Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | . | Datum vložení: 17.03.2015 11:04 hod. | |||
|
Jiřko, oslavencům přeju hodně zdraví a vše nejlepší!![]() Marti hlásnuto, Alče taky. Mějte krásný den. ![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 17.03.2015 10:19 hod. | |||
|
JIMAS..tak vše neklepší oslavencům![]() |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 17.03.2015 09:27 hod. | |||
|
U nás svítí sluníčko a je také vítr. K obědu zatím nevím co. Synek má dneska svátek, tak výběr oběda nechám na něm. Svátek má i manžel. Je v práci, tak jsem mu gratulovala včera a nějaké mňamky mu nabalila sebou. Marti, to je u vás marodů. Přeji jim všem, ať se brzo uzdraví. Irenko S., tobě se ježdění na ozářka chýlí ke konci. Myslím na Jinu, jak u Mudra dopadla. Blani, jak ti je? Mějte všechny hezký den a samé dobré zprávy. |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 17.03.2015 09:22 hod. | |||
|
u nás bude taky se sluníčkem,už máme +8 tupňů...![]() Marti,máš dnes ještě doma samé marody,tak ať suzdravují všichni,včetně micinek... ![]() Irenko, měla by dn odpočívat,ale jak tě znám, určitě si nachystala fůru práce... ![]() Zdeni, ať se ti pěkně pracuje... ![]() Kristi, ty i to hezky užij s kamarádkami... ![]() Taky okna odkládám a to i proto,že už mají před naším rozbitý asfalt a najedou na výkop pro kanalizaci... ![]() Polévku mám a budu obalovat turitický nářez,smažit a k tomu brambory... ![]() Odpoledne dopřesazuju muškáty... ![]() Všem přeji pohodové úterý... ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 17.03.2015 09:14 hod. | |||
|
už svítí sluníčko i u nááááás![]() ![]() ![]() Holky, mějte pěkný den... Dnes vařím buřt guláš, chlapi příjdou po poledni, zvažuji či jít do města, nebo stačí chleba od neděle, myslela jsem, že si uděláme včera se synkem topínky a chtěl palačinky, tak máme půl chleba, asi jiný kupovat nebudu a budou ho dojídat dnes.. ![]() Já taky okna umyji klidně až k 1. máji... Vidět přes ně je..jen to v kuchyni a jídelně pošmudlám, jak muž bude líčit kuchyni, ta jsou zaprášená . |
||||
| Macizaj | Pěkné úterní ráno | Datum vložení: 17.03.2015 08:53 hod. | |||
|
My máme také sluníčko a vítr. Dnes má být podle předpovědi až 17°C. Teplotní skoky mi docela vadí.![]() Irenko, dnes si od práce odpočiň, zítra tě určitě zase zavolají. ![]() Kristínko, pěkně si s děvčaty "pokecej". ![]() Martičko, ještě že se dceřin manžel o marody stará. Tak snad virus nebude mít dlouhé trvání. Zdeničko, já s okny zatím počkám, nikdo je za mě neumyje. Až bude teplo, zvládnu je umýt za jeden den. ![]() Dnes budu vařit čočkovou polévku, špagety a ledový salát. Všem přeji krásný, březnový den! ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 17.03.2015 08:02 hod. | |||
|
Hlásím také sluníčko, ale vítr, ten bude studený dokud máme na kopcích sníh.Dnes mám naplánované umýt alespoň dvě okna. Marti tak hlavně aby se chřipka brzo vystěhovala od vás a děti byly zdravé.Mějte všechny klidný den.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkné ráno, | Datum vložení: 17.03.2015 07:02 hod. | |||
|
sluníčko už vylézá, bude pěkně. Marky snídá, spala celou noc, jen ještě pořád pokašlává, hlavně k ránu...Nahoře je lazaret, manžel dcery je opatrovává, mezitím včera byl kastrovat dvě naše kočičky a ty tam chodí s límcem na krku také jako mátohy....Zavezl je na kliniku a zase večer dovezl, vzal si na marody volno. Uvidíme dnes, jak jim bude. Prý tady v okolí řádí chřipkový virus s bolením hlavy a zvracením. Z jídla to není.To by na té chatě museli mít i ostatní a bylo jich tam asi dvacet....Přeji vám pěkný den a klid s pohodou...![]() ![]() |
||||
| ija1 | Hezké ráno | Datum vložení: 17.03.2015 06:57 hod. | |||
|
děvčátka máme vymetenou oblohu,sluníčko se dere ven ale je studený vítr,máme za sebou s Barčou krátkou procházku,je tam zima jako v Rusku.Přitom je 6 stupnů.Dnes musím přepíchat papriky a to dělám ve skleníku a pak zas natahat domů.Jinak budu lenošit ta lenora se zase přihlásila.Kdo marodíte,budte doma v teplíčku,ještě se naděláte dost.Přeji krásný den,budík zvoní na hlasování![]() |
||||
| filipi | krásné ráno | Datum vložení: 17.03.2015 06:54 hod. | |||
|
Krásné úterní ráno ženičky![]() |
||||