Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | děvčátka... | Datum vložení: 08.03.2015 19:23 hod. | |||
|
dnes jsem se sem vůbec nedostala...![]() ![]() Byl to pro mě náročný den, ale super... ![]() Setkání rodiny bylo v pohodě a dokonce jsem dostala k MDŽ květináč se žlutou lilií a tři květináčky primulek... ![]() Ještě jsem vaše příspěvky nečetla,ale doufám,že jste prožily krásnou slunečnou neděli... ![]() Přeji všem pěkný večer a hezky se vyspěte... ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 08.03.2015 19:18 hod. | |||
|
Měla jsem návštěvu, syna s dětmi, vidím je málokdy. Blani také jsem od muže dostala čokoládu Marti držím pěsti na zítra.Alenko tak to naštve, ale jsou horší věci než živá roláda. která sama skáče všichni nemocní se uzdravte co nejdříve. Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem.![]() |
||||
| Bm68 | Kuk, | Datum vložení: 08.03.2015 18:44 hod. | |||
|
jsem doma. Dneska jsme to nějak natáhli, bylo docela příjemné povídání, až nakonec vnukova slečna musela na vlak a domů a vnuk už také odjel na kolej. Pepíka jsem podcenila, dostala jsem čokoládu. Regi, krk si zavaž, člověk musí zkusit všechno. Sluníčko, tak jsi udělala dost práce. A snad jsi venku nenastydla. Jaký je vídeňský dort, ten neznám. Marci, snad fotky najdu, ráda se podívám. Včera jsem něco taky fotila na zahrádce, zkouknu to, jestli se dá něco vložit. Marti, držím palce,abys zítra dobře dopadla. ![]() Jiři, někteří chlapi jsou trochu natvrdlí. Co mu trochu napovědět? Alčo, stane se, ale když nejde o život... Irčo, napiš jaké jste měli překvapení. Kristínce vše nejlepší! Aničko59, přeju krásnou dovolenou, snad bude i přát počasí. Dneska už s noťasem končím, užijte si večer a hezky se vyspěte. ![]() |
||||
| 2baculka | Děčata, | Datum vložení: 08.03.2015 18:24 hod. | |||
|
byla jsem umýt vlasy mamině,ale je mi stále kašlavo.Ne moc, ale celý člověk oklepaný. Našla jsem sirecept na svařený cukr a česnek. Tak mi chladne na sporáku. Ještě juknu jak užívat a zavážu si i krk, snad tomu pomůžu. Jinak venku bylo krásně, došla jsem si na zahrádku nafotir talovíny a s něženky. Snad je přetahnu a dám sem. Potřebovala bych již hrabat zahrádku a ostříhat ty usché astry a klacky,co mi tak zůstaly od loňska. Ale až mi bude líp. Stejně mi nemá kdo pomoc. Dcera říká, že je po nočních hin. Věřím ji to, ale jiné ženy mají svoje domácnosti a děti a musí vše stihnout. Babičky jim ještě chodí do práce a muž pokaždé neumí vařit. Už mlčím-. |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 08.03.2015 18:18 hod. | |||
|
já vám přeji pěkný zbytek večera, půjdu si brzy lehnout, v noci jsem spala bídně. Ráno jedu hned na ty ledviny MM.S výsledky UZ za paní Mudr. a tam se rozhodne,co bude dál. Snad to bude dobré, apospoň v normálu.Ale přesto se bojím,...Hezkou dobrou noc a krásné sny...![]() ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Hezký večer | Datum vložení: 08.03.2015 18:10 hod. | |||
|
tento víkend jsme si užili doma. Pokazil se septik, ucpala se pak kanalizace, takže pracovní víkend zejména pro chlapi. Přijel pomoci i zeťův bratr. Zetův otec nemohl, neboť od ledna má nohu v sádře, a má obavy, že bude dlouhodobě neschopny. Zlomil si kost patní a pak podélnou -ani nevím jak se jí říká. Mně začíná dovolená a tak ve čtvrtek pojedu asi na Lešnou a v sobotu na Hostýnek. Jinak Mdž já sama také moc neuznávám, ale den matek ano. Vždyt Mdž slavila především mužská část. Ale od fabriky jsme dostali poukázky do květinářství za 200 korun, tak asi nakoupíme svíčky na hroby našich rodičů. | ||||
| fanypol | Kuk.. | Datum vložení: 08.03.2015 13:36 hod. | |||
|
Přeji hezké odpoledníčko.. Holky, já upekla roládu, když je to MDŽ a jak jsem ji chtěla dát do ledničky, tak mi to vyletělo z ruky a celá se roztrhla a chňápla na zem.. tak jsem se i naštvala, jak mám ty ruky gramlavé Muž si šel chvíli lehnout, mám ho ve dvě vzbudit, že si dáme kafíčko a půjdeme chvilku ven..![]() Sluníčko- Irčo, pořádně se zabal..Venku je dobře na vzdoušku, ale ještě je chladno ![]() Jimas.. u nás je to dnes jako u vás Chlapi dělají mrtvé brouky..to asi, že ta roláda tak dopadla![]() |
||||
| slunickoka | Dobré poledne přeji, | Datum vložení: 08.03.2015 12:08 hod. | |||
|
a dobrou chuť. My obědváme v půl dvanácté. Byla hovězí nudlová polévka, brknedlík, hlávkové zelí a pečená zadní králičí stehna. Přidala jsem tam i kus krkovice bez kosti, bude na chleba k svačině.Ještě jsem upekla čtyři šišky štrůdlu a vídeňský dort. Mám tu od včera dvě nejstarší vnoučata, musela jsem je přemlouvat, aby zůstala, mají strach, že mi není dobře, tak aby neobtěžovala. Zase jsem navařila pro africkou vesnici, tak jim to musím nabalit s sebou. U nás je slunečno, ale je to studené. Tak asi vytáhneme lavičku, podsedáky pod sebe a navrch deku. Nesmím teď nic chytit.Abych byla trochu na vzduchu. |
||||
| jimas | Přeji dobrý den. | Datum vložení: 08.03.2015 11:50 hod. | |||
|
U nás je krásně, tak půjdu taky na zahradu. Dělat tam zatím nejde, tak se budu jenom kochat. K MDŽ ani k svátku matek nedostanu nic. Výmluvy jsou, že je to svátek komunistický nebo převzatý. Je mi to vždycky nějak líto, protože já k svátkům vždy něco dám. Dokonce mužovi i na Valentýna. No, co nadělám. Blani, Maru a Vlaďko, užíjte si pěkně oslavu. ![]() ![]() Marodům přeji ať je líp. Mějte hezkou neděli. |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 08.03.2015 11:29 hod. | |||
|
U nás jsme MDŽ nějak zrušili, a nosímmamině kytičku vždy na svátek matek. Dcera se nevzpomene ani na jedno, tudíž dnes tu kytičku odemne ani ona nemá. Vařím rýži,Jdu kontrolovat,abych ji nepřipálila.Dítě zase "musí všívat" |
||||