Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
my se ráno zasekli na zahrádce. Jak jsme jeli pro tu zeminu, tak jsme zajeli na zahrádku, já tam zasadila ten petrklíč a Pepík zalil semínka salátu a zasel nová. Celer zatím zasel doma. Ale ráno jsme měli tu trochu vody v sudu zamrzlou a když jsem chtěla vsadit petrklíč, zem byla taky zmrzlá, museli jsme použít hrubou sílu.
Doma jsem vše přesadila, akorát musím nakoupit ještě nějaké obaly na květináče, to mi nevyšlo.
Jino, jsem překvapená, že ani po takové době není žádný výsledek. Na obvoďáka dojdi, přece musí být nějaká cesta, jak ti pomoct. Budu držet palce!SmajlíkSmajlík
Marti, je fajn, že máš ledviny v pořádku, snad bude dobrý výsledek i na gyndě.
Já si zatím připadám furt stejně, už mě to nebaví.
Helo, vidíš, musím se podívat, jestli už nemám jít na další protiklíšťovku. Taky se na mne klíšťáci lepí.
Regi, už asi sedíš v divadle, tak ať se ti to líbí, pak nám napíšeš.
Jste hodné, že jste mi ohodnotily fotky. Stázko, včelka je dobře vidět,když se fotka zvětší.
Obrázek uživatelky
profil
'Civavka a Hela se tu našly. Děvčata ty nemoce nám dávají zabrat. Trochu jsem se zklidnila a máme dnes předplatné další hru 3 verze života. Hrají Linda Rybova ,Prachař a Chmnela. Druho herečku si nepamatuji. Obě jsme nastydlé ale nechceme si nechat ujít. Jen je hrůza, že jsem od vánoc nabrala. Musaím začít chodit na zahradu. Ty procházky coděláte mi taky chybí.
Obrázek uživatelky
profil
tak Vás všechny zdravím, marodům přeji rychlé uzdravení, gratulka těm co uspěly u Mudrů, zahradnicím, aby všechno pěkně rostlo, a jinak všem krásnou jarní pohodu, dobrou náladu, žádné zbytečné rozčilování a nervování. Já si jdu zítra nechat píchnout udržovací dávku proti klíšťatům - při každém našem výletě do přírody si musím nějakého toho hajzlíka přinést domů. A to jsem vždycky namatlaná směsí z levandule a lihu nebo francovky a hřebíčku.... vždy se za mnou line odér a manžel si prozpěvuje ... ty jsi má levandulová....
Obrázek uživatelky
profil
JINO..snad se to rozproudí a o těch bolestech řekni, to už opravdu bolí dlouho..Smajlík Dávali si všichni načas, možná takovou nemoc neznali, to je složité... Je tolik nemocí a možná se s takovým případem u vás nesetkali.Smajlík Mám spolužačku, ta má takovou tu sloní nohu již od asi 17-18 let,stoupla v 9.třídě na rezavý hřebík přes tenisku, byla na několika operacích a nepodařilo se to..Doktoři se snažili, co mohli.. Pak jí nabídli mám dojem Rakouskou kliniku a ona to odmítla, že do ciziny nejede.. my se jí všichni i divili, ale co naplat.. žije dál i se silnou nohou, řekla, že už si zvykla..Smajlík dvakrát za rok jezdí na rehabky do Brna ke Sv. Anně.. Smajlíktrošku jí protahnou tělo a tak dokola už skoro 40let..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
znáte to,když je mmoc problémů, není chuť k ničemu,ale četla jsem vás skoro pravidelně
Jen bych se ráda podělila o zkušenosti s lymfou,|||Snad to Jině pomlže.Mám dloudobé problémy a nakonec jsem sama zašlka za specialistkou, V Brně jsme moc dobře nedopadla,ale mechala mi alespo%n udělat vyšetření,kde zjhistili,že lymfa na nohou neproudí. Na základ tohoto vyšetření mi lékařka v Orlové napsala přístroj na domácí ošetření a zdravotní pojišťovna bez problémů zaplatila,vše vyřídila doktorka.Stálo mne to jen 1600 kč na 5 let.Vybrala jsem si pro me hodně vzdálenou Orlovou,protože s ničím nebyl problém,vše udělala hned. Takže mne to stálo jen tu jednu cestu,papíry poslala poštou,prý to mám daleko.Kromě to ho je báječná paní ve Zlíně,ke které jezdím na manuální masáž. Vždy dělá lymfu a potom ještě dle mého stavu například blokádu zad,hlavy apod. Je super dobrá, kromě jiného i spolupracovnice pana Tichanovského,známého léčitele z Ruska.
Obrázek uživatelky
profil
ahojky děvčata mohu se přidat k vám ....??Dneska máme krásný den, doufám že už tak bude pořád,jsem v rehabilitaci po zlomeném zápěstí..bolí a bolí potvůrka jedna
Obrázek uživatelky
profil
snad se ta lymfa rozproudí, vím, bolestivé je úporné a na klidu nepřidá. Pokud máš možnost se domluvit se synem, aby se ženou pomohli,budeš mít i ty radost, že o zahradu někdo pečuje. Když se pak vše zazelená a rozkvete,je radost pohledět a některé bolístky přejdou i mne. Tak to mívala i moje milovaná babička.
Obrázek uživatelky
profil
Každý den si přečtu Vaše příspěvky a kouknu na pár fotek.
Už jsem s nervama v koncích. 8x už jsem byla na masáži a noha je stále stejná. Ve středu mám v plánu jít k obvodnímu kvůli tlaku a také mu řeknu proč se s tou nohou začalo něco dělat až po 13 měsících. Je mi jedno co si pomyslí ale já už mám nervy v kýblu a co mu řeknu, za klobouk si nedá. Mě ta noha bolí čím dál více.
Včera jsme se byli podívat na zahradě, manžel tam ještě zryl jeden záhonek. Nejhorší je, že já toho moc na zahradě neudělám. Práce je tam hodně a já moc nepomůžu. Tak zapojíme syna a snachu.
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem si chvíli přišla odpočinout k počítači, fotky jsem si už prohlídla, a teď se snažím napsat pár řádků.
Moc mi to nejde, usínám při tom.
Regi,už se brzy dočkáš vyhotovení řidičáku a vyzkoušíš cestu k rodičům,a to nachlazení taky brzy pomine. Já česnek mám moc ráda,dávám si ho jen tak na chleba, s čímkoliv.
Marti má dobré zprávy, ledviny jsou v pořádku. Já jdu zítra na kontrolu po půl roce,také s ledvinama, a v pátek na gynekologii.Už abych to měla za sebou.
Obrázek uživatelky
profil
REGI.. autem vyjeď třeba kousek,třeba jen vyjeď z garáže a jeď do vedleší ulice a zpět, jen ať si to řazení a co k tomu patří zase osvěžíš a pak jistě se vydáš i k rodičům.. Držím Ti palečky a pěstičkySmajlík
MARTI..snad dopadne dobře i ta gynda...nestrachuj se..Smajlík
Jdu ještě chvíli na zahradu, dopoledne to moc nešlo, zlámala jsem hrábě, ony se dlouho nepoužívaly a ty co s nimi hrabávám jsem nemohla najít..již se našly, tak jdu na to..Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles