Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka děkuji za přání bráchovi, vyřídím. Bady to víš češi, ty skoupí kde co. Ale sem tam také mladá vozí sýry , jsou dobré.Marti tak hlavně že vnučce bude už lépe, Ali tak zeťákovi přeji , aby byl zdravý co nejdříve a vše bylo ok.Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
všem moc děkuji za účast, já jsem babička na baterky, hned mám starosti a možná s vlastními dětmi jsem to tak vážně nebrala----Přeji vám pěkný večer a klidnou dobrou noc...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zase ten den utekl...Smajlík
Kristínka dobře nakoupila...
Jiřinka si užila plavání...
Regince voní prádlo,je fajn,když se suší na vzduchu...
Marti,dobře že dcera s Marky jela,léky zaberou a bude dobře...Smajlík
Alenko, zeťovi přeji zdraví,aby mohl brzo do práce,je to mladý člověk,tak by bylo špatné, kdyby nemohl se zády....Smajlík
Děvčata,moc děkuji za přání k narozkám snaše i vnukovi,ještě nevím,jak bude s oslavou...Smajlík
Opuštím PC,za chvíli dorazí syn..,
Přeji všem klidný večer, marodům,ať se uleví a klidnou dobrou noc...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Odpoledne u nás svítilo slunko. Alenko je to trápení, záa a páteř musí zetě moc bolet. Snad se dá nějak řešit, aby nebyl na bolestech.
Marti,Vnučce bude po locích lépe.
Maru a Zdeni přeji oslavencům vše nejlepší a zdravíčka vrchovatě.
Dnes jen dělám doma co potřeba. Prádlo uschlé jen něco, odpoledne mi na balkon nesvítí sluníčko. Ručníky jsou silnější a tak dosouším na sušáčku doma. Ale i tak prádlo voní jarem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dcera je doma už od p.doktorky-byla s Marky na ORL. Má zánět hrtanu-laryngitidu. Je tam otok a ten jí způsobuje ty bolesti. Dostala na zmenšení otoku prášky, a že by to mělo tak od soboty ustupovat.Další prášky na čistění od bakterí a virů. Jsem ráda, že to má za sebou,ona se trochu i bála....Přeji všem pěkné odpoledneSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jo, zet´ je už druhý týden ve špitále, má naštíplou plotýnku..ale už asi půjde v pondělí domů..vyhrožovali mu operací, ale naštěstí se operace konat nebude..On už marodil loni víc jak měsíc před Vánocema a pak byl po N.roce asi 14dnů v práci a musel jít zase marodit, pak ho konečně Mudr. poslala na CT a tam to zjistili.Smajlíkještě mu není ani čtyřicet, je mladší než dcera a už je tak omezený nemocí..ach jo..on je skladník, v té firmě je zvyklý, spokojený, teď má strach, že to nebude moct dělat..dvě děti, dcera na mateřské..no snad to dobře dopadne.Smajlík
Holky, taky přeji hodně štěstí a zdraví vašim blízkým..paSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
už jsme doma,něco málo jsme nakoupili,byli jsme v Polsku na mléka a jogurty a taky sýry jsou lepší než u nás a hlavně levnější!!!A holky podržte se pleco tam měli po 59,90 Kč ,ale nečekali jsme bylo to asi na hodinu a myslím,že v řádě byli sami ČešiSmajlík
Alči nějak mi uteklo,že máš zetě v nemocnici,tak přeji brzké uzdraveníSmajlík
Maru snaše a Tomáškoví všechno nej a hodně zdravíčka a štěstíčka.Taky bráškovi od Zdeničky to saméSmajlíkSmajlík
Blani,Marti můj vnuk taky bude mít posledního března krásných 17 letSmajlík
Mějte pěkné odpoledneSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobrou chut k obědu,mnozí už po o .Zdeni,přeji bratrovi ke kulatinám zdravíčko a štěstíčko no a tobě MaruK také letí gratulace pro snachu,Tomáše a syna hodně štěstí a zdraví.Alenko,zeť at se brzo uzdraví,ať jsou všichni pohromadě já to vidím u našich,syn jezdí kamionem a když přijede domů tak se děcka na něj vrhnou,těško se mu pak odjíždí.Jani co to píšeš,že bude jaro?U nás chumelí sice to taje ale střídá se to z deštěm.Já to jaro chci.Přeji hezký zbytek dne,marodi odpočívejteSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás chvílema svítí sluníčko, je 5°, ale teplo mě srz větřík, venku není.Smajlík
K obědu jsem vařila brokolicový krém a šunkafleky.
Přemluvila jsem muže na plavání. Dneska to máme od pojišťovny na 2 hodiny zdarma. Jdu nachystat plavky aručníky a frčíme.
Mějte den v pohodě.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dpobré chutnání.Smajlík
U nás to na jaro nevypadá, před chvílí chumelilo.

Marci,to máme podobné, já jsem taky jedlá, ale na mně je to poznat, kam to jde.
Alčo, on je zeť v nemocnici? To jsem nevěděla. Snad už budou brzy pohromadě a babičku taky hlava přestane bolet.
Maru, já snad od vánoc nestojím za nic. Tvým oslavencům přeju hodně zdravíčka.


 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles