Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Už tady sedím 1/2 hodiny. Sice jsem dočetla, ale na všechno nemohu reagovat je toho hodně. Včera jsem byla od 18ti hodin na zasedání zastupitelstva a v půl desáté jsem utekla, probíral se teprve 7 bod ze 14ti.Smajlík Bylo to zajímavé, ale já pak nemohu spát, všechno se mi v hlavě motá a ráno jsem musela brzo vstávat, protože jsem jela na alergologii. Lidí tam bylo hrozně.
Vladěnko, žádné injekce jsem nedostala. Paní doktorka mě důkladně prohlédla, vzala mě na spirometrii - dýchání mám v pořádku a napsala mi sprej do nosu.
Na gyndu bych měla jít v dubnu.
Martička má ledviny v pořádku, což je moc dobře a gynda bude určitě také OK.
Irenko, 9 km je dost. Určitě se ti bude dobře spinkat.
Jindřiško,je opravdu divné, že asi neví co s tebou. TRVÁ UŽ TO HROZNĚ DLOUHO. Já bych se určitě snažila dostat se k nějaké kapacitě na onkologii, aby ti vysvětlila, co se bude dít dál! Moc ti držím palce.SmajlíkSmajlík
Regi, ty máš šikovnou sestřenici. Požádej jí, aby ti pomohla až budeš vyjíždět z garáže
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka já dneska přelenošilaSmajlíkOdpoledne jsme byli gratulovat
tchanovi od syna,měl nározky a do toho přijela dcera se zetěm a Anetkou tak jsme tam byli všichniSmajlík Smajlík
Mějte pěkný večer a dobře se vyspěteSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Blani.. cviboch je piškot..Smajlíkto je po našem
HOLKY..na gyndu jděte!!!!
Děvčata, přeji klidný večer...dobrouSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
my dneska odpoledne venku nebyli. Divila jsem se, ale Pepíkovi nebylo akorát, mně, jak šel barometr zase dolů, bylo nějak malátno. Tak jsme byli doma. Pepík jede zítra k lékaři do Strakonic.
Prádlo mi taky uschlo, žehlit budu ale zítra, sebrala jsem to teprve před chvílí. A gratulovala jsem příbuzné (manželka mého bratrance, který ale už nežije), zítra je jí 92 let. Má sice už taky zdravotní problémy, ale hlava jí funguje perfektně, to jí závidím.
Boženko, zase nevím, co je cvibochový koláč.
Irenko, mně už se taky nikam nechce a však ty ještě chodíš do práce,tak nejsi pecivál.
Alča si užila babinec a dětinec, to se mi moc líbí.
Kdo jdete na vyšetření nebo pro výsledky, ať je vše OK.
Už přeju dobrou noc, dneska asi zalezu dřív.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata tak jsem jak po výprasku,přijela dcera aby jsme s nim jeli na oslavu Č.Budějovic.Jsou tam přípravy celý týden a bude velký ohnostroj.Jenomže se nám nikam nechce,když si uvědomím,co tam bude lidstva,stejně nic člověk vidět nebude.Takové akce jsou už za námi.Nevím,proč jsme peciválové,je to všude,nebo jenom u nás?Aničko59 já bych měla také jít na gindu,pořád to odkládám a měla bych jít.Alenko,tak jste s vnučkou zahradničily,máte kus práce za sebou.No a já lezu do sprchy a do hajan už se mi nic nechce,mějte hezký večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zlobí mně klávesnice, vynechávají mně písmenka a tak mně psát ani nebaví. Počasí tu bylo krásné jarní. Zítra jedu do města nakoupit, potřebuji nové botasky a chci jít také na gyndu. Ted si jdu přečíst, co jste tu vše od rána napsaly.
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsem ani na nákup nemusela. V poledne se vařilo ze zásob a k večeři si vezmu jogurt s namočnými vločkami. Odpoledne jsem si dala malý krajíc chleba s máslem a řeřichu setou.
Zahrada musí počkat, s kašlem bycham sice mohla,venku se mi líp dýchá, ale není všem dnům konec. Prádlo krásně uschlo, jen vytahnout prkno a můžu žehlit. Deka a polštář jsou krásně vyvětrané. Snad se i líp vyspím. Kašel ustupuje. Alenka se někde toulá venku a těší se na vnučku. Však spolu někam jindy pojedete.
AničkoF., děvčata mají pravdu. Ty naše děti nebo u tebe vnuk mají svou hlavu a vědí co by měli, nelze jim asi stále radit. Jen aby nenarazili.
Obrázek uživatelky
profil
Dnes je hezky před ochlazením. Na žádný velký jarní uklid se zatím nechystám. Na zahradě ještě není nic zpožděno. Maximálně zas proberu skříně. Dnes jsme měli na oběd kráĺíka na paprice a manželovi ke kávičce a mě k čaji( já kávu nepiji) jsem udělala cvibochový koláč s jahodama.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Mužík chce jít ven, tak zahrádka se odkládá..Smajlík
Zítra jsem chtěla jet s vnučkou do Luhačovic, nebo do Kroměříže, když má prázdniny.. dcera mi to rozmluvila, že bude stačit, když ji vezmu k nám a budeme zahradničit.. tak jí penízky, co jsem měla odložené na výlet dám do kasičky..Smajlík
Dopoledne jsem byla na kus řeči u sestry, byl tam babinec a dětinec..šest dětiček a čtyři ženské..SmajlíkSmajlík
Trošku poklikám a půjdeme ven..ještě dopíjíme kafíčkoSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
mám před sebou kafíčko,namastím svalstvo a ve 2 hodiny jdeme na to.Už se tam venku něco děje,jsou tam hrábě a košťata.Kristi to si piš,že budeme jako zmlácený.AničkoF Blanička to napsala dobře a výstižně,chtěla jsem to také tak napsat,ale bála jsem se,že budeš ještě víc smutná.Nebud,Kubovi jsi domov dala a on jak je vidět si toho neváží a přitom vidí,jak se trápíš.Je už z něho chlap tak at se stará o sebe sám.Je zodpovědný za sebe,mrzí to ale s tím nic neuděláš.Zahoj si holka zlatá srdíčko on si stejně udělá co bude chtít.Regi všude bojují proti kouření a tam kde cigára nemají co dělat,tam se kouří,dneska je divný svět.Zítra se má pokazit počasí,tak si pěkně užijte sluníčka a mějte příjemný den.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles