Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vlavod | Krásné ráno, | Datum vložení: 16.03.2015 07:36 hod. | |||
|
dnes už zase dýchá jaro.Jindřiško moc na tebe myslím, i na Irensku s.Moc s vámi oběmi soucítím.Vím co obě prožíváte.My zítra začneme předělávat koupelnu je to náš vánoční dárek.Mám z toho strach a zároveň se těším.Ach jo.![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Ahojky děvčátka, | Datum vložení: 16.03.2015 07:11 hod. | |||
|
krásné ráno,u nás dneska sluníčko.Ať se všem všechno daří![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 16.03.2015 06:41 hod. | |||
|
dobré ránko..![]() ![]() A je pondělí.. ten čas tak utíká..![]() |
||||
| ija1 | Dobré ranko | Datum vložení: 16.03.2015 06:25 hod. | |||
|
děvčata![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 15.03.2015 21:33 hod. | |||
|
jdu se rozloučit a popřát klidnou noc.![]() |
||||
| Anicka59 | Hezký večer | Datum vložení: 15.03.2015 20:18 hod. | |||
|
no mám z toho všeho smíšené pocity. Asi jsem to měla nechat být, a řešit to asi až v důchodě. Uvidím, co mně doporučí, na to cvičení jsem myslela také. Dále mám také hodně velkou nadváhu, a také mně napadlo, jestli mně děloha netlačí na močák. V dotazníku je také porodní váha dětí, zda bylo některé nad 4 kg. Naše Jaruška vážila 3,80 kg, což daleko ke 4 kg není. Naštěstí pracovní oděv mám po práci suchý, ale jen díky tomu, že vypiji jen asi 2-4 dcl tekutin za celou směnu. Za to pak doma vypiji na ex i půl litru jak přijdu domů. Prášky snáším zatím dobře, žaludek mám zřejmě kačení, neboť mnohdy míchám páté přes deváté a nic. A to mám x let vyoperovaný žlučník | ||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 15.03.2015 20:09 hod. | |||
|
Odpoledne jsme šli přes deset kilometrů, doma jsem si pak vzala knihu a četla a četla, až jsem ji dočetla. K vám jsem přišla zase pozdě.Všechno jsem dočetla. Jen je toho nějak moc. Regi, ještě jsou hodní lidé na světě. Je dobře, že máš tak hodného souseda. Věřím, že už brzo budeš jezdit. Aničko, ty jsi opravdu světice. Ve správnou dobu na správném místě. ![]() ![]() Irenko, nevím, co se Ti tady stalo, ale snad nebude tak zle. Jen neodcházej. Jindřiško, na tebe stále myslím a zítra budu čekat, co se dozvíš od lékaře. ![]() Zdeničko, to je dobře, že jsi zase mezi námi. Děvčátka, víc si nepamatuji. Všem přeji pěkný večer a klidnou, bezbolestnou noc! ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 15.03.2015 19:53 hod. | |||
|
holky..my jsme se zakecali a přišli před chvílí domů...![]() ten čas tak letí.. Aničko Filipi, to byly zážitky,jsi obětavá a hned pohotová. Sestře se kamélie líbila.. Přeji klidný večer, již se hned loučím..Dobrou noc přeji ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 15.03.2015 19:13 hod. | |||
|
všem krásné sny a k tomu klidnou dobrou noc....Já za chvíli jdu do koupelny a už se těším, až usednu do mého starého křesla, těším se na to celý den. Dám si deku přes nohy a do ruky sudoku nebo knížku. To jsem vždy skoro v sedmém nebi.....Pěkný a klidný start do nového týdne.....![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 15.03.2015 18:55 hod. | |||
|
Odpoledne jsme tady ještě nšěco dělali na počítači, pak přijel syn s rodinou a je večer. Irenko S nevím o co jde , ale chtěla bych, aby ses tady cítila dobře, od toho tady jsme abychom se podpořily.Jino lituji tě, je to trápení, ale musí být lépe.Aničko F to byl teda den, ale jsi zlatíčko, nevšímavost lidí je hrozná. Děvčátka mějte pěkný večer , hlavně buďte v pohodě a dobrou noc všem.![]() |
||||