Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Synek odešel kutit do garáže, tak mám zase chvíli čas na počítačSmajlíkSmajlíkMy asi pojedeme na nákup.. muž sice dřimká, ale to on vždy tak chviličku, a pak bude fit.. byl v práci od včerejška 11hod až dnes do 13hod.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsme vše vyřídili , jsme doma konečně, tak jen nakukuji , mějte pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji dobré chutnání..
u nás bude jelítkoSmajlík
Aničko Filipi, budeš mít strávníka...Moji dva přijedou tak za půl hodinkySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nebyla jsem tady od 3.3 tak toho mám moc na čtení.Jezdím s péjskem na veterinu.Měl průjem i zvracel.Má angínu.Jezdím se sousedkou cca 5km.Dostává injekce a teď na víkend dostal prášky.
Dnes má přijet Jakub ,tak začínám vařit.Vývar a škvarkové knedlíky se zelím.Až se víc dozvím o smrti Radka tak vám dám vědět.Dobré chutnání.Později napíšu víc.
Obrázek uživatelky
profil
Tak zajdu do města, jestli bude jelítko..když nebude tak udělám čočku..ta je taky hnedSmajlík..
Taky přeji ať dobře nakoupíteSmajlík, my asi pojedeme na nákup zítra, hlavně nějakou zeleninu a brambory už nemámeSmajlík
KRISTY..Smajlíkposílám hlavu, prosím načesat..ostříhaná jsemSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
špatně jsem spala, nevím, jestli je to úplňkem a nebo od páteře..Bolí i hlava a jsem jako praštěná pometlem...Jdu raději vařit, přečetla jsem si vás, ale kdo,co,kde a komu je fuč. Kdo jede do Polska jinam na nákupy, přeji šťastnou cestu, marodům uzdravení, kdo bude slavit, tak přeji hodně radosti a hezkých chvil s rodinami.,...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás opět svítí sluníško a má být až 8 stupňů...je to div,kolik hezkých dní za sebou...Smajlík
Ijo,posílám ti sluníčko,aby vám zahnalo to ošklivé počasí...a dobře nakupSmajlík
Kristínko,tvůj chlebík voní až sem...a budeš zase kočena od holičky...Smajlík
Blani, to je mi tě líto,že tak špatně léky snášíš...jen aby zabraly a bylo ti už konečně dobře...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Zdeni,taky dobře nakup...Smajlík
Marti, jsi bezva babička, myslím,že všecky se o vnoučata třeseme...Smajlík
Marci,tak sis užila návštěvu u dcerky...Smajlík
Holky,kdo může do Polska,je to asi bezva a levně nakoupíte...mě se to nevyplatí,mám to daleko...Tak Jiřinko,ať se nákup povede...Smajlík
Holky,která máte skleník,už jste něco sely?U nás jsou v noci mrazíky, tak nevím,jestli už můžu set špenát a ředkvičky...díky za radu...Smajlík
Dneska nemusím vařit,tak se budu babrat v kytičkách...

Mějte klidný a pohodový pátek,ať se vám včecko daří,marodům ať je lépe a oslavenci ať parádně slaví...SmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
U nás svítí sluníčko.
Teď pojedu nakoupit a rozhodnu se u řezníka, co budu vařit. Tam vždy najdu inspiraci.
Mějte hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás taky poprášeno.
Jiřinko myslím,že vás vyjde určitě levnějiSmajlík
Chleba mám v troubě,musím dopéct a padim k holiči.
Tak se tu mějte krásněSmajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Počasí - zase nad nulou, sníh nemáme.
Peru a ještě nevím, co budu vařit.

Zdeni, dobře nakupte, Jiřinko, jestli se rozhodnete pro Polsko, tak taky dobře nakupte. Prášky mám tak na 10 dní.

Všechny vás zdravím, mějte dneska fajn den!

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles