Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 13.03.2015 07:27 hod. | |||
|
Alči krásně si to užijte a pozdravuj mi známe![]() u Shonbrunu![]() ![]() U nás taky škaredě ![]() Vladi tak ať se ti daří u těch číselek ![]() Bobi dobře nakupte a hlavně lacino ![]() Blani opatruj Pepika a sebe taky ![]() ![]() Krepové povlečení je bezva,ale musí být kvalitní,mám taky jedno a moc ho nemám ráda ,moc se natáhá Mám to šmejd.Ale flanelové mám nejraději![]() Mějte všechny krásný den ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 13.03.2015 07:10 hod. | |||
|
Pěkné ráno. Alenko přeji pěkný výlet. Snad ti nebude pršet. U nás je zamračeno. My s manželem pojedeme taky na výlet nakupovat Zas už máme lednici prázdnou. Děvčata ať máte dnes hezký den.![]() |
||||
| vlavod | Hrzký pátek , | Datum vložení: 13.03.2015 06:49 hod. | |||
|
je 13 a svátek mají Růženky.Alenko hezký výlet ti přeji.Já musím ještě trrčet u PC a dělat účetnictví.Už aby to bylo .... Ach jo Hezký den všem ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 13.03.2015 06:33 hod. | |||
|
BLANI..ještě jsem jeden kousek uchránila i pro TEBE Ale zastav se až večer..za chvíli jedeme na výlet..Mějte hezký den.. už jdu snídat a pak se oblékat ![]() |
||||
| Bm68 | Kuk, | Datum vložení: 12.03.2015 19:54 hod. | |||
|
tak Kristinka je pozvaná na řezy a já nic, to je pěkné.![]() Pro balíček půjdu zítra, dnes tu byl odpoledne Pepík, není mu dobře, tak jsem nikam nešla. Krepové povlečení je bezva, taky ho mám. Marti, aspoň si s Verunkou zopakuješ učivo. Děvčata, dobře se vyspěte, ať se vám něco pěkného zdá. ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 12.03.2015 19:41 hod. | |||
|
Kristy..kousek zbyl...![]() ale pospěš, muž je mlsoun a já taky zkoušela jsem tady z Chytré, bez mouky jen z ořechů..těch máme dost a sousedka ještě ořech letos nekácí, tak ještě třeba ořechy budou![]() AničkoFilipi, u nás kolikrát čekám balíček, protože adminky napíší,jsem doma a najdu lístek, že mám zásilku na poště.. takže to výjde nastejno.. jen tu poštu máme blíž.![]() Regi, taky máme rádi krepové povlečení, s tím je nejméně práce..ale máme i flanelové a bavlněné žehlící ![]() Holky, Přeji hezký večer a dobrou noc ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 12.03.2015 19:20 hod. | |||
|
před chvíli odešla snacha,dobarvila mi vlasy,v sobotu jdeme na 60-tiny kamarádce tak se musím dát trochu do pucu![]() Maru to jsou věci co se ději,člověk aby si vše kontroloval a ani to už nestačí,snad nebudeš mít s tím problém.... ![]() Blani to byl fofr s toho Wittu ,to koukám ![]() ![]() Ijo jsi pořád v jednom kole,ty se nemáš kdy nudit ![]() Alenka měla návštěvu,škoda že jsem nešla okolo ![]() ![]() Bertice v aqaparku v Pasohlávkách si to užijte ![]() ![]() Regi snad už bude loket v pořádku ![]() Marci prochazkuje ,u nás bylo dneska a včera nevlidno ,tak jsem seděla doma.Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc ![]() |
||||
| Macizaj | Ahojky, | Datum vložení: 12.03.2015 18:48 hod. | |||
|
dnes se dost ochladilo. Odpoledne jsme šli asi 4 km. V lese bylo příjemně. Právě přišla dcera s vnukem. Tak zatím ahoj! |
||||
| 2baculka | Je již večer. | Datum vložení: 12.03.2015 18:33 hod. | |||
|
Dnes bylo ponuro. Vyprala jsem povlečení, bude další zpravování, je totiž hodně používané a tak už vetché. Jen se mi pod krepem dobře spí. Mám jiné dobré, jen se musí žehlit, tudíž nové kupovat nebudu. Zítra jedu zase k rodičům, s nákupem a hlavně aby se loket otci již zahojil. Bertice, dobře, že dcera jede na welnes. Ty si nějaký výlet také užij. Alenko,snad se děvčatům nepřitíží a zítra paní doktorka nco naordinuje. |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 12.03.2015 18:31 hod. | |||
|
děvčata, mám tu malou cácorku Verunku, mamka má odpolední od 14-do 22.hod. a tak je zatím tady. Úkol už máme, svačila a za chvíli bude večeře....Přeji vám krásný večer a klidnou dobrou noc![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||