Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
snad neochoříš. To nadělení u vás je nějaké divné. Snad vše brzo přestane.
Obrázek uživatelky
profil
Ruka je dost zahojená, tím naštěstí zalepená a již nemusím otce nikam honit. Hurá.
Mamina si rosypala květináč, otevřela okno a než jsme se vrátili bylo vše na zemi.Tak jsem uklidila povysávala.
Odpoledne mám za sebouz návštěvu klubu důchodců, dala jsem si čajík, venku je větrno a do mě se dala zima. Pak mi klid začal zavírat očka. Mám nedostatek kofeinu. Ohřívám si stehno a rýži a pak si v klidu vypiju kafíčko.
Obrázek uživatelky
profil
tu dělám poprvé, objednala jsem si žen-šen ve zdravé výživě/20 g za 98 Kč/, ten jsem dala do zavařovačky do 1/2 l vodky a nechám uzavřeno 3 týdny ve špajzu. Pak sliji a dám do lednice. Mělo by se užívat 10 kapek až štamprli- malou ráno do sklenice vody, nejlépe nalačno. Má to být na prevenci, tak uvidím jak to bude chutnat i fungovat.
Obrázek uživatelky
profil
Marcelko, teď trošku vykukuje, ale za chvíli již zase zapadne..Ale vichr mi neposílejSmajlík
Smajlík

tak jsem trošku oddechla a jdu ještě jednou vytřít kuchyni a už dopere i pračka..poru jen dědův potah z křesla, on se moc potí, má vše brzy ušmudlané od vlasů, i polštář jsem mu měnila, povlékat budu až tak za týden, 10dnů..jak to výjde časově.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
čekám na vnuka, ještě nedorazil na oběd.Smajlík

Dnes jsem moc štěstí s úklidem neměla. Plno lidiček je nemocných a většinou šli od lékaře, když jsem myla chodby. Smajlík
Martičko, zřejmě něco snědli špatného, na chřipku to nevypadá, tak snad to nechytneš.

Muž dopoledne zasel ředkvičky do skleníku, jinak venku na záhonech se nic dělat nedá.
Věrko, když je potřeba také šiji povlečení, zašívám rifle a pod. Co by člověk pro děti neudělal. Zahrádky si ještě užiješ.Smajlík
Jaruško, co si budeš tinkturou mazat?
Alenko, u nás sluníčko je, doufám, že dorazilo i k vám.Smajlík
Jiřinko, u nás je také pořádný vichr.
Mějte pěkné odpoledne, jdeme ven.
Obrázek uživatelky
profil
MARTI, raději se drž stranou...je to jak píšeš děti a mladí budou za tři dny v pořádku a my starší pak marodíme dlouho..
Dopila jsem kafčo a jdu pokračovat v úkliduSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás se rapidně zhoršilo počasí, fouká silný a studený vítr. Doma už jsou 3 pacienti, V 10.hod. přijel ze školy i vnuk, že ve škole 2x zvracel a třídní ho poslala domů...Jsem z toho nešťastná, nerada bych to dostala také, ono u starších se to vždy vleče déle než u mladých...Nic bych ale nenadělala...Všem marodům přeji uzdravení a ostatním klidný a pohodový den....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nám nešla od rána elektřina. Hlásili, že nepůjde do 16 hod., ale už to mají hotové.
Venku fouká dost nepříjemný vítr.
Přeji marodům brzské uzdravení.
Obrázek uživatelky
profil
Přeji dobré chutnání..Smajlík


MARTI..snad budou marodi brzy vyzdravení..SmajlíkTo se semele hned něco..
Vyhlížím sluníčkoSmajlík Smajlíkaby se dalo jít na tu zahradu..zatím jsem nastrkala cibulky irisek, co jsem dostala místo kytky k MDŽ, kde myslím, že je místo, po skupinkách asi na čtyři místa a po obědě budu uklízet, muž vrtal a sekal v kuchyni, tak je prach všude..SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak u nás se konečně vyčasilo, ale zůstalo chladno. Víkend byl škaredý, tak jsme byli doma. Dceři a vnučce se na víkendovém pobytu na jižní Moravě líbilo. I v Aquaparku v Pasohlávkách. Vstupné je tam 600 Kč na celý den, ale dá se sehnat ve slevomatech za polovinu 300 Kč. 6.4. by mi měl vyjít článeček o Velikonocích. Tento týden mně asi ta okna neminou.
Dnes budu vyrábět ze žen-šenu tinkturu, bude se louhovat ve vodce 3 týdny. Zítra se mám sejít/ v restauraci/ s bývalou kolegyní na kafíčku a asi si dáme i oběd.
Přeji všem marodům zlepšení zdravotního stavu a dobré pořízení u lékařů.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles