Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem tu psala před hodinou a kde nic tu nic. Asi jsem zapomněla vložit.
Prádlo jsem taky vyžehlila a objednala jsem si opraváře na baterii dřezovou. Prý dorazí hned zítra.
Alčo, vnuček je mi moc líto, snad to rychle odezní.
Jiřinko, to se stane, hlavně, žes to dohonila.
Jakaz, šťastnou cestu, snad bude slušně.
Regi, taky mám květák, Pepík ho koupil v Kauflandu.
Na zítra budou šunkofleky, květák asi v sobotu.
Jdu hlásnout a vám přeju dobrou noc!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Prádlo jsem vyžehlila všechno, oběd byl také dobrý a pak jsem se zasekla na babinci a v knihovně. Mám tady ještě trochu nádobí, ale asi to nechám na ráno.
Alenko, je mi líto holčiček. Snad budou brzo zdravé.
Jiřinko, ještě, že jsi to stačila na kožní.

Všem přeji pěkný večer a dobrou noc! Půjdu do vany a na telku.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás se dost ochladilo. Někdo strašíl i snehem. Na trhu již měli dost sadby. Lidé kupovali a nevím, zda jim tovydrží i ve skleníku.
Ali to jemrzuté, že jsou děvčátka nemocná.
Obrázek uživatelky
profil
Holky..mám nemocné obě vnučky od dcery..přišla jsem teprve před chvílí od nich..jen se loučím, mám ještě doma práci...Dobrou nocku..
Obrázek uživatelky
profil
Přeji pěkný večer. Včera jsem byla na zahradě, zasela jsem hrášek a ředkvičky a pro jistotu jsem to přikryla. Včera bylo nádherně, na sluníčku bylo přes 20 stupňů, zato dneska od rána pršelo a zatáhnutá obloha a celý den max. 7 stupňů. Uvidíme, jak bude zítra. Zítra budu cestovat do Třebíče, slíbila jsem mamce, že přijedu.
Obrázek uživatelky
profil
já se rozloučím, už nechám psaní na PC, dávám daně přímo na PC a už mě bolí oči. Mějte pěkný večer a přeji pěknou klidnou a bezbolestnou dobrou noc....SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
od Marušky jsem klikla na motýlka. Je to moc pěkná fotka. Mám ještě natočených pár bodů na mazlíčkách, tak jestli máte favorita, tak písněte a já mu body dám.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dcera se pekonala a koupila květák, byl obalený s bramborem. Zítra dojíme zbytek číny a trochu květáku. Budu dělat nákupčího.
Anděličce přejihlavně hodně mc zdravíčka. Sna se dnes Alenka dostala s Fili i na zahradu.
Obrázek uživatelky
profil
Alenka již postoupila na 8 pozici. Jen kašpárek je na 4 a ne a ne ji vrátit s pejsany na 3.Také Anička 59 tam má asi dceru nevěstu a s kozou.
V noci pršelo ale pak již ne. Odpoledne co jsem se vrátila od našich jž svítí sluníčko. Na přecvaz ještě asi budeme chodit příští týden, Je tam již jen maličké místečko, ale nechce se zacelit. Sama jsem byla v 5 ránovzůhu, kašlala jak divá. Nakoupila si Vicks, jelikož když jedu k našim tak sirup s sebou neberu a onoto asi bylo potřeba brátr i v poledne.
Sluníčk jste s dcerou šikovné. Mě se do pletení moc nechce, večer při telce usínám a oka z jehlice mizí dolů. Šití na mou osobu je problém, malá. tlustá, spadlá ramena, krátké nohy. Střihy se dříve dělaly na výšku 164 nebo i vyšší. Mě neseděly ani halenky, tak mě ani nebavilo vše uzpůsobovat.
Obrázek uživatelky
profil
i u nás je ponuro, nějak asi spadl tlak, tak mně trochu bolí hlava. I já šila kdysi dětem a celkem mi to šlo. Chodila jsem sice do jednoho kurzu, ale spíše jsem byla samouk. Pak jsem léta nic neušila a k šití se vrátil můj muž , když před 15 lety onemocněl a tak si krátil čas doma. Celé rodině také spravoval oblečení. Vždy tvrdil, že já mám kurz, ale on šije...
Všem Vám přeji zlepšení zdravíčka a hodně elánu. U nás je na oběd rajčatová a šukafleky s okurkou.
Dnes jsem byla odhlásit pejska z evidence. Neměli jsme žádné potvrzení z veteriny, na nic se neptala a nechtěla ani zaplatit za ty dva měsíce letošního roku, kdy ještě žil.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles