Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | . | Datum vložení: 09.03.2015 13:56 hod. | |||
|
snad se konečně dočkám a donutímse vyjet, ono to od nás není moc lehké, musím přes trať a ta je v kopečku a na vrcholku kopečka je ještě světelná křižovaka. Tam je to dost náročné a jela jsem jen asi pře 3 měsíci.Tudíž jet v dobu kdy moc aut nejezdí a natrénovat. Zpět jsem asi 2x jela, to je z kopce a jednodušší. | ||||
| 2baculka | Pěkné odpoledne. | Datum vložení: 09.03.2015 13:53 hod. | |||
|
Martička je v pořádku a gynekologie snad dopadne také. Děvčata mne včera bylo všelijak, domů jsem došla pomaličku,i zvýšená teplota mírně byla. Jisto jistě bych jarní procházku neabsolovala a 12 km určitě ne. Abych se ptěšila s kytičkami tak jsem si nafotila žoluťásky na zahradě. Je mne smutno, když chdím přes den kolem a otec je říká takdy je binec. Nestíhám a on vidí jen to co hyzdí vzhled. Nic jiného si neuvědomuje. Až se zmátožím, pojedu to udělat, vždyť je teprve březen a vloni jsem začala až v květnu. Kolem tavolínů jsem si klacíky oddělala, byla fotečka místo květinky k MDŽ, vydrží déle. Včera jsem si nakonec našla a svařila česnek cukr a vodu. Prý to mamina dává i 16ti měsíčnímu dítku. Pokud si nevybavím chuť česneku dá se to polknout docela dobře. Co mě bolelo v krku polevilo, o ten preparát z lékárny asi pomahá. Jindy mám k těmto problémům i silnou rýmu a nyní mi z nosu naštěstí neteče. Jen se po převaze s otcem domů doslova doplazím. Možná ,že by autem bylo jednoduší. |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné poledne | Datum vložení: 09.03.2015 12:52 hod. | |||
|
Děvčata, moc vám děkuji za vaši podporu, jsem doma a ledviny jsou dobré..Žádné změny od minula. Doktorka mě hlídá, tak sono absolvuji častěji. Příští měsíc mě čeká sono na gynekologii, ale tam mně asi nemocnice na pár dnů nemine...Přeji vám pěkné odpoledne a ještě jednou děkuji za milá slovíčka útěchy ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Krásný den | Datum vložení: 09.03.2015 12:35 hod. | |||
|
přeji a dobré zažití po obídku,já ještě nejedla plácám se venku,ted jsem dorazila si ohřát oběd a budu relaxovat,nic se mi nechce dělat a tak sedíme na lavičce se sousedy.Dáme venku kávičku a co si více přát.Jaruško ty papíry na ty když si vzpomenu tak mi naskakují pupínky.Nerada to dělám.MaruK,vidíš na celér jsem zapoměla a je na něj čas,dlouho vzchází.No dnes nevím,nevím lenošení vyhrává. Přeji krásný den.![]() |
||||
| bertice | Zdravím všechny, | Datum vložení: 09.03.2015 11:14 hod. | |||
|
i u nás je hezký jarní den, i když bylo ráno -3 st. Šla jsem dceři koupit 2 věci z nabídky do Lídlu a bylo to fakt "husté". Před otevřením už tam stálo tak 60 lidí a vtrhli dovnitř jako uragán. Rychle jsem bafla ty dvě věci a šla dokoupit potraviny. Určo tam už hezky dlouho nezavítám. Já ty tlačenice nenávidím. Všem, kteří marodí a podstupují léčby moc přeji ať vše dobře dopadne. Já dostala k MDŽ od syna bonboniéru a od muže pusu. A jako bonus, když už jsem podstoupila ten lítý boj v Lídlu, koupila jsem si kytku oranžových tulipánů. Trochu uklízím v papírech, účtech a pod, to musím mít na to náladu, protože jinak by nás ty papíry zavalily. Tak mějte sluníčkový dej a nedejte si ničím pokazit náladu. PS Vyhrála jsem ve Vlastě za dopis sadu vitamínů, takže se podělím s členy rodiny. |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 09.03.2015 11:10 hod. | |||
|
přeji dobré chutnání..![]() Muž odjíždí do rachoty a já jdu vyhrabat zahrádku, máme tam opadané květy z lípy, ty opadaly až kolem Vánoc Kristy..já budu ložnici gruntovat až k 1.máááááji..teď se mi nechce.. Jen koncem měsíce převleču..Roládu mne mrzí, že jsem vám nevyfotila, jak dopadla.. ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 09.03.2015 08:53 hod. | |||
|
Máme sluníčko, bude zase hezky. Dám se do skříní. Vyčistím, přerovnám. Vařeno máme od včera. Aničko, náhodou jsem otevřela rádio a hovořili o vašem závodě.Padla tam i dvě jména, ale pamatuji si jen Jitka a dál nevím. Teprve, když pořad skončil jsem si uvědomila, že jsi tam vlastně zaměstnaná. ![]() Zdeničko, na okna se ještě nechystám, počkám až před Velikonocemi. Všem děkuji za hodnocení fotek, také v prohlížení mám resty. E-maily, fotky, články na CHŽ, zprávy a je to na několik hodin. ![]() ![]() Myslím na všechny, které jsou u lékaře nebo doma v postýlce. Buďte brzo zdrávy!!!!! Všem přeji pěkné pondělí! ![]() ![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 09.03.2015 08:31 hod. | |||
|
krásné pondělí....![]() ![]() Máme sluníčko,bude za hezky... ![]() Já udělám těstoviny,zbylo mi od včera kuřecí maso... ![]() Zaseju si celer do truhlíku,mám žehlení ,no a uviím... ![]() Marodům přeji brzké uzdravení, u doktorů dobré výledky a mějte pohodový den... ![]() |
||||
| Bobina | pokr. | Datum vložení: 09.03.2015 08:26 hod. | |||
|
brzy přejdou. Mě to pomalu odchází, ale hlemýždím tempem.![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 09.03.2015 08:25 hod. | |||
|
na nás dneska krásně kouká sluníčko![]() Ijo dodatečně Kristince všechno nej,nej ![]() Včera už jsem nepřišla,dopoledne jsem vyprala všechno co jsem našla a odpoledne jsme byli na 12km procházce Přišli jsme až za tmy,ale byla jsem hotová.....Dneska mám v planu vygruntovat ložnici se vším všudy ![]() Vařit budu čočku s vejci ![]() Marti myslím na tebe,určitě to bude dobré ![]() Děvčátka taky mám resty ve fotkách,ale polepším se ![]() Mějte krásný den ![]() |
||||