Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Ahojky, | Datum vložení: 10.03.2015 20:08 hod. | |||
|
Už tady sedím 1/2 hodiny. Sice jsem dočetla, ale na všechno nemohu reagovat je toho hodně. Včera jsem byla od 18ti hodin na zasedání zastupitelstva a v půl desáté jsem utekla, probíral se teprve 7 bod ze 14ti. Bylo to zajímavé, ale já pak nemohu spát, všechno se mi v hlavě motá a ráno jsem musela brzo vstávat, protože jsem jela na alergologii. Lidí tam bylo hrozně.Vladěnko, žádné injekce jsem nedostala. Paní doktorka mě důkladně prohlédla, vzala mě na spirometrii - dýchání mám v pořádku a napsala mi sprej do nosu. Na gyndu bych měla jít v dubnu. Martička má ledviny v pořádku, což je moc dobře a gynda bude určitě také OK. Irenko, 9 km je dost. Určitě se ti bude dobře spinkat. Jindřiško,je opravdu divné, že asi neví co s tebou. TRVÁ UŽ TO HROZNĚ DLOUHO. Já bych se určitě snažila dostat se k nějaké kapacitě na onkologii, aby ti vysvětlila, co se bude dít dál! Moc ti držím palce. ![]() ![]() Regi, ty máš šikovnou sestřenici. Požádej jí, aby ti pomohla až budeš vyjíždět z garáže |
||||
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 10.03.2015 20:08 hod. | |||
|
děvčátka já dneska přelenošila Odpoledne jsme byli gratulovattchanovi od syna,měl nározky a do toho přijela dcera se zetěm a Anetkou tak jsme tam byli všichni ![]() Mějte pěkný večer a dobře se vyspěte ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 10.03.2015 19:21 hod. | |||
|
Blani.. cviboch je piškot.. to je po našemHOLKY..na gyndu jděte!!!! Děvčata, přeji klidný večer...dobrou ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 10.03.2015 19:14 hod. | |||
|
my dneska odpoledne venku nebyli. Divila jsem se, ale Pepíkovi nebylo akorát, mně, jak šel barometr zase dolů, bylo nějak malátno. Tak jsme byli doma. Pepík jede zítra k lékaři do Strakonic. Prádlo mi taky uschlo, žehlit budu ale zítra, sebrala jsem to teprve před chvílí. A gratulovala jsem příbuzné (manželka mého bratrance, který ale už nežije), zítra je jí 92 let. Má sice už taky zdravotní problémy, ale hlava jí funguje perfektně, to jí závidím. Boženko, zase nevím, co je cvibochový koláč. Irenko, mně už se taky nikam nechce a však ty ještě chodíš do práce,tak nejsi pecivál. Alča si užila babinec a dětinec, to se mi moc líbí. Kdo jdete na vyšetření nebo pro výsledky, ať je vše OK. Už přeju dobrou noc, dneska asi zalezu dřív. |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 10.03.2015 18:41 hod. | |||
|
děvčata tak jsem jak po výprasku,přijela dcera aby jsme s nim jeli na oslavu Č.Budějovic.Jsou tam přípravy celý týden a bude velký ohnostroj.Jenomže se nám nikam nechce,když si uvědomím,co tam bude lidstva,stejně nic člověk vidět nebude.Takové akce jsou už za námi.Nevím,proč jsme peciválové,je to všude,nebo jenom u nás?Aničko59 já bych měla také jít na gindu,pořád to odkládám a měla bych jít.Alenko,tak jste s vnučkou zahradničily,máte kus práce za sebou.No a já lezu do sprchy a do hajan už se mi nic nechce,mějte hezký večer a dobrou noc.![]() |
||||
| Anicka59 | Hezký večer, | Datum vložení: 10.03.2015 17:43 hod. | |||
|
Zlobí mně klávesnice, vynechávají mně písmenka a tak mně psát ani nebaví. Počasí tu bylo krásné jarní. Zítra jedu do města nakoupit, potřebuji nové botasky a chci jít také na gyndu. Ted si jdu přečíst, co jste tu vše od rána napsaly. | ||||
| 2baculka | Děvčata kuk. | Datum vložení: 10.03.2015 17:09 hod. | |||
|
Dnes jsem ani na nákup nemusela. V poledne se vařilo ze zásob a k večeři si vezmu jogurt s namočnými vločkami. Odpoledne jsem si dala malý krajíc chleba s máslem a řeřichu setou. Zahrada musí počkat, s kašlem bycham sice mohla,venku se mi líp dýchá, ale není všem dnům konec. Prádlo krásně uschlo, jen vytahnout prkno a můžu žehlit. Deka a polštář jsou krásně vyvětrané. Snad se i líp vyspím. Kašel ustupuje. Alenka se někde toulá venku a těší se na vnučku. Však spolu někam jindy pojedete. AničkoF., děvčata mají pravdu. Ty naše děti nebo u tebe vnuk mají svou hlavu a vědí co by měli, nelze jim asi stále radit. Jen aby nenarazili. |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 10.03.2015 16:20 hod. | |||
|
Dnes je hezky před ochlazením. Na žádný velký jarní uklid se zatím nechystám. Na zahradě ještě není nic zpožděno. Maximálně zas proberu skříně. Dnes jsme měli na oběd kráĺíka na paprice a manželovi ke kávičce a mě k čaji( já kávu nepiji) jsem udělala cvibochový koláč s jahodama.![]() |
||||
| fanypol | Dobré odpoledne přeji.. | Datum vložení: 10.03.2015 13:45 hod. | |||
|
Mužík chce jít ven, tak zahrádka se odkládá..![]() Zítra jsem chtěla jet s vnučkou do Luhačovic, nebo do Kroměříže, když má prázdniny.. dcera mi to rozmluvila, že bude stačit, když ji vezmu k nám a budeme zahradničit.. tak jí penízky, co jsem měla odložené na výlet dám do kasičky.. ![]() Dopoledne jsem byla na kus řeči u sestry, byl tam babinec a dětinec..šest dětiček a čtyři ženské.. ![]() ![]() Trošku poklikám a půjdeme ven..ještě dopíjíme kafíčko ![]() |
||||
| ija1 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 10.03.2015 13:06 hod. | |||
|
mám před sebou kafíčko,namastím svalstvo a ve 2 hodiny jdeme na to.Už se tam venku něco děje,jsou tam hrábě a košťata.Kristi to si piš,že budeme jako zmlácený.AničkoF Blanička to napsala dobře a výstižně,chtěla jsem to také tak napsat,ale bála jsem se,že budeš ještě víc smutná.Nebud,Kubovi jsi domov dala a on jak je vidět si toho neváží a přitom vidí,jak se trápíš.Je už z něho chlap tak at se stará o sebe sám.Je zodpovědný za sebe,mrzí to ale s tím nic neuděláš.Zahoj si holka zlatá srdíčko on si stejně udělá co bude chtít.Regi všude bojují proti kouření a tam kde cigára nemají co dělat,tam se kouří,dneska je divný svět.Zítra se má pokazit počasí,tak si pěkně užijte sluníčka a mějte příjemný den.![]() |
||||