Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
už jsem doma,vše dočtuSmajlík
Dobrou noc přeji všemSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Sirup jsem měla ráno a nyní zaše kašlu. Druhé kolo zatím nezabralo. Pak asi usnu u televize. Uvidíme.
Obrázek uživatelky
profil
U nás bylo nádherně, ani vítr nefoukal, což je divné.SmajlíkSmajlík Po obědě jsme popřáli pravnukovi a pak s ním šli ven. Má rád dobrodružství, tak jsem je zatáhla z velkého kopce dolů k potoku podívat se na kvetoucí sněženky. Vložím fotky.
Kristínka si užila babinec.
Maruška upekla dortík a ještě jela se synem do Vyškova.
Anička bude léčit pejska.

Regi, kašel je hrozně protivný. Já jsem využívala Tatranský sirup, teď dobírám jitrocelový. Na průdušky jsem si dávala na plátky nakrájenou cibuli. Snad už jsem to zvládla. Přeji ti, abys byla brzo fit a mohla do divadla.
Boženko, já jsem také teplotu neměla, ale byla jsem jako moucha. Vám už to trvá dlouho.Smajlík
Alenka s Blaničkou byly na procházce.
Stázka a Irenka shrabaly zahradu.
Martička byla na hřbitově a teď už má doma určitě vše uklizené.
Zdenička měla návštěvu.
Děvčata, mějte pohodový večer a klidnou noc!

Dnes se budu dívat na film : Jak dostat tatínka do polepšovny.
Tento film je před spaním pohlazením po duši.Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak dopoledne jsem se na CHŽ vůbec nedostala.Pořád to hlásilo připojování a k připojení vůbec nedošlo. Byla jsem nakoupit ve městě,pak vařila a pekla, ale dort ne, ten asi zařídila snacha. Uvidím zítra.
Odpoledne jsme byli venku, doplazili jsme se na zahrádku. Zasadila jsem macešky do misek, budeme to pak dávat na hroby. Ve skleníku máme nasetý salát, ale zatím nevzchází.
U nás bylo celý den krásně, po dlouhém čase.
Regi, kurýruj se, Maru měla jsi dneska perný den, odpočiň si.
A vůbec se všechny mějte fajn, dobrou noc.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přijel vnuk, byl hrát fotbal, pak pro něho přijela máma a den utekl jak voda.Mějte dnes všechny pěkný večer a dobrou noc všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
a je tma,byl to krásný den,zahrádka je shrabaná,jen záhonky ještě né,asi půjdem na to zítra,je to ještě moc mokré.Marodi uzdravujte se já jdu udělat smaženky k večeři a přeji vám hezký večer při telce a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
vrátily jsme se ze hřbitova, potkaly jsme se tam i s druhou dcerou a manželem , chvíli povídali, oni jeli domů a my jsme si jely nakoupit do Vyškova....Přijely jsme, uvařily kávičku a dcera teď odjela domů,není to daleko, ale v lesích 30km od nás...Já teprve vše budu uklízet/nákup/ a tak vám přeji pěkný večer a klidnou, bezbolestnou dobrou noc....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
A už máme zase večer...jen jsem nakoukla a jdu něco zezobnout k večeři...Smajlík
Taky přeji klidný zbytek dneSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás opět nádherně,teplota nad 10 st. S mužem jsme hrabali zahradu,je na to nejvhodnější doba, nedělají se hrudy.
Dokonce jsem si zasadila jarní česnek, na ostatní je čas, jen upravuji záhonky.
Taky jsem čistila cibulky mečíků,každý rok je dávám před-klíčit do skleníku.
Teď jsme už doma a odpočíváme, dostali jsme chuť na sladké, tak jsem upekla kompotovou buchtu.
Přeji příjemný zbytek dne.
Obrázek uživatelky
profil
my jsme byli venku, sluníčko je sice někde dál, ale neprší, tak jsme šli náš okruh kolem Moravy a přes Kunovský les domů..
Já když mám zimnici, či ledové nohy, tak se zabalím do deky a vlezu pod peřinu..Ta PET láhev je dobréý nápad..Smajlík
Jestli nebude pršet, půjdu zítra vyhrabávat taky zahrádku..Dnes už jsem vyvětraná, už mne to ven nelákáSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles