Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Pěknou neděli, | Datum vložení: 15.03.2015 12:58 hod. | |||
|
Jsme po obědě, dcera s manželem a Verunkou jsou na chatě fotbalistů, mají to jako zahájení sezony,jsou tam trenéři i s rodinama.Já jsem vařila svíčkovou, měla jsem tu dvojčata a tak si sportovec pochutnal.Slíbila jsem mu, že včer si přijde znovu, hraje odpoledne fotbal s Brnem za muže a tak bude mít určitě hlad.On je při chuti pořád, dělá se z něho chlap, bude vysoký, už teď měří 180cm a má boty č.45...Letí to s těmi dětmi i vnoučaty....Přeji vám všem hezké odpoledne....![]() ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 15.03.2015 12:53 hod. | |||
|
Hezkou neděli. Od včerejška pršelo, ale teď začalo nakukovat sluníčko. Hned bude veseleji. Dobrou chuť kdo obědváte a ty které jste po obědě, tak přeji dobré zažívání. My jsme měli knedlíčkovou polévku s nudlemi a pečeného králíka s bramborem a okurek. Mám tu taky trochu prádla, ale dnes se mě nechce. Nechám to na zítřek. Regi už se jaří, tak se ti bude dobře jezdit.![]() |
||||
| koudy | Krásnou neděli | Datum vložení: 15.03.2015 11:54 hod. | |||
|
Všechny zdravím a přeji dobrou chuť k nedělnímu obídku...![]() Zdeni, tebe vítám a je fajn, že jsi tu opět s námi... Aničko, Regi má pravdu, nenech se odradit... Věruško, díky za přeposlání receptů a prosím,snad nám přepošleš i od Helenky... Regi dává do provozu autíčko, snad už brzo budeš jezdit... Marunko i na valašských kopcích bude brzo jaro...užívej si své blízké,hlavně Mišku... Alenko, s tím cvičením máš plnou pravdu, taky to tak provádím a naučila jsem se to podle DVD... Mám tu syny i vnoučata, tak moc času není..přeji pěknou neděli... ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 15.03.2015 11:49 hod. | |||
|
REGI..já taky občas piji studené a jsem kráááásná![]() Fajn, že ti soused pomohl...![]() Holky..poptejte se internetu na cviky pánevního dna, je to jednoduché, zatahnout zadek a vtahuje se vše co máme dole dovnitř, tam to bude snad lépe vysvětleno, je to jednoduché, já když si vzpomenu tak to dělám, když čekám na něco u sporáku, třeba vařím jíšku a pod..pomáhá to na udržení moče do dalších let. Je na to víc různých cviků, ale tenhle je nejjednodušší..U nemáme pevné břišní svalstvo, tak to ochablo všechno.. Je na to i přístroj, co cvičí za vás účinněji, jen není v každé nemocnici..V Brně ve fakult. se právě tomuto problému věnuje jedna lékařka, aby se nemusely ženy operovat.. ![]() |
||||
| hela52 | Zdravím | Datum vložení: 15.03.2015 11:11 hod. | |||
|
při nedělním dopoledni. .... Věruško díky za receptíky na oplátku ti posílám recepty na boží milosti co dělávala moje babička a manželova babička. Jeden recept je z kuchařky od Rettigové, druhý je z kuchařky od A.B. Seidlové - obě dvě kuchařky jsem podědila po babičkách.... ostatním přeji krásný den - u nás se už klube sluníčko - odpoledne bude dlouhý pěší výlet. | ||||
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 15.03.2015 10:38 hod. | |||
|
konečně jsem tady, měla jsem počítač na opravě, to si můžete představit jak jsem byla nervozni Nevím co je tady nového, ale hlavně jste snad všechny zdravé a pohodě.Alespoň si něco odpoledne tady dočtu i když to nebude za vše za celý týden. Mějte pěknou neděli.![]() |
||||
| 2baculka | Kuk. | Datum vložení: 15.03.2015 10:34 hod. | |||
|
Sluníčko,radíš dobře, ale Aničce nemusí být zle po prášcích, může vše snášet lépe. Snad ji tím neodradíme. Maru, snad to slunečno vydrží, u nás se již vyjhasńuje, tak se těším, že se proběhnu do Bily pro Ramu. Na synka se snad ani nezlob, hlava může bolet jeho a tebe ne. Jednou za čas se nic nestane. Mám vyměněnou baterii v autě i dofoukané gumy. Hodný pan soused s autem dojel na benzinu a radil a já jen mačkala + a -. Ještě, že jsou dobří lidé, jelikož brzdy byly orezlé. Pán jel tak, aby musel brzdit a ta rez šla dolů. Já měla i ruční zataženou a to nebylo též dobré. Ale praktičtí lidé poradí, já tím pádem jen moc a moc děkovala. Tím výletem po městě mi vystydlo kafe, nevím zda i v mé věkové kategorii platí, že je člověk 7 den hezčí. ![]() |
||||
| Hali | Co nejpříjemnější neděli Vám všem! | Datum vložení: 15.03.2015 10:16 hod. | |||
|
Naše kopečky přišlo potěšit sluníčko,uvidíme,jak dlouho vydrží...po obědě by mohl být výlet!Včera nečekaně přijel nejmladší synek s rodinkou a nejstarší se snachou.Malý čipera nás potěšil zážitky z páteční rodinné lyžovačky-jezdil na vleku,učil se lyžoval s instuktorem a moc se mu to líbilo.Pobyli jsme si s nima moc krásně,probíraly se přípravy na práce,které nás letos na té naší chaloupce čekají...Jeden ze synků byl po oslavě narozenin kamaráda,takže si ho všichni dobírali(jen já jsem se musela moc držet,aby nedostal pořádné kázání-jenže,jsou dospělí..)My s manželem alkohol nemusíme a já se alkoholu bojím,jak čert kříže,protože moje sestra během manželství kvůli švagrovým alkoholovým úletům zažila velice těžké doby..A když ke stáří úplně přestal pít,byl z něho ten nejlepší manžel,otec,děda-tak po pár letech přišla nemoc a klidné roky důchodu,které si konečně s rodinou oba užívali,rakovina přetrhla.A jejda-to není téma na neděli-takže děvčata,ať se Vám den vydaří a nemusíte smutnit! | ||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 15.03.2015 10:10 hod. | |||
|
![]() pěknou neděli. Čtu si Vás, ale nepíši. Alenka zase cestovala a ostatní se máte dobře. ![]() ![]() Věrko, recept také nemám, ale našla jsem toto na internetu. http://alenkyfood.blog.cz/0801/bozi-milosti Asi je podobný jak píšeš. Jdu péct řezy a vařit. ![]() ![]() Bude pečená kuřecí stehna s bramborovou kaší a králičí vývar se strouháním. Přeji pěkný zbytek neděle. ![]() ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 15.03.2015 09:54 hod. | |||
|
U nás počasí nic moc, teď zrovna prší. Od včera budou k obědu vepřové řízky a salát. Polévku udělám z hlívy, na způsob držkové. Oči mě stále zlobí, tak vás zatím nedočítám. Mějte hezkou neděli. ![]() |
||||