Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
U nás je taky nepříjemně,máme +2 stupně, vítr, ale neprší...Smajlík
Alenko,vítej z výletu,určitě to byl pěkný zážitek...Smajlík
Marti, tak to byla výborná kávička i pivko,aspoň máš na co vzpomínat...Smajlík
Kristínko, pěknou oslavičku...Smajlík
Jaruš, ať ti léky zaberou co nejdřív..Smajlík
Marcelko, užij si závody,ať se vnučce bratra daří...Smajlík
Jani, tak to jsi měla práci s mazlíkama,chudák jezevčík...jenže,co se dá dělat...Smajlík
Ijo, dobře nakupte....Smajlík*

ve Vídni jednou byla, už je to let...byli jsme vlakem...
Čekám syny,ale není pěkné počasí,tak nevím,aby vytopili chaty...
Vařím polévku z vepřových kostí a mexickou pánev...
Děvčátka mějte klidnou a pohodovou sobotu...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jdu jen popřát hezký den všem ach to účetnictví ....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás trochu poprchává. Dnes jsem spala jako zabitá. Vařeno máme od včera,po obědě pojedeme do Rokycan - bratrova vnučka bude závodit na krasobruslařských závodech, ráda se na to dívám. Pak se zastavíme na menším nákupu, abychom nemuseli v pondělí.
Jani, chudinky pejskové. Čivavky se bály o tvoji lásku, jezevčík byl šťastný za tvoje pohlazení. Včera jsme viděli u nás na několika místech fotky pejska, který se ztratil. Stává se to docela často, ale nikdy jsem se nedozvěděla, že by ho majitelé našli.Smajlík
Jaruško, buď brzo fit!!!!!!!!
Kristínko, užij si oslavu!
Alenko, to byl krásný výlet, dnes budeš určitě odpočívat a vzpomínat na něj! My jsme byli ve Vídni jednou, ale to už je dávno.
Všem přeji pěknou sobotu!Smajlík



Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Alenko, vítej, já jsem si myslela, že jsi nám ve Vídni zůstala ....Určitě jsi viděla kus nového....Já jsem tam byla párkrát i jsem tam pila jednou maličkou mocca kávu na zámku v prostorách , kde se procházela Marie Terezie a manžel měl druhou, seděli jsme proti sobě a mezi námi bylo třetinkové malé pivo.A když došlo na placení, tak jsem zaplatila a koukala jsem tyto prostory opustit a venku jsem se dala do smíchu a nechtělo to přestat. Byla to naše nejdražší káva s malým pivem v životě , bylo to ještě za šilinky a stála necelých 500 s diškem.Dodnes vím, že jsem si myslla s tím smíchem, že jsem se zbláznila...Než jsem ale prošla zahrady s nádhernými sochami,tak mě to přešlo...Přeji všem pěkný den SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ránko děvčata..večer jsem již PC nezapínala, byla jsem ráda, že jsem se doplazila do posteleSmajlíkŠli jsme k Shonbrunu, prošli zahradu, tentokrát jsme vylezli až nahoru na Gloriet a šli ještě pěšky do města ke sv.Štěpánovi, protože jsem si vzpomněla, že tam někde blízko mají mít rakušané taky orloj, tak jsme ho nakonec našli, pak jsme trošku samozřejmě zabloudili, nemají moc značené cedulkami jako u nás..pak jsme našli IC, tak jsme tam našli mapu, a tak jsme se podívali kudy se dostaneme na nádraží.. asi půl hodinky než jel vlak.. Hlavní nádraží mají krásné, nově postavené.Smajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás sněží s deštěm nebo obráceně a k tomu tma tmoucí. Přijdu do kuchyně a vidím v dřezu nějaký černý flek. Chtěla jsem tam šmátnout rukou, ale pak jsem se rozmyslela,nasadila brýle a rozsvítila - on to pavouk jako malina. Fuj, já je nesnáším, ještě teď se klepu.
Tak ať se vám vše daří, nákupy, léčení, opatrování pejsků, výlety i oslavy!SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tady to také nevypadá nic moc ..mlhavo a mírně mrholí... čekám na dceru pak půjdeme prošmejdit obchody.Nejlepší nápad v tomto počasí...
Obrázek uživatelky
profil
u nás taky hnusněSmajlík
Jedeme pro kytici a ještě menší nakupekSmajlíkVe 12 hod.jdeme na oslavu tak dneska už asi nepřijdu.SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Tak se tu mějte krásněSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobrý den. Včera jsem přijela nějaká moc ušlá a už se mě nechtělo nic psát. Byla zima, jak v Rusku. Foukal studený severák. Myslím na Alenku. To počasí na výlet moc nebylo. Čivavko tu situaci s psími miláčky ti ani trochu nezávidím.Smajlík Děvčata přeji vám pěknou sobotu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka u nás je taková slota,chumelí jde to s deštěm a do toho jedeme nakoupit,máme zase vyžráno,nevím,kdo nám na to chodí.Mějte příjemný denSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles