Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| annau | Příjemný páteční večer, | Datum vložení: 13.03.2015 18:34 hod. | |||
|
ráno jsem jela k lékaři na kontrolu cukrovky, a vůbec nemám radost,výsledky se mi zhoršily,myslím, že jím hodně ovoce,to také není vhodné. Domů jsem přišla vyzmrzlá a už ze mne nic nebylo. Zítra budu hlídat staršího vnuka, rodiče jdou do práce.Půjdu k nim, má tam přeci víc hraček. Přeji všem dobrou noc, a snad bude zítra počasí lepší. |
||||
| Hali | Příjemný podvečer všem šikulkám "seniorkám"! | Datum vložení: 13.03.2015 17:35 hod. | |||
|
Zase se hlásí "ztracená ovečka"...Počasí u nás máme všelijaké,dnes veliká mlha,sychravo,už několik dní po sobě vždy do rána napadne sníh,ale dlouho naštěstí nevydrží.Jen kytky,které se už snaží kvést,se kvůli zimě nemůžou ukázat v celé své kráse.Ale takové počasí je na těch našich kopcích běžné po celý březen,někdy i duben.Však se jara dočkáme.Venku se moc práce nedá dělat,tak se snažíme vylepšovat doma,chodíme denně na procházky,setkáváme se se syny a jejich rodinami(ještě že jsou tak blízko a jsme s nima často-jinak jsme zalezlí jako dva staří jezevci).Mezitím nějaké pochůzky po doktorech (to jenom já,manžel se díkybohu drží-má dobrý kořínek).Děvčátka,i když jsem si dnes pár stránek Vašich zpráviček přečetla,mám v tom zmatek a nebudu reagovat ke každé z Vás-tak Vám všem,i Vašim blízkým přeji klidné pohodové dny,co nejméň starostí a co nejvíc radostí!!!Ať se Vám daří všechno co Vás čeká..Jedna z našich vnuček jako malá říkávala přáníčko:ať Tě mají všeci rádi a ať Tě všeci poslouchají! | ||||
| Bm68 | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 13.03.2015 15:56 hod. | |||
|
tedy u nás je strašně pošmourno. Tma a tma. Byla jsem dopoledne ve městě, pocourala jsem všude možně. Balíček jsem přinesla, košile tam je, ale tričko ne, prý až v dubnu. Kabelka se mi taky líbí. Dneska jsem naložila to kančí, snad to bude dobré. Pepík s vínem nechce, prý mám udělat guláš jako dělám vždycky. Alčo,užij si výletek, ty jsi pořád v trapu. Holčičky snad jsou už dobré, co? Marcelko, když si namočíš ruce do studené vody, tak potom spíš? Já myslela, že právě pak bych byla čerstvá. Ale ono se říká, spí, jako když ho do vody hodí, tak asi je to pravda. ![]() |
||||
| bertice | Zdravím všechny, | Datum vložení: 13.03.2015 14:40 hod. | |||
|
u nás je v pátek 13 ponuro a mrholí déšť. Psa by ven nevyhnal..Byla jsem jen na skok v obchodě a teď si relaxuji u PC a čtu si, luštím. Chtěla jsem začít mýt okna,ale raději to posunu. Ohledně ořechu, slyšela jsem, že se nemá tento strom porážet, může prý přinést nemoc a smrt. Ale těžko věřit všemu, pokud je strom uschlý, tak co pak s ním ?! U nás byla dnes pečená krkovice, co jsem pekla včera+ zelí a brambor. Dívala jsem se na dárky na CHŽ, ale pořád se mi zdá nabídka velmi slabá, i když byly již vyčerpané staré body. Já už si objednávala i testovací miniparfémky, protože nic jiného vhodnějšího jsem nenašla v nabídce.... |
||||
| Macizaj | zasekl se mi počítač | Datum vložení: 13.03.2015 09:50 hod. | |||
|
pokračuji. Ve tři hodiny jsem si vzala prášek, namočila ruce do ledové vody, vlezla do postele a pak usnula. Spala jsem do osmi hodin. ![]() Počasí nic moc. V noci opět pršelo a teď mrholí. I já mám v létě ráda krepové povlečení, v zimě flanel. Blaničko, myslím si totéž, co napsala Martička. Když jsou dva spolu a jeden z nich je nemocný, druhý se postará, nebo alespoň uvaří čaj. Držím vám palce, aby vám oběma skončily zdravotní problémy. ![]() Alenko, užijte si výletek. Vladěnko a Martičko, dokončete papíry a pak si odpočinete od těch numer. Také jsem dělávala účetnictví. Nejhorší bylo stále sledovat nové zákony a vyhlášky. Už by mě to nebavilo. ![]() Všem přeji pěkný pátek i když je 13tého, nějak mi to nevadí. Měli jsme v rodině různé tragédie, ale jen jedna se stala 13tého a to v neděli. ![]() Dnes budu vařit buřtguláš s chlebem . Polévka je od včera. Vzpomínám na Jindřišku, jestli už se něco příznivějšího dozvěděla! ![]() Mějte pěkný den bez problémů a bolestí. ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný pátek | Datum vložení: 13.03.2015 09:33 hod. | |||
|
Tak jsem včera už na PC nešla. Dcera s vnukem odešli po půl desáté a mně se chtělo hrozně spát. V noci jsem to ale nepoznala. V půl třetí jsem byla vyspalá. | ||||
| MaKuShKa15 | Pěkný den, | Datum vložení: 13.03.2015 09:29 hod. | |||
|
u nás je šedivo, asi bude brzy pršet....Já snad dnes dodělám papíry, Vladěnka je na tom stejně, také je v papírech a asi kvaltuje jako já....Já dnes udělám slepici na paprice, zbude i na zítra. Do těch papírů se dám po obědě a kafíčku.....Mám na to jen do 16.hod. než přijde Verunka ze školy. Pak už nic neudělám...Blani, škoda,že nebydlíte s přítelem, mohla by ses o něj a on o tebe starat.Snad to nebude nic velkého u přítele a brzy se zotaví, ale ty si dávej větší pozor na sebe........Přeji vám pěkný a pohodový den všem![]() ![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 13.03.2015 09:16 hod. | |||
|
přeji,děvčata...![]() ![]() Máme zamračeno a šedivo.... ![]() Alenko, užij si výlet... ![]() ![]() Kristínko, taky mám nejradši povlečení flanelové a na léto krepové... ![]() Ijo,ať se v práci daří, je pátek, tak už tito uteče... ![]() Děvčátka, opatrujte se a mějte klidný a pohodový den... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 13.03.2015 08:28 hod. | |||
|
U nás poletuje sníh. Mějte klidný den. |
||||
| ija1 | Hezké ráno | Datum vložení: 13.03.2015 08:06 hod. | |||
|
děvčata nám tu prší je tak zataženo že doma je šero.Kristínko,dnes jdu zase odpoledne snad se už holky sejdou. Blani s Pepou zalezte do pelíšku a odpočívejte.Jdu si udělat něco k snědku a vám přeji krásný nerušený den.![]() |
||||