Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Děvčátka , | Datum vložení: 07.03.2015 20:45 hod. | |||
|
už jsem doma,vše dočtu![]() Dobrou noc přeji všem ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Přesunu se ktelevizi | Datum vložení: 07.03.2015 19:25 hod. | |||
|
Sirup jsem měla ráno a nyní zaše kašlu. Druhé kolo zatím nezabralo. Pak asi usnu u televize. Uvidíme. | ||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 07.03.2015 19:23 hod. | |||
|
U nás bylo nádherně, ani vítr nefoukal, což je divné.![]() Po obědě jsme popřáli pravnukovi a pak s ním šli ven. Má rád dobrodružství, tak jsem je zatáhla z velkého kopce dolů k potoku podívat se na kvetoucí sněženky. Vložím fotky.Kristínka si užila babinec. Maruška upekla dortík a ještě jela se synem do Vyškova. Anička bude léčit pejska. Regi, kašel je hrozně protivný. Já jsem využívala Tatranský sirup, teď dobírám jitrocelový. Na průdušky jsem si dávala na plátky nakrájenou cibuli. Snad už jsem to zvládla. Přeji ti, abys byla brzo fit a mohla do divadla. Boženko, já jsem také teplotu neměla, ale byla jsem jako moucha. Vám už to trvá dlouho. ![]() Alenka s Blaničkou byly na procházce. Stázka a Irenka shrabaly zahradu. Martička byla na hřbitově a teď už má doma určitě vše uklizené. Zdenička měla návštěvu. Děvčata, mějte pohodový večer a klidnou noc! Dnes se budu dívat na film : Jak dostat tatínka do polepšovny. Tento film je před spaním pohlazením po duši. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 07.03.2015 19:11 hod. | |||
|
tak dopoledne jsem se na CHŽ vůbec nedostala.Pořád to hlásilo připojování a k připojení vůbec nedošlo. Byla jsem nakoupit ve městě,pak vařila a pekla, ale dort ne, ten asi zařídila snacha. Uvidím zítra. Odpoledne jsme byli venku, doplazili jsme se na zahrádku. Zasadila jsem macešky do misek, budeme to pak dávat na hroby. Ve skleníku máme nasetý salát, ale zatím nevzchází. U nás bylo celý den krásně, po dlouhém čase. Regi, kurýruj se, Maru měla jsi dneska perný den, odpočiň si. A vůbec se všechny mějte fajn, dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 07.03.2015 18:49 hod. | |||
|
Přijel vnuk, byl hrát fotbal, pak pro něho přijela máma a den utekl jak voda.Mějte dnes všechny pěkný večer a dobrou noc všem.![]() |
||||
| ija1 | Tak | Datum vložení: 07.03.2015 18:44 hod. | |||
|
a je tma,byl to krásný den,zahrádka je shrabaná,jen záhonky ještě né,asi půjdem na to zítra,je to ještě moc mokré.Marodi uzdravujte se já jdu udělat smaženky k večeři a přeji vám hezký večer při telce a dobrou noc.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 07.03.2015 18:25 hod. | |||
|
vrátily jsme se ze hřbitova, potkaly jsme se tam i s druhou dcerou a manželem , chvíli povídali, oni jeli domů a my jsme si jely nakoupit do Vyškova....Přijely jsme, uvařily kávičku a dcera teď odjela domů,není to daleko, ale v lesích 30km od nás...Já teprve vše budu uklízet/nákup/ a tak vám přeji pěkný večer a klidnou, bezbolestnou dobrou noc....![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 07.03.2015 17:52 hod. | |||
|
A už máme zase večer...jen jsem nakoukla a jdu něco zezobnout k večeři...![]() Taky přeji klidný zbytek dne ![]() |
||||
| annau | Příjemné odpoledne, | Datum vložení: 07.03.2015 17:44 hod. | |||
|
u nás opět nádherně,teplota nad 10 st. S mužem jsme hrabali zahradu,je na to nejvhodnější doba, nedělají se hrudy. Dokonce jsem si zasadila jarní česnek, na ostatní je čas, jen upravuji záhonky. Taky jsem čistila cibulky mečíků,každý rok je dávám před-klíčit do skleníku. Teď jsme už doma a odpočíváme, dostali jsme chuť na sladké, tak jsem upekla kompotovou buchtu. Přeji příjemný zbytek dne. |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 07.03.2015 16:21 hod. | |||
|
my jsme byli venku, sluníčko je sice někde dál, ale neprší, tak jsme šli náš okruh kolem Moravy a přes Kunovský les domů.. Já když mám zimnici, či ledové nohy, tak se zabalím do deky a vlezu pod peřinu..Ta PET láhev je dobréý nápad.. ![]() Jestli nebude pršet, půjdu zítra vyhrabávat taky zahrádku..Dnes už jsem vyvětraná, už mne to ven neláká ![]() |
||||