Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | kuk | Datum vložení: 10.03.2015 07:27 hod. | |||
|
Krásné ráno děvčata![]() |
||||
| ija1 | Krásné ráno | Datum vložení: 10.03.2015 06:54 hod. | |||
|
děvčata,sluníčko se dere bude bájo.Jiřinko,papriky klíčí dlouho já myslela také že nevylezou a najednou jsou venku.Chce to sluníčko.Irenko procházku vem přes kopečky k nám,půjdu ti naproti. Co budeš vyrábět?Ty jsi hotová pletařka.Žanet ráno se nabal u nás je jinovatka a na 0 takže bunda tě bude jistit a přeji ti po rehábce perfekt náladu.Dnes máme všichni velkou akci,uklízení kolem baráku,večer se nehnam.Mám hlad jako vlk jdu snídat a vám přeji příjemný den. |
||||
| žanet1950 | krásné ráno | Datum vložení: 10.03.2015 06:21 hod. | |||
|
přeji pěkný den ,dneska je u nás mrazivo..ale doufám ,že se to vybere.Je hlášeno teplé počasí.Já se budu chystat na rehabilitace ..tak nevím zda mám počkat,nebo se nabalit hi hi,abych ráno nezmrzla zatím pá | ||||
| jimas | Dobrý večer. | Datum vložení: 09.03.2015 22:51 hod. | |||
|
Marti,jsem ráda, že ledviny máš dobré, to ostatní se také zpraví a bude ti líp. irenko, to jsi ušla pěkný kus cesty. Bylo hezky, tak se ti dobře šlo. Holky, taky jsem si udělala radost a objednala si svetr a sportovní sako v Bon Prix. Jino, držím pěsti, vše doktorovi řekni. Nedej se. ![]() Regi, divadlo jste si asi užily. Aničko, máš starosti. Přeji ti ať se vše vyřeší. Není to jednoduché, tak se drž. Kristinko, ty jsi pilná jako včelka, už máš kus jarního úklidu hotový. Děvčata, jak dlouho klíčí papriky? Už je mám zasetý přes týden a nelezou. Už je hodin, tak jdu spát. Všechny se hezky vyspěte. ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 09.03.2015 20:14 hod. | |||
|
jdu se také rozloučit.Kristi máš vygruntováno to se ti bude spinkat.Marti,ginda také dobře dopadne,nestresuj se zbytečně.Regi ty jak dostaneš řidičák tak musíš vyjet,jak děvčata radí budeš to mít jednodušší jezdit za rodiči.Ted sedíš v divadle pak nám budeš vyprávět.Zítra bude také snad krásně a tak jsme si naplánovali všichni úklid kolem baráku,snad se všichni odpoledne sejdeme.Heli to je hezký-jsi mužova levandulová.Jinuš ty se nedej u obvodáka,přece ti musí pomoc.Jdu už také do pelíšku,muž šel před hodinou,nějak se necítí dobře,začíná nějak divně kašlat.Přeji vám hezký večer při telce a klidnou dobrou noc.![]() |
||||
| slunickoka | Dobrý večer přeji, | Datum vložení: 09.03.2015 20:04 hod. | |||
|
Marcelko, snažím se odpočívat, ale trochu se hýbat a něco dělat musím. Martičko, to je hezká zpráva, že je vše v pořádku. Jinuško, lymfa je docela složitá a nechali to moc dlouho. Ne každý to umí tak, aby zase začala proudit. Blani, dobře jsi udělala. Já si dneska koupila za tisícovku vlnu a bavlnu, budu něco háčkovat a plést. Penízky už nějak neřeším,když mi to má udělat radost, tak si to koupím. U nás dneska bylo nádherně, uťapala jsem si devět km a bylo mi dobře. Kus se mnou šla dcera s kočárkem a na něm mají skatebord, kde se vozí Kateřinka. Ona moc ťapat nechce. Po kuse cesty šli zpátky, ale to mají stále do prudkého kopce. Domů došla dcera úplně mrtvá. Já to mám až k nám stále z kopce. Hezké spinkání přeji. ![]() |
||||
| filipi | Dobrou noc děvčata | Datum vložení: 09.03.2015 20:03 hod. | |||
|
Přejí vám krásnou bezbolestnou noc![]() Já jsem bez nálady tak se nezlobte,že na nic nereagují,Starosti s Kubou i s péjskem |
||||
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 09.03.2015 19:40 hod. | |||
|
jdu se jenom rozloučit,dnes jsem vpadla na tu ložnici,srovnala jsem skříně ,vyčistila okno a převlekla ,vyprala povlečení a už je ve skříni.Ale už mám toho plné kecky....... Blani taky mi přišla SMS,ale odolala jsem Tak ať jsi spokojená![]() Regi šla do divadla,určitě to bude pěkné ![]() Marti,to je dobře ,že to máš v pořádku Na gindě jistě taky,nestrachuj se ![]() Zdravím Žanet,zápěstí dlouho bolí po zlomení,poznala jsem to na sobě..... Alči s té rolády si nic nedělej,určitě byla i tak dobrá ![]() Jinuško držím ti palečky,to už není možné,taková doba.....Nedej se ,musíš byt neodbytná ![]() Děvčátka mějte se všechny krásně a přeji dobrou noc ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 09.03.2015 19:29 hod. | |||
|
Blani..fajn, že jsi si udělala radost![]() Ono to potěší, člověku je hned veseleji![]() ![]() REGI je v divadle, pak napíše, jak se jí představení líbilo.. HOLKY..už se loučím..koukám již taky na zprávy ![]() |
||||
| Bm68 | Pokrač. | Datum vložení: 09.03.2015 19:11 hod. | |||
|
Tak jsem si před chvílí objednala u Wittu - tričko a noční košili. Oni mi 2x poslali SMSku, dostanu kabelku. Tak jsem si řekla, budu mít ty kulatiny, pobyt v Bechyni jsem odřekla, tak ušetřím, tak si aspoň udělám nějakou radost. Děvčata, jedním okem už koukám na zprávy, tak se loučím. Hezky se vyspěte a zítra ahoj! |
||||