Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 12.03.2015 09:44 hod. | |||
|
PŘEJI, DĚVČÁTKA... ať se vám vše daří a nikdo vás nezlobí... Hned ráno jsem telefonicky vyřizovala problém s mým dodavatelem plynu... je to hrůza, co se děje, někdo mi neoprávněně mého dodavatele odhlásil a přihlásil jiného...vůbec ani to jméno neznám... Ale říkala mi paní, že nejsem sama,že tyto podvody se dějí hodně lidem a hlavně důchodcům... Peču masko po uhersku a budu dělat knedlíky...taky čekám pošťačku... Máme polojasno,ale veliký vítr... Hezký den... ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký den, | Datum vložení: 12.03.2015 08:57 hod. | |||
|
máme napršeno a zataženo. Já byla ráno v krámu, vyndala jsem z kastlíku noviny a haldu letáků, tak jsem se do toho začetla. Teď čekám toho opraváře. Ale vlastně nevím, kdy přijde, protože paní dispečerka mi jen řekla, že ho sem dneska pošle. A musím volat na firmu, která mi dělala okna, zda by mi dodali to pouzdérko ke šňůrce od žaluzií. Rozpadlo se mi. Už zas nevím, co jste psaly. Alča nám poreferuje,jak je holčičkám, Regi snad přestane kašlat a Sluníčko, doufám, že dneska nepůjdeš maraton. A nevím, zda jsem ti pochválila dceru. Je moc šikovná, co zkusí,to se jí povede. Asi po mamince. Marti, tebe obdivuju, že pořád děláš to účetnictví. Myslím, že v dnešní době je v těch předpisech maglajz a není jednoduché se v tom vyznat. Zatím pa, mrknu zase v poledne. |
||||
| 2baculka | Ahojky. | Datum vložení: 12.03.2015 08:55 hod. | |||
|
Tedy spíše pěkný den, ale zase zamračený. Musím na nákup, supis i od maminy. Kašlu stále.Budu také prát. Odchází mi povlečení, pokusímse dát pruh z jiného, je krepové a mě nejvíc vyhovuje. Mám jiné, ale toto je příjemné v létě v zimě, měkoučké. Ale nic netrvá věčně. K obědu dojíme zbytky a zítra se uvidí. |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 12.03.2015 08:42 hod. | |||
|
U nás zase v noci trochu pršelo. Dnes budu vařit čočku s uzeným a okurkou, polévku asi co dům dá. ![]() Každá máme nějaké povinnosti nebo aktivity, tak někdy dojde k tomu, že se na PC nedostaneme, ale pak se zase objevíme a to je dobře. Přeji vám pěkný, bezbolestný den. ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji hezký den, | Datum vložení: 12.03.2015 08:40 hod. | |||
|
u nás vcelku je hezky, budu prát světlé, je tam hodně triček...Vařit ještě nevím co, odpoledne bych chtěla ještě chvíli dělat účto.Už toho moc není a dokud je ještě u mne kousek chuti do čučení na PC.....![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezký den.. | Datum vložení: 12.03.2015 08:14 hod. | |||
|
Dobré ránko přeji.. Snad se holčičky brzy vyzdraví.. moc všem děkuji.. ![]() dnes vařím fazole, večer jsem rychle namočila.. ![]() za chvíli bych měla zajít do obchodu ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 12.03.2015 07:42 hod. | |||
|
dneska u nás zasněžené ráno![]() ![]() ![]() Taky jsem tu večer nebyla ,byli jsme v MAKRU a přijela jsem hrozně unavená....Ijo já tě obdivuji ještě do práce... ![]() Já už bych to nedala a to jsem o maličko mladší![]() ![]() Alenko chudinky Filinka a Andilek snad jim bude brzo dobře,to počasí nás níčí ![]() Jakaz dobré cestování ![]() Všem pěkný den ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 12.03.2015 07:00 hod. | |||
|
děvčata v čera jsem vám ani nepopřála dobrou noc,byla jsem v práci a přišlo to narychlo.Honem uvařit guláš,letět do krámu pro pečivo.Přišla jsem s práce po 9 hodině a to bylo rovnou do koupelny a skokem do pelechu.Dnes jdu také na 3 hodinu.Ke guláši jen sfouknu knedlíky v čera jsme měli chleba navíc nebyl čas. Nejdříve si vás dočtu,co jste tu natukaly.Přeji krásný den.![]() |
||||
| vlavod | Krásné ráno, | Datum vložení: 12.03.2015 06:35 hod. | |||
|
jsem tiše ještě spinkáte, tak odpočívejte a až vstanete tak krásný a úspěšný den všem odproštěný od všech bolístek.![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 12.03.2015 06:32 hod. | |||
|
Krásné čtvrteční ráno.![]() |
||||