Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 11.03.2015 21:21 hod. | |||
|
tak jsem tu psala před hodinou a kde nic tu nic. Asi jsem zapomněla vložit. Prádlo jsem taky vyžehlila a objednala jsem si opraváře na baterii dřezovou. Prý dorazí hned zítra. Alčo, vnuček je mi moc líto, snad to rychle odezní. Jiřinko, to se stane, hlavně, žes to dohonila. Jakaz, šťastnou cestu, snad bude slušně. Regi, taky mám květák, Pepík ho koupil v Kauflandu. Na zítra budou šunkofleky, květák asi v sobotu. Jdu hlásnout a vám přeju dobrou noc! ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 11.03.2015 20:11 hod. | |||
|
Prádlo jsem vyžehlila všechno, oběd byl také dobrý a pak jsem se zasekla na babinci a v knihovně. Mám tady ještě trochu nádobí, ale asi to nechám na ráno. Alenko, je mi líto holčiček. Snad budou brzo zdravé. Jiřinko, ještě, že jsi to stačila na kožní. Všem přeji pěkný večer a dobrou noc! Půjdu do vany a na telku. ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Děvčata, | Datum vložení: 11.03.2015 20:09 hod. | |||
|
u nás se dost ochladilo. Někdo strašíl i snehem. Na trhu již měli dost sadby. Lidé kupovali a nevím, zda jim tovydrží i ve skleníku. Ali to jemrzuté, že jsou děvčátka nemocná. |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 11.03.2015 20:01 hod. | |||
|
Holky..mám nemocné obě vnučky od dcery..přišla jsem teprve před chvílí od nich..jen se loučím, mám ještě doma práci...Dobrou nocku.. | ||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 11.03.2015 19:27 hod. | |||
|
Přeji pěkný večer. Včera jsem byla na zahradě, zasela jsem hrášek a ředkvičky a pro jistotu jsem to přikryla. Včera bylo nádherně, na sluníčku bylo přes 20 stupňů, zato dneska od rána pršelo a zatáhnutá obloha a celý den max. 7 stupňů. Uvidíme, jak bude zítra. Zítra budu cestovat do Třebíče, slíbila jsem mamce, že přijedu. | ||||
| MaKuShKa15 | Krásný večer, | Datum vložení: 11.03.2015 18:16 hod. | |||
|
já se rozloučím, už nechám psaní na PC, dávám daně přímo na PC a už mě bolí oči. Mějte pěkný večer a přeji pěknou klidnou a bezbolestnou dobrou noc....![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| jimas | Alence | Datum vložení: 11.03.2015 14:39 hod. | |||
|
od Marušky jsem klikla na motýlka. Je to moc pěkná fotka. Mám ještě natočených pár bodů na mazlíčkách, tak jestli máte favorita, tak písněte a já mu body dám.![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 11.03.2015 14:06 hod. | |||
|
Dcera se pekonala a koupila květák, byl obalený s bramborem. Zítra dojíme zbytek číny a trochu květáku. Budu dělat nákupčího. Anděličce přejihlavně hodně mc zdravíčka. Sna se dnes Alenka dostala s Fili i na zahradu. |
||||
| 2baculka | Koudy píše dobře, | Datum vložení: 11.03.2015 13:56 hod. | |||
|
Alenka již postoupila na 8 pozici. Jen kašpárek je na 4 a ne a ne ji vrátit s pejsany na 3.Také Anička 59 tam má asi dceru nevěstu a s kozou. V noci pršelo ale pak již ne. Odpoledne co jsem se vrátila od našich jž svítí sluníčko. Na přecvaz ještě asi budeme chodit příští týden, Je tam již jen maličké místečko, ale nechce se zacelit. Sama jsem byla v 5 ránovzůhu, kašlala jak divá. Nakoupila si Vicks, jelikož když jedu k našim tak sirup s sebou neberu a onoto asi bylo potřeba brátr i v poledne. Sluníčk jste s dcerou šikovné. Mě se do pletení moc nechce, večer při telce usínám a oka z jehlice mizí dolů. Šití na mou osobu je problém, malá. tlustá, spadlá ramena, krátké nohy. Střihy se dříve dělaly na výšku 164 nebo i vyšší. Mě neseděly ani halenky, tak mě ani nebavilo vše uzpůsobovat. |
||||
| bertice | zdravím, děvčata | Datum vložení: 11.03.2015 13:10 hod. | |||
|
i u nás je ponuro, nějak asi spadl tlak, tak mně trochu bolí hlava. I já šila kdysi dětem a celkem mi to šlo. Chodila jsem sice do jednoho kurzu, ale spíše jsem byla samouk. Pak jsem léta nic neušila a k šití se vrátil můj muž , když před 15 lety onemocněl a tak si krátil čas doma. Celé rodině také spravoval oblečení. Vždy tvrdil, že já mám kurz, ale on šije... Všem Vám přeji zlepšení zdravíčka a hodně elánu. U nás je na oběd rajčatová a šukafleky s okurkou. Dnes jsem byla odhlásit pejska z evidence. Neměli jsme žádné potvrzení z veteriny, na nic se neptala a nechtěla ani zaplatit za ty dva měsíce letošního roku, kdy ještě žil. |
||||