Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
dnes jsem se sem vůbec nedostala...SmajlíkSmajlík

Byl to pro mě náročný den, ale super...Smajlík
Setkání rodiny bylo v pohodě a dokonce jsem dostala k MDŽ
květináč se žlutou lilií a tři květináčky primulek...Smajlík

Ještě jsem vaše příspěvky nečetla,ale doufám,že jste prožily krásnou slunečnou neděli...Smajlík
Přeji všem pěkný večer a hezky se vyspěte...SmajlíkSmajlík



Obrázek uživatelky
profil
Měla jsem návštěvu, syna s dětmi, vidím je málokdy.
Blani také jsem od muže dostala čokoláduSmajlíkMarti držím pěsti na zítra.Alenko tak to naštve, ale jsou horší věci než živá roláda. která sama skáčeSmajlíkvšichni nemocní se uzdravte co nejdříve. Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsem doma. Dneska jsme to nějak natáhli, bylo docela příjemné povídání, až nakonec vnukova slečna musela na vlak a domů a vnuk už také odjel na kolej.
Pepíka jsem podcenila, dostala jsem čokoládu.
Regi, krk si zavaž, člověk musí zkusit všechno.
Sluníčko, tak jsi udělala dost práce. A snad jsi venku nenastydla. Jaký je vídeňský dort, ten neznám.
Marci, snad fotky najdu, ráda se podívám. Včera jsem něco taky fotila na zahrádce, zkouknu to, jestli se dá něco vložit.
Marti, držím palce,abys zítra dobře dopadla.Smajlík
Jiři, někteří chlapi jsou trochu natvrdlí. Co mu trochu napovědět?
Alčo, stane se, ale když nejde o život...
Irčo, napiš jaké jste měli překvapení. Kristínce vše nejlepší!
Aničko59, přeju krásnou dovolenou, snad bude i přát počasí.
Dneska už s noťasem končím, užijte si večer a hezky se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
byla jsem umýt vlasy mamině,ale je mi stále kašlavo.Ne moc, ale celý člověk oklepaný. Našla jsem sirecept na svařený cukr a česnek. Tak mi chladne na sporáku. Ještě juknu jak užívat a zavážu si i krk, snad tomu pomůžu.
Jinak venku bylo krásně, došla jsem si na zahrádku nafotir talovíny a s něženky. Snad je přetahnu a dám sem. Potřebovala bych již hrabat zahrádku a ostříhat ty usché astry a klacky,co mi tak zůstaly od loňska. Ale až mi bude líp. Stejně mi nemá kdo pomoc. Dcera říká, že je po nočních hin. Věřím ji to, ale jiné ženy mají svoje domácnosti a děti a musí vše stihnout. Babičky jim ještě chodí do práce a muž pokaždé neumí vařit. Už mlčím-.
Obrázek uživatelky
profil
já vám přeji pěkný zbytek večera, půjdu si brzy lehnout, v noci jsem spala bídně. Ráno jedu hned na ty ledviny MM.S výsledky UZ za paní Mudr. a tam se rozhodne,co bude dál. Snad to bude dobré, apospoň v normálu.Ale přesto se bojím,...Hezkou dobrou noc a krásné sny...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tento víkend jsme si užili doma. Pokazil se septik, ucpala se pak kanalizace, takže pracovní víkend zejména pro chlapi. Přijel pomoci i zeťův bratr. Zetův otec nemohl, neboť od ledna má nohu v sádře, a má obavy, že bude dlouhodobě neschopny. Zlomil si kost patní a pak podélnou -ani nevím jak se jí říká. Mně začíná dovolená a tak ve čtvrtek pojedu asi na Lešnou a v sobotu na Hostýnek. Jinak Mdž já sama také moc neuznávám, ale den matek ano. Vždyt Mdž slavila především mužská část. Ale od fabriky jsme dostali poukázky do květinářství za 200 korun, tak asi nakoupíme svíčky na hroby našich rodičů.
Obrázek uživatelky
profil
Přeji hezké odpoledníčko..
Holky, já upekla roládu, když je to MDŽ a jak jsem ji chtěla dát do ledničky, tak mi to vyletělo z ruky a celá se roztrhla a chňápla na zem..Smajlíktak jsem se i naštvala, jak mám ty ruky gramlavéSmajlíkMuž si šel chvíli lehnout, mám ho ve dvě vzbudit, že si dáme kafíčko a půjdeme chvilku ven..Smajlík

Sluníčko- Irčo, pořádně se zabal..Venku je dobře na vzdoušku, ale ještě je chladnoSmajlík
Jimas..Smajlíku nás je to dnes jako u vásSmajlíkChlapi dělají mrtvé brouky..to asi, že ta roláda tak dopadlaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
a dobrou chuť. My obědváme v půl dvanácté. Byla hovězí nudlová polévka, brknedlík, hlávkové zelí a pečená zadní králičí stehna. Přidala jsem tam i kus krkovice bez kosti, bude na chleba k svačině.Ještě jsem upekla čtyři šišky štrůdlu a vídeňský dort. Mám tu od včera dvě nejstarší vnoučata, musela jsem je přemlouvat, aby zůstala, mají strach, že mi není dobře, tak aby neobtěžovala. Zase jsem navařila pro africkou vesnici, tak jim to musím nabalit s sebou.
U nás je slunečno, ale je to studené. Tak asi vytáhneme lavičku, podsedáky pod sebe a navrch deku. Nesmím teď nic chytit.Abych byla trochu na vzduchu.
Obrázek uživatelky
profil
U nás je krásně, tak půjdu taky na zahradu. Dělat tam zatím nejde, tak se budu jenom kochat. K MDŽ ani k svátku matek nedostanu nic. Výmluvy jsou, že je to svátek komunistický nebo převzatý. Je mi to vždycky nějak líto, protože já k svátkům vždy něco dám. Dokonce mužovi i na Valentýna. No, co nadělám.
Blani, Maru a Vlaďko, užíjte si pěkně oslavu.SmajlíkSmajlík
Marodům přeji ať je líp.
Mějte hezkou neděli.
Obrázek uživatelky
profil
U nás jsme MDŽ nějak zrušili, a nosímmamině kytičku vždy na svátek matek. Dcera se nevzpomene ani na jedno, tudíž dnes tu kytičku odemne ani ona nemá.
Vařím rýži,Jdu kontrolovat,abych ji nepřipálila.Dítě zase "musí všívat"

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles