Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Pěkné sobotní dopoledne, | Datum vložení: 07.03.2015 09:38 hod. | |||
|
musím si vás dočíst,včera odpoledne jsem tu měla malou s dcerkou,jak odjela byla jsem už nějaká zmožená už se mi nic nechtělo![]() ![]() Ráno jsem byla na SKYPE,volala jsem kamarádovi do Buchlovic dnes slaví narozeniny,tak jsme kecali s půl hodinky.Taky by dnes slavil můj otec 89 narozeniny..... Dneska mám babinec ,tak ve 12hod.mizím z domu ![]() ![]() Tak se mějte všechny krásně,pak si vás dočtu ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 07.03.2015 09:11 hod. | |||
|
Aničko tak kominíka pořádně omatlej ať máš kopec štěstí. Máme zamračeno, tak nevím kde se sluníčko zaseklo. Dnes na manželovo přání dělám Honzovy buchty, už jsem je dlouho nedělala. Mějte dnes pohodový den a nemocní ať se cítí lépe.![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 07.03.2015 09:08 hod. | |||
|
U nás je krásně slunečno a podle předpovědi má být celý víkend pěkně. Všem posílám náruč plnou slunečních paprsků!!!!!!!!!!!!!!! Aničko, nech si ještě od kominíka pomáznout tvář. Ty by bylo, aby to nepomohlo!!!!!!!! ![]() Držím palce!Včera jsem vyprala mikiny, tak je jdu přežehlit. K obědu bude rizoto a ledový salát. Polévka, co dům dá. ![]() Mějte pěknou sobotu. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji dobré ránko | Datum vložení: 07.03.2015 07:44 hod. | |||
|
Aničko, snad už je pejskovi lépe![]() U nás je dnes taky šedivo..muž je doma,pojede až v noci,zítra pracuje do oběda, něco si dnes uvaříme k obědu a asi to na procházku moc nevypadá..,když tak jen někam kousek do města, možná bude i pršet..uvidíme ![]() |
||||
| slunickoka | Dobré ráno přeji, | Datum vložení: 07.03.2015 07:44 hod. | |||
|
i u nás je zataženo, šedivo. Jedíné, co značí jaro je zpěv ptáčků, ty nás stihli probudit hned po páté. Uvařím halušky se zelím , rozškvařím cibuli s anglickou, bude to hned. Asi vyndám listové a upeču štrůdlíka. Mějte hezký den |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 07.03.2015 07:10 hod. | |||
|
děvčátka je opět zataženo a vypadá to že bude pršet,nevadí stejně musím být doma,přijdou mláďata na oběd tak musím kuchtit,knedlo zelo vepřo a roládu mám v troubě než tam pošlu maso.AniškoF to by mě také hnulo žlučí,navařit a aby nepřišel vnuk pěkně ho spucuj až dorazí,namaž mu chleba a tím ho vytrestáš.Muž má pracovní sobotu přijde až pozdě odpoledne.Mějte příjemnou sobotu a když bude někde u vás sluníčko,pošlete ho prosíííím k nám,MarušK neposlechlo.Hezký den.![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 07.03.2015 07:07 hod. | |||
|
Jsem na Pc od 3hod a vy ještě spínkáte?S péjskem jsem nespala celou noc.Blinkal tak jsem ho po 40 schodech snášela ven.Tam mu bylo líp.Prášky nesnáší tak mě soused po domluvě s veterinářkou dnes odveze na injekci.Zkusím se s ní domluvit jestli bych to nezvládla sama,Mamince jsem inzulín píchala několik let.Má jen něco málo přes 7let tak to snad zvládne. Dnes má přijít kominík na komín od plynu-tak si na něj sáhnu,snad mě to přinese kousek toho pokakaného štěstíčka? KRÁSNÝ DEN PŘEJÍ VŠEM![]() |
||||
| koudy | Pěkný večer... | Datum vložení: 06.03.2015 20:21 hod. | |||
|
PŘEJI...![]() ![]() Jen jsem se přišla rozloučit... ![]() ![]() Ijo, děkuji za radu... ![]() Marcelka vše krásně shrnula...nebudu už více reagovat,stejně dorazil Lukin,takže musím opustit PC... ![]() Děvčátka, mějte klidný a pohodový včer a pěkně spinkejte,ať vás nic neruší... ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Alenko, | Datum vložení: 06.03.2015 19:46 hod. | |||
|
máš šikovnéh muže, také si jde najít levnější věci. Říká se kdo hledá najde. Nebo si to myslím? | ||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 06.03.2015 19:36 hod. | |||
|
Děvčátka..jdu se rozloučit..byli jsme na nákup..tak bude zítra kli.. Holky, my potřebovali lištu na pověšení skříněk od linky.. byli jsme v UNI hoby či jak se to jmenuje-dřive to bylo Obi.. tam ta kovová lišta stála 284Kč..muž to nevzal, jeli jsme do takového malého obchůdku do Kunovic a tam pán za to chtěl 59Kč..stejná délka i materiál.. jen asi jiný výrobce a obchodník.. ![]() přeji klidný večer a dobrou nocku.. ![]() |
||||