Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Jejda,tak to já se musím omluvit....
těžko se mi tyto intimní věci probírají,jen jsem chtěla říct,že nikdo nevíme, co nás nebo kohokoli čeká,že někdo má špatné zkušenosti a já a mnohé jiné zas naopak...Od padesáti let od operace si nemůžu naříkat...
a opravdu můžu doporučit cvičení...já např. jsem dostala DVD TECHNIKA PELVICORE -cvičení svalstva pánevního dna...
Chtěla jsem jen říct, aby Anička ten problém nenechávala a když už se jednou rozhodla,tak je dobře to řešit...a aby se nebála...
Takže tak...
Obrázek uživatelky
profil
Jsi hvězda, zachaňuješ kde koho. Je vidět že lidé raději nevidí a nepomohou. Snad díky, že jsou všichni dobří se tvoje nervy zklidní. Jinři, snad máš stále naději na zlepšení, ona ta lymfa doopravdy dlouho trvá, než zaraguje. Mám známou v okolí a také jde vše pomalu.
Do Bily jsem šla a dst foukalo, pak se vyjasnilo a je krásných 10 st.-úplné jaro. Také schody jsou umyté a mám upečený koláč, jdu mlsat, káva je vypitá.
Obrázek uživatelky
profil
nemyslela jsem zle,i když můj komentík vyzněl tak, aby se
Anička tvých špatných zkušeností nelekla a nikam na léčbu nešla. Každá jsme jiná, a reagujeme na podněty podle mentality a fyzických dispozic. Sama Anička napsala dobře, že jezdí na výstavy s pejsky, a to jsem brala i já tak. Díky těmto krásným aktivitám by ji problém znepříjemňoval život, přestala by se pejskům časem věnvat, spíše by s nimi nemohla jezdit. Nechtěla jsem se doktnout ani tebe ani nikoho jiného.
Obrázek uživatelky
profil
ráno ještě pletoval sníh,až před chvilkou vykouklo sluníčko,šli jsme na zahrádku něco opracovat ale je hrozný vítr,že jsme znova zalezlí doma v teplíčku.AničkoF,ty jsi prožila hotový horor,ještě že holky dopadly celkem dobře a ty máš dobrý pocit zachránce,jak je vidět,lidi dnes jsou k ostatním neteční.Irenko,klídek povzbudila jsi Aničku,já také,vím že dnes má tento problém spousta žen a stydí se to řešit i před doktorem.Věruško já tahala s neteří ty balíky od doktorky také pro moji sestru,bylo i mě nepříjemný,jak lidi čučí.Aničko neboj holky radí dobře lidí je spousta co je toto trápí,jen se svěř doktorům žádné vysvědčení do práce nedostneš a to trénování si dělej,prý to pomáhá.Jinuš ty s tou nohou prožíváš stálou bolest neumím si to vůbec představit.Zítra budu držet palce at ti ten Skopal konečně pomůže.Užívejte dnešní odpoledeSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
ty jsi strašně hodný člověk. Já tady čtu všechno a pokud s něčím nebo s někým nesouhlasím, tak prostě nekomentuji.
Nemám zájem do nikoho rýpat, a už vůbec ne vyvolávat hádky.To nedělám ani v reálném životě.A když po dlouhé době něco napíšu, tak se to obrátí proti mně. Když napíšu, že jsem si něco koupila, tak se dozvím, že se chlubím. Když jsem dneska popsala, že tento problém, který je velmi rozšířený jsem se snažila řešit a jaký byl postup, tak se dozvím, že chci Aničku odradit. Ale to je holý nesmysl. Takže dneska se mně to opravdu dotklo a pokud mi s vámi nemá být dobře, tak je zbytečné se sem chodit trápit.
Jinuško, je mi tě moc líto, umím si představit, co prožíváš.
Obrázek uživatelky
profil
Věruško, děkuji za email a Irence za recepty, vyzkouším.
Já už jsem z té mojí nohy nešťastná, protože mi bylo řečeno, že ty drenáže můžou trvat rok, než se ta noha trochu spraví. Nic mě nebaví, ale každý den se kouknu, co sem napíšete a na pár fotek. Byla jsem u lékaře, nic mi neřekl, že mám přijít v pondělí, že se musí domluvit s dr Skopalem. Tak jsem zvědavá, co mi zítra řekne.
Také Vám všem přeji krásnou neděli.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Po 3dnech se opět hlásímSmajlíkVěřím,že mě s diskuze nevykoušeteSmajlíkOd čtvrtka mám doma Jakuba.A pátek 13 byl pro mě katastrofální.Ještě jsem se s toho nevzpamatovala.
V pátek ráno jsem šla nakoupit a na přechodu srazilo auto bábinku.Nekomunikovala tak jsem jí zavolala pohotovost a zastavovala auta.Nechtěla jsem jí táhnou na chodník.Nakonec jí záchranaři probrali a odvezli.
při zpáteční cestě vydím jak starší žena padá na chodníku jako by jí někdo podťal.2 ženy šli okolo ní ani jedna se nezastavila i pár aut projelo a nikdo nereagoval.Okolo hlavy měla plno krve a já byla na omdlení.Opět jsem volala sanitku.Přijela tá samá posádka a divila se,že ou obojích havárkach jsem byla já.Já jsem doma zvracela-nervy na pochodu.Až dnes jsem se dozvěděla,že jsou jenom potlučené nemají nic zlomeného a jsou už doma.Tak teprve jsem pookřála a dostala chuť vás pozdravit.SmajlíkKrásnou neděličku děvčataSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Už snad odpočíváte po obídcích..

Aničko59, trenuj to stahování, to nic nestojí, musím ti napsat, že když jsem jezdila do toho Brna, tak tam s těmihle problémy byly i třeba ženy přes 30let..mně taky nebylo ani 50let, když jsem měla ty problémySmajlík..
Obrázek uživatelky
profil
Čtu tady vaše příspěvky, rady apod. Nevím opravdu co mně čeká, moje mamka to měla také, ale ta to vůbec neřešila. Ale také nikam nikde nejezdila, nechodila na žádné akce a já musím. Chodím na výstavy, klubové akce, chodím ještě do práce apod. Nejhorší na tom všem je, že pracuji u kokin v potravinářství. Mám strach, aby mně kvůli nemoci nepropustili. Pokud nepiji, tak jsem v suchu.
Obrázek uživatelky
profil
Nikomu jsem neradila, ani jsem nikoho nechtěla odradit, ale už jsem to smazala.Popisovala jsem pouze moji zkušenost a myslím, že k tomu slouží diskuze.Zvedlo mi to tlak pořádně, asi vůbec nemá smysl tady něco psát.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles