Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
ráno jsem jela k lékaři na kontrolu cukrovky, a vůbec nemám radost,výsledky se mi zhoršily,myslím, že jím hodně ovoce,to také není vhodné.
Domů jsem přišla vyzmrzlá a už ze mne nic nebylo.
Zítra budu hlídat staršího vnuka, rodiče jdou do práce.Půjdu k nim, má tam přeci víc hraček.
Přeji všem dobrou noc, a snad bude zítra počasí lepší.
Obrázek uživatelky
profil
Zase se hlásí "ztracená ovečka"...Počasí u nás máme všelijaké,dnes veliká mlha,sychravo,už několik dní po sobě vždy do rána napadne sníh,ale dlouho naštěstí nevydrží.Jen kytky,které se už snaží kvést,se kvůli zimě nemůžou ukázat v celé své kráse.Ale takové počasí je na těch našich kopcích běžné po celý březen,někdy i duben.Však se jara dočkáme.Venku se moc práce nedá dělat,tak se snažíme vylepšovat doma,chodíme denně na procházky,setkáváme se se syny a jejich rodinami(ještě že jsou tak blízko a jsme s nima často-jinak jsme zalezlí jako dva staří jezevci).Mezitím nějaké pochůzky po doktorech (to jenom já,manžel se díkybohu drží-má dobrý kořínek).Děvčátka,i když jsem si dnes pár stránek Vašich zpráviček přečetla,mám v tom zmatek a nebudu reagovat ke každé z Vás-tak Vám všem,i Vašim blízkým přeji klidné pohodové dny,co nejméň starostí a co nejvíc radostí!!!Ať se Vám daří všechno co Vás čeká..Jedna z našich vnuček jako malá říkávala přáníčko:ať Tě mají všeci rádi a ať Tě všeci poslouchají!
Obrázek uživatelky
profil
tedy u nás je strašně pošmourno. Tma a tma.
Byla jsem dopoledne ve městě, pocourala jsem všude možně. Balíček jsem přinesla, košile tam je, ale tričko ne, prý až v dubnu. Kabelka se mi taky líbí.
Dneska jsem naložila to kančí, snad to bude dobré. Pepík s vínem nechce, prý mám udělat guláš jako dělám vždycky.
Alčo,užij si výletek, ty jsi pořád v trapu. Holčičky snad jsou už dobré, co?
Marcelko, když si namočíš ruce do studené vody, tak potom spíš? Já myslela, že právě pak bych byla čerstvá. Ale ono se říká, spí, jako když ho do vody hodí, tak asi je to pravda.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás je v pátek 13 ponuro a mrholí déšť. Psa by ven nevyhnal..Byla jsem jen na skok v obchodě a teď si relaxuji u PC a čtu si, luštím. Chtěla jsem začít mýt okna,ale raději to posunu. Ohledně ořechu, slyšela jsem, že se nemá tento strom porážet, může prý přinést nemoc a smrt. Ale těžko věřit všemu, pokud je strom uschlý, tak co pak s ním ?!
U nás byla dnes pečená krkovice, co jsem pekla včera+ zelí a brambor. Dívala jsem se na dárky na CHŽ, ale pořád se mi zdá nabídka velmi slabá, i když byly již vyčerpané staré body. Já už si objednávala i testovací miniparfémky, protože nic jiného vhodnějšího jsem nenašla v nabídce....
Obrázek uživatelky
profil
pokračuji.
Ve tři hodiny jsem si vzala prášek, namočila ruce do ledové vody, vlezla do postele a pak usnula. Spala jsem do osmi hodin.Smajlík
Počasí nic moc. V noci opět pršelo a teď mrholí.
I já mám v létě ráda krepové povlečení, v zimě flanel.
Blaničko, myslím si totéž, co napsala Martička. Když jsou dva spolu a jeden z nich je nemocný, druhý se postará, nebo alespoň uvaří čaj. Držím vám palce, aby vám oběma skončily zdravotní problémy.Smajlík
Alenko, užijte si výletek.
Vladěnko a Martičko, dokončete papíry a pak si odpočinete od těch numer. Také jsem dělávala účetnictví. Nejhorší bylo stále sledovat nové zákony a vyhlášky. Už by mě to nebavilo.Smajlík
Všem přeji pěkný pátek i když je 13tého, nějak mi to nevadí. Měli jsme v rodině různé tragédie, ale jen jedna se stala 13tého a to v neděli.Smajlík
Dnes budu vařit buřtguláš s chlebem . Polévka je od včera.
Vzpomínám na Jindřišku, jestli už se něco příznivějšího dozvěděla!Smajlík
Mějte pěkný den bez problémů a bolestí.Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem včera už na PC nešla. Dcera s vnukem odešli po půl desáté a mně se chtělo hrozně spát. V noci jsem to ale nepoznala. V půl třetí jsem byla vyspalá.
Obrázek uživatelky
profil
u nás je šedivo, asi bude brzy pršet....Já snad dnes dodělám papíry, Vladěnka je na tom stejně, také je v papírech a asi kvaltuje jako já....Já dnes udělám slepici na paprice, zbude i na zítra. Do těch papírů se dám po obědě a kafíčku.....Mám na to jen do 16.hod. než přijde Verunka ze školy. Pak už nic neudělám...Blani, škoda,že nebydlíte s přítelem, mohla by ses o něj a on o tebe starat.Snad to nebude nic velkého u přítele a brzy se zotaví, ale ty si dávej větší pozor na sebe........Přeji vám pěkný a pohodový den všemSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji,děvčata...SmajlíkSmajlík
Máme zamračeno a šedivo....Smajlík

Alenko, užij si výlet...SmajlíkSmajlík
Kristínko, taky mám nejradši povlečení flanelové a na léto krepové...Smajlík
Ijo,ať se v práci daří, je pátek, tak už tito uteče...Smajlík

Děvčátka, opatrujte se a mějte klidný a pohodový den...SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás poletuje sníh.
Mějte klidný den.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata nám tu prší je tak zataženo že doma je šero.Kristínko,dnes jdu zase odpoledne snad se už holky sejdou. Blani s Pepou zalezte do pelíšku a odpočívejte.Jdu si udělat něco k snědku a vám přeji krásný nerušený den.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles