Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Přeji pěkné odpoledne.. | Datum vložení: 06.03.2015 14:28 hod. | |||
|
Synek odešel kutit do garáže, tak mám zase chvíli čas na počítač![]() My asi pojedeme na nákup.. muž sice dřimká, ale to on vždy tak chviličku, a pak bude fit.. byl v práci od včerejška 11hod až dnes do 13hod.![]() |
||||
| Sarita | Ahojky | Datum vložení: 06.03.2015 14:20 hod. | |||
|
Tak jsme vše vyřídili , jsme doma konečně, tak jen nakukuji , mějte pěkné odpoledne.![]() |
||||
| fanypol | Kuk.. | Datum vložení: 06.03.2015 12:07 hod. | |||
|
přeji dobré chutnání.. u nás bude jelítko ![]() Aničko Filipi, budeš mít strávníka...Moji dva přijedou tak za půl hodinky ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 06.03.2015 09:53 hod. | |||
|
Nebyla jsem tady od 3.3 tak toho mám moc na čtení.Jezdím s péjskem na veterinu.Měl průjem i zvracel.Má angínu.Jezdím se sousedkou cca 5km.Dostává injekce a teď na víkend dostal prášky. Dnes má přijet Jakub ,tak začínám vařit.Vývar a škvarkové knedlíky se zelím.Až se víc dozvím o smrti Radka tak vám dám vědět.Dobré chutnání.Později napíšu víc. |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 06.03.2015 09:52 hod. | |||
|
Tak zajdu do města, jestli bude jelítko..když nebude tak udělám čočku..ta je taky hned ..Taky přeji ať dobře nakoupíte , my asi pojedeme na nákup zítra, hlavně nějakou zeleninu a brambory už nemáme![]() KRISTY.. posílám hlavu, prosím načesat..ostříhaná jsem![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný den, | Datum vložení: 06.03.2015 09:40 hod. | |||
|
špatně jsem spala, nevím, jestli je to úplňkem a nebo od páteře..Bolí i hlava a jsem jako praštěná pometlem...Jdu raději vařit, přečetla jsem si vás, ale kdo,co,kde a komu je fuč. Kdo jede do Polska jinam na nákupy, přeji šťastnou cestu, marodům uzdravení, kdo bude slavit, tak přeji hodně radosti a hezkých chvil s rodinami.,...![]() ![]() |
||||
| koudy | Krásné dopoledne... | Datum vložení: 06.03.2015 09:28 hod. | |||
|
U nás opět svítí sluníško a má být až 8 stupňů...je to div,kolik hezkých dní za sebou...![]() Ijo,posílám ti sluníčko,aby vám zahnalo to ošklivé počasí...a dobře nakup ![]() Kristínko,tvůj chlebík voní až sem...a budeš zase kočena od holičky... ![]() Blani, to je mi tě líto,že tak špatně léky snášíš...jen aby zabraly a bylo ti už konečně dobře... ![]() ![]() ![]() Zdeni,taky dobře nakup... ![]() Marti, jsi bezva babička, myslím,že všecky se o vnoučata třeseme... ![]() Marci,tak sis užila návštěvu u dcerky... ![]() Holky,kdo může do Polska,je to asi bezva a levně nakoupíte...mě se to nevyplatí,mám to daleko...Tak Jiřinko,ať se nákup povede... ![]() Holky,která máte skleník,už jste něco sely?U nás jsou v noci mrazíky, tak nevím,jestli už můžu set špenát a ředkvičky...díky za radu... ![]() Dneska nemusím vařit,tak se budu babrat v kytičkách... Mějte klidný a pohodový pátek,ať se vám včecko daří,marodům ať je lépe a oslavenci ať parádně slaví... ![]() ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 06.03.2015 09:23 hod. | |||
|
U nás svítí sluníčko. Teď pojedu nakoupit a rozhodnu se u řezníka, co budu vařit. Tam vždy najdu inspiraci. Mějte hezký den. ![]() |
||||
| badysek | Pěkné ráno, | Datum vložení: 06.03.2015 08:34 hod. | |||
|
u nás taky poprášeno. Jiřinko myslím,že vás vyjde určitě levněji ![]() Chleba mám v troubě,musím dopéct a padim k holiči. Tak se tu mějte krásně ![]() |
||||
| Bm68 | Pěkný den, děvčata! | Datum vložení: 06.03.2015 08:28 hod. | |||
|
Počasí - zase nad nulou, sníh nemáme. Peru a ještě nevím, co budu vařit. Zdeni, dobře nakupte, Jiřinko, jestli se rozhodnete pro Polsko, tak taky dobře nakupte. Prášky mám tak na 10 dní. Všechny vás zdravím, mějte dneska fajn den! |
||||