Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Marti, | Datum vložení: 16.03.2015 16:31 hod. | |||
|
snad neochoříš. To nadělení u vás je nějaké divné. Snad vše brzo přestane. | ||||
| 2baculka | Konečně jsem doma. | Datum vložení: 16.03.2015 16:30 hod. | |||
|
Ruka je dost zahojená, tím naštěstí zalepená a již nemusím otce nikam honit. Hurá. Mamina si rosypala květináč, otevřela okno a než jsme se vrátili bylo vše na zemi.Tak jsem uklidila povysávala. Odpoledne mám za sebouz návštěvu klubu důchodců, dala jsem si čajík, venku je větrno a do mě se dala zima. Pak mi klid začal zavírat očka. Mám nedostatek kofeinu. Ohřívám si stehno a rýži a pak si v klidu vypiju kafíčko. |
||||
| bertice | Tinktura | Datum vložení: 16.03.2015 16:20 hod. | |||
|
tu dělám poprvé, objednala jsem si žen-šen ve zdravé výživě/20 g za 98 Kč/, ten jsem dala do zavařovačky do 1/2 l vodky a nechám uzavřeno 3 týdny ve špajzu. Pak sliji a dám do lednice. Mělo by se užívat 10 kapek až štamprli- malou ráno do sklenice vody, nejlépe nalačno. Má to být na prevenci, tak uvidím jak to bude chutnat i fungovat. | ||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 16.03.2015 16:14 hod. | |||
|
Marcelko, teď trošku vykukuje, ale za chvíli již zase zapadne..Ale vichr mi neposílej![]() ![]() tak jsem trošku oddechla a jdu ještě jednou vytřít kuchyni a už dopere i pračka..poru jen dědův potah z křesla, on se moc potí, má vše brzy ušmudlané od vlasů, i polštář jsem mu měnila, povlékat budu až tak za týden, 10dnů..jak to výjde časově. ![]() |
||||
| Macizaj | Kuk, | Datum vložení: 16.03.2015 14:51 hod. | |||
|
čekám na vnuka, ještě nedorazil na oběd.![]() Dnes jsem moc štěstí s úklidem neměla. Plno lidiček je nemocných a většinou šli od lékaře, když jsem myla chodby. ![]() Martičko, zřejmě něco snědli špatného, na chřipku to nevypadá, tak snad to nechytneš. Muž dopoledne zasel ředkvičky do skleníku, jinak venku na záhonech se nic dělat nedá. Věrko, když je potřeba také šiji povlečení, zašívám rifle a pod. Co by člověk pro děti neudělal. Zahrádky si ještě užiješ. ![]() Jaruško, co si budeš tinkturou mazat? Alenko, u nás sluníčko je, doufám, že dorazilo i k vám. ![]() Jiřinko, u nás je také pořádný vichr. Mějte pěkné odpoledne, jdeme ven. |
||||
| fanypol | Dobré odpoledne přeji | Datum vložení: 16.03.2015 14:05 hod. | |||
|
MARTI, raději se drž stranou...je to jak píšeš děti a mladí budou za tři dny v pořádku a my starší pak marodíme dlouho.. Dopila jsem kafčo a jdu pokračovat v úklidu ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné odpoledne, | Datum vložení: 16.03.2015 14:02 hod. | |||
|
u nás se rapidně zhoršilo počasí, fouká silný a studený vítr. Doma už jsou 3 pacienti, V 10.hod. přijel ze školy i vnuk, že ve škole 2x zvracel a třídní ho poslala domů...Jsem z toho nešťastná, nerada bych to dostala také, ono u starších se to vždy vleče déle než u mladých...Nic bych ale nenadělala...Všem marodům přeji uzdravení a ostatním klidný a pohodový den....![]() ![]() ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den | Datum vložení: 16.03.2015 13:29 hod. | |||
|
Nám nešla od rána elektřina. Hlásili, že nepůjde do 16 hod., ale už to mají hotové. Venku fouká dost nepříjemný vítr. Přeji marodům brzské uzdravení. |
||||
| fanypol | Ahojky | Datum vložení: 16.03.2015 11:57 hod. | |||
|
Přeji dobré chutnání..![]() MARTI..snad budou marodi brzy vyzdravení.. To se semele hned něco..Vyhlížím sluníčko aby se dalo jít na tu zahradu..zatím jsem nastrkala cibulky irisek, co jsem dostala místo kytky k MDŽ, kde myslím, že je místo, po skupinkách asi na čtyři místa a po obědě budu uklízet, muž vrtal a sekal v kuchyni, tak je prach všude..![]() ![]() |
||||
| bertice | zdravím Vás, děvčata | Datum vložení: 16.03.2015 11:36 hod. | |||
|
Tak u nás se konečně vyčasilo, ale zůstalo chladno. Víkend byl škaredý, tak jsme byli doma. Dceři a vnučce se na víkendovém pobytu na jižní Moravě líbilo. I v Aquaparku v Pasohlávkách. Vstupné je tam 600 Kč na celý den, ale dá se sehnat ve slevomatech za polovinu 300 Kč. 6.4. by mi měl vyjít článeček o Velikonocích. Tento týden mně asi ta okna neminou. Dnes budu vyrábět ze žen-šenu tinkturu, bude se louhovat ve vodce 3 týdny. Zítra se mám sejít/ v restauraci/ s bývalou kolegyní na kafíčku a asi si dáme i oběd. Přeji všem marodům zlepšení zdravotního stavu a dobré pořízení u lékařů. |
||||