Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
děvčata nejprve vám děkuji za přání měla jsem tu kamarádky a holky z práce kdo měl ranní a zítra příjdou ty co mají odpolední,než půjdou do práce tak se staví.Musím hned ráno něco připravit.Ještě že mi švagrová zavolala,že přijdou kolem 4 hodiny,to jsem fofrovala,abych připravila pár chlebíčků a hodila jsem do pekárny bábovku,navíc nebyl čas.V pátek až půjdu do práce tak tam vezmu zákusky a flanděru.Jaruška a Kristínka si dnes udělaly relax a Jaru má už syna doma ten bude vyprávět zajímavé zážitky.U nás to na procházky není,je hrozný vítr ještě ted.Marti muž mě nezlobí ale někdy vytočí.Dnes přišel s kytkou a zpíval-v čera ti bylo málo,dneska je ti moc.No nepraštila bys ho ?Jani Slimáků se taky bojím,dala jsem jim na zobání granule at si mrchy dají.Mám strach,že se mi pustí do salátků a ředkviček.Přeji vám hezký večer a klidnou dobrou noc.Bude Růžovka tak snad neusnu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
My jsme byli zase na dlouhé vycházce. Litovala jsem, že nemám s sebou sáček nebo košíček, objevili jsme spousty rozkvetlého podbělu a kolem poletovali motýlci -otakárci a včeličky. Od čtvrtka se má ochladit, tak snad se ještě schovají.
Irenko, přeji ti k narozkám hodně zdravíčka a štěstíčka.Smajlík
Jiřinko také tvým mužům přeji k svátku jen to nejlepší a hlavně zdraví.Smajlík

Jaruško, měla jsi dnes krásný den. Popovídala jsi si a k tomu se ti ještě vrátil v pořádku syn z Thajska. Budeš mít klidné spaní!Smajlík
Kristínka měla také pohodový den.
Věruško, vůbec nejsi lenoch, také čekám na teplíčko, abych vyčistila okna. U nás sice teplo bylo, ale vítr byl nepříjemný. Bydlíme na vršku a zde se vítr prohání.
Maruško, také ještě záhony neděláme. Ono nám to neuteče.
Všem přeji klidnou dobrou noc! Jdu na telku.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Irenko, vše nejlepší k dnešním narozeninám,zdravíčko, štěstíčko, pohodu v rodině...Smajlík

Také Marunky blízkým k svátku přeji vše nejlepší...Smajlík

Jste pilné pilňušky,dneska každá stihnutou spoustu práce,okna umytá, záclon,závěsy,práce na zahradách...klobouk dolů...SmajlíkSmajlík
Kdo marodí, tak se šetřete, práce na vás počká,nikam neuteče...Smajlík
Taky záhony ještě nedělám,hlásí na víkend ochlazení,my jsme tu zvyklí až začátkm dubna...Smajlík
Zatím chystám papriky,rajčata a něco mám ve skleníku...Smajlík

Děvčátka,odpočívejte, mějte pěkný večer a hezky se vyspěte...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
ještě není dne konec a proto přeji manželovi i synovi od Jiřinky jen to nejlepší k dnešnímu svátku.
A Irence hodně zdraví, lásky a štěstí k narozeninám.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.
Tak okna mám hotová.Já mám jen čtyři.Tak to mám za odpoledne hotové.Horší to máte všechny co máte oken hodně.Věřím, že se Vám do toho nechce.Dnes u nás bylo docela teplo.
Záclony jsem namočila a teď je už peru.Půjdou přes noc na balkon a zítra se pustím do závěsů.

Muž se díval na počasí a zase hlásí ochlazení a přízemní mrazíky.My záhonky zatím ještě neděláme.Pokud je země nevyhřátá, tak to stejně neroste.Také si píši záznamy kde a kdy, co sázíme a sejeme.

Byli jsme odpoledne ještě s fenkami na procházce.

Rozloučím se už a popřeji dobrou noc.Pračka už dopere a jdu to pověsit.Smajlík

Obrázek uživatelky
profil
Tak jste byly pilné, jaro dělá divy. Já umyla okna , vyměnila záclony a závěsy. Zítra pokračuji , pak vše vyperu když je hezky venku. Všem oslavencům přeji opožděně vše nejlepší. Děvčátka mějte klidný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
REGI, nakonec na salát nedošlo, jen jsem obrývala kolem plotu..My jsme v nížině, tady se sadí většinou dříve než u vás na horách..
Také se připojuji ke gratulantům, Irence přeji hlavně zdravíčko..
Jaruš-Bertice..my když jsme byli letadlem na dovolené, tak s námi taky tak divoce nad Prahou pilot přistával, že jsem měla co dělat, hodně nás sedělo s pytlíkem u pusy..jsem ráda, že jsme víckrát z Prahy neletěli, ono je pro nás stejně blíž Brno či Vídeň a Bratislava..Smajlík
holky, přeji hezký večer a dobrou nockuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já už tady zívám delší dobu, brzy jsem vstávala bylo pár minut po páté ráno.Pak jsem sice spokojená ze zahrady, že se udělalo dost práce, ale trochu jsem vymrzla a tak za chvíli se půjdu osprchnout a pod deku....Jiřice přeji také k jejím dvou mužům hodně radosti a klidu v rodině a mladému hodně štěstí a lásku, ta je v životě potřebná...Irenko, nějak jsem přehlídla při čtení příspěvků a nebo zapoměla na tebe, že máš narozky...Do dalších let hodně humoru, radosti, pevné zdravíčko a muž ať tě nezlobí....Všem vám krásnou dobrou noc....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ijo hodně zdravíčka a taky štěstíčka k narozeninámSmajlíkSmajlík
Jiřinko tvým chlapům taky všechno nej ,nejSmajlíkSmajlík
Děvčátka,s holkami mi bylo moc fajn,přebrali jsme kde coSmajlíkSmajlíkPak jsme ještě jeli nakoupit.Na oběd byla čočka s vejciSmajlík
Odpoledne jsem byla s jinou kamarádkou na procházce,ale už toho mám dost.Tento týden mám strašně akčníSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Napřed veliká gratulace oslavencům k svátku a k narozeninám.Dnes má svátek i moje sestra a zítra by měl svátek tatínek....Měli jsme dnes nádherný slunečný den a je hotová spousta práce na zahradě.Z toho silného jarního vzduchu jsem po obědě po kávě zdřímla... takže v noci asi budu strašit...Včera jsem byla na kontrole na očním,dopadla dobře.Děvčata,všem Vám přeji co nejklidnější večer a bezbolestnou dobrou noc.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles