Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
ano Marci,jdeme do přírody,ale makat na zahrádku,přijel nejstarší syn s kytičkou,ale od muže zatím nic,prý dostanu bombošku-hmm čoko nejím tak mě uctíSmajlík.Zase udělal kus práce na zahrádce,už má 2 záhonky jen zasít,na to je ještě čas.Takže můžu jásatSmajlíkNavečer jdeme chvilku k ceří Kristínka měla v pátek narozky-7 let tak jdeme na chvilku,prý nám dělá překvapení v čera tam měla 6 děvčátek a všechno to spalo u nich tak si holky užily.Prý měly mejdan.Já jdu ohřád oběd a hurá do práce.Děvčata,kdo marodíte tak se kulírujte,v tomhle krásném počasí vás lituji.Kdo oslavujete tak vám přeji-užijte si to.Hezký denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme opět sluníčko a trochu umrznuto. Dnes má být až 14°C.
Vnuci přijdou na oběd, bude hovězí polévka, přírodní řízek, opečený brambor a ledový salát.

Všem, které jste ohodnotily moje fotky moc děkuji. Kdyby sněženky kvetly v lépe přístupném terénu, už by tam nebyla ani jedna. Dolů jsme lezli z vysoké stráně, zachycovala jsem se za stromy a zpátky zase do té stráně šplhali. Dříve býval přes potok poražený strom, tak jsme přelezli na druhou rovnou stranu, ale strom shnil a průtok vody je hodně silný. Místy to zde vypadá jako v pralese.Smajlík
Blaničko, Maruško a Vlaďko, užijte si oslavy u vašich blízkých.
Regi, teď už bude každým dnem lépe.

Všem přeji krásnou neděli. Kdo můžete, prožijte ji v přírodě!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
krásnou neděli! Máme mrazík,ale slunečno.
Byla jsem v Penny a zažila horkou chvilku. Včera jsem nedostala ty bonboniery Merci, řekli, že je čekají ve zboží. Tak jsem se tam hrnula dnes a NAŠTĚSTÍ je opět neměli. Tak jsem koupila trochu zeleniny a u pokladny jsem zjistila, že kromě kováků mám prázdnou peněženku. Úplně jsem zapomněla, že jsem platila Pepíkovi, co mi nakoupil a zapomněla jsem si doplnit. Naštěstí ty kováky na útratu stačily. Jsem už úplný magor.
Teď budu vařit, upeču kuře. Po obědě mažeme k našim na tu oslavu.
Regi,snad ten lék zabere.
Boži kdo ještě marodíte, ať je líp!
Maru,užij si oslavu, doufám, že budeš sedět a žádné lítání.
Vlaďko, přítel MDŽ neuznává (většinou), ale hned ráno mi volal bratranec s gratulací a syn na mne taky nezapomene, ten mi dává nějakou maličkost k MDŽ i k Svátku matek.
Tak děvčata,ať slavíte nebo ne, dneska je neděle, tak si ji užijte!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme i slunečnou. Peru další várku prádla. Ta včerejšízůstala na šňůrách. Nechtělo se mi ven.
Můj kašel dostává Mugotussol, je to nějaký driák, ale i pomaná. Jen nemohu pořádně ležet, hned mě to natahuje, než začne preparát učinkovat V jednu večer jsem měla pocit, že budu blinkat, jen jsem lehla. Pak se to zklidnilo a do rána spala.
Jdu dělat roštěnky a nabalím se a jduna prádlo.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata všechna, která jste nezavrhla mezinárodní den žen, tak Vám přeji všechno nejlepší a hodně zdraví a nějakou malou kytičku od svých nejbližších.U nás bude krásný sluneční den.My jdeme na oběd sestřenici její manžel dnes slaví narozeniny a ona 13.března svátek, bude Růženy.Takže jsme to vždy spojili i s MDŽ.A slavíme leta.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás to vypadá na nádherný denSmajlík
Včera jsem se měla výborně ,udělali jsme si i procházkuSmajlík
Maru dneska to krásně oslavte,sejde se celá rodinkaSmajlíkSmajlík
Kablík funguje už budeš mít svůj PCSmajlík
Já dneska peru ,ale možná bude i nějaká procházkaSmajlík
Marcelka si taky užila včera krásnou procházku i vnukaSmajlík
Smajlík
Regi a další nemocné děvčátka se kuryrujte,třeba jít ven jaro se blížíSmajlíkSmajlíkSmajlík
Všem přejí krásný denSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Svítí sluníčko a hned je veseleji. Maru užij si rodinku. Regi vyzkoušej tu cibuli, věřím že pomůže. Dnes dělám svíčkovou, bude zase na dva dny. Mějte pohodovou neděli a nemocní nabírejte sílu ze sluníčka.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
ráno,MaruK v čera jsi měla točo,dnes nanovo,užij si rodinky a dobře vše zvládni.Alenko také půjdem ven je hříh v tomto počasí být doma,jen marodi kulírujte se at si také užijete sluníčka.Regi oblož prsa cibulí a pelíček pomáhá.SmajlíkKrásné ráno všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Marcelka měla včera hezké počasí, tak snad bude všude hezky i dnesSmajlíkSmajlík Mužík je již pár hodin v práci, tak se mi již brzy vrátíSmajlíkSmajlíka třeba zase po obědě půjdeme venSmajlíkSmajlík

MARU-koudy..užij si rodinku, budeš je mít hezky všechny doma..a hlavně šňůra už je opravena, to je fajn..

Holky..snad vám kašel a ostatní bolesti s lepším počasím brzy odezní..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
ještě jsem přišla nakouknout a popřát dobrou noc...Smajlík
Vrátili jsme se dost pozdě...mám nakoupeno a zkouším opravenou šňůru...je to dobré, noťas startuje...Smajlík
Dortík jem zvládla dopoledne...Smajlík
Jen mě bolí celý člověk...Smajlík
Dopoledne přijel nejstarší syn s rodinou,zítra přijede prostřední syn s oslavenci...Smajlík

Přeji vám klidnou dobrou noc...SmajlíkSmajlík


 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles