Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
musím si vás dočíst,včera odpoledne jsem tu měla malou s dcerkou,jak odjela byla jsem už nějaká zmožená už se mi nic nechtěloSmajlíkSmajlík
Ráno jsem byla na SKYPE,volala jsem kamarádovi do Buchlovic dnes slaví narozeniny,tak jsme kecali s půl hodinky.Taky by dnes slavil můj otec 89 narozeniny.....
Dneska mám babinec ,tak ve 12hod.mizím z domuSmajlík
Smajlík
Tak se mějte všechny krásně,pak si vás dočtuSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Aničko tak kominíka pořádně omatlej ať máš kopec štěstí. Máme zamračeno, tak nevím kde se sluníčko zaseklo.SmajlíkDnes na manželovo přání dělám Honzovy buchty, už jsem je dlouho nedělala. Mějte dnes pohodový den a nemocní ať se cítí lépe.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás je krásně slunečno a podle předpovědi má být celý víkend pěkně. Všem posílám náruč plnou slunečních paprsků!!!!!!!!!!!!!!!
Aničko, nech si ještě od kominíka pomáznout tvář. Ty by bylo, aby to nepomohlo!!!!!!!!SmajlíkSmajlíkDržím palce!

Včera jsem vyprala mikiny, tak je jdu přežehlit. K obědu bude rizoto a ledový salát. Polévka, co dům dá.Smajlík
Mějte pěknou sobotu.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Aničko, snad už je pejskovi lépeSmajlík
U nás je dnes taky šedivo..muž je doma,pojede až v noci,zítra pracuje do oběda, něco si dnes uvaříme k obědu a asi to na procházku moc nevypadá..,když tak jen někam kousek do města, možná bude i pršet..uvidímeSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
i u nás je zataženo, šedivo. Jedíné, co značí jaro je zpěv ptáčků, ty nás stihli probudit hned po páté.
Uvařím halušky se zelím , rozškvařím cibuli s anglickou, bude to hned. Asi vyndám listové a upeču štrůdlíka.
Mějte hezký den
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka je opět zataženo a vypadá to že bude pršet,nevadí stejně musím být doma,přijdou mláďata na oběd tak musím kuchtit,knedlo zelo vepřo a roládu mám v troubě než tam pošlu maso.AniškoF to by mě také hnulo žlučí,navařit a aby nepřišel vnuk pěkně ho spucuj až dorazí,namaž mu chleba a tím ho vytrestáš.Muž má pracovní sobotu přijde až pozdě odpoledne.Mějte příjemnou sobotu a když bude někde u vás sluníčko,pošlete ho prosíííím k nám,MarušK neposlechlo.Hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jsem na Pc od 3hod a vy ještě spínkáte?S péjskem jsem nespala celou noc.Blinkal tak jsem ho po 40 schodech snášela ven.Tam mu bylo líp.Prášky nesnáší tak mě soused po domluvě s veterinářkou dnes odveze na injekci.Zkusím se s ní domluvit jestli bych to nezvládla sama,Mamince jsem inzulín píchala několik let.Má jen něco málo přes 7let tak to snad zvládne.
Dnes má přijít kominík na komín od plynu-tak si na něj sáhnu,snad mě to přinese kousek toho pokakaného štěstíčka?
SmajlíkKRÁSNÝ DEN PŘEJÍ VŠEMSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
PŘEJI...SmajlíkSmajlík
Jen jsem se přišla rozloučit...SmajlíkSmajlík
Ijo, děkuji za radu...Smajlík
Marcelka vše krásně shrnula...nebudu už více reagovat,stejně dorazil Lukin,takže musím opustit PC...Smajlík
Děvčátka, mějte klidný a pohodový včer a pěkně spinkejte,ať vás nic neruší...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
máš šikovnéh muže, také si jde najít levnější věci. Říká se kdo hledá najde. Nebo si to myslím?
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka..jdu se rozloučit..byli jsme na nákup..tak bude zítra kli..
Holky, my potřebovali lištu na pověšení skříněk od linky.. byli jsme v UNI hoby či jak se to jmenuje-dřive to bylo Obi.. tam ta kovová lišta stála 284Kč..muž to nevzal, jeli jsme do takového malého obchůdku do Kunovic a tam pán za to chtěl 59Kč..stejná délka i materiál.. jen asi jiný výrobce a obchodník..Smajlík

přeji klidný večer a dobrou nocku..Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles