Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Kasparek | kuky kuk | Datum vložení: 18.03.2015 09:04 hod. | |||
|
Mací, tak to znám nám to tady dělaji Olašky ajak jsou drzé. když nic nechcete. Ovšem, toto je prý zcela zdarma až druhý se platí a přesně jak píšeš za chvilku nic. Vůně odkráčela na jinou ručku ať neotravují já je vyhazuju rovnou |
||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 18.03.2015 08:46 hod. | |||
|
Vladěnko, je to hodně práce, ale pak budeš mít uklizeno a budeš si užívat krásné koupelny!![]() ![]() Věruška je hodně čilá, má upečené dalamánky. Kristínka se uvolní v sauně. Alenka určitě půjde někam s mužem do přírody. Všem přeji pěkný, slunečný den! ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 18.03.2015 08:42 hod. | |||
|
Máme sluníčko a mrazík. Janička píše o Albertu. Včera u nás zvonila pěkná žena.Představila se mi a ptala se, zda nakupuji v Albertu. Řekla jsem že ne, ale to nevadilo. Prý tam budou mít stánek s francouzskými parfémy. Parfém ve Francii stojí 3600,-Kč, u nás ZAVÁDĚCÍ CENA 1600,-. Když si vezmu tři - 950,-Kč. Ptala se, zda je to dobrá cena. Říkám, že si nic kupovat nebudu. Ona na to:" Nikomu to neříkejte, ale jedna pí. nad vámi mě dala velké diško, já si ho nesmím nechat, tak za to diško vám dám jeden parfém! Co, vy na to?" a podává mi parfém. Já na to:" Tak kolik za to teď budete chtít?" Ona:" Zanedbatelných 250,- Kč!" Řekla jsem jí, že děkuji, aby obšťastnila někoho jiného. Rozloučila jsem se a zavřela dveře. Toto už se mi stalo potřetí. Otravové chodí stále a chodit asi budou. Ještě dodám. Stříkla mi na ruku a za chvilku už nic cítit nebylo. ![]() ![]() Muž šel nakoupit a já jdu vyčistit jeden skleník v obýváku. Vařit budu vepřové na paprice s rýží.Odpoledne mám babinec a knihovnu. |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 18.03.2015 07:58 hod. | |||
|
![]() pěkný den a ať se Vám daří. Já peru ty závěsy a muž odešel na zahradu.V 10 hodin má přijít vnučka na chvilku.Má odpolední.Také chodí na 3 směny a tak je to pro ně záhul. V Albertu jsou vejce za 19.90 a tak jsem už byla nakoupit.Teď ještě chci do Tesca. Pěkný den přeji a s prací to nepřehánějte. ![]() ![]() ![]() |
||||
| vlavod | Krásné ráno, | Datum vložení: 18.03.2015 07:01 hod. | |||
|
jsem ráda že se pohybuji, protože s kouzpelnou nám mění dvoje dveře i s futrama a to co rozřezali a ten prach jsem uklízela včera přes 3 hodiny a dne jsem znovu vytřela a furt mám všude prach No hrůza ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 18.03.2015 06:59 hod. | |||
|
u nás sluníčko už kouká![]() Věruška už má napečeno ![]() Bude dobrá snídaně![]() Alča už přemýšlí co bude dneska dělat ![]() Já mám jasno,nic ![]() Ale ne,asi dneska konečně půjdu do sauny a pěkně procházkou,pěšky.....Na oběd bude dneska ryba s bramborem a zeleninový salátek![]() Mějte krásný den ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 18.03.2015 06:50 hod. | |||
|
Dobré ránko děvčátka, muž je dnes doma, takže program dne je neznámý.. co budeme dělat budu zjišťovat až v průběhu dne![]() Ale asi bude venku hezky, sice ještě sluníčko nesvítí, ale obloha je do modra![]() |
||||
| filipi | + | Datum vložení: 17.03.2015 22:05 hod. | |||
|
Krásnou noc-hezké sny![]() |
||||
| badysek | Jdu popřát všem , | Datum vložení: 17.03.2015 20:39 hod. | |||
|
dobrou nocku a pěkné sny![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Zahrádky máte pomalu upravené, | Datum vložení: 17.03.2015 20:27 hod. | |||
|
Okna myjete. Jen já lenoch ne. Ale dojde na ně, nemáje kdo jiný udělat, zase mi déle vydrží čistá. Stejně vím, že začnu dříve než vloni. Děvčata jdu na Ordinaci. Přeji krásnou dobrou noc. |
||||