Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Krásné ráno děvčataSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,sluníčko se dere bude bájo.Jiřinko,papriky klíčí dlouho já myslela také že nevylezou a najednou jsou venku.Chce to sluníčko.Irenko procházku vem přes kopečky k nám,půjdu ti naproti.SmajlíkCo budeš vyrábět?Ty jsi hotová pletařka.Žanet ráno se nabal u nás je jinovatka a na 0 takže bunda tě bude jistit a přeji ti po rehábce perfekt náladu.Dnes máme všichni velkou akci,uklízení kolem baráku,večer se nehnam.Mám hlad jako vlk jdu snídat a vám přeji příjemný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji pěkný den ,dneska je u nás mrazivo..ale doufám ,že se to vybere.Je hlášeno teplé počasí.Já se budu chystat na rehabilitace ..tak nevím zda mám počkat,nebo se nabalit hi hi,abych ráno nezmrzla zatím pá
Obrázek uživatelky
profil
Marti,jsem ráda, že ledviny máš dobré, to ostatní se také zpraví a bude ti líp.
irenko, to jsi ušla pěkný kus cesty. Bylo hezky, tak se ti dobře šlo.
Holky, taky jsem si udělala radost a objednala si svetr a sportovní sako v Bon Prix.
Jino, držím pěsti, vše doktorovi řekni. Nedej se.Smajlík
Regi, divadlo jste si asi užily.
Aničko, máš starosti. Přeji ti ať se vše vyřeší. Není to jednoduché, tak se drž.
Kristinko, ty jsi pilná jako včelka, už máš kus jarního úklidu hotový.
Děvčata, jak dlouho klíčí papriky? Už je mám zasetý přes týden a nelezou.
Už je hodin, tak jdu spát.
Všechny se hezky vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jdu se také rozloučit.Kristi máš vygruntováno to se ti bude spinkat.Marti,ginda také dobře dopadne,nestresuj se zbytečně.Regi ty jak dostaneš řidičák tak musíš vyjet,jak děvčata radí budeš to mít jednodušší jezdit za rodiči.Ted sedíš v divadle pak nám budeš vyprávět.Zítra bude také snad krásně a tak jsme si naplánovali všichni úklid kolem baráku,snad se všichni odpoledne sejdeme.Heli to je hezký-jsi mužova levandulová.Jinuš ty se nedej u obvodáka,přece ti musí pomoc.Jdu už také do pelíšku,muž šel před hodinou,nějak se necítí dobře,začíná nějak divně kašlat.Přeji vám hezký večer při telce a klidnou dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Marcelko, snažím se odpočívat, ale trochu se hýbat a něco dělat musím.
Martičko, to je hezká zpráva, že je vše v pořádku.
Jinuško, lymfa je docela složitá a nechali to moc dlouho. Ne každý to umí tak, aby zase začala proudit.
Blani, dobře jsi udělala. Já si dneska koupila za tisícovku vlnu a bavlnu, budu něco háčkovat a plést. Penízky už nějak neřeším,když mi to má udělat radost, tak si to koupím.
U nás dneska bylo nádherně, uťapala jsem si devět km a bylo mi dobře. Kus se mnou šla dcera s kočárkem a na něm mají skatebord, kde se vozí Kateřinka. Ona moc ťapat nechce. Po kuse cesty šli zpátky, ale to mají stále do prudkého kopce. Domů došla dcera úplně mrtvá. Já to mám až k nám stále z kopce.
Hezké spinkání přeji. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přejí vám krásnou bezbolestnou nocSmajlík
Já jsem bez nálady tak se nezlobte,že na nic nereagují,Starosti s Kubou i s péjskem
Obrázek uživatelky
profil
jdu se jenom rozloučit,dnes jsem vpadla na tu ložnici,srovnala jsem skříně ,vyčistila okno a převlekla ,vyprala povlečení a už je ve skříni.Ale už mám toho plné kecky.......
Blani taky mi přišla SMS,ale odolala jsem SmajlíkTak ať jsi spokojenáSmajlík
Regi šla do divadla,určitě to bude pěknéSmajlík
Marti,to je dobře ,že to máš v pořádkuSmajlíkNa gindě jistě taky,nestrachuj se Smajlík
Zdravím Žanet,zápěstí dlouho bolí po zlomení,poznala jsem to na sobě.....
Alči s té rolády si nic nedělej,určitě byla i tak dobráSmajlík
Jinuško držím ti palečky,to už není možné,taková doba.....Nedej se ,musíš byt neodbytnáSmajlík
Děvčátka mějte se všechny krásně a přeji dobrou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Blani..fajn, že jsi si udělala radostSmajlíkSmajlíkOno to potěší, člověku je hned veselejiSmajlíkSmajlík
REGI je v divadle, pak napíše, jak se jí představení líbilo..

HOLKY..už se loučím..koukám již taky na zprávySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem si před chvílí objednala u Wittu - tričko a noční košili. Oni mi 2x poslali SMSku, dostanu kabelku. Tak jsem si řekla, budu mít ty kulatiny, pobyt v Bechyni jsem odřekla, tak ušetřím, tak si aspoň udělám nějakou radost.
Děvčata, jedním okem už koukám na zprávy, tak se loučím. Hezky se vyspěte a zítra ahoj!

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles