Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 06.03.2015 07:55 hod. | |||
|
Máme zamrzlo, ale snad bude sluníčko přes den. Jiřinko díky za bráchu , je to mlaďoch , je z nás nejmladší Blani snad se vše srovná a budeš ok.V 9 odjíždíme , tak se opatrujte a pěkný den.![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezký den | Datum vložení: 06.03.2015 07:25 hod. | |||
|
děvčátka, dobré ránko přeji teprve lezu z duchýnek![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 06.03.2015 07:15 hod. | |||
|
děvčata u nás je nakydáno sněhu, je-2 stupně snad se nám zima nevrátí.Jedu se synem něco nakoupit máme vyžráno a zítra přijdou mládata na oběd.V čera jsem byla zase v práci,zavolali mě narychlo tak jsem měla zpestření,mějte krásný den,musím si vás dočíst. | ||||
| vlavod | Dobré ráno, | Datum vložení: 06.03.2015 07:03 hod. | |||
|
dlouho jsem tu nebyla, ale čtu si vás stále.Dodělávám daňová přiznání.Dělala jsem známým asi 4 a teď dělám celé účetnictví tak finišuji a už mne to nějak zmáhá.Všem, které máte nějaká bolístka přeji rychlé zlepšení - uzdravení vám i vašim nejbližším.Věrce děkuji za seznam na březen.A už se moc a moc těším na jaro ![]() ![]() .... |
||||
| jimas | Dobrý večer. | Datum vložení: 05.03.2015 22:56 hod. | |||
|
Plavání jsme si užili. Marti, dobře že byla Markétka u doktora, alespoň ji bude už lépe. Alenko, zeť má trápení se zády. Přeji mu aby léčení zabralo, musí ho to hodně bolet. Marcelko, ať tě to u zubaře nebolí. Zdeni, přeji tvému bratrovi k narozkám všechno nejlepší. Je to ještě mlaďoch. ![]() Maru, snaše a vnukovi také přeji všechno nejlepší. Všem oslavencům hlavně hodně zdraví. ![]() Blani, tak snad ti už budou léčit, co je potřeba. Vedlejší účinky léků jsou hrozné. Kdyby to bylo na chvilku, ale tobě není dobře už dlouho. Na jak dlouho máš ty prášky? IrenkoS a Jino, myslím na vás, jak vám je. Kristinko, do Polska bych taky chtěla zajet. Dříve jsme jezdili z dětma do Lubavky a Klodzka, ale už je to snad 15 let. Teď bych chtěla kouknout jestli by měli dřevěnou podlahu levnější. Musím ještě zjistit, kde jsou hoby obchody. Jeli bychom přes Harachov. Zdeni a Jani, děkuji za hodnocení fotek. Hezky se všechny vyspěte. ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 05.03.2015 19:49 hod. | |||
|
Ali tak to mně je zetě líto,když to má naštiple,tak to se bude ozývat,snad se mu to uklidni... Moc držím palečky![]() ![]() Marci byla na návštěvě u dcerky A všechny jste si den užily podle možností....![]() Marodům ať se dobře daří ![]() Zítra jdu k holiči,už to mám dlouhé,potřebuji se trošku zkulturnit ![]() ![]() Mějte pěkný večer a dobrou noc ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 05.03.2015 19:48 hod. | |||
|
měla jsem teď dlouhý telefonát s bratrancem. Má nově Skype, tak ho chtěl zasvětit. Vidíme se málo, tak aspoň takto. Venku jsme dnes nebyli,Pepík byl odpoledne tady, venku střídavě sněžilo a pršelo. Já se dneska dozvěděla po telefonu, že mi konečně něco našli v moči, takže mám dobrat prášky a mělo by to pomoci. Ale je to jen jedna část problému. Mě ale po těch prášcích bolí žaludek. Na to mi sestra poradila, ať to zapíjím mlékem. Udělala jsem a asi poletím zvracet. ![]() No,děvčata, nebudu jmenovitě nikomu psát, na všechny myslím a přeju zdraví a vše dobré. A dobře se vyspěte. ![]() |
||||
| 2baculka | Děvčata. | Datum vložení: 05.03.2015 19:46 hod. | |||
|
Půjdu na růžovku, tak se loučím, přeji krásnou dobrou noc. | ||||
| fanypol | Datum vložení: 05.03.2015 19:46 hod. | ||||
|
Přeji hezký večer..Synek před chvílí odešel..ještě mám hromadu nádobí..Chutnaly mu i ty pohankové bramboráky, co jsem zkoušela i hlíva ústřičná... Tak si budeme dělávat.. na zítra by chtěl jelítko, tak zajdu omrknout, jestli zítra budou k mání Taky to máme rádi a letos jsme neměli.![]() Marti,snad bude mít Maky brzy po bolesti.. Děkuji za přání pro zetě, nevím jak to dlouho bude trvat, prý se mu to časem zavápní![]() Děvčátka, prožije klidný večer a v noci ať spíte přeji ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 05.03.2015 19:28 hod. | |||
|
Přišla jsem od dcery, popovídaly jsme si. Odpoledne už jsem byla s mužem zase na delší vycházce. Svítilo sluníčko, ale vítr fouká pořád. Alenko, mně je vždy líto, když marodí mladí lidé. Přeji zeťovi, aby byl brzo fit a zdravotní problém ho neomezoval v práci, kterou má rád. ![]() ![]() Všem z vašich rodin, kteří slaví svátek nebo narozeniny přeji hodně zdraví, to je opravdu nejdůležitější! ![]() Blaničko, nemohou ti nakonec zlobit nervy? Jiřinko, také jsme chodili plavat, ale letos nás to nějak neoslovilo. Počkáme na léto, snad nějaké bude a my se budeme chodit koupat do našeho rybníku. ![]() Kristínko, já jsem v Polsku nikdy nebyla, lákalo by mě podívat se tam, ale od nás je to dost daleko. ![]() Martičko, teď už bude mít vnučka po bolesti, což jí moc přeji. Zítra jdu konečně k zubaři, ale je tam chudák sám, sestra má ošklivou chřipku, tak nevím, jak tam budu dlouho. ![]() Děvčátka, přeji vám pěkný zbytek večera, dobrou noc a pěkné sny.! ![]() ![]() |
||||