Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Vladi, | Datum vložení: 11.03.2015 07:45 hod. | |||
|
já kdysi taky šila z PRAMA ,střihy výborně seděly![]() Chlebik peču ten bez hnětení,večer zadělám a ráno peču![]() ![]() |
||||
| vlavod | Krásný den, | Datum vložení: 11.03.2015 07:12 hod. | |||
|
Sluníčko I to je výkon a moc to nepřeháněj musíš být unavená a takovou zátěž si dáš.Máš šikovnou dceru, já jsem dřív taky šila a hodně.Látky jsem kupovala v partiové prodejně a šila jsem podle východoněmeckého PRAMA a pak podle Burdy.Aničko Filipi snad už bude dobře.Moc ti to přeji máš toho trápení nějak moc.Kristýnko jsi šikulka už máš chlebík.Jaký pečeš ?Regi jezdi ať získáš praxi.Jak píše Marcelka jezdi ze začátku s někým , ale jezdi.Všem kterým něco chybí ať se uleví a všem přeji hezký den.![]() ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 11.03.2015 07:11 hod. | |||
|
děvčata koukám Alenko,že má svátek Andělka tak přeji jí hodně štěstíčka,zdravíčka,at vám dělá moc radostí. Irenko ta tvá dcera je šikovná holka já jí obdivuji tolik dětí,peče dorty že by si mohla otevřít cukrárnu jak to má načinčaný,pečivo a ted ještě šije,kde na to bere elán,musí prát vařit.Má miminko,které dá hafo práce.Ta je nezmar po tobě. U nás prší,ani se mi nechce s pejskem ven.Krásné ráno přeji.![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 11.03.2015 06:37 hod. | |||
|
KRÁSNOU STŘEDU -přejí VŠEM![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 11.03.2015 06:21 hod. | |||
|
tak já už tu hodinu straším Chlebík mám v troubě![]() Sluničko - Irenko ty jsi nezmar,já když jeden den zaberu tak druhý den odpočívám....Dceru máš šikulku a tobě ať se taky daří při háčkovacích aktivitach I mně se už moc z domu nechce A do poslední třetiny![]() ![]() Alenko Andělce miláčkovi hodně zdravíčka a štěstíčka ![]() ![]() Všem marodům ať už je líp a kdo jde někde k dr samé dobré výsledky. ![]() Dneska asi pojedeme na nějaký nákup ![]() Mějte všechny pěkný den ![]() ![]() |
||||
| slunickoka | Dobrou noc, | Datum vložení: 10.03.2015 22:06 hod. | |||
|
tak jsem dneska zopakovala včerejších devět km, dokavad bylo nádherně.Ale musím se přiznat, že jsem toho měla plné kecky. Vstávám v pět ráno a spím minimálně. Také nemám chuť k jídlu a stále se mi chce zvracet, ale to prý patří k ozářkám.Zítra postupuji do poslední třetiny. Irenko, i mně je nejlépe doma a v létě v altánu. Nikam se mi nechce. Musím uháčkovat holčičkám jarní čepičky, dcera si zakoupila úžasný šicí stroj, krejčovskou panu, střihy a začala šít.Tak už nemá čas háčkovat. Už má sukně sobě i všem holčičkám a první šaty. Chce šít retro z padesátých let na živnosťák. Všechny nemoce pošlete pryč a hezké spinkání přeji. |
||||
| čivavka | pěkný pozdní večer | Datum vložení: 10.03.2015 21:52 hod. | |||
|
jste šikulínky,nějak mi jde všechno hodně pomalu.Ale aspoň mám vypráno i dokonce vyžehleno.Zkusila jsem ořezat jabloně,ale není to komplet,chybí sily.Tak aspoň něco.Psí šéfová je na urologické dietě,tak chudinky šidím. Jdiu dočíst vaše řádky a přeji všem klidnou dobrou noc. |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 10.03.2015 20:55 hod. | |||
|
děvčátka...pořád nestíhám...![]() Marcelko byla jsi na alergologii a jestli dobře rozumím,je to dobré, když jsi nedostala prášky... ![]() Kristínko, olavička byla bezva... ![]() Alenko ty sis pobesedovala... ![]() Blani, cviboch je u nás piškot... ![]() Jindři,já myslím,že Marcelka to píše dobře a moc ti držím pěsti... ![]() AničkoF.,myslím na tebe, aby se to urovnalo s Kubou a byla už klidnější... ![]() Děvčátka, pěkný zbytek večera a klidnou dobrou noc... ![]() |
||||
| 2baculka | Půjdu na ordinaci. | Datum vložení: 10.03.2015 20:27 hod. | |||
|
Jen nakukuji. Blani a ještě někdo jste psaly, Moje autíčko stojí celé dny před barákem. Garáž se nekoná. Nejprve měli nárok dobře zapsaní a ti co chodili na akce Z. Pak bylo již za větší peníz a mužovi se již nechtělo za těch podmínek nic stavět. Proto bude legrace s vyjížděním a hlavně se zaparkováním. Uvidím. Pa a dobrou noc, ať vás blešky štípou celou noc. |
||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 10.03.2015 20:17 hod. | |||
|
a pak s tebou projela přejezd přes koleje a křižovatku. Určitě už by ses pak nebála. Teď budeš auto potřebovat stále víc!![]() AničkoF, docela se divím Kubovi. Myslím, že tě má rád, ale kamarádi asi vykonávají medvědí službu. Myslela jsem, že smrt kamaráda ho poučí. Také bych se trápila, ale vím, že se s tím nedá nic dělat. Udělala jsi pro něj víc, než jeho matka. ![]() ![]() Teď už mám v hlavě prázdno. Nevím, co kdo ještě psal. Přeji vám tedy pěkný večer a klidnou dobrou noc! ![]() ![]() |
||||