Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
PŘEJI, DĚVČÁTKA...
ať se vám vše daří a nikdo vás nezlobí...

Hned ráno jsem telefonicky vyřizovala problém s mým dodavatelem plynu...
je to hrůza, co se děje, někdo mi neoprávněně mého dodavatele odhlásil a přihlásil jiného...vůbec ani to jméno neznám...
Ale říkala mi paní, že nejsem sama,že tyto podvody se dějí hodně lidem a hlavně důchodcům...

Peču masko po uhersku a budu dělat knedlíky...taky čekám pošťačku...
Máme polojasno,ale veliký vítr...

Hezký den...SmajlíkSmajlík


Obrázek uživatelky
profil
máme napršeno a zataženo.
Já byla ráno v krámu, vyndala jsem z kastlíku noviny a haldu letáků, tak jsem se do toho začetla.
Teď čekám toho opraváře. Ale vlastně nevím, kdy přijde, protože paní dispečerka mi jen řekla, že ho sem dneska pošle. A musím volat na firmu, která mi dělala okna, zda by mi dodali to pouzdérko ke šňůrce od žaluzií. Rozpadlo se mi.
Už zas nevím, co jste psaly.
Alča nám poreferuje,jak je holčičkám, Regi snad přestane kašlat a Sluníčko, doufám, že dneska nepůjdeš maraton. A nevím, zda jsem ti pochválila dceru. Je moc šikovná, co zkusí,to se jí povede. Asi po mamince.
Marti, tebe obdivuju, že pořád děláš to účetnictví. Myslím, že v dnešní době je v těch předpisech maglajz a není jednoduché se v tom vyznat.
Zatím pa, mrknu zase v poledne.
Obrázek uživatelky
profil
Tedy spíše pěkný den, ale zase zamračený. Musím na nákup, supis i od maminy. Kašlu stále.Budu také prát. Odchází mi povlečení, pokusímse dát pruh z jiného, je krepové a mě nejvíc vyhovuje. Mám jiné, ale toto je příjemné v létě v zimě, měkoučké. Ale nic netrvá věčně.
K obědu dojíme zbytky a zítra se uvidí.
Obrázek uživatelky
profil
U nás zase v noci trochu pršelo.
Dnes budu vařit čočku s uzeným a okurkou, polévku asi co dům dá.Smajlík
Každá máme nějaké povinnosti nebo aktivity, tak někdy dojde k tomu, že se na PC nedostaneme, ale pak se zase objevíme a to je dobře.
Přeji vám pěkný, bezbolestný den.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás vcelku je hezky, budu prát světlé, je tam hodně triček...Vařit ještě nevím co, odpoledne bych chtěla ještě chvíli dělat účto.Už toho moc není a dokud je ještě u mne kousek chuti do čučení na PC.....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ránko přeji..
Snad se holčičky brzy vyzdraví.. moc všem děkuji..Smajlík
dnes vařím fazole, večer jsem rychle namočila..Smajlík
za chvíli bych měla zajít do obchoduSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dneska u nás zasněžené ránoSmajlíkSmajlíkSmajlík
Taky jsem tu večer nebyla ,byli jsme v MAKRU a přijela jsem hrozně unavená....Ijo já tě obdivuji ještě do práce...SmajlíkSmajlíkJá už bych to nedala a to jsem o maličko mladšíSmajlíkSmajlík
Alenko chudinky Filinka a Andilek snad jim bude brzo dobře,to počasí nás níčíSmajlík
Jakaz dobré cestováníSmajlík
Všem pěkný denSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata v čera jsem vám ani nepopřála dobrou noc,byla jsem v práci a přišlo to narychlo.Honem uvařit guláš,letět do krámu pro pečivo.Přišla jsem s práce po 9 hodině a to bylo rovnou do koupelny a skokem do pelechu.Dnes jdu také na 3 hodinu.Ke guláši jen sfouknu knedlíky v čera jsme měli chleba navíc nebyl čas. Nejdříve si vás dočtu,co jste tu natukaly.Přeji krásný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsem tiše ještě spinkáte, tak odpočívejte a až vstanete tak krásný a úspěšný den všem odproštěný od všech bolístek.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné čtvrteční ráno.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles