Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Ahojky, | Datum vložení: 16.03.2015 09:38 hod. | |||
|
marodi už jsou dva, dcera se vrátila, protože až 4x zvracela v práci a to tam nemohou potřebovat. Tak si hned lehla a nic nebudou jíst, zatím teploty nemají, snad to bude jenom žaludeční virus. Chodit k nim nemám, ať to nechytnu, tak si telefonuji, má telefon u postele....Nemoc přijde hned...pěkný den všem ![]() ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno | Datum vložení: 16.03.2015 09:36 hod. | |||
|
Krásné pondělíčko vám přejí![]() |
||||
| koudy | Přeji dobrý den... | Datum vložení: 16.03.2015 09:11 hod. | |||
|
U nás je zatím polojasno,ale oteplilo se...![]() Marti,tak budeš pečovat o maroda... ![]() Marci, ať ti práce odsýpá... ![]() Vlaďko, ať koupelnu brzo zvládnete... ![]() Stázi,ať se práce na zahradě daří,u nás je zatím mokro,ale taky se už těším... U lékařů dobré výsledky... ![]() Přeji klidný den... ![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 16.03.2015 09:10 hod. | |||
|
sluníčko nesvítí, ale mraky nejsou..na zahradě je bláto, dva dny pršelo..jinak už bych šla něco kutit..potřebuji zase dát přední zahradu do rychtiku mám moc přebujelých zvonků a jiných trvalek je potřeba je povyrývat a vhodit do bio popelnice, já to tak nerada vyhazuji, ach jo, ale musím.. |
||||
| Macizaj | Pěkné pondělní ráno | Datum vložení: 16.03.2015 08:46 hod. | |||
|
Máme sluníčko. Čekala jsem, až všichni z patra zmizí do práce a školy, jsou na mně chodby, tak jdu na to. Všem přeji pěkný den a dobré pořízení u lékařů nebo na úřadech. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 16.03.2015 08:15 hod. | |||
|
Je zamračeno a vítr. Vlavod tak ať se práce daří,Martička se bude starat o vnučku,a vůbec všem ať se daří a nový týden začíná dobře. Marci díky, jsem ráda , že už to jde.![]() |
||||
| 2baculka | Přeji krásný den. | Datum vložení: 16.03.2015 08:07 hod. | |||
|
Tady je zatí mmokro. Obloha šedivá. Chystám se na cestu za otcem, převaz. Přijedu asi dlouho odpoledne. Vladivod, přeji aby se koupelna povedla, jistě máš vybrané vše ke spokojenosti. Marti opatruje Verunku, snad bude brzo zdravá. |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné ráno, | Datum vložení: 16.03.2015 08:01 hod. | |||
|
vypadá to na pěkný den venku,mám doma Verunku, nebylo jí dobře už včera a tak je dnes doma...Nevařím, přeji vám všem pěkné pondělí...![]() ![]() |
||||
| annau | Slunečný vstup do začátku týdne, | Datum vložení: 16.03.2015 08:00 hod. | |||
|
přeji všem děvčatům,jen co vyschnou záhonky,těším se na zahradu.Moc mi to už chybí.Nejprve zaseji hrášek,potom mrkev ,petržel a cibulku.Do pařeníku ředkvičky, salát,kedlubny modré a gigant.Přikrývám výsevy netkanou textílií. Vlaďko,tak ať se vám podaří koupelnu předělat bez problémů. Také jsme o tom uvažovali, jenže chtělo by to velké změny a mužovi se do toho nechce. |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 16.03.2015 07:57 hod. | |||
|
Dobré ráno. Od rána svítí sluníčko. Dnes bude krásný den.![]() |
||||