Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Irenko, | Datum vložení: 17.03.2015 18:03 hod. | |||
|
k narozkám přeju hodně a hodně zdravíčka a vůbec vše nejlepší!![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| bertice | Tak děvčata, | Datum vložení: 17.03.2015 16:42 hod. | |||
|
také u nás hlásím sluníčko a jasnou oblohu. Dnes jsem se sešla s bývalou kolegyní, poseděly jsme ve známé restauraci, daly si skleničku bílého i obídek. Bože, to byl relax, probraly jsme rodinu i známé, i politiku, nemoci, zkrátka všechno, nač jsme si vzpomněly.Vyměnily jsme si dárečky a za ty cca 2 hodinky žádnou z nás nic nebolelo.... Pak jsem se ještě zastavila za kolegyní, která ještě dělá/ má jít letos do důchodu/ a vytiskla mi Návrat k léčivé energii do kroužkové vazby. S tou jsem si zase dala kafíčko a zákusek. Zdá se mi, že jsem zase nabrala energii na pár dní. Knížka se mi líbí, není hrubá, ale o to zajímavější a už jsem skoro půlku přečetla. Syn se vrátil z Thajska, měl opět mezipřistání v Moskvě a prý přistávání v Praze bylo příšerné.Připadal si jako na kolotoči...Jsem ráda, že už je i on blíže k domovu... Všem marodům přeji zlepšení a také s jarním sluníčkem i dobrou náladu a hodně elánu do těch oken i dalších prací! |
||||
| 2baculka | Ijo, | Datum vložení: 17.03.2015 15:58 hod. | |||
|
také přeji vše nejlepší a hodně zdravíčka. Ten rok vždy rychle uteče, že. Alenko, tak ty již bude dělat salátek. Mě se zdá ještě moc brzo, ono klidně ještě v dubnu bude chumelit. Už si říkám, musím dát rajčata. |
||||
| jimas | Hezké odpoledne. | Datum vložení: 17.03.2015 15:30 hod. | |||
|
Děvčata, děkuji za přání chlapům.![]() Irenko, přeji ti k narozeninám všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví. ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 17.03.2015 15:14 hod. | |||
|
já chci ještě dnes udělat záhonek na salát..mužík je doufám unavený z rachoty a bude špinit až zítra, to má volno..u nás už lítaly včeličky![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 17.03.2015 14:58 hod. | |||
|
![]() pěkné a slunečné odpoledne. Irenko, tak hodně zdraví a štěstí přeji. ![]() Jiřinko, Tvým chlapům k svátku také přeji hodně zdravíčka. Děvčátka, i když se mě moc nechtělo, také už mám dvě okna hotová a ty další dvě udělám až trochu poklesne sluníčko. Záclony jsem vyměnila a prát budu zítra. Papriky mám již 14 dní přepíchané a rajčata jsem dělala v neděli. Ve skleníku máme přísadu salátu a kedlubnů, ale už se tam objevují slimáci a okusují. Všem marodům a i rodinným příslušníkům přeji brzké uzdravení. Teď jsme si dali kávu a pojedeme na zahradu. ![]() |
||||
| ija1 | ahoj děvčata | Datum vložení: 17.03.2015 12:48 hod. | |||
|
Marti ty tam máš hotový lazaret.At jsou brzo fit. Sluníčko se nám schovalo,ale vítr zůstal.Marti do práce půjdu až v pátek a celý příští týden střídat dovolený.Jimas vše nejlepší tvým mužským k svátku hlavně zdraví. No a já jsem dnes o rok starší to je hrozný,jak ten čas letí.MaruK konečně letím na ty papriky,lenora se nekoná.Doted jsem měla návštěvu kamarádky,ted to musím stihnout než přijde Kristínka ze školy.Přeji hezký den![]() |
||||
| koudy | .. | Datum vložení: 17.03.2015 11:51 hod. | |||
|
Jiřinko,manželovi i synovi k svátku vše nejlepší... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Bude skoro poledne. | Datum vložení: 17.03.2015 11:17 hod. | |||
|
Vařím si brambory a budou s tvarohem a máslem. To mám ráda.Dítě si obalilo opět sýr. Okna musí počkat. Na tom větru je nebudu mít. Ještě mě čekají i u našich, Tam sije rozdělím letos na dvakrát. Ne jako vloni, to mne ale honilo více věcí najednou. Maky snad je marodům lépe. Jimas, dobře oslavte svátek manžeka i syna. |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 17.03.2015 11:14 hod. | |||
|
přeji dobré chutnání, BLANI..děkuji moc jdu chvíli na zahradu, uvařeno mám Vychutnám si sluníčko už jsem se natřela krémečkem, tak mohu vyrazit..v květnu jdu na kontrolu, nesmím být opálená![]() |
||||