Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Mací, tak to znám nám to tady dělaji Olašky ajak jsou drzé. když nic nechcete. Ovšem, toto je prý zcela zdarma až druhý se platí Smajlík a přesně jak píšeš za chvilku nic. Vůně odkráčela na jinou ručku Smajlík ať neotravují já je vyhazuju rovnou
Obrázek uživatelky
profil
Vladěnko, je to hodně práce, ale pak budeš mít uklizeno a budeš si užívat krásné koupelny!SmajlíkSmajlík
Věruška je hodně čilá, má upečené dalamánky.
Kristínka se uvolní v sauně.
Alenka určitě půjde někam s mužem do přírody.
Všem přeji pěkný, slunečný den!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme sluníčko a mrazík.
Janička píše o Albertu. Včera u nás zvonila pěkná žena.Představila se mi a ptala se, zda nakupuji v Albertu. Řekla jsem že ne, ale to nevadilo. Prý tam budou mít stánek s francouzskými parfémy. Parfém ve Francii stojí 3600,-Kč, u nás ZAVÁDĚCÍ CENA 1600,-. Když si vezmu tři - 950,-Kč.
Ptala se, zda je to dobrá cena. Říkám, že si nic kupovat nebudu. Ona na to:" Nikomu to neříkejte, ale jedna pí. nad vámi mě dala velké diško, já si ho nesmím nechat, tak za to diško vám dám jeden parfém! Co, vy na to?" a podává mi parfém. Já na to:" Tak kolik za to teď budete chtít?" Ona:" Zanedbatelných 250,- Kč!" Řekla jsem jí, že děkuji, aby obšťastnila někoho jiného. Rozloučila jsem se a zavřela dveře. Toto už se mi stalo potřetí. Otravové chodí stále a chodit asi budou. Ještě dodám. Stříkla mi na ruku a za chvilku už nic cítit nebylo.SmajlíkSmajlík
Muž šel nakoupit a já jdu vyčistit jeden skleník v obýváku. Vařit budu vepřové na paprice s rýží.Odpoledne mám babinec a knihovnu.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný den a ať se Vám daří.

Já peru ty závěsy a muž odešel na zahradu.V 10 hodin má přijít vnučka na chvilku.Má odpolední.Také chodí na 3 směny a tak je to pro ně záhul.

V Albertu jsou vejce za 19.90 a tak jsem už byla nakoupit.Teď ještě chci do Tesca.

Pěkný den přeji a s prací to nepřehánějte.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsem ráda že se pohybuji, protože s kouzpelnou nám mění dvoje dveře i s futrama a to co rozřezali a ten prach jsem uklízela včera přes 3 hodiny a dne jsem znovu vytřela a furt mám všude prach No hrůza SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás sluníčko už koukáSmajlík
Věruška už má napečenoSmajlíkSmajlíkBude dobrá snídaněSmajlík
Alča už přemýšlí co bude dneska dělatSmajlík
Já mám jasno,nicSmajlíkSmajlíkAle ne,asi dneska konečně půjdu do sauny a pěkně procházkou,pěšky.....Na oběd bude dneska ryba s bramborem a zeleninový salátekSmajlík
Mějte krásný denSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ránko děvčátka, muž je dnes doma, takže program dne je neznámý.. co budeme dělat budu zjišťovat až v průběhu dneSmajlíkSmajlíkAle asi bude venku hezky, sice ještě sluníčko nesvítí, ale obloha je do modraSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásnou noc-hezké snySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobrou nocku a pěkné snySmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Okna myjete. Jen já lenoch ne. Ale dojde na ně, nemáje kdo jiný udělat, zase mi déle vydrží čistá. Stejně vím, že začnu dříve než vloni.
Děvčata jdu na Ordinaci. Přeji krásnou dobrou noc.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles