Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 14.03.2015 09:54 hod. | |||
|
U nás je taky nepříjemně,máme +2 stupně, vítr, ale neprší...![]() Alenko,vítej z výletu,určitě to byl pěkný zážitek... ![]() Marti, tak to byla výborná kávička i pivko,aspoň máš na co vzpomínat... ![]() Kristínko, pěknou oslavičku... ![]() Jaruš, ať ti léky zaberou co nejdřív.. ![]() Marcelko, užij si závody,ať se vnučce bratra daří... ![]() Jani, tak to jsi měla práci s mazlíkama,chudák jezevčík...jenže,co se dá dělat... ![]() Ijo, dobře nakupte.... *ve Vídni jednou byla, už je to let...byli jsme vlakem... Čekám syny,ale není pěkné počasí,tak nevím,aby vytopili chaty... Vařím polévku z vepřových kostí a mexickou pánev... Děvčátka mějte klidnou a pohodovou sobotu... ![]() ![]() |
||||
| vlavod | Krásnou sobotu, | Datum vložení: 14.03.2015 09:53 hod. | |||
|
jdu jen popřát hezký den všem ach to účetnictví ....![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné sobotní dopoledne. | Datum vložení: 14.03.2015 09:38 hod. | |||
|
U nás trochu poprchává. Dnes jsem spala jako zabitá. Vařeno máme od včera,po obědě pojedeme do Rokycan - bratrova vnučka bude závodit na krasobruslařských závodech, ráda se na to dívám. Pak se zastavíme na menším nákupu, abychom nemuseli v pondělí. Jani, chudinky pejskové. Čivavky se bály o tvoji lásku, jezevčík byl šťastný za tvoje pohlazení. Včera jsme viděli u nás na několika místech fotky pejska, který se ztratil. Stává se to docela často, ale nikdy jsem se nedozvěděla, že by ho majitelé našli. ![]() Jaruško, buď brzo fit!!!!!!!! Kristínko, užij si oslavu! Alenko, to byl krásný výlet, dnes budeš určitě odpočívat a vzpomínat na něj! My jsme byli ve Vídni jednou, ale to už je dávno. Všem přeji pěknou sobotu! ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný den, | Datum vložení: 14.03.2015 08:38 hod. | |||
|
Alenko, vítej, já jsem si myslela, že jsi nám ve Vídni zůstala ....Určitě jsi viděla kus nového....Já jsem tam byla párkrát i jsem tam pila jednou maličkou mocca kávu na zámku v prostorách , kde se procházela Marie Terezie a manžel měl druhou, seděli jsme proti sobě a mezi námi bylo třetinkové malé pivo.A když došlo na placení, tak jsem zaplatila a koukala jsem tyto prostory opustit a venku jsem se dala do smíchu a nechtělo to přestat. Byla to naše nejdražší káva s malým pivem v životě , bylo to ještě za šilinky a stála necelých 500 s diškem.Dodnes vím, že jsem si myslla s tím smíchem, že jsem se zbláznila...Než jsem ale prošla zahrady s nádhernými sochami,tak mě to přešlo...Přeji všem pěkný den ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 14.03.2015 08:07 hod. | |||
|
Dobré ránko děvčata..večer jsem již PC nezapínala, byla jsem ráda, že jsem se doplazila do postele Šli jsme k Shonbrunu, prošli zahradu, tentokrát jsme vylezli až nahoru na Gloriet a šli ještě pěšky do města ke sv.Štěpánovi, protože jsem si vzpomněla, že tam někde blízko mají mít rakušané taky orloj, tak jsme ho nakonec našli, pak jsme trošku samozřejmě zabloudili, nemají moc značené cedulkami jako u nás..pak jsme našli IC, tak jsme tam našli mapu, a tak jsme se podívali kudy se dostaneme na nádraží.. asi půl hodinky než jel vlak.. Hlavní nádraží mají krásné, nově postavené. ![]() |
||||
| Bm68 | Hezkou sobotu, děvčátka, | Datum vložení: 14.03.2015 08:03 hod. | |||
|
u nás sněží s deštěm nebo obráceně a k tomu tma tmoucí. Přijdu do kuchyně a vidím v dřezu nějaký černý flek. Chtěla jsem tam šmátnout rukou, ale pak jsem se rozmyslela,nasadila brýle a rozsvítila - on to pavouk jako malina. Fuj, já je nesnáším, ještě teď se klepu. Tak ať se vám vše daří, nákupy, léčení, opatrování pejsků, výlety i oslavy! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| žanet1950 | krásné ránko | Datum vložení: 14.03.2015 07:56 hod. | |||
|
tady to také nevypadá nic moc ..mlhavo a mírně mrholí... čekám na dceru pak půjdeme prošmejdit obchody.Nejlepší nápad v tomto počasí... | ||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 14.03.2015 07:38 hod. | |||
|
u nás taky hnusně![]() Jedeme pro kytici a ještě menší nakupek Ve 12 hod.jdeme na oslavu tak dneska už asi nepřijdu.![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Tak se tu mějte krásně ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 14.03.2015 07:19 hod. | |||
|
Dobrý den. Včera jsem přijela nějaká moc ušlá a už se mě nechtělo nic psát. Byla zima, jak v Rusku. Foukal studený severák. Myslím na Alenku. To počasí na výlet moc nebylo. Čivavko tu situaci s psími miláčky ti ani trochu nezávidím. Děvčata přeji vám pěknou sobotu.![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 14.03.2015 07:19 hod. | |||
|
děvčátka u nás je taková slota,chumelí jde to s deštěm a do toho jedeme nakoupit,máme zase vyžráno,nevím,kdo nám na to chodí.Mějte příjemný den![]() |
||||