Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| žanet1950 | krásnou neděli | Datum vložení: 15.03.2015 09:20 hod. | |||
|
ahojky,tak konečně ten opar spadl,,je vidět sluníčko asi je tady to jaro co nám slibujou | ||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 15.03.2015 08:50 hod. | |||
|
ještě vypijeme kafčo a pojedeme koupit sestře kytku.. u nás od včera prší..tak muž rozhodl, že pojedeme autem, že se zastavíme i v elektře, že by koupil novou digestoř..![]() Kluci si dali včera i rizoto, oni sice byli na oběd u babičky, ale ona vaří mod dietně, aby byli zdraví, neslané, nemastné, tak se dojedli u nás rizotem a chlebíčkama Sice je táta několikrát napomínal, že přece obědvali, ale viděla jsem, jak tomu mladšímu ujídá z talíře, ale naložit nechtěl, že obědval![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 15.03.2015 08:39 hod. | |||
|
U nás máme bílé střechy a stále padá drobně sníh, ale na cestách se hned máčí. Na sluníčko to nevypadá ani náhodou.![]() ![]() Dnes bude k obědu hovězí polévka, bramborový salát a kuřecí řízky. Věruško, bohužel, recept nemám. ![]() Regi, včera večer jsme se dívali na dva stejné programy jako ty. Pak jsme šli do postele a četli si. Takový program máme většinou každý den. ![]() ![]() Alenko, myslím, že ti nic neuteče. ![]() Irenka, Jiřinka a Kristínka si užily oslavu, návštěvu. Mějte všechny pěkný den! Jdu si připravit oběd. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezký dníček | Datum vložení: 15.03.2015 08:15 hod. | |||
|
dobré ránko..zdravím..jdu teprve snídat![]() |
||||
| 2baculka | Dobré ráno. | Datum vložení: 15.03.2015 08:08 hod. | |||
|
Koukám, že Ija a Badýsek ji vše zhodnotili. Ija toho moc také nenaspí a již je v pracovním nedělním tempu. Mne tu zbylo od večera nádobí. Dcera si připravila tousty do práce a špinavé nádobí nechala. Mne se již večer nechělo, ten krk byl trochu tupý, tak se vrhnu na kuchyň, abych se tu vešla. Venku je stále vlhko, šedivá obloha. |
||||
| badysek | Děvčátka , | Datum vložení: 15.03.2015 07:59 hod. | |||
|
už jsem si vás přečetla..... Věruško výborně rehabky pomohly,teď ještě propláchnout močák ![]() Aničko58 nečekej běž s tím problémem k dr,jsi ještě mladá na to aby jsi byla takto omezováná... Stázi taky mám ten problém,že musím vědět kde je vecko,ale myslím ,že to je i psychika.Když ho mám na dosah tak nemusím ani pár hodin ![]() ![]() ![]() ![]() Marci byla na krasobruslení,muselo to být pěkné ![]() ![]() Ija byla po nákupech ,udělali si s manželem krásný den,užila si i návštěvu ![]() Blani měla moc dobrý gulášek ![]() Jiřinka si pěkně popovídala s rodinkou ![]() Maru měla taky rodinku po kupě,to máme všechny rády ![]() ![]() Alenka měla návštěvu,tak vařila pro mlaďochy,ale taky si jich s mužičkem užila. ![]() Tak všechny mějte báječnou nedělí ![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 15.03.2015 07:31 hod. | |||
|
dneska vylezlo sluníčko.![]() ![]() Včera na oslavě bylo bezvadně,bylo nás asi 30 lidíček.Se všemi se známe od mládi,tak jsme si zavzpomínali,jak jsme chodili na muziky a co jsme všechno vyvedli ![]() ![]() ![]() No,měli jsme se pohádkově![]() A jídla neurekom,moje dietní snažení šlo někam![]() ![]() Teprve si vás dočtu,mějte pěknou nedělíčku ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 15.03.2015 07:20 hod. | |||
|
děvčata máme 2 stupně a zase nakydáno sněhu já už ho tu nechci chci jaro.Regi,tak jsme tady byly večer spolu také jsem tu likvidovala mejlíky,měla jsem jich požehnaně,šla jsem chrnět po 12 hodině.Jiřinko a s polu jsme byly na návštěvě,také u nás to bylo fajn.Ted dlouho nikam nepůjdu,dnes mělo být setkání s děvčaty v restauraci a protože 2 marodí tak máme odklad,to jim nemúžeme udělat.Holky mám otevřené okno a u krmítka je tolik ptáčků a toho zpěvu,to je nádhera.Dnes budu dělat květák obalovaný a brkaši,polévku s kostí a nudlemi.Oběd bude rychlovka,dám se do žehlení.Přeji z vesela vstávání![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 14.03.2015 23:48 hod. | |||
|
Chtěla jsem popřát dobrou noc, když se přihasila dcera z práce. Dala jsem ohřát omáčku a knedlíky a dítě tu zůstalo u PC. v tele vizi mě zaujal pořad Zpívá celá rodina a pak jsem dokoukala 60tiny Hložka. Poté jsemse hnala hlasovat a pak četla meily. Teď koukám, že již bude 12 hodin. Přeji tedy pěknou neděličku. |
||||
| jimas | Dobrý večer. | Datum vložení: 14.03.2015 22:19 hod. | |||
|
Přijeli jsme před chvílí z návštěvy. Už jsme se neviděli se švagrovou a švagrem 6 týdnů, tak bylo o čem povídat. Irenko a Věruško , děkuji za recepty v emailu. Zlobí mě oči, tak tady moc nečtu. Mějte dobrou noc. ![]() |
||||