Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Alči krásně si to užijte a pozdravuj mi známeSmajlíkSmajlíku ShonbrunuSmajlíkSmajlík
U nás taky škareděSmajlík
Vladi tak ať se ti daří u těch číselekSmajlík
Bobi dobře nakupte a hlavně lacinoSmajlík
Blani opatruj Pepika a sebe taky Smajlík
Smajlík
Krepové povlečení je bezva,ale musí být kvalitní,mám taky jedno a moc ho nemám ráda ,moc se natáháSmajlíkMám to šmejd.Ale flanelové mám nejradějiSmajlík
Mějte všechny krásný denSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkné ráno. Alenko přeji pěkný výlet. Snad ti nebude pršet. U nás je zamračeno. My s manželem pojedeme taky na výletSmajlík nakupovat Zas už máme lednici prázdnou. Děvčata ať máte dnes hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
je 13 a svátek mají Růženky.Alenko hezký výlet ti přeji.Já musím ještě trrčet u PC a dělat účetnictví.Už aby to bylo .... Ach jo
Hezký den všem SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
BLANI..ještě jsem jeden kousek uchránila i pro TEBESmajlíkAle zastav se až večer..za chvíli jedeme na výlet..
Mějte hezký den.. už jdu snídat a pak se oblékatSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak Kristinka je pozvaná na řezy a já nic, to je pěkné.Smajlík
Pro balíček půjdu zítra, dnes tu byl odpoledne Pepík, není mu dobře, tak jsem nikam nešla.
Krepové povlečení je bezva, taky ho mám.
Marti, aspoň si s Verunkou zopakuješ učivo.
Děvčata, dobře se vyspěte, ať se vám něco pěkného zdá.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Kristy..kousek zbyl...SmajlíkSmajlíkale pospěš, muž je mlsoun a já takySmajlíkzkoušela jsem tady z Chytré, bez mouky jen z ořechů..těch máme dost a sousedka ještě ořech letos nekácí, tak ještě třeba ořechy budouSmajlík
AničkoFilipi, u nás kolikrát čekám balíček, protože adminky napíší,jsem doma a najdu lístek, že mám zásilku na poště..Smajlíktakže to výjde nastejno.. jen tu poštu máme blíž.Smajlík
Regi, taky máme rádi krepové povlečení, s tím je nejméně práce..ale máme i flanelové a bavlněné žehlícíSmajlík
Holky, Přeji hezký večer a dobrou nocSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
před chvíli odešla snacha,dobarvila mi vlasy,v sobotu jdeme na 60-tiny kamarádce tak se musím dát trochu do pucuSmajlík
Maru to jsou věci co se ději,člověk aby si vše kontroloval a ani to už nestačí,snad nebudeš mít s tím problém....Smajlík
Blani to byl fofr s toho Wittu ,to koukámSmajlíkSmajlík
Ijo jsi pořád v jednom kole,ty se nemáš kdy nuditSmajlík
Alenka měla návštěvu,škoda že jsem nešla okoloSmajlíkSmajlík
Bertice v aqaparku v Pasohlávkách si to užijteSmajlíkSmajlík
Regi snad už bude loket v pořádkuSmajlík
Marci prochazkujeSmajlík,u nás bylo dneska a včera nevlidnoSmajlík,tak jsem seděla doma.
Mějte všechny pěkný večer a dobrou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dnes se dost ochladilo. Odpoledne jsme šli asi 4 km. V lese bylo příjemně.
Právě přišla dcera s vnukem. Tak zatím ahoj!
Obrázek uživatelky
profil
Dnes bylo ponuro. Vyprala jsem povlečení, bude další zpravování, je totiž hodně používané a tak už vetché. Jen se mi pod krepem dobře spí. Mám jiné dobré, jen se musí žehlit, tudíž nové kupovat nebudu.
Zítra jedu zase k rodičům, s nákupem a hlavně aby se loket otci již zahojil.
Bertice, dobře, že dcera jede na welnes. Ty si nějaký výlet také užij. Alenko,snad se děvčatům nepřitíží a zítra paní doktorka nco naordinuje.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata, mám tu malou cácorku Verunku, mamka má odpolední od 14-do 22.hod. a tak je zatím tady. Úkol už máme, svačila a za chvíli bude večeře....Přeji vám krásný večer a klidnou dobrou nocSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles