Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 17.03.2015 20:25 hod. | |||
|
děvčata nejprve vám děkuji za přání měla jsem tu kamarádky a holky z práce kdo měl ranní a zítra příjdou ty co mají odpolední,než půjdou do práce tak se staví.Musím hned ráno něco připravit.Ještě že mi švagrová zavolala,že přijdou kolem 4 hodiny,to jsem fofrovala,abych připravila pár chlebíčků a hodila jsem do pekárny bábovku,navíc nebyl čas.V pátek až půjdu do práce tak tam vezmu zákusky a flanděru.Jaruška a Kristínka si dnes udělaly relax a Jaru má už syna doma ten bude vyprávět zajímavé zážitky.U nás to na procházky není,je hrozný vítr ještě ted.Marti muž mě nezlobí ale někdy vytočí.Dnes přišel s kytkou a zpíval-v čera ti bylo málo,dneska je ti moc.No nepraštila bys ho ?Jani Slimáků se taky bojím,dala jsem jim na zobání granule at si mrchy dají.Mám strach,že se mi pustí do salátků a ředkviček.Přeji vám hezký večer a klidnou dobrou noc.Bude Růžovka tak snad neusnu.![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 17.03.2015 20:07 hod. | |||
|
My jsme byli zase na dlouhé vycházce. Litovala jsem, že nemám s sebou sáček nebo košíček, objevili jsme spousty rozkvetlého podbělu a kolem poletovali motýlci -otakárci a včeličky. Od čtvrtka se má ochladit, tak snad se ještě schovají. Irenko, přeji ti k narozkám hodně zdravíčka a štěstíčka. ![]() Jiřinko také tvým mužům přeji k svátku jen to nejlepší a hlavně zdraví. ![]() Jaruško, měla jsi dnes krásný den. Popovídala jsi si a k tomu se ti ještě vrátil v pořádku syn z Thajska. Budeš mít klidné spaní! ![]() Kristínka měla také pohodový den. Věruško, vůbec nejsi lenoch, také čekám na teplíčko, abych vyčistila okna. U nás sice teplo bylo, ale vítr byl nepříjemný. Bydlíme na vršku a zde se vítr prohání. Maruško, také ještě záhony neděláme. Ono nám to neuteče. Všem přeji klidnou dobrou noc! Jdu na telku. ![]() ![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 17.03.2015 19:54 hod. | |||
|
Irenko, vše nejlepší k dnešním narozeninám,zdravíčko, štěstíčko, pohodu v rodině...![]() Také Marunky blízkým k svátku přeji vše nejlepší... ![]() Jste pilné pilňušky,dneska každá stihnutou spoustu práce,okna umytá, záclon,závěsy,práce na zahradách...klobouk dolů... ![]() ![]() Kdo marodí, tak se šetřete, práce na vás počká,nikam neuteče... ![]() Taky záhony ještě nedělám,hlásí na víkend ochlazení,my jsme tu zvyklí až začátkm dubna... ![]() Zatím chystám papriky,rajčata a něco mám ve skleníku... ![]() Děvčátka,odpočívejte, mějte pěkný večer a hezky se vyspěte... ![]() ![]() |
||||
| annau | Příjemný večer všem, | Datum vložení: 17.03.2015 19:42 hod. | |||
|
ještě není dne konec a proto přeji manželovi i synovi od Jiřinky jen to nejlepší k dnešnímu svátku. A Irence hodně zdraví, lásky a štěstí k narozeninám. |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 17.03.2015 19:04 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Tak okna mám hotová.Já mám jen čtyři.Tak to mám za odpoledne hotové.Horší to máte všechny co máte oken hodně.Věřím, že se Vám do toho nechce.Dnes u nás bylo docela teplo. Záclony jsem namočila a teď je už peru.Půjdou přes noc na balkon a zítra se pustím do závěsů. Muž se díval na počasí a zase hlásí ochlazení a přízemní mrazíky.My záhonky zatím ještě neděláme.Pokud je země nevyhřátá, tak to stejně neroste.Také si píši záznamy kde a kdy, co sázíme a sejeme. Byli jsme odpoledne ještě s fenkami na procházce. Rozloučím se už a popřeji dobrou noc.Pračka už dopere a jdu to pověsit. ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 17.03.2015 18:51 hod. | |||
|
Tak jste byly pilné, jaro dělá divy. Já umyla okna , vyměnila záclony a závěsy. Zítra pokračuji , pak vše vyperu když je hezky venku. Všem oslavencům přeji opožděně vše nejlepší. Děvčátka mějte klidný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 17.03.2015 18:25 hod. | |||
|
REGI, nakonec na salát nedošlo, jen jsem obrývala kolem plotu..My jsme v nížině, tady se sadí většinou dříve než u vás na horách.. Také se připojuji ke gratulantům, Irence přeji hlavně zdravíčko.. Jaruš-Bertice..my když jsme byli letadlem na dovolené, tak s námi taky tak divoce nad Prahou pilot přistával, že jsem měla co dělat, hodně nás sedělo s pytlíkem u pusy..jsem ráda, že jsme víckrát z Prahy neletěli, ono je pro nás stejně blíž Brno či Vídeň a Bratislava.. ![]() holky, přeji hezký večer a dobrou nocku ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 17.03.2015 18:21 hod. | |||
|
já už tady zívám delší dobu, brzy jsem vstávala bylo pár minut po páté ráno.Pak jsem sice spokojená ze zahrady, že se udělalo dost práce, ale trochu jsem vymrzla a tak za chvíli se půjdu osprchnout a pod deku....Jiřice přeji také k jejím dvou mužům hodně radosti a klidu v rodině a mladému hodně štěstí a lásku, ta je v životě potřebná...Irenko, nějak jsem přehlídla při čtení příspěvků a nebo zapoměla na tebe, že máš narozky...Do dalších let hodně humoru, radosti, pevné zdravíčko a muž ať tě nezlobí....Všem vám krásnou dobrou noc....![]() ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 17.03.2015 18:17 hod. | |||
|
Ijo hodně zdravíčka a taky štěstíčka k narozeninám![]() ![]() Jiřinko tvým chlapům taky všechno nej ,nej ![]() ![]() Děvčátka,s holkami mi bylo moc fajn,přebrali jsme kde co ![]() Pak jsme ještě jeli nakoupit.Na oběd byla čočka s vejci![]() Odpoledne jsem byla s jinou kamarádkou na procházce,ale už toho mám dost.Tento týden mám strašně akční ![]() ![]() |
||||
| Hali | Příjemný podvečer všem šikulkám "seniorkám"! | Datum vložení: 17.03.2015 18:14 hod. | |||
|
Napřed veliká gratulace oslavencům k svátku a k narozeninám.Dnes má svátek i moje sestra a zítra by měl svátek tatínek....Měli jsme dnes nádherný slunečný den a je hotová spousta práce na zahradě.Z toho silného jarního vzduchu jsem po obědě po kávě zdřímla... takže v noci asi budu strašit...Včera jsem byla na kontrole na očním,dopadla dobře.Děvčata,všem Vám přeji co nejklidnější večer a bezbolestnou dobrou noc. | ||||