Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
AničkoF tak to by mě také naštvalo, připravuješ a nakonec nepřijedea pejsek bude v pořádku. Jak čtu tak všude jsou nějaké starosti.Marcelka vše rozepsala, tak nebudu opakovat, ale všem přeji zdraví , žádné starosti . Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Kubovi zavolej, ať si pro nějaké jídlo přijede.

Irenko, se zvířátky jsou starosti jako s lidmi. Tobě už se ozářky krátí. Pak si odpočineš, nabereš sílu a brzo ti bude dobře.Smajlík Smajlík

Regi, teď by ses měla vykurýrovat, abys nenakazila rodiče, to by nebylo dobré.
Irenko, ty si přes víkend odpočiň.V práci tě pořád potřebují, ale je to dost náročné.Smajlík
Zdravím Alenku. Stázku, Zdeničku, Věrušku, Majku, Martičku . Omlouvám se, jestli jsem na někoho zapomněla.
Mějte pěkný večer a bezbolestnou noc!Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsem se sem dostala až večer. Ráno zubař-Jiřinko, v pohodě!Smajlík Pak jsem vařila, upekla a nazdobila dort. Zítra budeme slavit pravnukův svátek, který měl před týdnem, ale byl na horách. Odpoledne jsme se byli podívat v lese u potoka, kde bývaly bledule. Místo bledulí jsme objevily obrovská množství sněženek. Je to ve velmi nepřístupném terénu, ale zítra má být sluníčko, tak vezmu foťák a nafotím.
Kristínko a Boženko, už jste určitě kočky!Smajlík

Blaničko, já beru prášky moc málo. Mám jen jeden prášek 3x týdně na cholesterol. Beru ho tak, že sním krajíc chleba, pak spolknu prášek, zapiji vodou a sním další krajíc chleba. To je mi pak dobře, jinak mi bylo po tom prášku zle.Smajlík

Vladěnko, hlavně, že jsi zdravá. Každá sem chodíme podle času a nálady.

Maruško, skleník sice máme, ale zatím jsem nic nesela. Musíme teprve nachytat vodu až bude pršet, jinak bychom neměli čím zalévat.Smajlík

AničkoF,chudinka pejsek, nemáš to vůbec lehké. Snad mu prášky pomohou.
Obrázek uživatelky
profil
Vlastně odpoledne jsem si byla postesknout u sestřenky, donesla ji opravenou bundu a polévky z mrazničky, které nejsme schopné s Petrou sníst. Ona vaří pro maminu. tak je alespoň využijeme. U nás, když udělám polévku, jím ji pak sama. No zbylo mi něco strašího, tak to přeberu a uvidím co s tím. Říkám si že se udělal dobrý skutek. Aničko F. pejksan snad bude v pořádku, Kuga se možná ukáže aněco odjí.
Kočičky je mi líto, smutný sud, ale nemoci si nevybírají.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,tak jsme byli se synem nakoupit odvezl mě domů,jen jsem to pouklidila a mazala jsem do práce.Střídá se to pořád s nemocema,přišla jsem před chvilkou.Muž šel zavřít slepičky a usmažíme si vajička k večeři.Vic se nestihlo.Kristínko a Boženko,jste dnes upravené,to chce někam vyrazit.MaruK,málo jsi foukala do sluníčka představ si nedorazilo,někde se zaseklo.Do skleníku ředkvičky můžeš dát,ve skleníku nemrzne,mám tam konev s vodou a nejni tam ani škraloup.Já je tam mám a salát také,jen špenát nedávám,chci ho zkusit ale na záhon ven.Ted má být pěkně. Chci už příští týden dát rajčata rovnou do skleníku,jsou pak odolnější.Děvčata loučím se s vámi,přeji vám klidnou dobrou noc už jsem zralá do kanafasu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčaa je mi ouvej. Kašlu a celá jsem oklepaná. Snad bude ráno lépe.
Od rána jsem na nohách, převaz u otce snad ještě v pondělí. pak pro bundu sestřenici, trochu nějakých poviností a nákup mamině. Domů jsem jela o půl druhé. Cestou se stavila pro masko k večeři, sirup na kašel. Jelikož se mamině špatně zametají drobky na podlaze, nechce si nechat ode mne udělat, tak jsem se i zdravě rozlobila na svou nenápaditost a šla do kovomatu schánět lopatku a smetáček na dlouhých holích. Běžně je nemají, ale paní věděla co chci, nsšla v počítači a objednala. Za 10 dní to bude v krámě. Pro maninu je to překvapení, nic netuší. Ostatní pěkně vyhodím, je již vše šatné,šeredné.
Obrázek uživatelky
profil
tak dnes jsem si konečně zasadila kytičky do truhlíků, a mám ozdobené schody a dvorek. Bylo nádherně, ani vítr tak nefoukal.Zašla jsem i na hřbitov, dnes by měl bráška 68 roků.
Je tom smutné, když jsou naše zvířátka nemocné,natož když o ně přijdeme. AničkoF, snad už bude pejskovi po lécích lépe.
A je tu opět hodně oslavenců,tak veselé slavení.
Na počítač už chodím méně,ale vždy si najdu chvilku a čtu si vaše příspěvky,moc nereaguji, neboť bych se opakovala v tom, co už jste napsaly.
Všem nemocným přeji brzké uzdravení,a opatrujte se.
Příjemný víkend.
Obrázek uživatelky
profil
Pěkný podvečer. Dorazili jsme před chvílí. Byli jsme nakupovat. Ne sice v Polsku, ale v Kroměříži. Včera jsem byla u doktorky nechat si napsat léky. Dnes jsem si je vyzvedla. A taky jsem se už byla konečně ostříhat. Tak asi po neděli mě na to hodí manžel barvu. Mamince jsme taky nakoupili. Jak čtu o nemocech zvířátek je to zlé. Vždyť jsou součástí našich rodin. I náš Frenkošek bude mít 1 června 14 let. A to je u těchto psů už hodně vysoký věk. Ani si nechci připustit, že už s námi dlouho nemusí být.
Obrázek uživatelky
profil
všem, které na mně myslí moc děkuji a vážím si toho.
Nějak se nám nedaří. Dcera má chovnou stanici kočiček britek a dneska ráno zjistila, že jedna nádherná dlouhosrstá je celá žlutá. Dojeli na veterinu, přestaly jí pracovat játra, měla na nich obrovský buď nádor nebo abces, neslučitelné se životem. Tak jí musela nechat uspat, kupovala jí vloni nějak na konci jara coby koťátko, byla pro ní na Slovensku, takže asi roční. Tak mi plakala do founu, že kočičí život má cenu tisícovku, co dala za uspání. Pohřbí si jí doma za zahradě pod kaštanem. Tak obulela celá rodina včetně babíčky.
Tak já moc dobře chápu Aničko F. jak se bojíš o pejsánka.
Kdo slavíte, tak si to užijte.u nás opět +4 stupně a šedivo.
Mám za s sebou 60% ozářek.
Obrázek uživatelky
profil
Zdravím děvčata.Tak jsem naštvaná.Teď volal Jakub,že nepřijede.Jel zpátky do Brna.Já mám navařeno,napečeno.Teď to budu jíst celý týdenPéjsek prášky nesnáší-vyblinkal je.
Zase o starost víc.Ale začal žrát tak to snad bude dobré.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles