Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.06. 2026
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
já kdysi taky šila z PRAMA ,střihy výborně sedělySmajlíkSmajlíkChlebik peču ten bez hnětení,večer zadělám a ráno pečuSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Sluníčko I to je výkon a moc to nepřeháněj musíš být unavená a takovou zátěž si dáš.Máš šikovnou dceru, já jsem dřív taky šila a hodně.Látky jsem kupovala v partiové prodejně a šila jsem podle východoněmeckého PRAMA a pak podle Burdy.Aničko Filipi snad už bude dobře.Moc ti to přeji máš toho trápení nějak moc.Kristýnko jsi šikulka už máš chlebík.Jaký pečeš ?Regi jezdi ať získáš praxi.Jak píše Marcelka jezdi ze začátku s někým , ale jezdi.Všem kterým něco chybí ať se uleví a všem přeji hezký den.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata koukám Alenko,že má svátek Andělka tak přeji jí hodně štěstíčka,zdravíčka,at vám dělá moc radostí.SmajlíkIrenko ta tvá dcera je šikovná holka já jí obdivuji tolik dětí,peče dorty že by si mohla otevřít cukrárnu jak to má načinčaný,pečivo a ted ještě šije,kde na to bere elán,musí prát vařit.Má miminko,které dá hafo práce.Ta je nezmar po tobě.SmajlíkU nás prší,ani se mi nechce s pejskem ven.Krásné ráno přeji.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkKRÁSNOU STŘEDU -přejí VŠEMSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak já už tu hodinu strašímSmajlíkChlebík mám v trouběSmajlík
Sluničko - Irenko ty jsi nezmar,já když jeden den zaberu tak druhý den odpočívám....Dceru máš šikulku a tobě ať se taky daří při háčkovacích aktivitachSmajlíkI mně se už moc z domu nechceSmajlíkA do poslední třetinySmajlíkSmajlík
Alenko Andělce miláčkovi hodně zdravíčka a štěstíčkaSmajlíkSmajlík
Všem marodům ať už je líp a kdo jde někde k dr samé dobré výsledky.Smajlík
Dneska asi pojedeme na nějaký nákupSmajlík
Mějte všechny pěkný denSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem dneska zopakovala včerejších devět km, dokavad bylo nádherně.Ale musím se přiznat, že jsem toho měla plné kecky. Vstávám v pět ráno a spím minimálně. Také nemám chuť k jídlu a stále se mi chce zvracet, ale to prý patří k ozářkám.Zítra postupuji do poslední třetiny.
Irenko, i mně je nejlépe doma a v létě v altánu. Nikam se mi nechce. Musím uháčkovat holčičkám jarní čepičky, dcera si zakoupila úžasný šicí stroj, krejčovskou panu, střihy a začala šít.Tak už nemá čas háčkovat. Už má sukně sobě i všem holčičkám a první šaty. Chce šít retro z padesátých let na živnosťák.
Všechny nemoce pošlete pryč a hezké spinkání přeji.
Obrázek uživatelky
profil
jste šikulínky,nějak mi jde všechno hodně pomalu.Ale aspoň mám vypráno i dokonce vyžehleno.Zkusila jsem ořezat jabloně,ale není to komplet,chybí sily.Tak aspoň něco.Psí šéfová je na urologické dietě,tak chudinky šidím. Jdiu dočíst vaše řádky a přeji všem klidnou dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka...pořád nestíhám...Smajlík
Marcelko byla jsi na alergologii a jestli dobře rozumím,je to dobré, když jsi nedostala prášky...Smajlík
Kristínko, olavička byla bezva...Smajlík
Alenko ty sis pobesedovala...Smajlík
Blani, cviboch je u nás piškot...Smajlík
Jindři,já myslím,že Marcelka to píše dobře a moc ti držím pěsti...Smajlík
AničkoF.,myslím na tebe, aby se to urovnalo s Kubou a byla už klidnější...Smajlík
Děvčátka, pěkný zbytek večera a klidnou dobrou noc...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jen nakukuji. Blani a ještě někdo jste psaly, Moje autíčko stojí celé dny před barákem. Garáž se nekoná. Nejprve měli nárok dobře zapsaní a ti co chodili na akce Z. Pak bylo již za větší peníz a mužovi se již nechtělo za těch podmínek nic stavět. Proto bude legrace s vyjížděním a hlavně se zaparkováním. Uvidím.
Pa a dobrou noc, ať vás blešky štípou celou noc.
Obrázek uživatelky
profil
a pak s tebou projela přejezd přes koleje a křižovatku. Určitě už by ses pak nebála. Teď budeš auto potřebovat stále víc!Smajlík
AničkoF, docela se divím Kubovi. Myslím, že tě má rád, ale kamarádi asi vykonávají medvědí službu. Myslela jsem, že smrt kamaráda ho poučí. Také bych se trápila, ale vím, že se s tím nedá nic dělat. Udělala jsi pro něj víc, než jeho matka.SmajlíkSmajlík
Teď už mám v hlavě prázdno. Nevím, co kdo ještě psal.
Přeji vám tedy pěkný večer a klidnou dobrou noc!SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles