Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
snad se konečně dočkám a donutímse vyjet, ono to od nás není moc lehké, musím přes trať a ta je v kopečku a na vrcholku kopečka je ještě světelná křižovaka. Tam je to dost náročné a jela jsem jen asi pře 3 měsíci.Tudíž jet v dobu kdy moc aut nejezdí a natrénovat. Zpět jsem asi 2x jela, to je z kopce a jednodušší.
Obrázek uživatelky
profil
Martička je v pořádku a gynekologie snad dopadne také. Děvčata mne včera bylo všelijak, domů jsem došla pomaličku,i zvýšená teplota mírně byla. Jisto jistě bych jarní procházku neabsolovala a 12 km určitě ne. Abych se ptěšila s kytičkami tak jsem si nafotila žoluťásky na zahradě. Je mne smutno, když chdím přes den kolem a otec je říká takdy je binec. Nestíhám a on vidí jen to co hyzdí vzhled. Nic jiného si neuvědomuje. Až se zmátožím, pojedu to udělat, vždyť je teprve březen a vloni jsem začala až v květnu. Kolem tavolínů jsem si klacíky oddělala, byla fotečka místo květinky k MDŽ, vydrží déle.
Včera jsem si nakonec našla a svařila česnek cukr a vodu. Prý to mamina dává i 16ti měsíčnímu dítku. Pokud si nevybavím chuť česneku dá se to polknout docela dobře. Co mě bolelo v krku polevilo, o ten preparát z lékárny asi pomahá. Jindy mám k těmto problémům i silnou rýmu a nyní mi z nosu naštěstí neteče. Jen se po převaze s otcem domů doslova doplazím. Možná ,že by autem bylo jednoduší.
Obrázek uživatelky
profil

Děvčata, moc vám děkuji za vaši podporu, jsem doma a ledviny jsou dobré..Žádné změny od minula.
Doktorka mě hlídá, tak sono absolvuji častěji. Příští měsíc mě čeká sono na gynekologii, ale tam mně
asi nemocnice na pár dnů nemine...Přeji vám pěkné odpoledne a ještě jednou děkuji za milá slovíčka
útěchySmajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji a dobré zažití po obídku,já ještě nejedla plácám se venku,ted jsem dorazila si ohřát oběd a budu relaxovat,nic se mi nechce dělat a tak sedíme na lavičce se sousedy.Dáme venku kávičku a co si více přát.Jaruško ty papíry na ty když si vzpomenu tak mi naskakují pupínky.Nerada to dělám.MaruK,vidíš na celér jsem zapoměla a je na něj čas,dlouho vzchází.No dnes nevím,nevím lenošení vyhrává.SmajlíkPřeji krásný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
i u nás je hezký jarní den, i když bylo ráno -3 st. Šla jsem dceři koupit 2 věci z nabídky do Lídlu a bylo to fakt "husté". Před otevřením už tam stálo tak 60 lidí a vtrhli dovnitř jako uragán. Rychle jsem bafla ty dvě věci a šla dokoupit potraviny.
Určo tam už hezky dlouho nezavítám. Já ty tlačenice nenávidím.
Všem, kteří marodí a podstupují léčby moc přeji ať vše dobře dopadne.
Já dostala k MDŽ od syna bonboniéru a od muže pusu. A jako bonus, když už jsem podstoupila ten lítý boj v Lídlu, koupila jsem si kytku oranžových tulipánů. Trochu uklízím v papírech, účtech a pod, to musím mít na to náladu, protože jinak by nás ty papíry zavalily.
Tak mějte sluníčkový dej a nedejte si ničím pokazit náladu.

PS Vyhrála jsem ve Vlastě za dopis sadu vitamínů, takže se podělím s členy rodiny.
Obrázek uživatelky
profil
přeji dobré chutnání..Smajlík
Muž odjíždí do rachoty a já jdu vyhrabat zahrádku, máme tam opadané květy z lípy, ty opadaly až kolem Vánoc

Kristy..já budu ložnici gruntovat až k 1.máááááji..teď se mi nechce..SmajlíkJen koncem měsíce převleču..



Roládu mne mrzí, že jsem vám nevyfotila, jak dopadla..Smajlík

Obrázek uživatelky
profil
Máme sluníčko, bude zase hezky. Dám se do skříní. Vyčistím, přerovnám. Vařeno máme od včera.
Aničko, náhodou jsem otevřela rádio a hovořili o vašem závodě.Padla tam i dvě jména, ale pamatuji si jen Jitka a dál nevím. Teprve, když pořad skončil jsem si uvědomila, že jsi tam vlastně zaměstnaná.Smajlík
Zdeničko, na okna se ještě nechystám, počkám až před Velikonocemi.
Všem děkuji za hodnocení fotek, také v prohlížení mám resty. E-maily, fotky, články na CHŽ, zprávy a je to na několik hodin.SmajlíkSmajlík
Myslím na všechny, které jsou u lékaře nebo doma v postýlce. Buďte brzo zdrávy!!!!!
Všem přeji pěkné pondělí!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
krásné pondělí....SmajlíkSmajlík
Máme sluníčko,bude za hezky...Smajlík
Já udělám těstoviny,zbylo mi od včera kuřecí maso...Smajlík
Zaseju si celer do truhlíku,mám žehlení ,no a uviím...Smajlík

Marodům přeji brzké uzdravení, u doktorů dobré výledky
a mějte pohodový den...Smajlík



Obrázek uživatelky
profil
brzy přejdou.SmajlíkMě to pomalu odchází, ale hlemýždím tempem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
na nás dneska krásně kouká sluníčkoSmajlík
Ijo dodatečně Kristince všechno nej,nejSmajlík
Včera už jsem nepřišla,dopoledne jsem vyprala všechno co jsem našla a odpoledne jsme byli na 12km procházce SmajlíkPřišli jsme až za tmy,ale byla jsem hotová.....
Dneska mám v planu vygruntovat ložnici se vším všudySmajlík
Vařit budu čočku s vejciSmajlík
Marti myslím na tebe,určitě to bude dobréSmajlík
Děvčátka taky mám resty ve fotkách,ale polepším seSmajlík
Mějte krásný denSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles