Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Přeji dobré chutnání | Datum vložení: 10.03.2015 12:23 hod. | |||
|
k obědu, já již piji kávičku a jede myčka s nádobím...Odpoledne chci udělat dvoje daňová přiznání, hodně jsem už vloni odřekla.Máme sice sluníčko, ale já ven nepůjdu, včera jsem přece trochu promrzla a tak budu raději doma.Venku fouká vítr....Všem pěkné odpoledne![]() ![]() |
||||
| koudy | Ahojky.... | Datum vložení: 10.03.2015 11:19 hod. | |||
|
děvčátka...![]() přeji vám krásné slunečné úterý... ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Krásný den. | Datum vložení: 10.03.2015 10:02 hod. | |||
|
Opět je krásně slunečno, prádlo mi schne před balkonem a v lodžii větrám deku a polštář. Ještě nejsem úplně fit a pak to vše stáhnu a vyperu. Tím se mi do mytí oken a uklízení zatím nechce. Práce neuteče a nikdo ji za mne neudělá. Divadlo se nám nezamlouvalo dějově, jedno téma odehrané na 3 způsoby, vždy s jiným vyzněním, kouřili tam a my trpěly. Mne to strašně natahovalo ke kašli. Příště se snad pobavíme lépe. Děvčata objednala parádu, budete kočky. Jino, myslím si, že jsem slyšela, že více účinná je ruční lymfomasáž, jenže je dražší. Poptej se. Děvčta je dobře že chodíte. Mě se samotné nechce a začíná se mi srážet oblečení. |
||||
| jimas | Blani, | Datum vložení: 10.03.2015 09:53 hod. | |||
|
v klubu se být nemusí. Já tam i jinde nakupuji jenom když mají akci bez poštovného, jelikož přeci jen se někdy stane, že nesedí velikost a musí se poslat zpátky. Mě chodí nabídky do emailu a objednávám z netu. ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 10.03.2015 09:46 hod. | |||
|
U nás je krásně. Pověsila jsem ven prádlo, které se vypralo v noci, tak snad uschne. K obědu ugriluji kuře a k němu pečené brambory. Přeji všem hezký den a dobré pořízení u mudrů i jinde. |
||||
| Bm68 | Ahoj berušky, | Datum vložení: 10.03.2015 09:45 hod. | |||
|
máme sluníčko, svítí mi na teploměr,ale když jsem šla nakoupit, byl bílý mráz. Opět peru, protože jsem včera vzala ze zahrádky všechen textil, sice to není špinavé, ale leželo to tam celou zimu, tak abychom šli do čistého. Mezitím jsem přerovnala svetry ve skříni, myslela jsem, že už je sklidím, ale prý má od čtvrtka zase padat sníh, tak jsem je dala zpět. Jiři, katalog Bon prix mi taky chodí, nevím proč, nikdy jsem si od nich nic neobjednala. Mají pěkné věci, ale nevím, zda bych nemusela být v klubu. Asi už stejně nikdy nic neobjednám. Marti, taky se obávám operace, hlavně proto, že jich mám za sebou už několik a jsem čím dál blbější. No, jestli se potvrdí kýla nebo slepák, tak mě to nemine. Holky, vy jste takoví kabrňáci, chodíte jako draci-Sluníčko, Marcelka, Kristinka a nevím, která ještě. Já jdu kousek jako fík a najednou mi nohy ztěžknou a nejde to. AničkoF, vím, že se to lehko říká a těžko dělá, ale asi si Kubu moc do hlavy neber, má svůj rozum a za svůj život je odpovědný on. |
||||
| MaKuShKa15 | Děvčata, přeji krásný den, | Datum vložení: 10.03.2015 09:21 hod. | |||
|
u nás je sluníčko, ale v noci mrzlo...Blani, já se cítím také pořád stejně, ono to asi lepší nebude, musím se s tím smířit.Pořád vím, co jsem zvládala a teď je to polovina...Irenko S.,já si myslím, že děláš dobře, když si nějakou radost dopřeješ a že jsi ušla takovou štreku, to tě obdivuji.Určitě se sama ale cítíš lépe a to je dobře. Jiřinko, já se cítím docela dobře, akorát ta krev ukazuje každé 3 měsíce něco jiného a většinou se něco zhorší...Bojím se, aby nějaká operace nepřišla , léta přibývají.....Já si také udělám častěji radost víc než před léty.Od zeťe, co tu bydlí od dcery, jsem dostala k MDŽ krásnou kytici, byla pěkné vázaná - lilie a gerbery s hodně zeleným. Sice jsem říkala, že to nemuselo být, ale radost z kytičky jsem měla.Holky mě také daly každá petrklíče .Půjdou do zahrádky, ale až mě ještě chvilku potěší...Dnes mám halušky s uzeným a zelí, tak jdu na to. ...Pěkný den všem![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 10.03.2015 08:44 hod. | |||
|
Já už jsem tu asi půl hodiny, ale koukala jsem na fotečky..jak se oteplilo, tak jsou tu krásné fotečky některé holky jsou opravdu skoro profíci, radost se koukat![]() Včera jsem se chtěla dát večer do článku,muž byl v práci a pak jsem koukala na detektivku a šla spát..už mne pálily z počítače oči..třeba se někdy dokopu.. ale nějak nemám motivaci![]() Já už bych asi 9km ani neušla..Irčo, jsi borec i Marcelka takhle daleko chodí ![]() Dnes je nebe jako malované, na trávě jinovatka..možná půjdu zase odpoledne trošku zahradničit ![]() |
||||
| vlavod | Krásné pondělní ráno, | Datum vložení: 10.03.2015 08:09 hod. | |||
|
jaro už na nás vykukuje to je dobře děvčátka bude nám všem lépe.Jinuško nedej se musíš naléhat a sama za tím jít vyhledej si jiného odborníka ať to přehodnotí vždyť už takovou dobu se trápíš.Irenko S jsi dobrá ujít takovou dálku to chce velkou pochvalu![]() ![]() Aničko Filipi, zase bude dobře moc si to zasloužíš.Kristinka bude mít jarní úklid za sebou a na nás ostatní čeká![]() ![]() Marcelko ať injekce nebolí.Blani ty už budeš za chvíli sklízet jak si pilná.Všem přeji hezký den![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 10.03.2015 07:41 hod. | |||
|
u nás sluníčko ,ale maličko pod 0![]() AničkoF držím palečky,aby se to vyřešilo co nejlépe,ať už máš konečně klidné srdičko ![]() ![]() Ijo moc to nepřeháněj ať nejsi večer rozlámaná jako já včera ![]() Jiřinko toho zas tolik nebylo,ale já se nesmím zapomenout,že nemůžu všechno naráz ![]() Papriky klíčí asi 3 týdny... Děvčátka kdo šel k mudrům,ať se daří ![]() ![]() Mějte se všechny krásně,pa |
||||