Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
ahojky,tak konečně ten opar spadl,,je vidět sluníčko asi je tady to jaro co nám slibujou
Obrázek uživatelky
profil
ještě vypijeme kafčo a pojedeme koupit sestře kytku.. u nás od včera prší..tak muž rozhodl, že pojedeme autem, že se zastavíme i v elektře, že by koupil novou digestoř..Smajlík

Kluci si dali včera i rizoto, oni sice byli na oběd u babičky, ale ona vaří mod dietně, aby byli zdraví, neslané, nemastné, tak se dojedli u nás rizotem a chlebíčkamaSmajlíkSice je táta několikrát napomínal, že přece obědvali, ale viděla jsem, jak tomu mladšímu ujídá z talíře, ale naložit nechtěl, že obědvalSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás máme bílé střechy a stále padá drobně sníh, ale na cestách se hned máčí. Na sluníčko to nevypadá ani náhodou.SmajlíkSmajlík
Dnes bude k obědu hovězí polévka, bramborový salát a kuřecí řízky.
Věruško, bohužel, recept nemám.Smajlík
Regi, včera večer jsme se dívali na dva stejné programy jako ty. Pak jsme šli do postele a četli si. Takový program máme většinou každý den.SmajlíkSmajlík
Alenko, myslím, že ti nic neuteče.Smajlík

Irenka, Jiřinka a Kristínka si užily oslavu, návštěvu.

Mějte všechny pěkný den! Jdu si připravit oběd.Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobré ránko..zdravím..jdu teprve snídatSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Koukám, že Ija a Badýsek ji vše zhodnotili. Ija toho moc také nenaspí a již je v pracovním nedělním tempu. Mne tu zbylo od večera nádobí. Dcera si připravila tousty do práce a špinavé nádobí nechala. Mne se již večer nechělo, ten krk byl trochu tupý, tak se vrhnu na kuchyň, abych se tu vešla.
Venku je stále vlhko, šedivá obloha.
Obrázek uživatelky
profil
už jsem si vás přečetla.....
Věruško výborně rehabky pomohly,teď ještě propláchnout močákSmajlík
Aničko58 nečekej běž s tím problémem k dr,jsi ještě mladá na to aby jsi byla takto omezováná...
Stázi taky mám ten problém,že musím vědět kde je vecko,ale myslím ,že to je i psychika.Když ho mám na dosah tak nemusím ani pár hodinSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Marci byla na krasobruslení,muselo to být pěknéSmajlíkSmajlík
Ija byla po nákupech ,udělali si s manželem krásný den,užila si i návštěvuSmajlík
Blani měla moc dobrý gulášekSmajlík
Jiřinka si pěkně popovídala s rodinkouSmajlík
Maru měla taky rodinku po kupě,to máme všechny rádySmajlík
Smajlík
Alenka měla návštěvu,tak vařila pro mlaďochy,ale taky si jich s mužičkem užila.Smajlík
Tak všechny mějte báječnou nedělíSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dneska vylezlo sluníčko.SmajlíkSmajlík
Včera na oslavě bylo bezvadně,bylo nás asi 30 lidíček.Se všemi se známe od mládi,tak jsme si zavzpomínali,jak jsme chodili na muziky a co jsme všechno vyvedliSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkNo,měli jsme se pohádkověSmajlíkSmajlíkA jídla neurekom,moje dietní snažení šlo někamSmajlíkSmajlík
Teprve si vás dočtu,mějte pěknou nedělíčkuSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata máme 2 stupně a zase nakydáno sněhu já už ho tu nechciSmajlíkchci jaro.Regi,tak jsme tady byly večer spolu také jsem tu likvidovala mejlíky,měla jsem jich požehnaně,šla jsem chrnět po 12 hodině.Jiřinko a s polu jsme byly na návštěvě,také u nás to bylo fajn.Ted dlouho nikam nepůjdu,dnes mělo být setkání s děvčaty v restauraci a protože 2 marodí tak máme odklad,to jim nemúžeme udělat.Holky mám otevřené okno a u krmítka je tolik ptáčků a toho zpěvu,to je nádhera.Dnes budu dělat květák obalovaný a brkaši,polévku s kostí a nudlemi.Oběd bude rychlovka,dám se do žehlení.Přeji z vesela vstáváníSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Chtěla jsem popřát dobrou noc, když se přihasila dcera z práce. Dala jsem ohřát omáčku a knedlíky a dítě tu zůstalo u PC. v tele vizi mě zaujal pořad Zpívá celá rodina a pak jsem dokoukala 60tiny Hložka. Poté jsemse hnala hlasovat a pak četla meily. Teď koukám, že již bude 12 hodin.
Přeji tedy pěknou neděličku.
Obrázek uživatelky
profil
Přijeli jsme před chvílí z návštěvy. Už jsme se neviděli se švagrovou a švagrem 6 týdnů, tak bylo o čem povídat.
Irenko a Věruško , děkuji za recepty v emailu.
Zlobí mě oči, tak tady moc nečtu.
Mějte dobrou noc.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles