Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
tak promiň, to je asi nějaká novota.
To máš na poštu daleko, aspoň aby tě obsah balíčku potěšil.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
BLaniBm68 -ano je to z CHŽ.Psala jsem do redakci a tam mě zdělili,že když se balíček pošle večer v redakci píšou zprávu až ráno.Psala tam i Olča4,že balíček dostala dřív než zprávu z CHŽ.
Obrázek uživatelky
profil
kdo ještě jíte, tak dobrou chuť. My máme šunkofleky a ještě zbylo na zítra.
Opravář nepřijel, volala paní, že toho má moc a že mi sám zavolá a domluví se, že by přijel o víkendu. A pro pouzdérka si mám přijít, nemají je sice na skladě, ale montéři je mají a tak mi něco uštědří.
AničkoF, opravdu je ten balíček z CHŽ? To je mi divné, mně vždycky dají vědět dost dopředu. A schválně to jistě neudělali.
Mně dneska taky dala pošťačka do schránky lístek, že mám balíček na poště, od Wittu. To je rychlost. Ale asi chybí košile, podle peněz. Uvidím.
Jiři, tos měla dobrý nápad, aby si syn vybral sám. Pepík má za chvilku svátek a já nemám ani potuchy, co dostane.Smajlík
Čivavko, to je smůla s elektrikou, já si s ní taky užila, předělávali mi ji nedávno taky všude. Snad ti to dají do pořádku.
Irenko, opatruj se a muže taky, ať jste na jaro fit.Smajlík
Alčo, holčičkám už bude jistě líp. Na návštěvu bych taky přišla, řízky miluju a ořechový řez je lahoda.
Obrázek uživatelky
profil
Holky.. tak vnučky ještě trošku teplotkují, zítra s nimi půjde dcera k doktorce, dnes tam byla Mudr.jen do 9hod a Fili spinkala,tak až zítra musí..Smajlík
pekla jsem ořechový řez, tentokrát vložení do lednice přežilSmajlík..ještě půjdu usmažit pár řízečků... po 16hod příjde návštěva..SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás se také dost mračí, ale naštěstí neprší, je kolem 3 st.C. Dnes jsem dělala na oběd hrachovku a bůček se zelím a knedlíkem. Také jsem pekla krkovici na zítra a ještě šátečky plněné zelím. Ta poslední 2 jídla hlavně kvůli tomu, že dcera jede s malou na wellnes a ještě i s přáteli, tak nějakou zásobu s sebou/ a něco i pro nás na zítřek/. Jinak tam jídlo mají/ polopenzi/ a také se budou stavovat v aquaparku v Pasohlávkách. Je tam hodně atrakcí, hlavně dětem se tam líbí, tak bude malá dělat "kupky, kupky". No a my s mužem se snad někam projdeme nebo si uděláme menší výlet do okolí. Také bych měla mýt okna, ale to závisí na počasí a náladě.
Všem marodům zlepšení zdraví, dobré pořízení na úřadech i v obchodech.
Obrázek uživatelky
profil
Nakoupeno mám, kuřátko rozdělané také. Druhé je celé na Velikonoce. Pokusím se přesvědšit maminu,že by bylo společné hodování. Když odmítne bude jen naše.Plánuji, že ještě koupím zítra další 2 a udělám další balíčky - zásobu a pak na čínu a polévečky.
Filipi, máš smůlu, mohli ti to nahlsit trochu dříve, aby jsi neodešla ven.
Čivavko, snad se problém brzo odstraní,
Začínám se klidnit s kašlem ale stále není dobré. Tak i Ije přeji,aby se ji muž uzdravil a ona nic nechytla. Alenko jak vnučky.
Jdu si ohřát květák. Brambory jsou hotové. Dobrou chuť.
Obrázek uživatelky
profil
Dobré poledne,ale hlavně dobré chutnání.
Dnes mě naštvali Admínci.V 10:39 jsem dostala zprávu.že odesílají balíček.V 11hod jsem se vracela z venčení a ve schránce od pošťáka,že mě nezastihl doma a mám si přijít pro balíček na poštu.Mám to asi 2,5km
Asi to dělají naschvál-neberou mě články ani fotky k receptůmSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás sem tam vykukuje sluníčko a je docela příjemně. Před chvílí jsme se synkem dojeli z města. V Lídlu měli oblečení na kolo, něco si vybral a já mo to dám k narozkám.
Vařím obalovaný květák s bramborami.
Mějte hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji, Annau plánek mě nikdy nenapadnul si udělat na zahrádku,dobrý nápad.Alenko,mrnouskům přeji brzské uzdraveni ty chřipajzny se nějak nechtějí vzdát.Pořád to řádí,můj muž chrchlá jako tuberák,bojím se že to od něj drapnu,jsem dost náchylná.Marcelka má babinec za sebou,já jdu v sobotu,máme to u nás v restauraci s večeří.Kristínko na 4 hodiny odskočit to jde,někdy se to protáhne déle podle práce udělat odpolední směna to musí,aby to bylo připraveno ráno na odvoz.Chodit každý den a na celé směny by to bylo náročné.MaruK,ještě že se nedáš,dnes podvodníci mají zelenou a nic se jim nestane.No jdu zadělat na knedlíky,hodiny nějak moc rychle utíkají.Mějte hezký den u nás mrholí,lepší je doma v teploučku.
Obrázek uživatelky
profil
už se také moc těším na sluníčko,ale v noci jsem měla doma ohňostroj. Bouchla žárovka na chodbě v přízemí tak, že bylo světlo i přes přivřené dveře v prvním patře.Tak jdu shánět človíčka,který problém odstraní. A to mám novou elektriku 2 roky v celém domě. jste pilné,budu si muset vzít příklad.
Dnes nevařím,ale musím na veterinu.Mezitím si užiju masáža snad i nějaký další ozdravný proces. Na zahradu díky počasí nemůžu,tak budu tzvořit hodnoty doma.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles