Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Přeji pěkný den. Asi bude hezky tak jako včera. Hezky jsem si prošla zahradu a dívala se jak raší růže, lezou tulipány a chrizantény. Jinak na práci na zahradě nic ještě nespěchá a skleník nemáme.Pěkně mě uschlo prádlo venku na sluníčku. MDŽ neslavíme, ale v pátek jsem koupila mamince kytičku.Smajlík Ta ji vždy potěší. Já když chci tak si koupím kytičku a nemusí být ani MDŽ.Smajlík A s manželem máme rádí sladké, tak máme MDŽ každý týden, když jedem nakupovat. Aničko 59 já jsem pracovala do té doby než se mě děti narodili v Loaně v Holešově, kde se vyrábělo pletené zboží pro miminka. Mimochodem brzy po revoluci ji zrušili. Ani nevím zda v té prosklené budově něco je, nebo chátrá. Tak si vůni bonbonů a čokolády ze SFINXU velice dobře pamatuji. Když jsem jela z odpolední a děvčata ve Všetulích nastoupila, tak voněl celý autobus. Už je to spoustu let. Alenko věřím, že jsi roládu zachránila a dala se jíst. Děkuji ti a M-koudy za pěkné mejlíky. Marodi a všechny co máte nějaké bolístky ať vás
Obrázek uživatelky
profil
U nás to na hezké ráno nevypadá, ale třeba se to vybere.
Víc napíšu později, teď pojedeme pro zeminu na pokojocvé květiny, musím přesazovat.

A dík za komentíky u fotek, zatím jsem se nedívala, kdo to má na svědomí.
Zatím paSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady sluníčko , bude hezky, jdu s vnučkou na kontrolu, už je v pořádku a půjde po 14 dnech do školy.Smajlík Chystám se umýt 2 okna , ale od středy hlásí škaredě , tak nevím. Mějte pěkný den a hlavně ať nemocní jsou co nejdříve zdraví.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ránko přeji...snad bude i hezkéSmajlíksluníčkové celé pondělíSmajlík

Já koukala asi půl hodiny na fotečky, měla jsem resty..Blani s REGI ..máte hezké květinky
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,vypadá to na znovu krásný den dere se sluníčko,budu si připravovat druhý skleník na sazenice at se to pěkně prohřívá.Vesele vyskákejte s pelíšků,mimo marodů a přeji krásný den.
Obrázek uživatelky
profil
Škoda že jsem o těch lentilkách nevěděla-určo bych si to také poslechla.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,před chvilkou jsme dorazili domů,muž šel ještě zavírat slepice a Barču.ta asi byla vykulená že teprve ted dostala granulky.Blani díky za Kristínku,překvapení bylo,že sama nám dělala chuťovky a dostala jsem kytičku primulku.Měla namalovaný obličej jako kočku,tady jedna holčina maluje krásně dětem obličeje,když je nějaká akce.Co se ti stalo s roládou,já jednou vyklopila tác s chlebíčkama,když jsem je nesla na zahrádku do pergoly,no stane se.Pravdu máš,když nejde o život jde o ....Irenko ty se zabyl venku,ono to počasí je zrádné i když to dobře vypadá.Maruk vidíš,dostala jsi kytičku ja jsem opravdu dostala velkou čokoládu,přitom ví že jí nejím,už půlka zmizla v mužově žaludku.SmajlíkPtala jsi se co ted do skleníku,ředkvičky už mám venku a salát,kedlubny už čouhají také.Marti,zítra držím palceSmajlíkMějte pohodový večer a klidnou noc,snad ten měsíc mi nebude jukat do okna jako v čera.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás bylo dnes 15°C. Zase jsme s pravnukem courali po lese. Je velké sucho, nikde nebylo vidět ani kousek bláta.
Muž pracoval na zahradě, stříhal keře a čistil žlaby.
Nevím, zda už mám ostříhat růže.Smajlík Na všechno se mi zdá ještě brzo.
IrenkoS, nadělala jsi plno práce. Moc se nešetříš.Smajlík

Aničko z Holešova. Dnes jsem poslouchala v rádiu relaci o továrně na výrobu lentilek. Bylo to zajímavé, hned jsem si na tebe vzpomněla.Smajlík
Martičko, držím ti všechny palečky, abys zítra dopadla dobře. Dobře se vyspi.Smajlík
Alenko, stane se, ale určitě se roláda dala jíst.Smajlík
Stázko, nebuť smutná, že jsi nedostala karafiát. Karafiáty, které se prodávají vůbec nevoní. Nedávno jsem je kupovala a místo vůně byly divně cítit.
Já jsem k MDŽ také nic nedostala, ale vím, že to dostanu jako každý rok na Svátek matek.
Přeji vám pěkný zbytek večera a hezkou dobrou noc!
Všem, co mají nějakou bolest přeji, aby brzo bylo dobře!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak den je u konce a s ním i víkend. Bylo jarně,přes 10 stupňů.S mužem jsme jen odpočívali,včera to na zahradě stačilo.
Teď mi volal bráška,přál mi k MDŽ,jediný kdo si vzpomněl.
Tak bych si přála dostat karafiáty,úplně se mi vybavuje jejich vůně.Jenže teď v TV říkali, že je u nás v Česku ani nepěstují, prý je dováží z ciziny.Vzpomínám, můj taťka je pěstoval,i jiné květiny a na MDŽ prodával.
Marti,i ostatní, kdo jdete na vyšetření,přeji dobré výsledky.
A nemocným přeji také brzké uzdravení,tento týden má být nádherně.

Obrázek uživatelky
profil
MARTI..zítra to bude dobré, neboj...Mně po chemoškách dokonce přestala fungovat ledvina a přišli na to brzy, tak ani nemusím na dialýzu ani nic.. museli chemo přerušit na určitou dobu, pak se pokračovalo... Doktoři jsou nyní machři..jen je nutné jít všude včas..Smajlík
Tak čokoládu jsem dostala i já, hořkou s pomeranč.kůrou..Smajlík ale kytku mi nikdo nepřineslSmajlík
Holky..to víte, že mne to s tou roládou naštvalo, ale jak píšete, když nejde o život..Smajlík

Děvčátka, přeji klidný večer a dobrou nockuSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles