Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
celé dopoledne jsem se nemohla na CHŽ dostat. Všusde mi to šlo,ale tady noťas šrotoval a nic. Dočtu vás až večer, je krásně,půjdem na chvilku ven. Slavit u našich budeme až zítra.
Děkuju za hodnocení fotek.
Obrázek uživatelky
profil
děkuji za radu. Mě se pak zadařilo zalehnout na břiše a zahřát se. Vaška nemám a Petka nebyla žádáná prázdná. Balenou vodu pije jen dcera. Užtonení tak hrozné, jen ten sirup na zklidnění kašle je uspávací.
Dojedla jsem bramboračku a kapříka jen taks majolkou.
Sluníčko u nás vyhrálo a prádlo snad dosuším venku.
Obrázek uživatelky
profil
zažití po obídku,Aničko čekám s obědem na tu naší smečku snad dorazí,abych nedopadla jako ty,příště bych jim opravdu namazala chleba-Smajlík.Pejska s injekcema vykujíruješ.Kristi babinec si užij.Regi,ty pěkně se zavrtej do pelíšku a vem si sebou petku s horkou vodou,ta tě zahřeje já s ní také chodila když mi bylo zle.Jiřinko vašek je dobrá věc,máme ho také ale už nevěřím té gimičce kolem,mám strach,že mi vyteče.Prodávají náhradní zátky ale vždy na to zapomenu.MaruK jsi dnes v jednom kole,neboj zvládneš to.Holky,vykukuje sluníčko,že by nás to vytáhlo ven?Hrabala bych zahradu.Mějte hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji dobré chutnání..

dělala jsem čínu s rýží a zel. polévku..

Přeji hezké odpoledníčko... zatím neprší, tak myslím, že půjdeme chvilku i ven a budu štrikovat, tak na počítač moc nepůjdu, až k večeru..pa
Obrázek uživatelky
profil
já dnes peru, ale sušit musím doma, počasí nic moc...Po obědě zajedu na hřbitov, můj manžel by měl dnes 82 roků,už le tetos 30 let po smrti, dcera se mnou zajede ta starší, kytku prý koupila a ještě bych chtěla jet do Kauflu pro nějaké vitamíny a den bude pryš. Marodi vyzdravte se šetřete se. Všem moc pěkný a klidný den, v pohodě a bez stresování...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata přeji pěknou sobotu. Je pod mrakem. Ráno mrzlo. Moc jarně to nevypadá. Reginko přála bych ti aby jsi se co nejdříve vykurýrovala. A doufám, že to nebudeš mít takovou virózu tak jako my s manželem. Už úřaduje přes tři týdny a konec je v nedohlednu. K doktorce jsem nechtěla jít, protože jsem neměla teplotu. Jen jsem v úvozovkách kašlala. Občas mne polilo horko a občas mě přešla zimnice. Nejhorší jsou noci. Teď když jsem byla na prášky, tak jsem to doktorce ani neříkala. Popadla jsem recepty - na prášky co užívám a pádila ven. Mařenko ať se ti dortík pro Toma povede.Smajlík Dnes bude na oběd špenát s vejcem a bramborový knedlík. Polívku ještě nevím. AničkoF snad to pejska brzy přejde.
Obrázek uživatelky
profil
Jdu vás pozdravit.Tak jsem dostala injekční stříkačky a budu píchat samaSmajlík
Teď odešel kominík-byl čistý.Tak jsem ho ošahalaSmajlíkpo tváří.Dal mě kalendář a utrh si knoflík.Byl to mladý šikovný kluk.Tak snad se neštěstí otočí ke mě zády?Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás se sluníčko o něco snaží, tak uvidíme.
Dneska uvařím hovězí polévku a rajskou omáčku.
Regi, zkus co nejvíc ležet a možná nějaký recept s cibulí. Já si dávám při zimnici do postele "vaška"-termofor.Smajlík
Mějte hezkou sobotu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Sluníčko též dnes nebude. Pračka vyprala jednu várku, mám ji v lodžii, Došla jsem na nákup, tahnu se pomalu. Kašel mne přes noc neopustil. Včera mi byla zima, ani za hodinu jsem se nezahřála v pelíšku, každé 2 hodiny běhala na WC. Teplota ale není.Smajlík Sirup je nějaký diák podle letáku, uvidím, zda se přes víkend vykurýruji. V pondělí je divadlo a nerada bych ho prpásla.
Aničko, máš s pejsekem trápení, snad mu injekce pomohou.
Dnes namáčím čočku, bude až se dítě probere z noční. K obědu dojím bramboračku.
Obrázek uživatelky
profil
Máme pod mrakem a jen +3 stupně...Smajlík

Dnes toho mám moc...Tomovi dort...uvařit,dneska čočkovou polévku a brgul... a odpoledne jedu s Lukášem do Vyškova...Smajlík

Mějte všecky krásný den, ať se vám vše daří...SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles