Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
děvčata dnes jsme si s mužem udělali svůj den.Z nákupu jsme šli na oběd v Hluboké a pak ke známím na chalupu přijeli jsme po 7 hodině a tak jsme doma neudělali vůbec nic.Blani gulášek se ti povedl to je namka, snad už je vám lépe.Marci s tou studenou vodou na ruce to zkusím a to krasobruslení musí být krásné a dívenka uspěla. Věruško po rehábkách je dobře a pěkně bumbej čajík,aby také pomohl.SmajlíkAnnau u nás si děcka také hrají s těstovinami,navlékají hvězdičky a trubičky,pak je musíme nosit aby jsme byly krásné.SmajlíkKristínka a Alenka mají oslavu tak at se vám to holky vydaří.Aničko59 jen jdi s močákem k lékaři za to se nemá člověk stydět,to se musí řešit,přece tě močák nebude obtěžovat.DržímSmajlíkPřeji vám krásný večer a klidnou dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
počasí dnes bylo smutné. Nám se krasobruslení líbilo. Byla tam spousta závodníků, různé kategorie. Děvčátka jsou šikovná. Bratrova vnučka měla být mezi mladšími žákyněmi, ale chtěla skákat dvojité skoky, tak se přihlásila mezi starší - je jí 9let a skončila ze 16ti na 12tém místě. Byla spokojená a nám se líbila. Vyhráli 11tileté. Přijeli jsme dost vymrzlí.

Regi, toto dělá můj muž. Usne v křesle a zaujímá různé pozice tak ho budím, aby neměl to co ty.Dávej si pozor, ať nemáš zbytečnou bolest.Smajlík
Aničko, určitě jdi k lékaři. Samo to nepřejde. Já vím, člověku se nechce, ale určitě budeš ráda, že jsi se odhodlala.Smajlík

Věruško, moc ti přeji, že ti rehabilitace pomohla a krev máš také v pořádku. Močák se upraví.Smajlík

Blaničce se povedl kančí gulášek.

Stázka si užila vnoučka.

Všem vám přeji pěkný sobotní večer a dobrou noc!Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji vám všem , hezky se vyspěte a at se vám zdají krásné sny .SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky, já jsem takové problémy taky měla, mně se zase zcvrkl močák po ozařování, ale už je to v pohodě, já jezdila do Brna do fakultky na takový přístroj, a k tomu cvičení pánevního dna..a ještě i rehabky na páteř..bylo to fajn,byla jsem tam několikrát někdy na 14 dnů, někdy měsíc, poprve 6týdnů, ale to mi dělali i ta různá urologická vyšetření,abych nemusela tak daleko dojíždět..Smajlíkono je to od nás do Brna skoro 100km.. už jsem zdravá a užívám si i cestování..Smajlík

Prožijte fajn sobotní večer...Smajlíkuž asi nepříjdu..
Obrázek uživatelky
profil
venku drobně prší,jen jsem byla venku s Belou. Hlídání vnuka už skončilo, užili jsme si to. Vařila jsem rajskou polévku, tu on má rád a kuřecí křidýlka.Nakonec byl u mne, i tak jsme dosti hraček našli i u nás.Nejvíc si vždy chce hrát s dědovou sbírkou autíček. Taky jsme malovali,koupila jsem těstoviny,takové malé zvířátka.Namaloval pozadí krajinku s jezírkem,kytičkou a stromem. A na to ty těstovinové zvířátka nalepoval.Ani jsem to nestačila vyfotit,už to nesl mamince.
Aničko59,tyto problémy,že musím často mám taky, nerada cestuji tam, kde to neznám.Vždy musím vědět kde je WC.Ale jak říkáš,nejlepší je to doma. S tímto problémem chodím i na urologii,zjistili,že mám zůženou moč.trubici, a to dělá ty problémy.Ale u tebe to může být něco jiného,proto určitě zajdi na urologii.
Obrázek uživatelky
profil
Počasí hrozné, pořád tma a mokro.
Ale kančí gulášek se povedl, je to lahoda, máme ještě na zítřek.
A odpoledne tu byl opravář, takový klučina, dalo mu to dost práce, ale je hotovo,mám baterii u dřezu v pořádku.
Pepík kašle jako ovce, ale studeného piva se nevzdá, to je potom těžké léčení.
Věrko, jsem ráda, že ti rehabka pomohla. A krev máš taky v pořádku. Teď jenom ten močák, ale ty si umíš poradit, myslím, že za pár dní budeš jako rybička.
Alčo, měla jsi krásný výlet. Já ve Vídni byla jen jednou hned po revoluci a to už si nic nepamatuju.
Vlaďko, už máš účetnictví hotové?
Marcelka byla na krasobruslení, jistě to bylo pěkné a bratrova vnučka zabodovala.
Jdu chvilku na mejlíky, večer snad ještě nakouknu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jistě běž k lékaři s tím svým problémemem, Určitě se ti lépe bude i jezdit po výstavách se svými pejsany. Tyto problémy má hodn lidí.
Obrázek uživatelky
profil
Vše co tu bylo od včerejška napsáno jsem si přečetla. Čivavko Janičko, to jsou patálie s pejsky. Snad bude ten jezevčík mít štěstí a ujme se jej milující rodina. No holky já už několik let mám problémy s močením, že dlouho nevydržím, ale tak nějak jsem se styděla o tom mluvit. Až holky v práci mně řekly a také dcera at s tím něco dělám, že si zasloužím být zdravá a ještě si užít nějakého toho cestování. Je fakt že právě kvůli tomuto nejezdím nikam a piji strašně málo. V práci téměř vůbec a jak přijdu z práce domů vypiji na ex i půl litru tekutiny najednou. Doma můžu na WC kdykoliv, třeba i každých 30 minut. Mám doma již dotazník na to vyšetření, tak uvidíme co bude. Děj se vůle Boží....
Obrázek uživatelky
profil
holky, asi na počítači moc nebudu, asi přijede mužova dcera s klukama.. jdu vařit oběd-rizoto, a musím něco na odpoledne na pohoštění vymyslet, byla jsem koupit veku a rohlíky..
Obrázek uživatelky
profil
Čivavka měla starosti pejsany. Tvoji miláčkové by jezevčíka nevydýchali, škoda.Marti, věřím,že jsi byla v šoku z ceny kávičky a pivka, ale bylo to jistě romantické.
Alenka si užila Vídeň.
Mne se úpodařilo si bloknout krční páteř večer v křesle. Usnula jsem u telky a zkroutila se. Pomohl brufen a pa k jsem pomalu rovnala a pak masírovala, vidla všechnysvaté, ale pomohlo to.Noc jsem přestála se špadou na krku. Ráno na netu si udělala testík pro štěstí, který jste mi nekdo poslal. Uvidím, zda se mi splní přání.
Teď si dám trochu slabší bombonek na krček a jdu dodělat torza kuřat, polévku něco si dám do palačinky a pak k večeři pro dceru a sebe tu papriku. Schody počkajína neděli nebo déle.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles