Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Jakaz | . | Datum vložení: 13.03.2015 23:07 hod. | |||
|
Přeji všem dobrou noc, musela jsem k doktorce, na obou předloktích mám alergii, mám je rudé jako vařený rak a svědí. Ale jsem pitomá, v pondělí, jak bylo krásně, tak jsem byla na zahradě a snažila jsem se porovnat záhony, byly pohozené dusíkatým vápnem a tak asi od toho. Včera jsem byla za mamkou v Třebíči a protože to nebylo lepší, tak mi nic jiného nezbylo. Dostala jsem nějaké léky, tak uvidím, jak antihistaminika zaberou. | ||||
| čivavka | hezký večer, | Datum vložení: 13.03.2015 21:32 hod. | |||
|
tak snad se vám všem dnešní den vydařil.Počasí prostě aprílové.Kdyby to šlo,tak to sluníčko trošku popostrčím,ať se nefláká.Ale asi někdy v létě bych si sypala popel na hlavu. Nosím dříví,topím a musím se starat,aby mne psí kamošky nechtěly někde reklamovat. ![]() Měla jsem doma 14 dnů nalezence jezevčíka.Vyloupl se z něj báječně vychovaný,čistotný milý mladý pejsánek.Miloval vodítko,pohlazení apod.Bohužel moje druhá čivavka to psychicky nezvládala,šla z váhy,nervy v kýblu.Druhá je hluchá .takže problémy.Ony váží asi 1,3kg. On 7.Jezevčík si chtěl hrát,ale než zastavil,už tu byl otřes mozku a zástava srdce u čivavky.Vše se mi naštěstí podařilo zvládnout,ale po poradě jsem jej musela dát do útulku.Snad si šikula brzy najde svou rodinu nebo se přihlásí původní.Já obtelefonovala všechny obce v okolí,facebook zahltila i moje dcera a nikdo se nehlásil. Jak psala paní Frýbová, u nás to bylo od šoku k šoku.Takže jdu hladit a přesvědčovat psí holky,že znám,své povinosti. Dobrou noc a hezké sny |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 13.03.2015 21:11 hod. | |||
|
jdu se jen rozloučit. Měla jsem tu syna, chtěla jsem poradit něco s telkou. Regi, je fajn, že chodíš na ten bowling. Mně by se to taky líbilo. Ten kašel už tě trápí dost dlouho,aspoň že už je na ústupu. Stázko, příště to bude určitě lepší, ty výsledky. Aničko, to jsou patálie, hlavně, aby ti pomohli. Majko, tvé příspěvky vždycky ráda čtu, taky ti přeju, aby tě všeci měli rádi a poslouchali tě. Kristi, užij si oslavu. O Zdence nevím nic. A už jen -Dobrou noc vám všem ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 13.03.2015 20:09 hod. | |||
|
v noci se budím spíše kašlem, ale je to již lepší, ale přec jen nemilé. Nyní mám víkend volný, dítě jde na 12tky do práce. Udělám obýdek dopoledne a budu ralxovat. Mamina pravila, že vlsy prý uděláme v pondělí, netuším zda chce barvit či snad jen umýt a točit. Mám již na pondělní odpoledne plán. Více by se mi hodila neděle. Blanka je spokojená s balíčkem. Badýsek půjde na oslavu. Stázi, ovoce obsahuje cukr, tudíž ti zkresluje hodnoty. Kamrádka drží dost dietu, ale snaží se více jíst zeleninu. mě by ovoce též chybělo. Děvčata asi brzo usnu, jdu se umýt a pak uvidím. Dobrou noc. |
||||
| 2baculka | Pěkný večer, | Datum vložení: 13.03.2015 20:01 hod. | |||
|
den mi utekl,jak voda. Dokoupení květáku a odjezd k naším, další převaz, menší běžný nákup u našich. Ten loket je skoro dobrý,jen jedno místo je trochu nezatažené. Už mi je otce líto 3x za týden chodit k doktorovi, když jsem ten první týden zanedbala, ale snad to bude v pondělí dobré. Ono to vše spíše unavuje moji maminu, je více kontrolovaná a více ji vidím a pak se ptám, zda udělat tak či jinak, věci, které jsou potřeba. Ona si neřekne, i hůl co jí zapadla nechá raději tam kde je a neřekne. Náhodou jsem objevila a vytahla, ale ten povzdech, že jdu udělat něco co ona nezvládla. Raději nekomentuji,je mi ji líto, Odpoledne jsme tedy pro změnu plánovaly turnaj v bowlinku na druhý jarní den.Dolaďovaly se počty děvčat, kuřat ke grilování, pozvánka s obrázkem na elektronické doladění času. Tam je dohoda lepší, víme co chceme. Další dvě kuřata mám rozdělané a v mraznici. Vařím polévku a udělám z odřezků kuřecí na paprice, asi zítra ráno. Bolí mne nohy. |
||||
| Anicka59 | čivavka | Datum vložení: 13.03.2015 19:53 hod. | |||
|
Jani, tebe jsem tu už dlouho neviděla, ale hlavně že se nic od žárovky nepřihodilo. Nám také v minulém týdnu žárovka vyhodila jističe. | ||||
| Anicka59 | Hezký večer | Datum vložení: 13.03.2015 19:49 hod. | |||
|
něco jsem si přečetla, ale mám hlavu děravou a to, abych reagovala na každý příspěvek. Mně čeká vyšetření na urologii, již několik let chodím často močit a omezuje mně to v tom, abych mohla někam dlouze cestovat. Tak jsem se svěřila na gynekologii a 3 dubna jedu do Zlína na vyšetření. No trochu se bojím, že budu muset pod nůž. Kvůli zimě jsem nakonec na Lešné nebyla a vypadá to, že i z cesty na Hostýn zítra sejde. | ||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 13.03.2015 19:25 hod. | |||
|
já jsem před chvíli nechala daně daněmi a chystala jsem večeři pro Verunku. Ta přišla z knihovny, byla vrátit knížku a vybrala si další ,je to malá čtenářka...Any, já se při každé krvi bojím, že mě k mým problémům připadne ještě cukrovka. Zatím to zak není.Tobě držím palečky, aby při další kontrole to bylo lepší.....Je to nepříjemná nemoc.Opatrovala jsem tchýni a už si píchala inzulín hodně let.Tak vím, jak je nutné dodržovat správnou stravu...Nevíte někdo, co je se Zdeničkou????.Děvčata ,přeji vám všem pěkný večer, hezky se vyspěte....![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 13.03.2015 19:22 hod. | |||
|
jdu se jenom rozloučit,jsem pořád nějaká rozlámaná.Dneska jsem gruntovala,zítra jdeme na oslavu kamarádce.Tak nebude čas.U nás dneska bylo celý den hnusně ![]() Blani je dobře,že se ti kabelka líbí,mně se líbila taky,ale já mám novou.... Stázi cukrovka nechce moc ovoce,ale zase bude OK!! Mějte pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 13.03.2015 19:21 hod. | |||
|
U nás byla také dost velká zima, ale sníh nepadal. Odpoledne jsme byli dvě hodiny v terénu. Přišla jsem zmrzlá i když jsem byla hodně oblečená. Blaničko, napustím ledovou vodu do umyvadla a položím do ní předloktí. Když mi začne být pořádná zima, ruce si osuším, vlezu pod peřinu a než se zahřeju, spím. ![]() Z balíčku máš určitě radost. Užij si košili i kabelku! Jaruško, na okna se vykašli, umyješ je až bude teplo a já také. ![]() ![]() Majko, ahoj. Jsem ráda, když se alespoň občas objevíš. Ještě, že máte syny s rodinami blízko. Setkání s jejich rodinami je fajn, ![]() tak si je všechny užívejte!![]() Stázko, ona se ti cukrovka zase upraví. Potěš se zítra s vnukem. Nechci ti brát iluze, ale podle předpovědi má být zítra ještě ošklivě, ale od neděle se má trochu oteplit! Přeji vám všem pěkný večer a dobrou noc! ![]() ![]() |
||||