Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
k narozkám přeju hodně a hodně zdravíčka a vůbec vše nejlepší!SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
také u nás hlásím sluníčko a jasnou oblohu. Dnes jsem se sešla s bývalou kolegyní, poseděly jsme ve známé restauraci, daly si skleničku bílého i obídek. Bože, to byl relax, probraly jsme rodinu i známé, i politiku, nemoci, zkrátka všechno, nač jsme si vzpomněly.Vyměnily jsme si dárečky a za ty cca 2 hodinky žádnou z nás nic nebolelo....
Pak jsem se ještě zastavila za kolegyní, která ještě dělá/ má jít letos do důchodu/ a vytiskla mi Návrat k léčivé energii do kroužkové vazby. S tou jsem si zase dala kafíčko a zákusek. Zdá se mi, že jsem zase nabrala energii na pár dní. Knížka se mi líbí, není hrubá, ale o to zajímavější a už jsem skoro půlku přečetla. Syn se vrátil z Thajska, měl opět mezipřistání v Moskvě a prý přistávání v Praze bylo příšerné.Připadal si jako na kolotoči...Jsem ráda, že už je i on blíže k domovu...
Všem marodům přeji zlepšení a také s jarním sluníčkem i dobrou náladu a hodně elánu do těch oken i dalších prací!
Obrázek uživatelky
profil
také přeji vše nejlepší a hodně zdravíčka. Ten rok vždy rychle uteče, že.
Alenko, tak ty již bude dělat salátek. Mě se zdá ještě moc brzo, ono klidně ještě v dubnu bude chumelit. Už si říkám, musím dát rajčata.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata, děkuji za přání chlapům.Smajlík
Irenko, přeji ti k narozeninám všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já chci ještě dnes udělat záhonek na salát..mužík je doufám unavený z rachoty a bude špinit až zítra, to má volno..u nás už lítaly včeličkySmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkné a slunečné odpoledne.
Irenko, tak hodně zdraví a štěstí přeji.Smajlík Smajlík

Jiřinko, Tvým chlapům k svátku také přeji hodně zdravíčka.

Děvčátka, i když se mě moc nechtělo, také už mám dvě okna hotová a ty další dvě udělám až trochu poklesne sluníčko.
Záclony jsem vyměnila a prát budu zítra.

Papriky mám již 14 dní přepíchané a rajčata jsem dělala v neděli.
Ve skleníku máme přísadu salátu a kedlubnů, ale už se tam objevují slimáci a okusují.

Všem marodům a i rodinným příslušníkům přeji brzké uzdravení.

Teď jsme si dali kávu a pojedeme na zahradu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Marti ty tam máš hotový lazaret.At jsou brzo fit.SmajlíkSluníčko se nám schovalo,ale vítr zůstal.Marti do práce půjdu až v pátek a celý příští týden střídat dovolený.Jimas vše nejlepší tvým mužským k svátku hlavně zdraví. No a já jsem dnes o rok starší Smajlíkto je hrozný,jak ten čas letí.MaruK konečně letím na ty papriky,lenora se nekoná.Doted jsem měla návštěvu kamarádky,ted to musím stihnout než přijde Kristínka ze školy.Přeji hezký denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil

Jiřinko,manželovi i synovi k svátku vše nejlepší...SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Vařím si brambory a budou s tvarohem a máslem. To mám ráda.Dítě si obalilo opět sýr.
Okna musí počkat. Na tom větru je nebudu mít. Ještě mě čekají i u našich, Tam sije rozdělím letos na dvakrát. Ne jako vloni, to mne ale honilo více věcí najednou.
Maky snad je marodům lépe.
Jimas, dobře oslavte svátek manžeka i syna.
Obrázek uživatelky
profil
přeji dobré chutnání,
BLANI..děkuji moc
jdu chvíli na zahradu, uvařeno mámSmajlíkVychutnám si sluníčkoSmajlíkuž jsem se natřela krémečkem, tak mohu vyrazit..v květnu jdu na kontrolu, nesmím být opálenáSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles