, já jsem taky jedlá, ale na mně je to poznat, kam to jde. Alčo, on je zeť v nemocnici? To jsem nevěděla. Snad už budou brzy pohromadě a babičku taky hlava přestane bolet. Maru, já snad od vánoc nestojím za nic. Tvým oslavencům přeju hodně zdravíčka. |
||||