Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 17.03.2015 06:52 hod. | |||
|
u nás krásně svítí sluničko![]() Ale zas hlásí škaredě....Dneska jdu v 9 hod. s holkami na kávu,těším se už jsem jich neviděla od listopadu![]() ![]() Mějte příjemné vstavání ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 16.03.2015 21:02 hod. | |||
|
tak jsem teprve dorazila s práce zítra budu doma pak se uvidí.Musim si vás dočíst,co jste tady natukaly.Jdu směr koupelna a kanafasu,mám toho plný brejle. ještě pošlu hlásky a přeji dobrou noc.![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 16.03.2015 20:47 hod. | |||
|
děvčátka dobře se vyspinkejte![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer.. | Datum vložení: 16.03.2015 20:10 hod. | |||
|
jen zdravím a přeji dobrou noc..![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 16.03.2015 19:47 hod. | |||
|
Macelka už většinu napsala za mě...![]() ![]() Kristi, mě ještě ředkvičky nelezou,ani špenát... ![]() Marti, snad už to s Marky nechytnete a marodům bude líp... ![]() Alenko, máš uklizeno a novou digestoř...paráda... ![]() Jinuš snad napíše,jak dopadla... ![]() Přesazovala jsem muškáty,ale ještě nemám hotovo... Vítr u nás foukal silný celý den... Přeji pěkný a klidný večer a dobře s vyspěte... ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 16.03.2015 19:27 hod. | |||
|
Alenko, vítr někam zmizel, ale doufám, že se neodstěhoval k vám, to bych nechtěla. Teď jsem teprve přišla domů, venku je nezvyklé teplo.Jaruško, jsem zvědavá, zda ti tinktura bude chutnat. Regi, zase máš o starost méně, nebudeš muset jezdit s tatínkem na převazy, což je dobře. ![]() Kristínko, my se s mužem doplňujeme. Něco sází on, něco já. ![]() Martičko, pěkně se s Markétkou vyspinkejte!Také jsem čekala, jak dopadla Jindřiška. Děvčátka, přeji vám pěkný večer a klidnou noc! ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 16.03.2015 19:23 hod. | |||
|
Bady jsi pilná, já ještě okna nemyla, je tady zima a zase hlásí další Děvčátka mějte všechny pěkný večer a dobrou noc, jdu volat mamce.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 16.03.2015 18:49 hod. | |||
|
já jsem zatím fit, Marky také, tak dnes spí dole u nás, už je po večeři a je v koupelně. Dostala mou košili a bude spinkat u babičky...Vám přeji pěkný večer a hezkou dobrou noc....![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Pěkný podvečer, | Datum vložení: 16.03.2015 17:48 hod. | |||
|
děvčátka já se dneska chytla zbytku oken,tak hlásím hotovo,záclony všechny vyprané a už visí ![]() Zase hlási škaredě,ale jsem hotová....Jinuš ať už ti konečně pomužou A co ten nový doktor??? Sluničko už pomálu finišuje,tak už aby to bylo a šetři se![]() ![]() Marci nám už ředkvičky vylezly,ale ne moji zásluhou,u nás zahrádkaří manžel ![]() ![]() Marti má doma marody,přeji brzké uzdravení ![]() ![]() Vlaďko máš se na co těšit,bude nová koupelna ![]() ![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 16.03.2015 17:34 hod. | |||
|
tak mám zase chviličku..jdu mrknout na fotečky, než přijde mamánek na nějakou večeři![]() |
||||