Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Hezký den, | Datum vložení: 07.03.2015 13:34 hod. | |||
|
celé dopoledne jsem se nemohla na CHŽ dostat. Všusde mi to šlo,ale tady noťas šrotoval a nic. Dočtu vás až večer, je krásně,půjdem na chvilku ven. Slavit u našich budeme až zítra. Děkuju za hodnocení fotek. |
||||
| 2baculka | Děvčata, | Datum vložení: 07.03.2015 13:02 hod. | |||
|
děkuji za radu. Mě se pak zadařilo zalehnout na břiše a zahřát se. Vaška nemám a Petka nebyla žádáná prázdná. Balenou vodu pije jen dcera. Užtonení tak hrozné, jen ten sirup na zklidnění kašle je uspávací. Dojedla jsem bramboračku a kapříka jen taks majolkou. Sluníčko u nás vyhrálo a prádlo snad dosuším venku. |
||||
| ija1 | Dobré | Datum vložení: 07.03.2015 12:47 hod. | |||
|
zažití po obídku,Aničko čekám s obědem na tu naší smečku snad dorazí,abych nedopadla jako ty,příště bych jim opravdu namazala chleba- .Pejska s injekcema vykujíruješ.Kristi babinec si užij.Regi,ty pěkně se zavrtej do pelíšku a vem si sebou petku s horkou vodou,ta tě zahřeje já s ní také chodila když mi bylo zle.Jiřinko vašek je dobrá věc,máme ho také ale už nevěřím té gimičce kolem,mám strach,že mi vyteče.Prodávají náhradní zátky ale vždy na to zapomenu.MaruK jsi dnes v jednom kole,neboj zvládneš to.Holky,vykukuje sluníčko,že by nás to vytáhlo ven?Hrabala bych zahradu.Mějte hezký den.![]() |
||||
| fanypol | Ahojky... | Datum vložení: 07.03.2015 12:00 hod. | |||
|
přeji dobré chutnání.. dělala jsem čínu s rýží a zel. polévku.. Přeji hezké odpoledníčko... zatím neprší, tak myslím, že půjdeme chvilku i ven a budu štrikovat, tak na počítač moc nepůjdu, až k večeru..pa |
||||
| MaKuShKa15 | Pěknou sobotu přeji všem, | Datum vložení: 07.03.2015 11:05 hod. | |||
|
já dnes peru, ale sušit musím doma, počasí nic moc...Po obědě zajedu na hřbitov, můj manžel by měl dnes 82 roků,už le tetos 30 let po smrti, dcera se mnou zajede ta starší, kytku prý koupila a ještě bych chtěla jet do Kauflu pro nějaké vitamíny a den bude pryš. Marodi vyzdravte se šetřete se. Všem moc pěkný a klidný den, v pohodě a bez stresování...![]() ![]() ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 07.03.2015 10:43 hod. | |||
|
Děvčata přeji pěknou sobotu. Je pod mrakem. Ráno mrzlo. Moc jarně to nevypadá. Reginko přála bych ti aby jsi se co nejdříve vykurýrovala. A doufám, že to nebudeš mít takovou virózu tak jako my s manželem. Už úřaduje přes tři týdny a konec je v nedohlednu. K doktorce jsem nechtěla jít, protože jsem neměla teplotu. Jen jsem v úvozovkách kašlala. Občas mne polilo horko a občas mě přešla zimnice. Nejhorší jsou noci. Teď když jsem byla na prášky, tak jsem to doktorce ani neříkala. Popadla jsem recepty - na prášky co užívám a pádila ven. Mařenko ať se ti dortík pro Toma povede. Dnes bude na oběd špenát s vejcem a bramborový knedlík. Polívku ještě nevím. AničkoF snad to pejska brzy přejde. |
||||
| filipi | ahoj děvčata | Datum vložení: 07.03.2015 10:35 hod. | |||
|
Jdu vás pozdravit.Tak jsem dostala injekční stříkačky a budu píchat sama![]() Teď odešel kominík-byl čistý.Tak jsem ho ošahala po tváří.Dal mě kalendář a utrh si knoflík.Byl to mladý šikovný kluk.Tak snad se neštěstí otočí ke mě zády?![]() |
||||
| jimas | Přeji dobrý den. | Datum vložení: 07.03.2015 10:34 hod. | |||
|
U nás se sluníčko o něco snaží, tak uvidíme. Dneska uvařím hovězí polévku a rajskou omáčku. Regi, zkus co nejvíc ležet a možná nějaký recept s cibulí. Já si dávám při zimnici do postele "vaška"-termofor. ![]() Mějte hezkou sobotu. ![]() |
||||
| 2baculka | Hezký den přeji. | Datum vložení: 07.03.2015 10:18 hod. | |||
|
Sluníčko též dnes nebude. Pračka vyprala jednu várku, mám ji v lodžii, Došla jsem na nákup, tahnu se pomalu. Kašel mne přes noc neopustil. Včera mi byla zima, ani za hodinu jsem se nezahřála v pelíšku, každé 2 hodiny běhala na WC. Teplota ale není. Sirup je nějaký diák podle letáku, uvidím, zda se přes víkend vykurýruji. V pondělí je divadlo a nerada bych ho prpásla.Aničko, máš s pejsekem trápení, snad mu injekce pomohou. Dnes namáčím čočku, bude až se dítě probere z noční. K obědu dojím bramboračku. |
||||
| koudy | Pěkný den přeji... | Datum vložení: 07.03.2015 09:40 hod. | |||
|
Máme pod mrakem a jen +3 stupně...![]() Dnes toho mám moc...Tomovi dort...uvařit,dneska čočkovou polévku a brgul... a odpoledne jedu s Lukášem do Vyškova... ![]() Mějte všecky krásný den, ať se vám vše daří... ![]() ![]() |
||||