Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| ija1 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 08.03.2015 11:04 hod. | |||
|
ano Marci,jdeme do přírody,ale makat na zahrádku,přijel nejstarší syn s kytičkou,ale od muže zatím nic,prý dostanu bombošku-hmm čoko nejím tak mě uctí .Zase udělal kus práce na zahrádce,už má 2 záhonky jen zasít,na to je ještě čas.Takže můžu jásat Navečer jdeme chvilku k ceří Kristínka měla v pátek narozky-7 let tak jdeme na chvilku,prý nám dělá překvapení v čera tam měla 6 děvčátek a všechno to spalo u nich tak si holky užily.Prý měly mejdan.Já jdu ohřád oběd a hurá do práce.Děvčata,kdo marodíte tak se kulírujte,v tomhle krásném počasí vás lituji.Kdo oslavujete tak vám přeji-užijte si to.Hezký den![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné nedělní ráno. | Datum vložení: 08.03.2015 09:22 hod. | |||
|
Máme opět sluníčko a trochu umrznuto. Dnes má být až 14°C. Vnuci přijdou na oběd, bude hovězí polévka, přírodní řízek, opečený brambor a ledový salát. Všem, které jste ohodnotily moje fotky moc děkuji. Kdyby sněženky kvetly v lépe přístupném terénu, už by tam nebyla ani jedna. Dolů jsme lezli z vysoké stráně, zachycovala jsem se za stromy a zpátky zase do té stráně šplhali. Dříve býval přes potok poražený strom, tak jsme přelezli na druhou rovnou stranu, ale strom shnil a průtok vody je hodně silný. Místy to zde vypadá jako v pralese. ![]() Blaničko, Maruško a Vlaďko, užijte si oslavy u vašich blízkých. Regi, teď už bude každým dnem lépe. Všem přeji krásnou neděli. Kdo můžete, prožijte ji v přírodě! ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 08.03.2015 08:56 hod. | |||
|
krásnou neděli! Máme mrazík,ale slunečno. Byla jsem v Penny a zažila horkou chvilku. Včera jsem nedostala ty bonboniery Merci, řekli, že je čekají ve zboží. Tak jsem se tam hrnula dnes a NAŠTĚSTÍ je opět neměli. Tak jsem koupila trochu zeleniny a u pokladny jsem zjistila, že kromě kováků mám prázdnou peněženku. Úplně jsem zapomněla, že jsem platila Pepíkovi, co mi nakoupil a zapomněla jsem si doplnit. Naštěstí ty kováky na útratu stačily. Jsem už úplný magor. Teď budu vařit, upeču kuře. Po obědě mažeme k našim na tu oslavu. Regi,snad ten lék zabere. Boži kdo ještě marodíte, ať je líp! Maru,užij si oslavu, doufám, že budeš sedět a žádné lítání. Vlaďko, přítel MDŽ neuznává (většinou), ale hned ráno mi volal bratranec s gratulací a syn na mne taky nezapomene, ten mi dává nějakou maličkost k MDŽ i k Svátku matek. Tak děvčata,ať slavíte nebo ne, dneska je neděle, tak si ji užijte! ![]() |
||||
| 2baculka | Pěknou neděli přeji. | Datum vložení: 08.03.2015 08:45 hod. | |||
|
Máme i slunečnou. Peru další várku prádla. Ta včerejšízůstala na šňůrách. Nechtělo se mi ven. Můj kašel dostává Mugotussol, je to nějaký driák, ale i pomaná. Jen nemohu pořádně ležet, hned mě to natahuje, než začne preparát učinkovat V jednu večer jsem měla pocit, že budu blinkat, jen jsem lehla. Pak se to zklidnilo a do rána spala. Jdu dělat roštěnky a nabalím se a jduna prádlo. |
||||
| vlavod | Krásné nedělní ráno, | Datum vložení: 08.03.2015 08:25 hod. | |||
|
děvčata všechna, která jste nezavrhla mezinárodní den žen, tak Vám přeji všechno nejlepší a hodně zdraví a nějakou malou kytičku od svých nejbližších.U nás bude krásný sluneční den.My jdeme na oběd sestřenici její manžel dnes slaví narozeniny a ona 13.března svátek, bude Růženy.Takže jsme to vždy spojili i s MDŽ.A slavíme leta.![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásné nedělní dobré ránko, | Datum vložení: 08.03.2015 08:18 hod. | |||
|
u nás to vypadá na nádherný den![]() Včera jsem se měla výborně ,udělali jsme si i procházku ![]() Maru dneska to krásně oslavte,sejde se celá rodinka ![]() ![]() Kablík funguje už budeš mít svůj PC ![]() Já dneska peru ,ale možná bude i nějaká procházka ![]() Marcelka si taky užila včera krásnou procházku i vnuka ![]() ![]() Regi a další nemocné děvčátka se kuryrujte,třeba jít ven jaro se blíží ![]() ![]() ![]() Všem přejí krásný den ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 08.03.2015 08:01 hod. | |||
|
Svítí sluníčko a hned je veseleji. Maru užij si rodinku. Regi vyzkoušej tu cibuli, věřím že pomůže. Dnes dělám svíčkovou, bude zase na dva dny. Mějte pohodovou neděli a nemocní nabírejte sílu ze sluníčka.![]() |
||||
| ija1 | Krásné sluníčkové | Datum vložení: 08.03.2015 07:49 hod. | |||
|
ráno,MaruK v čera jsi měla točo,dnes nanovo,užij si rodinky a dobře vše zvládni.Alenko také půjdem ven je hříh v tomto počasí být doma,jen marodi kulírujte se at si také užijete sluníčka.Regi oblož prsa cibulí a pelíček pomáhá. Krásné ráno všem.![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný dníček.. | Datum vložení: 08.03.2015 07:08 hod. | |||
|
Marcelka měla včera hezké počasí, tak snad bude všude hezky i dnes![]() Mužík je již pár hodin v práci, tak se mi již brzy vrátí![]() a třeba zase po obědě půjdeme ven![]() ![]() MARU-koudy..užij si rodinku, budeš je mít hezky všechny doma..a hlavně šňůra už je opravena, to je fajn.. Holky..snad vám kašel a ostatní bolesti s lepším počasím brzy odezní.. ![]() |
||||
| koudy | Děvčátka.. | Datum vložení: 07.03.2015 21:31 hod. | |||
|
ještě jsem přišla nakouknout a popřát dobrou noc...![]() Vrátili jsme se dost pozdě...mám nakoupeno a zkouším opravenou šňůru...je to dobré, noťas startuje... ![]() Dortík jem zvládla dopoledne... ![]() Jen mě bolí celý člověk... ![]() Dopoledne přijel nejstarší syn s rodinou,zítra přijede prostřední syn s oslavenci... ![]() Přeji vám klidnou dobrou noc... ![]() ![]() |
||||