Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bobina | - | Datum vložení: 09.03.2015 08:25 hod. | |||
|
Přeji pěkný den. Asi bude hezky tak jako včera. Hezky jsem si prošla zahradu a dívala se jak raší růže, lezou tulipány a chrizantény. Jinak na práci na zahradě nic ještě nespěchá a skleník nemáme.Pěkně mě uschlo prádlo venku na sluníčku. MDŽ neslavíme, ale v pátek jsem koupila mamince kytičku. Ta ji vždy potěší. Já když chci tak si koupím kytičku a nemusí být ani MDŽ. A s manželem máme rádí sladké, tak máme MDŽ každý týden, když jedem nakupovat. Aničko 59 já jsem pracovala do té doby než se mě děti narodili v Loaně v Holešově, kde se vyrábělo pletené zboží pro miminka. Mimochodem brzy po revoluci ji zrušili. Ani nevím zda v té prosklené budově něco je, nebo chátrá. Tak si vůni bonbonů a čokolády ze SFINXU velice dobře pamatuji. Když jsem jela z odpolední a děvčata ve Všetulích nastoupila, tak voněl celý autobus. Už je to spoustu let. Alenko věřím, že jsi roládu zachránila a dala se jíst. Děkuji ti a M-koudy za pěkné mejlíky. Marodi a všechny co máte nějaké bolístky ať vás |
||||
| Bm68 | Hezké ráno, děvčata | Datum vložení: 09.03.2015 08:12 hod. | |||
|
U nás to na hezké ráno nevypadá, ale třeba se to vybere. Víc napíšu později, teď pojedeme pro zeminu na pokojocvé květiny, musím přesazovat. A dík za komentíky u fotek, zatím jsem se nedívala, kdo to má na svědomí. Zatím pa ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 09.03.2015 07:59 hod. | |||
|
Tady sluníčko , bude hezky, jdu s vnučkou na kontrolu, už je v pořádku a půjde po 14 dnech do školy. Chystám se umýt 2 okna , ale od středy hlásí škaredě , tak nevím. Mějte pěkný den a hlavně ať nemocní jsou co nejdříve zdraví.![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezký den.. | Datum vložení: 09.03.2015 07:42 hod. | |||
|
Dobré ránko přeji...snad bude i hezké sluníčkové celé pondělí![]() Já koukala asi půl hodiny na fotečky, měla jsem resty..Blani s REGI ..máte hezké květinky |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 09.03.2015 07:05 hod. | |||
|
děvčata,vypadá to na znovu krásný den dere se sluníčko,budu si připravovat druhý skleník na sazenice at se to pěkně prohřívá.Vesele vyskákejte s pelíšků,mimo marodů a přeji krásný den. | ||||
| Anicka59 | Macizaj | Datum vložení: 08.03.2015 20:34 hod. | |||
|
Škoda že jsem o těch lentilkách nevěděla-určo bych si to také poslechla. | ||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 08.03.2015 20:19 hod. | |||
|
děvčata,před chvilkou jsme dorazili domů,muž šel ještě zavírat slepice a Barču.ta asi byla vykulená že teprve ted dostala granulky.Blani díky za Kristínku,překvapení bylo,že sama nám dělala chuťovky a dostala jsem kytičku primulku.Měla namalovaný obličej jako kočku,tady jedna holčina maluje krásně dětem obličeje,když je nějaká akce.Co se ti stalo s roládou,já jednou vyklopila tác s chlebíčkama,když jsem je nesla na zahrádku do pergoly,no stane se.Pravdu máš,když nejde o život jde o ....Irenko ty se zabyl venku,ono to počasí je zrádné i když to dobře vypadá.Maruk vidíš,dostala jsi kytičku ja jsem opravdu dostala velkou čokoládu,přitom ví že jí nejím,už půlka zmizla v mužově žaludku. Ptala jsi se co ted do skleníku,ředkvičky už mám venku a salát,kedlubny už čouhají také.Marti,zítra držím palce Mějte pohodový večer a klidnou noc,snad ten měsíc mi nebude jukat do okna jako v čera.![]() |
||||
| Macizaj | Kuk, | Datum vložení: 08.03.2015 20:16 hod. | |||
|
U nás bylo dnes 15°C. Zase jsme s pravnukem courali po lese. Je velké sucho, nikde nebylo vidět ani kousek bláta. Muž pracoval na zahradě, stříhal keře a čistil žlaby. Nevím, zda už mám ostříhat růže. Na všechno se mi zdá ještě brzo.IrenkoS, nadělala jsi plno práce. Moc se nešetříš. ![]() Aničko z Holešova. Dnes jsem poslouchala v rádiu relaci o továrně na výrobu lentilek. Bylo to zajímavé, hned jsem si na tebe vzpomněla. ![]() Martičko, držím ti všechny palečky, abys zítra dopadla dobře. Dobře se vyspi. ![]() Alenko, stane se, ale určitě se roláda dala jíst. ![]() Stázko, nebuť smutná, že jsi nedostala karafiát. Karafiáty, které se prodávají vůbec nevoní. Nedávno jsem je kupovala a místo vůně byly divně cítit. Já jsem k MDŽ také nic nedostala, ale vím, že to dostanu jako každý rok na Svátek matek. Přeji vám pěkný zbytek večera a hezkou dobrou noc! Všem, co mají nějakou bolest přeji, aby brzo bylo dobře! ![]() ![]() |
||||
| annau | Příjemné večer děvčata, | Datum vložení: 08.03.2015 19:43 hod. | |||
|
tak den je u konce a s ním i víkend. Bylo jarně,přes 10 stupňů.S mužem jsme jen odpočívali,včera to na zahradě stačilo. Teď mi volal bráška,přál mi k MDŽ,jediný kdo si vzpomněl. Tak bych si přála dostat karafiáty,úplně se mi vybavuje jejich vůně.Jenže teď v TV říkali, že je u nás v Česku ani nepěstují, prý je dováží z ciziny.Vzpomínám, můj taťka je pěstoval,i jiné květiny a na MDŽ prodával. Marti,i ostatní, kdo jdete na vyšetření,přeji dobré výsledky. A nemocným přeji také brzké uzdravení,tento týden má být nádherně. |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 08.03.2015 19:29 hod. | |||
|
MARTI..zítra to bude dobré, neboj...Mně po chemoškách dokonce přestala fungovat ledvina a přišli na to brzy, tak ani nemusím na dialýzu ani nic.. museli chemo přerušit na určitou dobu, pak se pokračovalo... Doktoři jsou nyní machři..jen je nutné jít všude včas..![]() Tak čokoládu jsem dostala i já, hořkou s pomeranč.kůrou.. ale kytku mi nikdo nepřinesl![]() Holky..to víte, že mne to s tou roládou naštvalo, ale jak píšete, když nejde o život.. ![]() Děvčátka, přeji klidný večer a dobrou nocku ![]() |
||||