Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Přeji všem dobrou noc, musela jsem k doktorce, na obou předloktích mám alergii, mám je rudé jako vařený rak a svědí. Ale jsem pitomá, v pondělí, jak bylo krásně, tak jsem byla na zahradě a snažila jsem se porovnat záhony, byly pohozené dusíkatým vápnem a tak asi od toho. Včera jsem byla za mamkou v Třebíči a protože to nebylo lepší, tak mi nic jiného nezbylo. Dostala jsem nějaké léky, tak uvidím, jak antihistaminika zaberou.
Obrázek uživatelky
profil
tak snad se vám všem dnešní den vydařil.Počasí prostě aprílové.Kdyby to šlo,tak to sluníčko trošku popostrčím,ať se nefláká.Ale asi někdy v létě bych si sypala popel na hlavu.
Nosím dříví,topím a musím se starat,aby mne psí kamošky nechtěly někde reklamovat.Smajlík
Měla jsem doma 14 dnů nalezence jezevčíka.Vyloupl se z něj báječně vychovaný,čistotný milý mladý pejsánek.Miloval vodítko,pohlazení apod.Bohužel moje druhá čivavka to psychicky nezvládala,šla z váhy,nervy v kýblu.Druhá je hluchá .takže problémy.Ony váží asi 1,3kg. On 7.Jezevčík si chtěl hrát,ale než zastavil,už tu byl otřes mozku a zástava srdce u čivavky.Vše se mi naštěstí podařilo zvládnout,ale po poradě jsem jej musela dát do útulku.Snad si šikula brzy najde svou rodinu nebo se přihlásí původní.Já obtelefonovala všechny obce v okolí,facebook zahltila i moje dcera a nikdo se nehlásil.
Jak psala paní Frýbová, u nás to bylo od šoku k šoku.Takže jdu hladit a přesvědčovat psí holky,že znám,své povinosti.
Dobrou noc a hezké sny
Obrázek uživatelky
profil
jdu se jen rozloučit. Měla jsem tu syna, chtěla jsem poradit něco s telkou.
Regi, je fajn, že chodíš na ten bowling. Mně by se to taky líbilo. Ten kašel už tě trápí dost dlouho,aspoň že už je na ústupu.
Stázko, příště to bude určitě lepší, ty výsledky.
Aničko, to jsou patálie, hlavně, aby ti pomohli.
Majko, tvé příspěvky vždycky ráda čtu, taky ti přeju, aby tě všeci měli rádi a poslouchali tě.
Kristi, užij si oslavu.
O Zdence nevím nic.
A už jen -Dobrou noc vám všemSmajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
v noci se budím spíše kašlem, ale je to již lepší, ale přec jen nemilé. Nyní mám víkend volný, dítě jde na 12tky do práce. Udělám obýdek dopoledne a budu ralxovat. Mamina pravila, že vlsy prý uděláme v pondělí, netuším zda chce barvit či snad jen umýt a točit. Mám již na pondělní odpoledne plán. Více by se mi hodila neděle.
Blanka je spokojená s balíčkem. Badýsek půjde na oslavu. Stázi, ovoce obsahuje cukr, tudíž ti zkresluje hodnoty. Kamrádka drží dost dietu, ale snaží se více jíst zeleninu. mě by ovoce též chybělo.
Děvčata asi brzo usnu, jdu se umýt a pak uvidím. Dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
den mi utekl,jak voda. Dokoupení květáku a odjezd k naším, další převaz, menší běžný nákup u našich. Ten loket je skoro dobrý,jen jedno místo je trochu nezatažené. Už mi je otce líto 3x za týden chodit k doktorovi, když jsem ten první týden zanedbala, ale snad to bude v pondělí dobré. Ono to vše spíše unavuje moji maminu, je více kontrolovaná a více ji vidím a pak se ptám, zda udělat tak či jinak, věci, které jsou potřeba. Ona si neřekne, i hůl co jí zapadla nechá raději tam kde je a neřekne. Náhodou jsem objevila a vytahla, ale ten povzdech, že jdu udělat něco co ona nezvládla. Raději nekomentuji,je mi ji líto,
Odpoledne jsme tedy pro změnu plánovaly turnaj v bowlinku na druhý jarní den.Dolaďovaly se počty děvčat, kuřat ke grilování, pozvánka s obrázkem na elektronické doladění času. Tam je dohoda lepší, víme co chceme.
Další dvě kuřata mám rozdělané a v mraznici. Vařím polévku a udělám z odřezků kuřecí na paprice, asi zítra ráno. Bolí mne nohy.
Obrázek uživatelky
profil
Jani, tebe jsem tu už dlouho neviděla, ale hlavně že se nic od žárovky nepřihodilo. Nám také v minulém týdnu žárovka vyhodila jističe.
Obrázek uživatelky
profil
něco jsem si přečetla, ale mám hlavu děravou a to, abych reagovala na každý příspěvek. Mně čeká vyšetření na urologii, již několik let chodím často močit a omezuje mně to v tom, abych mohla někam dlouze cestovat. Tak jsem se svěřila na gynekologii a 3 dubna jedu do Zlína na vyšetření. No trochu se bojím, že budu muset pod nůž. Kvůli zimě jsem nakonec na Lešné nebyla a vypadá to, že i z cesty na Hostýn zítra sejde.
Obrázek uživatelky
profil
já jsem před chvíli nechala daně daněmi a chystala jsem večeři pro Verunku. Ta přišla z knihovny, byla vrátit knížku a vybrala si další ,je to malá čtenářka...Any, já se při každé krvi bojím, že mě k mým problémům připadne ještě cukrovka. Zatím to zak není.Tobě držím palečky, aby při další kontrole to bylo lepší.....Je to nepříjemná nemoc.Opatrovala jsem tchýni a už si píchala inzulín hodně let.Tak vím, jak je nutné dodržovat správnou stravu...Nevíte někdo, co je se Zdeničkou????.Děvčata ,přeji vám všem pěkný večer, hezky se vyspěte....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jdu se jenom rozloučit,jsem pořád nějaká rozlámaná.Dneska jsem gruntovala,zítra jdeme na oslavu kamarádce.Tak nebude čas.U nás dneska bylo celý den hnusněSmajlík Smajlík
Blani je dobře,že se ti kabelka líbí,mně se líbila taky,ale já mám novou....
Stázi cukrovka nechce moc ovoce,ale zase bude OK!!

Mějte pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás byla také dost velká zima, ale sníh nepadal. Odpoledne jsme byli dvě hodiny v terénu. Přišla jsem zmrzlá i když jsem byla hodně oblečená.
Blaničko, napustím ledovou vodu do umyvadla a položím do ní předloktí. Když mi začne být pořádná zima, ruce si osuším, vlezu pod peřinu a než se zahřeju, spím.Smajlík
Z balíčku máš určitě radost. Užij si košili i kabelku!

Jaruško, na okna se vykašli, umyješ je až bude teplo a já také.SmajlíkSmajlík
Majko, ahoj. Jsem ráda, když se alespoň občas objevíš. Ještě, že máte syny s rodinami blízko. Setkání s jejich rodinami je fajn,SmajlíkSmajlík tak si je všechny užívejte!Smajlík
Stázko, ona se ti cukrovka zase upraví. Potěš se zítra s vnukem. Nechci ti brát iluze, ale podle předpovědi má být zítra ještě ošklivě, ale od neděle se má trochu oteplit!

Přeji vám všem pěkný večer a dobrou noc!SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles