Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Jiřko, oslavencům přeju hodně zdraví a vše nejlepší!Smajlík

Marti hlásnuto, Alče taky.

Mějte krásný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
JIMAS..tak vše neklepší oslavencůmSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás svítí sluníčko a je také vítr. K obědu zatím nevím co. Synek má dneska svátek, tak výběr oběda nechám na něm. Svátek má i manžel. Je v práci, tak jsem mu gratulovala včera a nějaké mňamky mu nabalila sebou.
Marti, to je u vás marodů. Přeji jim všem, ať se brzo uzdraví.
Irenko S., tobě se ježdění na ozářka chýlí ke konci.
Myslím na Jinu, jak u Mudra dopadla.
Blani, jak ti je?
Mějte všechny hezký den a samé dobré zprávy.
Obrázek uživatelky
profil
u nás bude taky se sluníčkem,už máme +8 tupňů...Smajlík

Marti,máš dnes ještě doma samé marody,tak ať suzdravují všichni,včetně micinek...Smajlík
Irenko, měla by dn odpočívat,ale jak tě znám, určitě si nachystala fůru práce...Smajlík
Zdeni, ať se ti pěkně pracuje...Smajlík
Kristi, ty i to hezky užij s kamarádkami...Smajlík

Taky okna odkládám a to i proto,že už mají před naším rozbitý asfalt a najedou na výkop pro kanalizaci...Smajlík
Polévku mám a budu obalovat turitický nářez,smažit a k tomu brambory...Smajlík
Odpoledne dopřesazuju muškáty...Smajlík

Všem přeji pohodové úterý...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
už svítí sluníčko i u nááááásSmajlíkSmajlíkSmajlík
Holky, mějte pěkný den... Dnes vařím buřt guláš, chlapi příjdou po poledni, zvažuji či jít do města, nebo stačí chleba od neděle, myslela jsem, že si uděláme včera se synkem topínky a chtěl palačinky, tak máme půl chleba, asi jiný kupovat nebudu a budou ho dojídat dnes..Smajlík
Já taky okna umyji klidně až k 1. máji...SmajlíkVidět přes ně je..jen to v kuchyni a jídelně pošmudlám, jak muž bude líčit kuchyni, ta jsou zaprášená .
Obrázek uživatelky
profil
My máme také sluníčko a vítr. Dnes má být podle předpovědi až 17°C. Teplotní skoky mi docela vadí.Smajlík
Irenko, dnes si od práce odpočiň, zítra tě určitě zase zavolají.Smajlík
Kristínko, pěkně si s děvčaty "pokecej". Smajlík

Martičko, ještě že se dceřin manžel o marody stará. Tak snad virus nebude mít dlouhé trvání.
Zdeničko, já s okny zatím počkám, nikdo je za mě neumyje. Až bude teplo, zvládnu je umýt za jeden den.Smajlík Smajlík
Dnes budu vařit čočkovou polévku, špagety a ledový salát.
Všem přeji krásný, březnový den!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Hlásím také sluníčko, ale vítr, ten bude studený dokud máme na kopcích sníh.Dnes mám naplánované umýt alespoň dvě okna. Marti tak hlavně aby se chřipka brzo vystěhovala od vás a děti byly zdravé.Mějte všechny klidný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
sluníčko už vylézá, bude pěkně. Marky snídá, spala celou noc, jen ještě pořád pokašlává, hlavně k ránu...Nahoře je lazaret, manžel dcery je opatrovává, mezitím včera byl kastrovat dvě naše kočičky a ty tam chodí s límcem na krku také jako mátohy....Zavezl je na kliniku a zase večer dovezl, vzal si na marody volno. Uvidíme dnes, jak jim bude. Prý tady v okolí řádí chřipkový virus s bolením hlavy a zvracením. Z jídla to není.To by na té chatě museli mít i ostatní a bylo jich tam asi dvacet....Přeji vám pěkný den a klid s pohodou...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka máme vymetenou oblohu,sluníčko se dere ven ale je studený vítr,máme za sebou s Barčou krátkou procházku,je tam zima jako v Rusku.Přitom je 6 stupnů.Dnes musím přepíchat papriky a to dělám ve skleníku a pak zas natahat domů.Jinak budu lenošit ta lenora se zase přihlásila.Kdo marodíte,budte doma v teplíčku,ještě se naděláte dost.Přeji krásný den,budík zvoní na hlasováníSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné úterní ráno ženičkySmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles